2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
16. 12. 2017
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lucie Peterková
Pavel Csöllei
77
86
24
27
45
47
63
70
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
16. 12. 2017
18:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Vratislav Novák
88
60
24
15
43
24
67
41
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Wolves Radotín
Sokol Vyšehrad
16. 12. 2017
19:00
Sportovní hala Černošice Jan Musil
Matěj Barták
65
57
16
15
36
35
52
44
Review
skupina A 1. kolo 6
SKB Rokycany
BK Mariánské Lázně
14. 12. 2017
19:00
Sportovní hala SKB Tomáš Linhart
Vladimír Slanina
91
65
22
16
44
25
75
45
Review
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
6. 1. 2018
20:00
hala UJEP Jan Hendrych
Karel Anton
75
67
14
15
36
36
50
51
Review
skupina A 1. kolo 5
BC Slaný
BK Kladno
12. 12. 2017
20:00
Víceúčelová sportovní hala Matěj Záruba
Marek Vošahlík
74
82
19
14
28
39
44
64
Review
skupina A 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice B
BK Mariánské Lázně
7. 10. 2017
15:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
64
73
12
14
28
44
43
60
Review
skupina A 2. kolo 7
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
7. 10. 2017
17:00
hala UJEP Karel Anton
Richard Menšík
49
75
16
16
28
39
40
53
Review
skupina A 2. kolo 9
Sokol Písek Sršni B
BC Slaný
7. 10. 2017
17:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Petr Havlíček
0
20
*
kontumačně
Review
skupina A 2. kolo 11
BK Jiskra Domažlice
BK Wolves Radotín
7. 10. 2017
18:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Jakub Petrák
74
54
23
19
38
22
49
36
Review
skupina A 2. kolo 12
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
7. 10. 2017
18:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Václav Ježek
61
68
20
14
37
33
50
55
Review
skupina A 2. kolo 10
BC Benešov
BK Kladno
7. 10. 2017
18:30
SH Benešov Vladimír Slanina
Tomáš Tax
80
49
15
15
36
31
59
40
Review
skupina A 3. kolo 15
Sokol Písek Sršni B
BK Kladno
8. 10. 2017
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Petr Havlíček
0
20
*
kontumačně
Review
skupina A 3. kolo 17
BK Jiskra Domažlice
Sokol Vyšehrad
8. 10. 2017
10:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jakub Petrák
68
80
8
21
37
28
47
63
Review
skupina A 3. kolo 13
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Mariánské Lázně
8. 10. 2017
11:00
hala UJEP Pavel Bohata
Richard Menšík
69
60
15
10
31
31
45
43
Review
skupina A 3. kolo 18
BK Klatovy
BK Wolves Radotín
8. 10. 2017
11:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Václav Ježek
63
71
20
20
35
36
48
56
Review
skupina A 3. kolo 14
Slavoj BK Litoměřice B
SKB Rokycany
8. 10. 2017
11:15
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
76
58
16
22
34
30
56
43
Review
skupina A 3. kolo 16
BC Benešov
BC Slaný
8. 10. 2017
13:00
SH Benešov Vladimír Slanina
Tomáš Tax
92
53
21
7
44
22
65
37
Review
skupina A 4. kolo 20
BK Mariánské Lázně
Sokol Vyšehrad
21. 10. 2017
17:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Pavel Kuřitka
59
88
17
20
27
35
44
59
Review
skupina A 4. kolo 19
SKB Rokycany
BK Wolves Radotín
21. 10. 2017
17:30
Sportovní hala SKB Lucie Peterková
Jiří Smetana
109
67
23
19
51
34
81
46
Review
skupina A 4. kolo 21
BC Slaný
BK Jiskra Domažlice
21. 10. 2017
18:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Bohata
Pavel Šmíd
48
75
11
18
15
37
34
58
Review
skupina A 4. kolo 22
BK Kladno
BK Klatovy
21. 10. 2017
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Martin Kučírek
Tereza Vágnerová
65
50
18
11
30
31
43
42
Review
skupina A 4. kolo 23
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
21. 10. 2017
19:00
hala UJEP Karel Anton
Tomáš Mašek
78
53
13
9
30
27
55
42
Review
skupina A 4. kolo 24
Slavoj BK Litoměřice B
BC Benešov
21. 10. 2017
19:00
Hala 6. ZŠ Jan Musil
Matěj Barták
72
65
14
18
33
35
55
46
Review
skupina A 5. kolo 28
BK Kladno
BK Jiskra Domažlice
22. 10. 2017
09:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Bohata
Pavel Šmíd
56
72
15
19
33
36
42
56
Review
skupina A 5. kolo 29
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Benešov
22. 10. 2017
10:00
hala UJEP Michal Horník
Tomáš Mašek
64
72
13
16
31
36
47
60
Review
