Kondoři Liberec B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2016
Tomáš Masár
tmasar@seznam.cz
777 822 792

Trenér

od: 8. 9. 2017 do 27. 2. 2018
Jiří Pavýza
jiripavyza@basketbalsparta.cz
774 981 470

Asistent trenéra

od: 27. 9. 2017 do 1. 3. 2018
Tomáš Masár
tmasar@seznam.cz
777 822 792

Statistika

od: 13. 9. 2017
Jiří Pavýza
jiripavyza@basketbalsparta.cz
774 981 470

Adresa

Basketbalový klub Kondoři Liberec
Pod Skalkou
463 11 Liberec 30

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Josef Havel 2002 165 19 15 13.5 4.5 1.1 1.4/2.1 65.6 2.1
Marek Vomáčka 2001 193 20 12 13.5 5.7 0.5 0.7/1.7 40.0 1.7
Ondřej Pospíšil 2003 181 18 7 20.0 6.0 2.3 1.1/1.7 66.7 1.4
Jan Klemš 2001 175 20 12 10.6 4.3 0.5 0.6/1.3 46.7 2.8
Matyáš Krejčí 2002 165 19 14 8.9 3.9 0.1 0.6/2.3 28.1 2.8
Vitaliy Shumskyy 2001 180 20 10 10.7 4.3 0.1 1.8/3.0 60.0 2.4
David Šmíd 2002 170 19 17 5.4 2.1 0.2 0.6/1.5 44.0 1.5
Jan Bašta 2001 175 20 17 4.8 2.1 0.1 0.5/1.6 29.6 3.1
Adam Bouška 2003 186 18 7 11.3 2.7 1.6 1.1/2.6 44.4 2.3
Vladimír Vomáčka 2003 179 18 9 7.2 3.1 0.1 0.7/0.8 85.7 2.2
Štěpán Starý 2002 201 19 5 9.6 4.4 0.0 0.8/2.0 40.0 2.2
Vojtěch Žák 2003 183 18 5 7.4 2.8 0.4 0.6/3.2 18.8 2.6
Jan Mašek 2002 163 19 2 18.5 5.0 2.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Kamil Pták 2003 165 18 9 1.9 0.1 0.6 0.0/0.2 0.0 0.9
Karel Vlasák K 2001 200 20 1 11.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Dan Keršláger 2003 190 18 6 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 50.0 1.3
Ruda Hanuštiak 2002 167 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Štěpán Chovaneček 2002 170 19 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Kamil Bém 2001 180 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marian Jerinič 2001 207 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vendelín Krkoška 2003 162 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Budka 2002 175 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Tegel 2003 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Očenáš 2002 185 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17380 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 4. 2018 TJ Slovan Varnsdorf 93:69 32 7 8/8 50% 26
17375 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 4. 2018 BK Baník Most (MS) 61:77 32 4 1/6 14.3% 17
17378 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 4. 2018 BA 2006´Roudnice n. L. B 39:69 32 1 2/8 20% 16
17374 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 25. 3. 2018 BK Baník Most (MS) 56:54 20 5 1/2 33.3% 16
17372 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 3. 2018 BA 2006´Roudnice n. L. B 68:58 23 7 1/5 16.7% 22
17369 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 3. 2018 TJ Slovan Varnsdorf 103:70 28 2 8/14 36.4% 26
17292 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 25. 2. 2018 BA 2006´Roudnice n. L. B 61:49 23 3 6/8 42.9% 16
17283 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2018 BK Teplice 40:79 28 5 8/9 47.1% 15
17280 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 28. 1. 2018 BK Baník Most (MS) 92:68 34 6 6/2 75% 19
17275 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 1. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 138:38 53 5 17/8 68% 23
17274 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 14. 1. 2018 TJ Slovan Varnsdorf 67:57 20 3 8/11 42.1% 23
17270 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 1. 2018 Válečníci Děčín 48:75 28 4 9/8 52.9% 12
17260 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 12. 2017 BA 2006´Roudnice n. L. B 67:53 22 1 6/9 40% 21
17251 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 11. 2017 BK Teplice 77:63 27 3 14/7 66.7% 17
17243 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 5. 11. 2017 TJ AŠ Mladá Boleslav 52:84 31 5 7/15 31.8% 15
17241 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2017 BK Baník Most (MS) 102:46 17 3 3/11 21.4% 17
17238 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2017 Válečníci Děčín 95:72 33 8 5/6 45.5% 13
17235 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 10. 2017 TJ Slovan Varnsdorf 59:103 21 3 8/5 61.5% 19
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo 21. 10. 2017
17:00
BK Kondoři Liberec B
TJ Slovan Varnsdorf
59
103
16
24
31
47
44
76
skupina A Review
4. kolo 22. 10. 2017
15:00
BK Kondoři Liberec B
Válečníci Děčín
95
72
30
10
49
33
71
54
skupina A Review
5. kolo 4. 11. 2017
15:00
BK Baník Most (MS)
BK Kondoři Liberec B
102
46
30
10
52
24
78
35
skupina A Review
6. kolo 5. 11. 2017
09:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kondoři Liberec B
52
84
13
24
27
46
42
64
skupina A Review
8. kolo 19. 11. 2017
14:00
BK Kondoři Liberec B
BK Teplice
77
63
15
9
29
34
48
46
skupina A Review
10. kolo 3. 12. 2017
11:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Kondoři Liberec B
67
53
15
17
37
29
57
40
skupina A Review
13. kolo 13. 1. 2018
17:00
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec B
48
75
19
22
25
34
39
60
skupina A Review
14. kolo 14. 1. 2018
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kondoři Liberec B
67
57
20
13
41
25
51
38
skupina A Review
15. kolo 27. 1. 2018
16:30
BK Kondoři Liberec B
TJ AŠ Mladá Boleslav
138
38
38
15
89
22
112
28
skupina A Review
16. kolo 28. 1. 2018
10:00
BK Kondoři Liberec B
BK Baník Most (MS)
92
68
23
10
45
23
68
51
skupina A Review
17. kolo 10. 2. 2018
10:30
BK Teplice
BK Kondoři Liberec B
40
79
3
20
22
33
30
53
skupina A Review
19. kolo 25. 2. 2018
12:30
BK Kondoři Liberec B
BA 2006´Roudnice n. L. B
61
49
17
15
34
20
41
35
skupina A Review
1. kolo 9. 3. 2018
20:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kondoři Liberec B
103
70
25
15
52
35
78
52
skupina A1 Review
2. kolo 24. 3. 2018
19:15
BK Kondoři Liberec B
BA 2006´Roudnice n. L. B
68
58
20
20
36
33
49
45
skupina A1 Review
3. kolo 25. 3. 2018
13:00
BK Kondoři Liberec B
BK Baník Most (MS)
56
54
13
13
25
29
43
41
skupina A1 Review
5. kolo 15. 4. 2018
15:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Kondoři Liberec B
39
69
8
14
16
30
28
44
skupina A1 Review
4. kolo 17. 4. 2018
17:45
BK Baník Most (MS)
BK Kondoři Liberec B
61
77
22
20
34
39
45
59
skupina A1 Review
6. kolo 21. 4. 2018
10:00
BK Kondoři Liberec B
TJ Slovan Varnsdorf
93
69
19
22
34
40
60
56
skupina A1 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 kvalifikace o ligu 4 3
2017/18 nadregionální soutěž 3 20
2016/17 nadregionální soutěž 3 20