Slavoj Č. Brod

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 9. 2019
Jan Benák
benak@carpinus.cz
321 622 347

Trenér

od: 10. 9. 2019
Aneta Pekárková
aneta.pekarkova@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 4. 9. 2011
Stanislav Šaroch
basketinfo@cesbrod.cz
730 803 104

Adresa

TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Kollárova
28201 Český Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Filip Zhříval 2005 0 17 15 17.1 5.9 0.7 3.1/6.1 51.6 2.0
Jakub Novák 2005 17 11 13.7 5.2 0.7 1.2/3.5 33.3 2.4
Jakub Zhříval 2006 16 14 10.4 4.6 0.0 1.3/4.0 32.1 1.7
Jan Mikulec 2005 0 17 15 4.3 1.9 0.0 0.5/1.2 44.4 1.2
Petr Šaroch 2005 0 17 15 3.3 1.1 0.0 1.0/1.8 55.6 1.6
Tobiáš Vinš 2006 15 14 3.4 1.3 0.1 0.6/1.5 38.1 1.4
Ondřej Chuchla 2005 0 16 11 1.4 0.6 0.0 0.1/0.2 50.0 0.6
Michal Jelínek 2007 0 15 2 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Michal Aschenbrenner 2006 16 13 0.9 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0 0.8
Václav Škola 2005 17 10 0.5 0.2 0.0 0.1/0.2 50.0 0.1
Petr Varta 2006 15 6 0.5 0.2 0.0 0.2/0.7 25.0 0.5
Aleš Hovorka 2005 16 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Ondřej Pelikán 2006 15 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sebastien Vojta 2006 16 3 0.7 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
Jaroslav Šimůnek 2007 14 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Ondřej Jeníček 2006 15 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
Antonín Vohánka 2006 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Hlaváč 2008 165 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Hlaváč 2010 163 12 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Huy Thanh Phan 2008 168 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Malínský 2008 177 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zbyněk Ženíšek 2008 167 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Nekolný 2007 0 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Červenka 2008 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Leonard Morrison 2006 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
15519 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 23. 2. 2020 Sokol Vyšehrad 82:53 19 0 15/15 50% 20
15516 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 22. 2. 2020 BK Brandýs nad Labem 59:42 16 1 7/16 30.4% 8
15512 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 9. 2. 2020 BC Kolín 39:88 12 3 6/6 50% 9
15508 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 8. 2. 2020 Basket Poděbrady 62:64 22 3 9/10 47.4% 12
15500 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 25. 1. 2020 BA Lynx Liberec 61:54 21 3 3/3 50% 10
15498 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 11. 1. 2020 TJ AŠ Mladá Boleslav 74:60 23 2 8/15 34.8% 11
15122 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 7. 12. 2019 BA Lynx Liberec 99:70 26 3 9/6 60% 8
15118 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 24. 11. 2019 BC Kolín 53:119 21 1 8/15 34.8% 10
15113 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 10. 11. 2019 BK Brandýs nad Labem 60:79 23 1 11/9 55% 6
15111 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 9. 11. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 50:76 21 0 8/12 40% 17
15108 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 27. 10. 2019 Basket Poděbrady 114:45 18 2 3/8 27.3% 13
15087 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 26. 10. 2019 Basket Poděbrady 46:112 19 0 8/7 53.3% 8
15093 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 20. 10. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 70:35 15 0 5/7 41.7% 9
15104 nadregionální soutěž (žáci U15) Domácí 13. 10. 2019 BA Lynx Liberec 56:42 24 1 5/14 26.3% 17
15094 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 28. 9. 2019 BC Kolín 105:22 8 0 6/8 42.9% 10
15089 nadregionální soutěž (žáci U15) Hosté 14. 9. 2019 BK Brandýs nad Labem 122:21 9 0 3/7 30% 6
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
13. kolo
00:00
Slavoj Český Brod
Sokol Vyšehrad
skupina B1 Preview
11. kolo
00:00
BC Kolín
Slavoj Český Brod
skupina B1 Preview
8. kolo
00:00
Slavoj Český Brod
TJ AŠ Mladá Boleslav
skupina B1 Preview
14. kolo
00:00
Slavoj Český Brod
BK Brandýs nad Labem
skupina B1 Preview
12. kolo
00:00
Basket Poděbrady
Slavoj Český Brod
skupina B1 Preview
10. kolo
00:00
Slavoj Český Brod
BA Lynx Liberec
skupina B1 Preview
2. kolo 14. 9. 2019
19:30
BK Brandýs nad Labem
Slavoj Český Brod
122
21
21
5
54
4
87
15
skupina B Review
4. kolo 28. 9. 2019
13:30
BC Kolín
Slavoj Český Brod
105
22
25
4
57
11
82
18
skupina B Review
7. kolo 13. 10. 2019
16:00
Slavoj Český Brod
BA Lynx Liberec
56
42
11
10
27
19
46
30
skupina B Review
3. kolo 20. 10. 2019
09:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
Slavoj Český Brod
70
35
21
6
42
11
57
29
skupina B Review
1. kolo 26. 10. 2019
13:00
Slavoj Český Brod
Basket Poděbrady
46
112
14
28
22
59
32
85
skupina B Review
8. kolo 27. 10. 2019
10:00
Basket Poděbrady
Slavoj Český Brod
114
45
19
15
46
31
83
41
skupina B Review
9. kolo 9. 11. 2019
10:00
Slavoj Český Brod
TJ AŠ Mladá Boleslav
50
76
10
18
16
33
30
56
skupina B Review
10. kolo 10. 11. 2019
10:00
Slavoj Český Brod
BK Brandýs nad Labem
60
79
19
20
35
43
46
63
skupina B Review
12. kolo 24. 11. 2019
09:00
Slavoj Český Brod
BC Kolín
53
119
12
31
24
57
34
94
skupina B Review
13. kolo 7. 12. 2019
16:00
BA Lynx Liberec
Slavoj Český Brod
99
70
28
16
54
36
81
50
skupina B Review
1. kolo 11. 1. 2020
13:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Slavoj Český Brod
74
60
15
13
30
33
48
41
skupina B1 Review
2. kolo 25. 1. 2020
14:30
BA Lynx Liberec
Slavoj Český Brod
61
54
15
10
33
24
47
41
skupina B1 Review
4. kolo 8. 2. 2020
12:30
Slavoj Český Brod
Basket Poděbrady
62
64
14
12
33
31
44
45
skupina B1 Review
5. kolo 9. 2. 2020
12:30
Slavoj Český Brod
BC Kolín
39
88
4
16
13
44
29
68
skupina B1 Review
6. kolo 22. 2. 2020
14:00
BK Brandýs nad Labem
Slavoj Český Brod
59
42
17
10
28
19
46
22
skupina B1 Review
7. kolo 23. 2. 2020
10:30
Sokol Vyšehrad
Slavoj Český Brod
82
53
24
8
36
20
62
36
skupina B1 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 6 11