skupina A 5. kolo 25
SKB Rokycany
Sokol Vyšehrad
22. 10. 2017
10:30
Sportovní hala SKB Lucie Peterková
Jiří Smetana
82
61
28
14
46
26
72
36
Review
skupina A 5. kolo 26
BK Mariánské Lázně
BK Wolves Radotín
22. 10. 2017
11:00
Městská sportovní hala Pavel Kuřitka
Václav Ježek
89
83
18
23
49
50
65
64
Review
skupina A 5. kolo 27
BC Slaný
BK Klatovy
22. 10. 2017
11:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Bohata
Pavel Šmíd
56
83
9
22
26
42
40
63
Review
skupina A 5. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Písek Sršni B
22. 10. 2017
11:30
Hala 6. ZŠ Jan Musil
Matěj Barták
71
69
20
19
36
38
60
45
Review
skupina A 6. kolo 32
BC Benešov
BK Mariánské Lázně
4. 11. 2017
15:00
SH Benešov Vít Kučera
Miloslav Jon
88
71
27
7
56
32
72
48
Review
skupina A 6. kolo 31
Sokol Písek Sršni B
SKB Rokycany
4. 11. 2017
17:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Petr Havlíček
Vratislav Novák
66
90
18
19
24
46
46
70
Review
skupina A 6. kolo 33
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
4. 11. 2017
18:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Jan Renc
71
77
14
21
31
31
53
52
Review
skupina A 6. kolo 36
Sokol Vyšehrad
BK Kladno
4. 11. 2017
18:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Hendrych
Karel Křenek
82
57
18
10
40
30
60
49
Review
skupina A 6. kolo 34
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice B
4. 11. 2017
18:30
SH BK Klatovy Roman Kejklíček
Jiří Smetana
68
61
20
11
35
30
51
41
Review
skupina A 6. kolo 35
BK Wolves Radotín
BC Slaný
4. 11. 2017
19:00
Sportovní hala Černošice Jakub Petrák
Matej Kovačovič
87
69
21
16
37
39
61
60
Review
skupina A 7. kolo 37
Sokol Písek Sršni B
BK Mariánské Lázně
5. 11. 2017
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Petr Havlíček
Vratislav Novák
97
82
32
28
51
54
72
58
Review
skupina A 7. kolo 38
BC Benešov
SKB Rokycany
5. 11. 2017
10:00
SH Benešov Vít Kučera
Miloslav Jon
69
85
20
25
42
44
56
60
Review
skupina A 7. kolo 39
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice B
5. 11. 2017
10:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Jan Renc
70
68
18
12
36
27
56
52
Review
skupina A 7. kolo 40
BK Klatovy
SLUNETA USK Ústí nad Labem
5. 11. 2017
11:00
SH BK Klatovy Roman Kejklíček
Jiří Smetana
59
60
17
20
35
37
50
46
Review
skupina A 7. kolo 42
Sokol Vyšehrad
BC Slaný
5. 11. 2017
15:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Hendrych
Karel Křenek
121
45
31
12
71
21
92
41
Review
skupina A 7. kolo 41
BK Wolves Radotín
BK Kladno
5. 11. 2017
18:00
Sportovní hala Černošice Jakub Petrák
Matej Kovačovič
98
85
22
17
47
41
65
66
Review
skupina A 8. kolo 46
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Vyšehrad
18. 11. 2017
15:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
61
69
13
11
29
26
44
51
Review
skupina A 8. kolo 44
BK Mariánské Lázně
BK Kladno
18. 11. 2017
17:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Kubíček
83
68
22
20
41
35
60
56
Review
skupina A 8. kolo 47
Sokol Písek Sršni B
BK Jiskra Domažlice
18. 11. 2017
17:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Ulrych
Jan Musil
73
90
23
24
38
42
50
67
Review
skupina A 8. kolo 48
BC Benešov
BK Klatovy
18. 11. 2017
17:00
SH Benešov Petr Blahout
Michal Horník
107
86
40
20
67
42
85
62
Review
skupina A 8. kolo 43
SKB Rokycany
BC Slaný
18. 11. 2017
17:30
Sportovní hala SKB Václav Lukeš
Matěj Barták
116
63
26
11
56
29
90
42
Review
skupina A 8. kolo 45
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Wolves Radotín
18. 11. 2017
19:00
hala UJEP Petr Eisner
Jindřich Zámostný
79
68
21
20
44
36
63
52
Review
skupina A 9. kolo 51
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
19. 11. 2017
10:00
hala UJEP Petr Eisner
Tomáš Mašek
58
67
16
12
31
28
45
37
Review
skupina A 9. kolo 53
Sokol Písek Sršni B
BK Klatovy
19. 11. 2017
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Ulrych
Jan Musil
85
56
21
15
41
30
60
46
Review
skupina A 9. kolo 54
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
19. 11. 2017
10:00
SH Benešov Jakub Kec
Michal Horník
73
66
21
14
45
31
56
47
Review
skupina A 9. kolo 49
SKB Rokycany
BK Kladno
19. 11. 2017
10:30
Sportovní hala SKB Matěj Záruba
Matěj Barták
92
45
28
9
46
16
65
32
Review
skupina A 9. kolo 50
BK Mariánské Lázně
BC Slaný
19. 11. 2017
11:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Kubíček
90
70
24
15
48
33
71
51
Review
skupina A 9. kolo 52
Slavoj BK Litoměřice B
BK Wolves Radotín
19. 11. 2017
11:30
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
70
76
23
19
39
42
53
61
Review
skupina A 10. kolo 60
BK Kladno
Slavoj BK Litoměřice B
2. 12. 2017
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Vít Kučera
53
69
12
11
19
28
37
42
Review
skupina A 10. kolo 55
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
2. 12. 2017
18:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Václav Ježek
93
90
19
25
44
48
76
67
Review
skupina A 10. kolo 58
Sokol Vyšehrad
BC Benešov
2. 12. 2017
18:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Eisner
Dalibor Kouba
92
75
28
20
49
40
62
60
Review
skupina A 10. kolo 59
BC Slaný
SLUNETA USK Ústí nad Labem
2. 12. 2017
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Vít Kučera
62
73
24
9
32
31
54
51
Review
skupina A 10. kolo 56
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
2. 12. 2017
19:00
SH BK Klatovy Matej Kovačovič
Vladimír Slanina
74
57
19
13
44
28
61
39
Review
skupina A 10. kolo 57
BK Wolves Radotín
Sokol Písek Sršni B
2. 12. 2017
19:00
Sportovní hala Černošice Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
75
74
18
12
42
40
65
52
Review
skupina A 11. kolo 66
BK Kladno
SLUNETA USK Ústí nad Labem
3. 12. 2017
09:00
Víceúčelová sportovní hala Marek Vondráček
Petr Znamínko
62
63
17
9
29
24
38
38
Review
skupina A 11. kolo 61
BK Jiskra Domažlice
BK Mariánské Lázně
3. 12. 2017
10:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Václav Ježek
97
51
25
6
46
17
70
32
Review
skupina A 11. kolo 62
BK Klatovy
SKB Rokycany
3. 12. 2017
11:00
SH BK Klatovy Matej Kovačovič
Vladimír Slanina
60
62
15
15
37
34
54
46
Review
skupina A 11. kolo 65
BC Slaný
Slavoj BK Litoměřice B
3. 12. 2017
11:00
Víceúčelová sportovní hala Marek Vondráček
Petr Znamínko
67
80
20
17
32
38
50
58
Review
skupina A 11. kolo 64
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni B
3. 12. 2017
15:30
Sokolovna Vyšehrad Petr Eisner
Dalibor Kouba
79
65
18
20
37
32
63
42
Review
skupina A 11. kolo 63
BK Wolves Radotín
BC Benešov
3. 12. 2017
18:00
Sportovní hala Černošice Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
60
68
9
22
24
34
43
50
Review
skupina A 12. kolo 69
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
17. 12. 2017
11:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Jiří Kubíček
56
69
14
10
26
35
41
52
Review
skupina A 12. kolo 68
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
17. 12. 2017
13:30
SH Benešov Petr Znamínko
Jakub Petrák
62
76
12
20
35
39
47
57
Review
skupina A 12. kolo 70
Sokol Vyšehrad
BK Wolves Radotín
17. 12. 2017
17:00
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Michal Perlík
93
72
26
15
48
37
75
50
Review
skupina A 12. kolo 72
BK Mariánské Lázně
SKB Rokycany
16. 12. 2017
17:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Michal Kocián
84
113
20
27
34
58
51
86
Review
skupina A 12. kolo 67
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
16. 12. 2017
19:30
Hala 6. ZŠ Tomáš Linhart
Jakub Petrák
59
68
17
18
30
31
42
53
Review
skupina A 12. kolo 71
BK Kladno
BC Slaný
14. 12. 2017
20:00
Víceúčelová sportovní hala Jakub Kec
Pavel Bohata
70
76
25
17
45
37
50
51
Review
skupina A 13. kolo 75
BK Kladno
Sokol Písek Sršni B
13. 1. 2018
16:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Šmůla
Michal Horník
78
73
22
23
39
43
61
57
Review
skupina A 13. kolo 73
BK Mariánské Lázně
SLUNETA USK Ústí nad Labem
13. 1. 2018
17:00
Městská sportovní hala Jiří Smetana
Ingrid Ašenbrenerová
82
93
17
28
38
55
60
72
Review
skupina A 13. kolo 74
SKB Rokycany
Slavoj BK Litoměřice B
13. 1. 2018
18:00
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Jindřich Zámostný
93
65
31
14
51
32
67
48
Review
skupina A 13. kolo 76
BC Slaný
BC Benešov
13. 1. 2018
18:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Šmůla
Michal Horník
47
91
17
26
34
43
41
64
Review
skupina A 13. kolo 78
BK Wolves Radotín
BK Klatovy
13. 1. 2018
19:00
Sportovní hala Černošice Petr Blahout
Tomáš Tax
86
81
17
21
39
41
52
56
76
76
Review
skupina A 13. kolo 77
Sokol Vyšehrad
BK Jiskra Domažlice
13. 1. 2018
19:45
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Pokorný
Jan Mareš
90
85
23
16
52
39
70
67
Review
skupina A 14. kolo 79
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
14. 1. 2018
11:00
Sportovní hala SKB Vladimír Slanina
Jindřich Zámostný
89
62
16
23
41
38
70
56
Review
skupina A 14. kolo 80
BK Mariánské Lázně
Slavoj BK Litoměřice B
14. 1. 2018
11:00
Městská sportovní hala Jiří Smetana
Ingrid Ašenbrenerová
75
88
21
29
30
49
53
64
Review
skupina A 14. kolo 82
BK Kladno
BC Benešov
14. 1. 2018
12:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Šmůla
Michal Horník
51
69
12
29
21
35
29
51
Review
skupina A 14. kolo 81
BC Slaný
Sokol Písek Sršni B
14. 1. 2018
14:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Šmůla
Michal Horník
83
74
25
25
41
44
60
55
Review
skupina A 14. kolo 84
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
14. 1. 2018
15:00
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Pokorný
Jan Mareš
98
81
24
24
47
43
71
60
Review
skupina A 14. kolo 83
BK Wolves Radotín
BK Jiskra Domažlice
14. 1. 2018
18:00
Sportovní hala Černošice Petr Blahout
Tomáš Tax
53
64
16
13
27
32
46
46
Review
skupina A 15. kolo 89
BC Benešov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
27. 1. 2018
14:00
SH Benešov Michaela Scholzová
Petr Havlíček
62
60
6
12
19
18
38
34
53
53
Review
skupina A 15. kolo 90
Sokol Písek Sršni B
Slavoj BK Litoměřice B
27. 1. 2018
17:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Marek Vošahlík
Ondřej Koc
86
60
18
15
44
31
62
45
Review
skupina A 15. kolo 88
BK Jiskra Domažlice
BK Kladno
27. 1. 2018
18:00
Městská sportovní hala Jan Musil
Ingrid Ašenbrenerová
107
67
28
17
53
33
80
52
Review
skupina A 15. kolo 85
Sokol Vyšehrad
SKB Rokycany
27. 1. 2018
18:45
Sokolovna Vyšehrad Martin Svoboda
Jan Hejnic
48
60
15
11
24
28
32
44
Review
skupina A 15. kolo 86
BK Wolves Radotín
BK Mariánské Lázně
27. 1. 2018
19:00
Sportovní hala Černošice Jan Mareš
Michal Šupej
104
55
23
10
52
22
77
42
Review
skupina A 15. kolo 87
BK Klatovy
BC Slaný
27. 1. 2018
19:00
SH BK Klatovy Jan Renc
Miloslav Jon
94
53
19
18
51
31
78
47
Review
skupina A 16. kolo 93
BK Jiskra Domažlice
BC Slaný
28. 1. 2018
10:00
Městská sportovní hala Jan Musil
Ingrid Ašenbrenerová
101
50
20
12
43
20
66
40
Review
skupina A 16. kolo 95
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
28. 1. 2018
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Marek Vošahlík
Ondřej Koc
71
73
18
17
37
34
53
54
Review
skupina A 16. kolo 94
BK Klatovy
BK Kladno
28. 1. 2018
11:00
SH BK Klatovy Jan Renc
Miloslav Jon
76
62
21
19
39
38
57
51
Review
skupina A 16. kolo 92
Sokol Vyšehrad
BK Mariánské Lázně
28. 1. 2018
14:30
Sokolovna Vyšehrad Martin Svoboda
Jan Hejnic
91
53
17
16
37
36
60
44
Review
skupina A 16. kolo 96
BC Benešov
Slavoj BK Litoměřice B
28. 1. 2018
15:00
SH Benešov Michal Scholze
Petr Havlíček
65
56
25
17
36
34
51
46
Review
skupina A 16. kolo 91
BK Wolves Radotín
SKB Rokycany
28. 1. 2018
18:00
Sportovní hala Černošice Jan Mareš
Michal Šupej
80
71
20
32
42
48
59
58
Review
skupina A 17. kolo 101
BK Kladno
BK Wolves Radotín
10. 2. 2018
14:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Bohata
Petr Eisner
55
80
7
19
23
41
43
59
Review
skupina A 17. kolo 97
BK Mariánské Lázně
Sokol Písek Sršni B
10. 2. 2018
17:00
Městská sportovní hala Jakub Petrák
Jan Lejčko
90
81
24
20
44
37
65
57
Review
skupina A 17. kolo 99
Slavoj BK Litoměřice B
BK Jiskra Domažlice
10. 2. 2018
17:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Michal Kocián
75
65
25
19
37
38
52
46
Review
skupina A 17. kolo 98
SKB Rokycany
BC Benešov
10. 2. 2018
17:30
Sportovní hala SKB Tomáš Linhart
Petr Šmůla
84
71
18
21
41
43
64
53
Review
skupina A 17. kolo 100
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Klatovy
10. 2. 2018
17:30
hala UJEP Jan Hendrych
Tomáš Mašek
81
58
26
11
52
29
64
42
Review
skupina A 17. kolo 102
BC Slaný
Sokol Vyšehrad
10. 2. 2018
18:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Bohata
Petr Eisner
58
115
12
35
21
67
37
88
Review
skupina A 18. kolo 108
BK Kladno
Sokol Vyšehrad
11. 2. 2018
09:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Bohata
Petr Eisner
65
93
14
26
26
56
44
74
Review
skupina A 18. kolo 105
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
11. 2. 2018
10:00
hala UJEP Jan Hendrych
Tomáš Mašek
80
50
23
11
49
19
65
33
Review
skupina A 18. kolo 106
Slavoj BK Litoměřice B
BK Klatovy
11. 2. 2018
10:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Michal Kocián
70
74
19
21
43
38
54
56
Review
skupina A 18. kolo 104
BK Mariánské Lázně
BC Benešov
11. 2. 2018
11:00
Městská sportovní hala Jakub Petrák
Jan Lejčko
87
93
22
23
43
44
61
66
Review
skupina A 18. kolo 107
BC Slaný
BK Wolves Radotín
11. 2. 2018
11:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Bohata
Petr Eisner
20
42
15
27
Review
skupina A 18. kolo 103
SKB Rokycany
Sokol Písek Sršni B
9. 2. 2018
19:30
Sportovní hala SKB Tomáš Linhart
Jan Renc
95
66
22
11
52
30
66
53
Review
skupina A 19. kolo 109
BK Kladno
SKB Rokycany
24. 2. 2018
16:00
Víceúčelová sportovní hala Štěpán Pokorný
Ladislav Neuman
74
84
19
19
38
43
55
68
Review
skupina A 19. kolo 110
BC Slaný
BK Mariánské Lázně
24. 2. 2018
18:00
Víceúčelová sportovní hala Štěpán Pokorný
Ladislav Neuman
84
58
17
12
40
27
62
43
Review
skupina A 19. kolo 114
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
24. 2. 2018
18:00
Městská sportovní hala Martin Kučírek
Lukáš Balog
67
79
17
18
34
41
39
55
Review
skupina A 19. kolo 111
Sokol Vyšehrad
SLUNETA USK Ústí nad Labem
24. 2. 2018
18:30
Sokolovna Vyšehrad Petr Znamínko
Jan Hejnic
73
76
13
20
40
35
49
58
68
68
Review
skupina A 19. kolo 112
BK Wolves Radotín
Slavoj BK Litoměřice B
24. 2. 2018
19:00
Sportovní hala Černošice Vít Kučera
Jiří Kubíček
68
80
24
17
40
37
56
52
Review
skupina A 19. kolo 113
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
24. 2. 2018
19:00
SH BK Klatovy Jan Jeřáb
Jan Renc
72
52
16
22
31
31
52
43
Review
skupina A 20. kolo 118
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice B
25. 2. 2018
10:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Znamínko
Jan Hejnic
87
48
18
10
38
25
60
34
Review
skupina A 20. kolo 119
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni B
25. 2. 2018
10:00
Městská sportovní hala Martin Kučírek
Lukáš Balog
83
79
22
18
41
35
59
54
Review
skupina A 20. kolo 115
BC Slaný
SKB Rokycany
25. 2. 2018
11:00
Víceúčelová sportovní hala Štěpán Pokorný
Ladislav Neuman
59
81
13
11
31
30
43
56
Review
skupina A 20. kolo 120
BK Klatovy
BC Benešov
25. 2. 2018
11:00
SH BK Klatovy Jan Jeřáb
Jan Renc
79
60
21
19
35
24
59
35
Review
skupina A 20. kolo 116
BK Kladno
BK Mariánské Lázně
25. 2. 2018
13:00
Víceúčelová sportovní hala Štěpán Pokorný
Ladislav Neuman
74
60
25
14
34
34
58
48
Review
skupina A 20. kolo 117
BK Wolves Radotín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
25. 2. 2018
18:00
Sportovní hala Černošice Matěj Záruba
Jiří Kubíček
86
63
18
13
46
30
69
45
Review
skupina A 21. kolo 126
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Kladno
10. 3. 2018
10:30
Sportcentrum SLUNETA Pavel Bohata
Richard Menšík
62
55
17
14
24
19
39
35
Review
skupina A 21. kolo 121
BK Mariánské Lázně
BK Jiskra Domažlice
10. 3. 2018
17:00
Městská sportovní hala Marek Šmůla
Jan Lejčko
80
65
16
16
44
28
60
51
Review
skupina A 21. kolo 124
Sokol Písek Sršni B
Sokol Vyšehrad
10. 3. 2018
17:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Jiří Smetana
Vratislav Novák
48
87
11
18
17
39
31
61
Review
skupina A 21. kolo 125
Slavoj BK Litoměřice B
BC Slaný
10. 3. 2018
17:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Dalibor Kouba
82
56
19
9
49
23
70
40
Review
skupina A 21. kolo 122
SKB Rokycany
BK Klatovy
10. 3. 2018
18:00
Sportovní hala SKB Michal Perlík
Jan Musil
102
75
29
25
54
43
77
60
Review
skupina A 21. kolo 123
BC Benešov
BK Wolves Radotín
10. 3. 2018
18:00
SH Benešov Jan Mareš
Karel Křenek
77
69
23
17
41
28
59
43
Review
skupina A 22. kolo 129
Sokol Písek Sršni B
BK Wolves Radotín
11. 3. 2018
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Jiří Smetana
Vratislav Novák
62
82
14
29
25
43
46
63
Review
skupina A 22. kolo 130
BC Benešov
Sokol Vyšehrad
11. 3. 2018
10:00
SH Benešov Jan Mareš
Karel Křenek
71
58
15
4
37
28
52
40
Review
skupina A 22. kolo 127
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
11. 3. 2018
10:30
Sportovní hala SKB Matěj Záruba
Jan Musil
80
85
22
21
35
52
56
71
Review
skupina A 22. kolo 128
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
11. 3. 2018
11:00
Městská sportovní hala Marek Šmůla
Jan Lejčko
79
75
18
23
40
42
61
56
Review
skupina A 22. kolo 131
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Slaný
11. 3. 2018
11:00
hala UJEP Pavel Bohata
Richard Menšík
75
66
9
16
34
29
57
42
Review
skupina A 22. kolo 132
Slavoj BK Litoměřice B
BK Kladno
11. 3. 2018
13:30
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Dalibor Kouba
69
87
16
21
32
48
48
72
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Richard Marek Sokol Karviná 43 46 1.0 10.3 4.0 0.0 2.4/3.2 74.3 1.0
4 Jan Lyčka Basket Košíře 27 28 29.8 13.5 2.7 2.2 / 5.3 1.6/1.9 0.0* 3.1
Jakub Malý BC Benešov 35 24 1.0 12.0 3.0 1.0 2.9/5.1 57.4 2.4
Jan Toběrný Wolves Radotín 29 26 1.0 8.7 3.0 0.2 2.2/3.5 60.9 3.0
15 Jan Hendrych Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 29 21 1.0 9.9 2.2 0.9 2.8/4.2 65.9 1.4
Tomáš Kraina BK Hladnov 28 19 1.0 9.6 2.2 1.2 1.6/1.9 0.0* 1.2
20 Štěpán Brix Jiskra Domažlice 27 13 1.0 13.8 5.5 0.0 2.8/3.5 80.0 2.8
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 15 1.0 12.0 2.7 1.7 1.5/1.5 0.0* 2.5
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 12 1.0 12.3 5.2 0.1 1.7/3.0 55.6 1.7
9 Jan Böhm Sokol Žižkov 26 16 16.9 9.1 3.1 0.5 / 1.1 1.4/2.2 62.9 2.8
12 Tomáš Vavřínek BK Vlci Žďár 29 18 1.0 7.6 2.2 0.7 1.1/2.2 48.7 2.2
Petr Štros Sokol Kbely 42 19 1.0 7.1 3.2 0.1 0.5/1.5 0.0* 2.5
13 Václav Janovský BK Krnov 49 20 1.0 6.4 2.1 0.4 1.0/1.2 0.0* 3.3
Martin Strážnický BC Vysočina 27 18 23.9 6.7 1.7 0.7 / 3.1 1.1/1.6 0.0* 1.7
Jan Brychta ZLN 23 29 13.0 4.2 1.4 0.1 / 0.7 0.9/1.2 0.0* 1.8
15 Jan Štěrba USK 26 34 15.6 3.1 0.3 0.6 / 2.1 0.5/0.7 0.0* 1.3
Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33 20 1.0 5.2 2.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.5
0 Alois Daněk BK NAPOS Vysoká n.L. 27 19 1.0 5.3 1.2 0.5 1.3/2.1 64.1 1.5
Miroslav Večeřa Synthesia Pardubice 24 18 20.3 5.1 2.1 0.2 / 0.6 0.4/1.0 0.0* 2.1
15 David Pospíšil BK Lipník 30 10 1.0 8.9 2.5 0.3 3.0/6.1 49.2 3.4
7 Petr Hála BK Kladno 31 10 1.0 8.6 1.7 1.2 1.6/3.1 51.6 1.4
Ondřej Houška Lions J. Hradec 31 20 1.0 4.2 1.9 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.8
8 Vojtěch Růžek BCM Orli Prostějov 23 20 20.2 4.0 1.0 0.4 / 1.8 0.9/1.5 0.0* 1.5
Šimon Kurečka BK Opava B 24 20 14.6 3.3 1.0 0.4 / 1.6 0.4/0.6 0.0* 2.4
Michael Froněk SKB Rokycany 26 12 1.0 5.5 2.3 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.4
Přemysl Richtr BK Přelouč 25 9 1.0 6.7 2.3 0.4 0.7/1.8 0.0* 1.4
Dan Spáčil Bra 29 22 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.8
Marek Šrámek BVK Holice 44 8 1.0 4.1 0.6 0.6 1.0/1.0 0.0* 1.8
9 Lukáš Kantůrek LJH 23 36 8.6 0.7 0.2 0.1 / 0.7 0.1/0.1 0.0* 1.0
Julius Aufrecht Sokol Kutná Hora 47 12 1.0 2.1 0.2 0.4 0.5/0.5 0.0* 0.9
Michal Soukup BK Mariánské Lázně 33 10 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.9
Jan Kadlčík USK Praha B 24 13 10.2 1.4 0.2 0.2 / 0.5 0.4/0.7 0.0* 1.5
9 Vladimír Dolanský UNL 24 9 6.1 1.3 0.1 0.3 / 1.3 0.1/0.1 0.0* 0.4
12 Jan Leczo BC Nový Jičín 25 1 27.0 7.0 2.0 1.0 / 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Hartig SP BASKET 23 1 17.0 7.0 1.0 1.0 / 1.0 2.0/2.0 100.0 0.0
12 Zdeněk Zeman BK Klatovy 27 4 1.0 1.5 0.0 0.3 0.8/1.0 0.0* 0.8
Boris Vítkovič Sokol Šlapanice 24 11 3.3 0.5 0.1 0.1 / 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.2
9 Filip Tůma Basketbal Olomouc 24 1 14.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jan Sedmík OLM 24 2 11.0 2.5 0.5 0.5 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Šimon Gareis Sokol Písek B 22 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ladislav Sokolovský Pod 44 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 Dominik Štěpán HKR 23 1 11.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Štěpánek Slavoj BK Litoměřice B 38 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
22 Rostislav Nič BC Slaný 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Radek Vévoda TJ Šumperk 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Blažej SA Brno 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pavlík VYS 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bárta BA LYNX Liberec 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bartoš Tesla Pardubice 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Dominik Šebek AŠ Mladá Boleslav 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Brablc Sluneta USK Ústí n.L. 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Richard Marek Sokol Karviná 43 20 7 0 8 5
4 Jan Lyčka Basket Košíře 27 26 4 6 0 4
Jakub Malý BC Benešov 35 22 7 3 7 5
Jan Toběrný Wolves Radotín 29 28 12 1 6 5
15 Jan Hendrych Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 29 21 5 3 7 4
Tomáš Kraina BK Hladnov 28 16 6 4 5 3
20 Štěpán Brix Jiskra Domažlice 27 22 10 0 6 5
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 24 6 5 3 5
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 28 12 1 5 5
9 Jan Böhm Sokol Žižkov 26 27 10 2 3 4
12 Tomáš Vavřínek BK Vlci Žďár 29 19 6 2 6 5
Petr Štros Sokol Kbely 42 16 7 1 3 5
13 Václav Janovský BK Krnov 49 18 5 2 4 5
Martin Strážnický BC Vysočina 27 27 8 5 5 2
Jan Brychta ZLN 23 13 5 2 3 5
15 Jan Štěrba USK 26 11 3 0 5 2
Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33 16 8 0 3 5
0 Alois Daněk BK NAPOS Vysoká n.L. 27 15 4 3 9 4
Miroslav Večeřa Synthesia Pardubice 24 27 12 2 6 4
15 David Pospíšil BK Lipník 30 16 5 1 6 4
7 Petr Hála BK Kladno 31 21 4 3 9 3
Ondřej Houška Lions J. Hradec 31 10 5 1 2 5
8 Vojtěch Růžek BCM Orli Prostějov 23 20 6 4 4 5
Šimon Kurečka BK Opava B 24 15 6 2 5 5
Michael Froněk SKB Rokycany 26 9 4 0 2 4
Přemysl Richtr BK Přelouč 25 17 6 2 3 3
Dan Spáčil Bra 29 6 3 0 1 4
Marek Šrámek BVK Holice 44 10 2 2 6 4
9 Lukáš Kantůrek LJH 23 25 8 4 5 4
Julius Aufrecht Sokol Kutná Hora 47 8 1 1 3 2
Michal Soukup BK Mariánské Lázně 33 8 3 1 2 5
Jan Kadlčík USK Praha B 24 12 4 2 4 4
9 Vladimír Dolanský UNL 24 26 7 4 10 3
12 Jan Leczo BC Nový Jičín 25 22 9 2 5 5
Michael Hartig SP BASKET 23 23 10 3 6 4
12 Zdeněk Zeman BK Klatovy 27 3 0 1 2 2
Boris Vítkovič Sokol Šlapanice 24 24 5 6 2 5
9 Filip Tůma Basketbal Olomouc 24 20 8 0 5 5
Jan Sedmík OLM 24 11 3 3 4 4
Šimon Gareis Sokol Písek B 22 3 0 1 0 1
Ladislav Sokolovský Pod 44 2 1 0 0 1
17 Dominik Štěpán HKR 23 14 5 1 4 5
Jan Štěpánek Slavoj BK Litoměřice B 38 2 1 0 0 4
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sluneta USK Ústí n.L. 26 19.5 6.0 11.7 /20.5 57.1 20.3
Slavoj BK Litoměřice B 24 18.7 7.0 10.3 /18.0 57.3 20.4
Sokol Písek B 22 17.7 8.7 10.7 /17.7 60.6 17.5
BC Benešov 24 19.0 8.5 12.2 /21.3 57.3 19.6
Jiskra Domažlice 24 23.6 5.3 12.3 /19.3 63.6 18.4
BK Klatovy 24 21.9 4.2 13.1 /21.5 61.0 17.2
Wolves Radotín 26 21.5 5.7 13.2 /22.1 59.6 20.7
Sokol Vyšehrad 28 23.5 6.6 14.1 /20.7 68.0 21.4
BC Slaný 22 18.5 4.0 11.4 /19.9 57.2 14.3
BK Kladno 22 17.8 6.4 10.7 /17.6 61.0 19.4
SKB Rokycany 28 25.8 6.5 12.8 /18.9 67.7 17.5
BK Mariánské Lázně 22 22.3 5.7 10.1 /16.7 60.4 21.5
Sokol Kutná Hora 22 24.2 4.2 12.3 /18.8 65.5 15.5
Basket Poděbrady 22 22.9 5.0 8.9 /14.6 61.1 17.9
BVK Holice 26 21.4 6.4 11.3 /17.4 65.0 17.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 24 24.4 6.8 12.8 /19.4 65.9 20.1
Sokol Kbely 22 21.0 5.4 13.5 /18.5 73.1 17.4
BK Brandýs n.L. 24 22.3 4.3 11.3 /17.1 66.1 19.9
Tesla Pardubice 24 19.8 7.8 10.2 /17.5 58.3 17.5
Sokol BK Chrudim 24 22.8 8.3 12.1 /19.1 63.3 15.6
BK Přelouč 22 19.1 7.4 11.5 /18.5 62.3 18.8
BA LYNX Liberec 28 22.2 7.7 10.4 /15.9 65.3 17.6
AŠ Mladá Boleslav 28 23.5 6.8 12.7 /19.3 65.7 17.1
TJ Šumperk 20 24.2 4.9 16.7 /27.2 61.5 20.0
BK Krnov 26 23.7 5.1 15.9 /22.7 70.0 18.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 22 24.5 4.3 15.5 /23.5 65.8 18.7
SA Brno 20 21.3 6.6 12.1 /19.6 61.7 21.5
VŠB Ostrava 22 18.6 7.2 12.7 /19.8 64.2 20.2
BK Hladnov 22 19.3 8.4 13.8 /19.9 69.2 20.3
Renocar Podolí 22 20.9 7.1 9.4 /9.4 100.0 20.1
BK Lipník 20 17.0 5.2 10.6 /19.8 53.4 20.8
KK Val. Meziříčí 24 20.9 5.3 12.3 /22.7 54.1 16.1
Sokol Karviná 24 22.3 6.7 13.0 /20.1 64.7 18.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Znamínko Petr 10 7 3 0 1.2 1.1 8.0 3.4
Zatloukal Ondřej 7 5 2 0 1.7 1.7 8.5 4.0
Záruba Matěj 9 9 0 0 1.2 1.4 - 1.3
Zámostný Jindřich 8 0 8 0 1.4 1.4 8.0 3.6
Vyplel David 6 6 0 0 1.3 2.0 8.0 3.8
Výborný Dominik 12 10 2 0 2.2 1.6 6.8 3.5
Vošahlík Marek 6 5 1 0 2.0 1.4 - 1.7
Vondráček Marek 9 9 0 0 1.0 1.1 8.0 3.4
Veis Martin 9 0 9 0 1.6 1.7 7.0 3.4
Večeřa Pavel 4 4 0 0 1.1 1.9 - 1.5
Vávrová Veronika 3 3 0 0 1.3 1.8 - 1.6
Válek Jakub 9 4 5 0 1.4 1.3 7.5 3.4
Vágnerová Tereza 4 0 4 0 2.3 2.1 - 2.2
Ulrych Lukáš 10 7 3 0 1.8 1.6 7.5 3.6
Toboláková Barbora 11 4 7 0 1.5 2.2 - 1.9
Tichov Michael 9 3 6 0 1.3 1.7 7.0 3.4
Theodor Pavel 10 2 8 0 2.1 1.7 8.0 3.9
Tax Tomáš 8 0 8 0 1.2 1.3 - 1.3
Šupej Michal 4 2 2 0 1.4 2.1 - 1.8
Štancl Dominik 8 0 8 0 1.6 1.8 - 1.7
Šmůla Petr 14 10 4 0 1.3 1.8 7.5 3.5
Šmůla Marek 10 7 3 0 2.1 2.1 7.0 3.7
Šmíd Pavel 11 0 11 0 1.4 1.5 6.5 3.1
Škaroupka Michal 7 4 3 0 1.1 1.4 - 1.3
Šafařík Michal 4 3 1 0 1.4 1.6 - 1.5
Sýkora Václav 8 7 1 0 1.6 1.6 6.5 3.2
Svoboda Martin 7 7 0 0 1.6 1.8 - 1.7
Svejkovský Ondřej 2 0 2 0 2.0 1.8 - 1.9
Stáňa Lukáš 4 4 0 0 1.0 2.9 - 1.9
Smetana Jiří 14 7 7 0 1.6 1.2 8.0 3.6
Slanina Vladimír 13 7 6 0 1.3 1.3 7.0 3.2
Siegfried Jiří 9 0 9 0 1.8 1.5 - 1.6
Scholzová Michaela 6 5 1 0 2.3 1.4 - 1.8
Scholze Michal 7 7 0 0 1.6 1.8 7.5 3.6
Salvetr Rudolf 5 5 0 0 1.0 1.6 8.5 3.7
Rom Daniel 5 0 5 0 1.1 2.2 7.5 3.6
Renc Jan 9 2 7 0 2.1 1.2 - 1.6
Pokorný Štěpán 7 7 0 0 1.0 1.5 8.5 3.7
Petrák Jakub 8 4 4 0 2.1 1.4 - 1.8
Petrák Robin 5 0 5 0 1.9 2.2 5.5 3.2
Peterková Lucie 10 10 0 0 1.1 1.6 7.9 3.5
Perlík Michal 7 6 1 0 1.7 1.6 7.5 3.6
Opletal Petr 8 2 6 0 2.4 1.4 7.0 3.6
Novák Vratislav 8 0 8 0 1.6 1.7 7.5 3.6
Novák Petr 5 0 5 0 1.4 2.2 8.0 3.9
Neuman Ladislav 9 5 4 0 1.1 1.3 - 1.2
Nejezchleb Petr 4 4 0 0 1.4 1.6 - 1.5
Nehoda Pavel 10 3 7 0 1.3 1.5 7.0 3.3
Mynarčík Petr 2 0 2 0 1.5 1.8 - 1.6
Musil Jan 10 5 5 0 1.3 1.8 7.5 3.5
Mrázek Michal 9 7 2 0 1.4 1.9 7.0 3.4
Menšík Richard 8 0 8 0 1.4 2.0 - 1.7
Menšík Jan 11 2 9 0 1.6 1.6 6.5 3.2
Melichárek Ivo 4 3 1 0 1.3 1.6 - 1.4
Matějek Ivor 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Mašek Tomáš 13 2 11 0 1.3 1.8 7.0 3.4
Mareš Jan 15 6 9 0 1.5 1.6 7.3 3.5
Lukeš Petr 7 3 4 0 1.4 1.8 7.3 3.5
Lukeš Václav 2 2 0 0 1.3 1.0 - 1.1
Linhart Tomáš 7 5 2 0 1.3 1.6 7.0 3.3
Lejčko Jan 6 0 6 0 2.3 1.9 - 2.1
Kuřitka Pavel 7 4 3 0 2.2 1.7 - 2.0
Kučírek Martin 5 5 0 0 1.7 2.0 - 1.9
Kučera Vít 8 6 2 0 1.3 1.3 8.0 3.5
Kubiš Michal 4 4 0 0 1.1 2.3 - 1.7
Kubíček Jiří 11 0 11 0 1.3 1.7 - 1.5
Křičková Lenka 5 0 5 0 1.6 2.7 - 2.2
Křenek Karel 8 2 6 0 1.8 1.9 - 1.8
Krejsa Pavel 2 0 2 0 1.5 1.8 - 1.6
Kovář Jan 9 8 1 0 1.5 2.2 8.0 3.9
Kovačovič Matej 12 5 7 0 1.9 1.6 6.8 3.5
Kouba Dalibor 11 5 6 0 1.5 1.7 7.5 3.6
Konvička Jan 7 0 7 0 1.6 1.9 - 1.8
Komprs Michal 2 2 0 0 2.8 1.8 - 2.3
Kocurek Ondřej 11 7 4 0 1.8 1.8 7.0 3.5
Kocián Michal 9 2 7 0 1.6 1.6 - 1.6
Koc Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.3 - 1.1
Kejklíček Roman 11 9 2 0 2.4 1.7 7.3 3.8
Kec Jakub 3 2 1 0 1.7 1.0 - 1.3
Karafiát Kamil 3 3 0 0 1.5 2.0 - 1.8
Karabínová Natálie 4 0 4 0 1.3 1.3 - 1.3
Kapl Antonín 17 11 6 0 1.1 1.2 8.5 3.6
Kapaňa Lukáš 3 3 0 0 1.0 1.3 8.0 3.4
Jon Miloslav 11 1 10 0 1.9 1.5 - 1.7
Ježek Václav 5 0 5 0 2.3 2.1 - 2.2
Jeřáb Jan 6 6 0 0 1.3 1.5 7.0 3.3
Jakubík Petr 2 0 2 0 1.5 1.0 - 1.3
Hošek Jan 4 4 0 0 1.4 1.1 - 1.3
Horník Michal 9 2 7 0 1.2 1.5 - 1.4
Holubek Tomáš 5 5 0 0 1.6 1.3 - 1.5
Holeš Daniel 5 0 5 0 2.3 1.7 - 2.0
Hendrych Jan 6 6 0 0 1.5 1.7 - 1.6
Hejnic Jan 9 0 9 0 1.4 1.2 7.5 3.4
Hecl Jan 9 9 0 0 1.7 2.1 7.0 3.6
Havlíček Petr 9 4 5 0 1.4 1.3 7.5 3.4
Havlíček Petr 2 0 2 0 2.0 1.5 - 1.8
Hartig Lukáš 10 1 9 0 1.5 1.6 7.5 3.5
Giecek Adam 8 7 1 0 1.6 1.3 7.8 3.5
Frátrik Josef 1 0 1 0 2.0 2.5 - 2.3
Fanta Jiří 12 5 7 0 1.5 1.6 8.0 3.7
Eisner Petr 14 10 4 0 1.6 1.6 - 1.6
Dostal Vojtěch 2 0 2 0 1.0 2.0 - 1.5
Dombrovský Filip 5 3 2 0 1.5 1.2 - 1.4
Dolejš Václav 4 0 4 0 1.4 1.9 - 1.6
Čarnecký Martin 6 6 0 0 2.2 1.5 - 1.8
Csöllei Pavel 7 5 2 0 1.4 1.3 7.5 3.4
Cibulka Radek 5 0 5 0 2.0 1.4 - 1.7
Bohata Pavel 14 12 2 0 1.5 1.6 7.0 3.4
Blahout Petr 7 7 0 0 1.0 1.3 7.0 3.1
Baudyš Petr 6 6 0 0 1.3 1.8 6.5 3.2
Barták Matěj 7 0 7 0 1.3 1.4 - 1.3
Barták Dominik 8 5 3 0 1.6 1.8 7.3 3.5
Balog Lukáš 4 0 4 0 2.1 1.5 - 1.8
Ašenbrenerová Ingrid 4 0 4 0 2.6 1.3 - 1.9
Anton Karel 5 2 3 0 1.2 2.4 - 1.8
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře