Sluneta USK Ústí n.L.

Kategorie
Muži
Soutěž
2. liga | Český pohár

Základní informace

Asistent trenéra

od: 23. 8. 2016
Tomáš Rys
tom.rysak@seznam.cz
723 001 160

Adresa

BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L., a.s.
Jateční
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Vladimír Burda 1992 200 29 3 13.7 3.3 2.0 1.0/1.0 100.0 2.7
David Pokorný K 1996 198 25 3 13.0 2.3 2.7 0.3/0.7 50.0 2.0
Ondřej Vízek 1986 200 35 3 7.7 2.0 0.0 3.7/6.7 55.0 3.0
Jan Dvořáček R 1992 180 29 2 11.0 3.5 1.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Vladimír Dolanský R/K 1997 184 24 2 10.0 2.5 1.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tomáš Rys 1986 187 35 3 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Petr Banýr 1987 194 34 3 3.7 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Vít Beneš 1990 183 31 2 3.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0 3.0
Tomáš Oubrecht 1991 191 30 3 2.3 0.3 0.3 0.7/2.0 33.3 1.7
Richard Musel P 1996 208 25 2 3.0 0.5 0.5 0.5/1.0 50.0 0.5
Tomáš Kopřiva 1991 183 30 3 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Josef Pokorný R/K 1999 191 21 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jan Maděra K 1999 196 22 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Roman Havel 1985 188 36 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Hromádka 1999 182 22 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Bejček 1993 193 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Freiesleben 1987 202 34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Holík 1992 201 29 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Kraus 1996 184 25 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Brablc 1986 201 35 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Sedlák 1999 187 22 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Vaško 1990 189 31 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Sobotka 1999 190 22 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeněk Rytíř 1986 180 35 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dalibor Kouba 1989 183 32 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Wagner 1999 200 22 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Kramule 1990 187 31 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
129 2. liga (muži) Hosté 5. 3. 2017 TJ Sokol Kbely 80:77 19 9 12/9 57.1% 20
123 2. liga (muži) Hosté 4. 3. 2017 BC Benešov 96:72 16 7 19/6 76% 22
117 2. liga (muži) Domácí 19. 2. 2017 BK Klatovy 61:68 21 4 7/3 70% 14
112 2. liga (muži) Domácí 18. 2. 2017 BK Jiskra Domažlice 49:69 13 5 8/14 36.4% 24
107 2. liga (muži) Hosté 5. 2. 2017 BC Slaný 83:79 28 5 8/7 53.3% 23
101 2. liga (muži) Hosté 4. 2. 2017 TJ Thermia Karlovy Vary 74:71 22 6 9/12 42.9% 23
91 2. liga (muži) Domácí 22. 1. 2017 SKB Rokycany 75:57 25 7 4/10 28.6% 20
86 2. liga (muži) Domácí 21. 1. 2017 BK Beroun 79:42 30 4 7/4 63.6% 12
83 2. liga (muži) Domácí 8. 1. 2017 Sokol Žižkov 71:78 21 7 8/13 38.1% 19
78 2. liga (muži) Domácí 7. 1. 2017 BK Kladno 70:72 25 3 11/6 64.7% 20
70 2. liga (muži) Hosté 11. 12. 2016 Slavoj BK Litoměřice B 70:40 13 2 8/9 47.1% 17
4 2. liga (muži) Domácí 10. 12. 2016 Slavoj BK Litoměřice B 54:79 21 1 9/6 60% 26
63 2. liga (muži) Domácí 27. 11. 2016 BC Benešov 68:65 18 8 8/16 33.3% 23
57 2. liga (muži) Domácí 26. 11. 2016 TJ Sokol Kbely 95:50 25 11 12/12 50% 22
52 2. liga (muži) Hosté 13. 11. 2016 BK Jiskra Domažlice 82:60 19 4 10/12 45.5% 21
45 2. liga (muži) Hosté 12. 11. 2016 BK Klatovy 58:76 27 6 4/12 25% 19
41 2. liga (muži) Domácí 30. 10. 2016 TJ Thermia Karlovy Vary 83:68 28 6 9/2 81.8% 18
35 2. liga (muži) Domácí 29. 10. 2016 BC Slaný 81:64 30 5 6/5 54.5% 16
18 Český pohár (muži) Domácí 19. 10. 2016 PLZ 49:73 14 3 12/9 57.1% 19
26 2. liga (muži) Hosté 16. 10. 2016 BK Beroun 48:61 15 4 19/14 57.6% 14
19 2. liga (muži) Hosté 15. 10. 2016 SKB Rokycany 80:77 15 12 11/9 55% 24
18 2. liga (muži) Hosté 2. 10. 2016 BK Kladno 50:72 22 5 13/5 72.2% 18
11 2. liga (muži) Hosté 1. 10. 2016 Sokol Žižkov 57:54 12 8 6/4 60% 25
6 Český pohár (muži) Domácí 25. 9. 2016 TJ Sokol Kbely 79:49 24 8 7/8 46.7% 20
1 Český pohár (muži) Domácí 17. 9. 2016 BK Beroun 71:55 15 10 11/9 55% 23
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2016
17:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Beroun
71
55
19
9
41
23
56
33
základní část Review
2. kolo 25. 9. 2016
11:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
79
49
21
11
47
15
65
37
základní část Review
2. kolo 1. 10. 2016
20:00
Sokol Žižkov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
57
54
12
8
22
24
36
47
skupina A Review
3. kolo 2. 10. 2016
14:30
BK Kladno
SLUNETA USK Ústí nad Labem
50
72
14
13
27
33
38
51
skupina A Review
4. kolo 15. 10. 2016
17:30
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
80
77
15
24
38
41
57
60
skupina A Review
5. kolo 16. 10. 2016
10:30
BK Beroun
SLUNETA USK Ústí nad Labem
48
61
12
17
27
28
31
40
skupina A Review
3. kolo 19. 10. 2016
20:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
49
73
15
15
25
35
39
56
základní část Review
6. kolo 29. 10. 2016
17:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Slaný
81
64
22
19
39
33
60
52
skupina A Review
7. kolo 30. 10. 2016
13:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Thermia Karlovy Vary
83
68
22
19
43
38
69
55
skupina A Review
8. kolo 12. 11. 2016
18:00
BK Klatovy
SLUNETA USK Ústí nad Labem
58
76
18
19
26
38
41
54
skupina A Review
9. kolo 13. 11. 2016
10:00
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
82
60
17
15
35
30
56
52
skupina A Review
10. kolo 26. 11. 2016
16:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
95
50
31
12
50
29
72
45
skupina A Review
11. kolo 27. 11. 2016
12:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Benešov
68
65
22
13
37
32
53
53
skupina A Review
1. kolo 10. 12. 2016
15:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
54
79
10
23
30
41
44
55
skupina A Review
12. kolo 11. 12. 2016
13:45
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
70
40
19
9
38
18
54
25
skupina A Review
13. kolo 7. 1. 2017
17:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Kladno
70
72
19
19
41
36
55
52
skupina A Review
14. kolo 8. 1. 2017
15:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
71
78
25
20
41
38
55
54
skupina A Review
15. kolo 21. 1. 2017
17:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Beroun
79
42
20
6
42
25
58
35
skupina A Review
16. kolo 22. 1. 2017
11:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
75
57
21
13
31
20
56
41
skupina A Review
17. kolo 4. 2. 2017
18:00
TJ Thermia Karlovy Vary
SLUNETA USK Ústí nad Labem
74
71
20
18
42
39
61
47
skupina A Review
18. kolo 5. 2. 2017
14:00
BC Slaný
SLUNETA USK Ústí nad Labem
83
79
20
14
49
36
63
62
skupina A Review
19. kolo 18. 2. 2017
17:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
49
69
16
21
28
41
37
60
skupina A Review
20. kolo 19. 2. 2017
11:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Klatovy
61
68
22
20
34
39
49
61
skupina A Review
21. kolo 4. 3. 2017
19:00
BC Benešov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
96
72
24
18
42
32
65
50
skupina A Review
22. kolo 5. 3. 2017
09:30
TJ Sokol Kbely
SLUNETA USK Ústí nad Labem
80
77
16
20
34
40
54
66
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 2. liga 3 33
2018/19 2. liga 4 37
2017/18 2. liga 4 38
2016/17 2. liga 9 31
2015/16 2. liga 10 31