Nadregionální soutěž - 2.část

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BK Krnov
SK UP Olomouc
14. 1. 2017
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Martin Opršal
54
49
16
13
32
23
44
35
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Lipník *1x04
Sokol Karviná
19. 3. 2017
10:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Filip Hudec
Ladislav Sokolovský
50
47
12
16
31
22
40
33
Review
Základní část 1. kolo 3
BC Nový Jičín
BK Snakes Háj ve Slezsku
13. 1. 2017
17:15
SH Krytý bazén Jan Konvička
Daniel Panák
74
58
20
10
40
26
57
40
Review
Základní část 2. kolo 4
BK Lipník *1x04
BK Snakes Háj ve Slezsku
15. 1. 2017
08:15
hala SŠE Lipník nad Bečvou Ladislav Sokolovský
Michal Krhovský
44
65
12
19
24
34
35
46
Review
Základní část 2. kolo 5
BC Nový Jičín
Sokol Karviná
3. 2. 2017
16:00
SH Krytý bazén Jan Konvička
Daniel Panák
41
65
10
14
24
31
30
44
Review
Základní část 3. kolo 8
Sokol Karviná
BK Snakes Háj ve Slezsku
28. 1. 2017
09:30
ZŠ Majakovského Karviná Petr Polke
Jiří Smelty
97
34
28
13
54
18
82
25
Review
Základní část 3. kolo 6
BK Krnov
BK Lipník *1x04
28. 1. 2017
10:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Martin Janovský
90
28
33
2
48
16
69
20
Review
Základní část 3. kolo 7
SK UP Olomouc
BC Nový Jičín
28. 1. 2017
10:00
SH UP Olomouc Michal Krhovský
Linda Vildová
52
69
12
20
22
31
31
54
Review
Základní část 4. kolo 9
BK Krnov
BC Nový Jičín
29. 1. 2017
10:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Jonáš Kavan
45
65
14
11
26
26
32
39
Review
Základní část 4. kolo 10
SK UP Olomouc
BK Lipník *1x04
29. 1. 2017
10:00
SH UP Olomouc Michal Krhovský
Vratislav Doležal
90
38
17
9
35
13
63
20
Review
Základní část 5. kolo 11
Sokol Karviná
BK Krnov
11. 2. 2017
09:00
ZŠ Majakovského Karviná Jan Posker
Vojtěch Ščurek
52
69
12
25
28
37
38
59
Review
Základní část 5. kolo 13
BK Lipník *1x04
BC Nový Jičín
5. 3. 2017
09:45
hala SŠE Lipník nad Bečvou Filip Hudec
Daniel Panák
34
80
10
16
19
36
30
56
Review
Základní část 5. kolo 12
BK Snakes Háj ve Slezsku
SK UP Olomouc
11. 2. 2017
13:00
ZŠ Dvorského Jan Posker
Vojtěch Ščurek
48
60
13
14
24
26
33
43
Review
Základní část 6. kolo 15
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Krnov
12. 2. 2017
13:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Ondřej Veselý
46
63
12
13
26
37
34
50
Review
Základní část 6. kolo 14
Sokol Karviná
SK UP Olomouc
12. 2. 2017
14:00
ZŠ Majakovského Karviná Jan Posker
Vojtěch Ščurek
73
56
17
13
35
30
55
40
Review
Základní část 7. kolo 16
SK UP Olomouc
BK Krnov
18. 3. 2017
10:00
SH UP Olomouc Petr Janoušek
Linda Vildová
38
68
8
23
16
40
26
54
Review
Základní část 7. kolo 17
Sokol Karviná
BK Lipník *1x04
26. 2. 2017
12:30
ZŠ Majakovského Karviná Petr Polke
Jiří Smelty
60
19
24
5
30
9
48
17
Review
Základní část 7. kolo 18
BK Snakes Háj ve Slezsku
BC Nový Jičín
25. 2. 2017
14:30
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
Marek Pilch
37
30
9
7
20
11
27
16
Review
Základní část 8. kolo 19
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Lipník *1x04
26. 2. 2017
09:00
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
Marek Pilch
44
21
19
6
27
10
38
16
Review
Základní část 8. kolo 20
Sokol Karviná
BC Nový Jičín
26. 2. 2017
15:00
ZŠ Majakovského Karviná Petr Polke
Jiří Smelty
100
67
23
6
51
29
74
35
Review
Základní část 9. kolo 21
BK Lipník *1x04
BK Krnov
11. 3. 2017
09:45
hala SŠE Lipník nad Bečvou Jan Konvička
Ladislav Sokolovský
19
84
4
19
12
41
16
54
Review
Základní část 9. kolo 22
BC Nový Jičín
SK UP Olomouc
11. 3. 2017
14:00
SH Krytý bazén Jan Konvička
Ladislav Sokolovský
60
48
17
11
36
25
44
30
Review
Základní část 9. kolo 23
BK Snakes Háj ve Slezsku
Sokol Karviná
1. 4. 2017
19:00
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Ondřej Veselý
52
69
10
15
22
37
33
49
Review
Základní část 10. kolo 24
BC Nový Jičín
BK Krnov
12. 3. 2017
09:30
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
Jan Menšík
55
42
11
10
18
25
40
34
Review
Základní část 10. kolo 25
BK Lipník *1x04
SK UP Olomouc
12. 3. 2017
09:45
hala SŠE Lipník nad Bečvou Filip Hudec
Jan Konvička
44
63
10
16
22
36
32
54
Review
Základní část 11. kolo 27
SK UP Olomouc
BK Snakes Háj ve Slezsku
25. 3. 2017
10:00
SH UP Olomouc Zdeněk Latík
Jiří Fanta
70
59
22
16
35
28
57
44
Review
Základní část 11. kolo 28
BC Nový Jičín
BK Lipník *1x04
25. 3. 2017
10:00
SH Krytý bazén Jan Konvička
Daniel Panák
77
32
17
4
45
12
58
18
Review
Základní část 11. kolo 26
BK Krnov
Sokol Karviná
6. 4. 2017
17:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Martin Opršal
67
65
10
16
25
33
41
49
Review
Základní část 12. kolo 30
BK Krnov
BK Snakes Háj ve Slezsku
23. 3. 2017
17:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Jakub Kremser
70
47
23
5
35
21
50
38
Review
Základní část 12. kolo 29
SK UP Olomouc
Sokol Karviná
17. 5. 2017
18:30
SH UP Olomouc Jakub Válek
Linda Vildová
32
94
6
23
19
47
26
73
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Böhm BC Nový Jičín 19 11 1.0 28.5 9.6 2.1 2.9/6.2 47.1 2.3
Michal Dadák NH Ostrava 19 26 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/3.0 41.8 1.5
Martin Kozel NH Ostrava 19 30 5.5 6.8 3.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.4
Tomáš Beeldman BK Opava 19 25 4.5 7.2 2.9 0.0/0.0 1.4/2.4 57.4 1.8
Adam Kattan Rahmani NH Ostrava 19 31 4.0 5.3 2.4 0.0/0.1 0.4/0.9 0.0* 2.6
Jakub Waclawek SK UP-BCM Olomouc 20 20 1.0 7.3 2.4 0.5 1.1/1.6 0.0* 0.8
Jiří Škuta Sokol Karviná 20 10 1.0 14.3 5.6 0.4 1.9/4.1 46.3 2.4
Daniel Nevrla SK UP Olomouc 19 12 1.0 11.5 4.7 0.4 0.9/2.7 34.4 1.8
16 Ivo Santarius BK Krnov 20 10 1.0 12.0 5.4 0.1 0.9/3.1 29.0 2.3
David Paluv Sokol Karviná 20 11 1.0 10.6 3.7 0.1 2.9/5.0 58.2 2.5
Tomáš Janyška BC Nový Jičín 19 12 1.0 9.7 3.9 0.2 1.3/3.3 41.0 3.1
9 Jakub Choma BK Krnov 20 12 1.0 9.5 2.8 1.1 0.6/1.8 0.0* 2.0
Lukáš Novák BC Nový Jičín 19 11 1.0 10.1 2.9 1.0 1.3/3.4 37.8 2.6
Petr Švesták Sokol Karviná 20 5 1.0 22.0 7.8 0.8 4.0/7.0 57.1 3.0
Dalibor Vlk Sokol Karviná 20 4 1.0 22.5 8.5 0.5 4.0/6.0 66.7 2.3
5 Jan Štěpán BK Krnov 20 11 1.0 7.5 3.7 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.4
Michal Hužva SK UP Olomouc 19 10 1.0 7.8 3.0 0.0 1.8/2.9 62.1 1.4
10 Martin Křiva BK Krnov 20 9 1.0 8.6 4.1 0.0 0.3/2.6 13.0 1.8
Robin Weissgärber Sokol Karviná 19 12 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.7 43.8 2.5
Jan Bystroň BC Nový Jičín 20 12 1.0 5.9 2.7 0.0 0.6/2.3 25.0 2.5
4 Matyáš Sysala BK Krnov 19 10 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.5
Pavel Dohnal SK UP Olomouc 18 7 1.0 7.3 2.4 0.3 1.6/2.4 64.7 2.0
Ladislav Hlávka SK UP Olomouc 19 9 1.0 5.4 2.2 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.8
David Machů Sokol Karviná 19 11 1.0 3.5 1.5 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.2
Jan Böhm BC Nový Jičín 19 11 1.0 3.5 1.5 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.3
Matěj Zacpal SK UP Olomouc 18 6 1.0 6.3 2.3 0.2 1.2/1.5 0.0* 1.3
Michael Petráš BC Nový Jičín 19 3 1.0 11.7 5.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Zdeněk Zima Sokol Karviná 20 6 1.0 5.5 2.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.5
Michal Mainuš BK Lipník 19 9 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/2.4 27.3 0.9
Tom Srovnal SK UP Olomouc 19 5 1.0 6.2 3.0 0.0 0.2/1.6 0.0* 0.4
František Kubek Sokol Karviná 17 3 1.0 10.3 3.0 0.7 2.3/3.3 70.0 3.3
Tomáš Davies BK Lipník 20 7 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/1.6 0.0* 1.3
Kryštof Navrátil SK UP Olomouc 18 6 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.5
Kristián Kováč Sokol Karviná 20 7 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.3
Adam Abrahámek BK Lipník 19 9 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.6 39.1 0.9
Adam Košárek BC Nový Jičín 19 3 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Vojtěch Martínek SK UP Olomouc 18 6 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Ota Roubalík SK UP Olomouc 18 5 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.8
František Nakielný BK Lipník 19 9 1.0 2.6 0.9 0.0 0.8/2.0 38.9 1.4
Václav Vlček Sokol Karviná 19 8 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.3
Martin Špit SK UP Olomouc 19 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martin Koval BC Nový Jičín 20 10 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.9
Ondřej Žáček BK Lipník 19 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Ilja Dramljuk SK UP Olomouc 18 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Fildán BK Krnov 19 9 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.3
Anděla Vandrovcová BK Lipník 18 9 1.0 1.7 0.6 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.8
Matěj Dvořák BK Lipník 18 8 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Jaroslav Novák BC Nový Jičín 18 1 1.0 14.0 4.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
Milan Poloch BC Nový Jičín 19 10 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
15 Vítězslav Bajtek BK Krnov 18 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
14 Patrik Jelínek BK Krnov 20 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Vojtěch Kazinota SK UP Olomouc 18 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.3
Vojtěch Kalík BK Lipník 20 8 1.0 1.0 0.4 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.8
12 Filip Šlosárek BK Krnov 20 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.6
Patrik Duch Sokol Karviná 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.8
Tomáš Zavadil SK UP Olomouc 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Malý BK Lipník 19 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Tadeáš Zouhar BK Krnov 19 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Lukáš Lazar BK Krnov 20 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jan Gladiš BK Lipník 19 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Aleš Urbánek Sokol Karviná 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
11 Samuel Ibrahim Samake BK Krnov 18 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Matouš Thienel Sokol Karviná 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Max Hanák BC Nový Jičín 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kolář SK UP-BCM Olomouc 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Radim Karban Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Hurník Snakes Háj 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kopřiva Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Gomola Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Szkwara Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Sušila Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lössl Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Juraszek Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Ondračka Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kudělka BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kračmar SK UP Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Švec Sokol Karviná 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Koch BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Zouhar Snakes Háj 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Eric Slováček BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Josef Tobiášek BK Krnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Jelen BK Krnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Černoch BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Luzar Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Kuboň Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zahradníček Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Habrda Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Veselský Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hajda BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Hostášek BK Lipník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Haršany Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Zelenka BC Nový Jičín 19 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
David Šturala BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Staněk Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Ondřej Glac BK Krnov 19 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Daniel Kočař Snakes Háj 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pavelka Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Polák BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Vítková BK Lipník 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Pechová BK Lipník 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kováč BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vavrečka BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mayer BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hlaváček Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Láznička Snakes Háj 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Sedláček SK UP Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šrubař BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zapletal SK UP Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Koudelka BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Oblouková BK Lipník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ricardo Lamadrid Snakes Háj 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Koňařík BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Nakielná BK Lipník 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Miloševský BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Szczur Snakes Háj 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Řeháček Snakes Háj 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Molata BK Lipník 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ďuriček BK Lipník 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Růžička BK Lipník 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Gamrot Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Tomáš Böhm BC Nový Jičín 19 30 10 4 4 4
Michal Dadák NH Ostrava 19 33 13 0 7 3
Martin Kozel NH Ostrava 19 10 5 1 1 2
Tomáš Beeldman BK Opava 19
Adam Kattan Rahmani NH Ostrava 19 9 4 0 1 4
Jakub Waclawek SK UP-BCM Olomouc 20
Jiří Škuta Sokol Karviná 20 7 3 0 1 3
Daniel Nevrla SK UP Olomouc 19 16 8 0 0 0
16 Ivo Santarius BK Krnov 20 11 3 0 5 3
David Paluv Sokol Karviná 20 16 6 2 4 5
Tomáš Janyška BC Nový Jičín 19 12 6 0 3 3
9 Jakub Choma BK Krnov 20 9 2 1 2 1
Lukáš Novák BC Nový Jičín 19 13 4 1 2 4
Petr Švesták Sokol Karviná 20 0
Dalibor Vlk Sokol Karviná 20 0
5 Jan Štěpán BK Krnov 20 8 4 0 0 3
Michal Hužva SK UP Olomouc 19 18 9 0 0 3
10 Martin Křiva BK Krnov 20 18 8 0 2 3
Robin Weissgärber Sokol Karviná 19 10 5 0 2 4
Jan Bystroň BC Nový Jičín 20 10 5 0 0 2
4 Matyáš Sysala BK Krnov 19 6 3 0 0 1
Pavel Dohnal SK UP Olomouc 18 7 3 0 1 4
Ladislav Hlávka SK UP Olomouc 19 25 10 0 5 3
David Machů Sokol Karviná 19 12 3 2 2 3
Jan Böhm BC Nový Jičín 19 6 3 0 0 0
Matěj Zacpal SK UP Olomouc 18 8 4 0 0 2
Michael Petráš BC Nový Jičín 19 15 6 1 0 1
Zdeněk Zima Sokol Karviná 20 10 4 1 1 3
Michal Mainuš BK Lipník 19
Tom Srovnal SK UP Olomouc 19 4 2 0 0 0
František Kubek Sokol Karviná 17 0 0 0 0 0
Tomáš Davies BK Lipník 20
Kryštof Navrátil SK UP Olomouc 18
Kristián Kováč Sokol Karviná 20 7 3 0 1 5
Adam Abrahámek BK Lipník 19
Adam Košárek BC Nový Jičín 19 6 3 0 0 1
Vojtěch Martínek SK UP Olomouc 18
Ota Roubalík SK UP Olomouc 18
František Nakielný BK Lipník 19
Václav Vlček Sokol Karviná 19 7 3 0 1 2
Martin Špit SK UP Olomouc 19 2 1 0 0 0
Martin Koval BC Nový Jičín 20 4 2 0 0 3
Ondřej Žáček BK Lipník 19
Ilja Dramljuk SK UP Olomouc 18 2 1 0 0 0
Lukáš Fildán BK Krnov 19
Anděla Vandrovcová BK Lipník 18
Matěj Dvořák BK Lipník 18
Jaroslav Novák BC Nový Jičín 18 0
Milan Poloch BC Nový Jičín 19 1 0 0 1 0
15 Vítězslav Bajtek BK Krnov 18 0 0 0 0 0
14 Patrik Jelínek BK Krnov 20 0 0 0 0 2
Vojtěch Kazinota SK UP Olomouc 18
Vojtěch Kalík BK Lipník 20
12 Filip Šlosárek BK Krnov 20 2 1 0 0 1
Patrik Duch Sokol Karviná 16 0 0 0 0 0
Tomáš Zavadil SK UP Olomouc 18
Dominik Malý BK Lipník 19
6 Tadeáš Zouhar BK Krnov 19 0 0 0 0 0
21 Lukáš Lazar BK Krnov 20
Jan Gladiš BK Lipník 19
Aleš Urbánek Sokol Karviná 16 0 0
11 Samuel Ibrahim Samake BK Krnov 18
Matouš Thienel Sokol Karviná 17 0 0 0 0 0
Max Hanák BC Nový Jičín 18 0 0 0
Jakub Kolář SK UP-BCM Olomouc 19 15 7 0 1 0
Matěj Zelenka BC Nový Jičín 19 0 0 0 0 0
17 Ondřej Glac BK Krnov 19
Jakub Ďuriček BK Lipník 18
Ondřej Růžička BK Lipník 17
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Krnov 4 5.3 0.3 2.3 /4.3 52.9 3.5
SK UP Olomouc 4 16.8 0.0 2.0 /5.0 40.0 5.0
BK Lipník 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Karviná 9 27.2 1.6 10.3 /20.5 50.3 16.0
BC Nový Jičín 5 15.4 2.0 4.8 /10.6 45.3 5.6
Snakes Háj 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vildová Linda 3 0 3 0 - - -
Veselý Ondřej 2 0 2 0 - - -
Válek Jakub 1 1 0 0 - - -
Ščurek Vojtěch 4 1 3 0 - - -
Sokolovský Ladislav 4 1 3 0 - - -
Smelty Jiří 3 0 3 0 - - -
Posker Jan 3 3 0 0 - - -
Polke Petr 3 3 0 0 - - -
Pilch Marek 2 0 2 0 - - -
Panák Daniel 4 0 4 0 - - -
Opršal Martin 2 0 2 0 - - -
Opletal Petr 1 1 0 0 - - -
Menšík Jan 1 0 1 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Krhovský Michal 3 2 1 0 - - -
Kremser Jakub 1 0 1 0 - - -
Konvička Jan 6 5 1 0 - - -
Kavan Jonáš 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 2 2 0 0 - - -
Janovský Martin 3 2 1 0 - - -
Janoušek Petr 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 3 3 0 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Fanta Jiří 1 0 1 0 - - -
Doležal Vratislav 1 0 1 0 - - -
Čarnecký Martin 1 1 0 0 - - -
Cikánek Ondřej 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře