David Pokorný

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 25 let
Aktuální klub
Sluneta USK Ústí n.L.
Výška
198 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
290
Procento vítězství
53.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 22 - 10.0 4.1 0.1 1.4/2.4 56.6 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A BCM Ústí n. L. 15 - 1.7 0.8 0 0.1/0.1 50.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off Sluneta Ústí n. L. 4 - 7.5 2.8 0 2/3 66.7 - -
2010/11 junioři U18 - play-off BCM Ústí n. L. 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 22 - 12.4 4.6 0.1 2.9/4.5 64.3 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 20 - 15.5 5.9 0.2 3.1/4.4 69.3 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off Sluneta Ústí n. L. 3 - 20.3 7 1 3.3/4.3 76.9 - -
2013/14 junioři U19 - skupina A Baník Most 22 - 10.8 4.2 0.5 1.1/1.7 63.2 - -
2013/14 junioři U19 - play-off Baník Most 4 - 9.0 2.3 0.8 2.3/3.5 64.3 - -
2014/15 muži - skupina A Sluneta Ústí n. L. 15 - 2.6 0.7 0.2 0.7/0.8 83.3 - -
2014/15 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 17 27.2 7.2 1.8 /5.3 0.9 0.8/1.2 70.0 2.0 5.1
2014/15 muži - Základní část UNL 3 1.3 1.0 0 /0 0.3 0/0 0.0 - 1.0
2014/15 muži - základní část Sluneta Ústí n. L. 1 - 12.0 5 /5 0 2/2 100.0 2.0 10.0
2014/15 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 5 26.8 13.4 3.6 /5 1.8 0.8/2 40.0 1.4 13.8
2014/15 muži - Play-off UNL 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 1.0
2015/16 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 16 - 7.8 1.4 1.5 0.5/1 50.0 - -
2015/16 muži - Základní část UNL 6 2.3 0.3 0.2 /0.3 0 0/0 0.0 0.3 -0.7
2016/17 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 20 - 8.3 2.2 1 1/1.5 69.0 - -
2016/17 muži - základní část Sluneta USK Ústí n.L. 3 - 13.0 2.3 /2.3 2.7 0.3/0.7 50.0 2.0 10.7
2017/18 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 20 - 11.7 2.8 1.7 1.1/1.8 62.9 - -
2017/18 muži - play-off A Sluneta USK Ústí n.L. 1 - 20.0 7 1 3/4 75.0 - -
2018/19 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 14 - 8.6 2.9 0.5 1.3/1.7 75.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 1 - 11.0 4 /6 1 0/0 0.0 2.0 4.0
2018/19 muži - play-off A Sluneta USK Ústí n.L. 2 - 15.0 5.5 1 1/2 50.0 - -
2019/20 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 14 - 15.6 4.2 1.1 3.7/5.1 73.2 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 2 - 12.5 3 /3 1.5 2/2 100.0 2.5 10.0
2019/20 muži - Základní fáze VŠTJ Ekonom Praha 4 - 17.8 6 1 2.8/4.5 61.1 - -
2019/20 muži - Základní fáze VŠTJ Ekonom Praha 1 - 29.0 6 4 5/6 83.3 - -
2021/22 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 3 - 10.0 1.3 2 1.3/2 66.7 - -
Průměr za kariéru 23.8 2.3 9.8 3.1 0.7 1.5/2.2 147.3 1.7 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SKB Rokycany 24. 10. 2021
2B body 4 Válečníci Děčín 7. 12. 2021
3B body 4 Pří 23. 10. 2021
Body 12 Pří 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 CBU 3. 11. 2019 2019/20
2B body 12 Sokol Žižkov C 16. 2. 2013 2012/13
3B body 5 Sokol Písek B 21. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 7 Sokol Písek 12. 4. 2015 2014/15
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 1. 11. 2014 2014/15
Doskoky celkem 9 SKB Zlín 22. 2. 2015 2014/15
Body 30 Wolves Radotín 30. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 21 VYS 21. 3. 2015 2014/15
Asistence 3 VYS 5. 10. 2014 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 10. 2021 skupina A SKB Rokycany 9 0 2 3/4 75.0
23. 10. 2021 skupina A Pří 12 0 4 0/0 0
7. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 9 4 0 1/2 50.0
Celkem 3 30 4 6 4/6 66.7
Průměr 3 10.0 1.3 2.0 1.3/2.0 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jiskra Domažlice 8 0:00 12.8 4.4 0.0 0.9 0.0 1.4/2.4 57.9 2.0
Slavoj BK Litoměřice B 10 0:00 9.9 2.5 0.0 1.2 0.0 1.3/1.6 81.3 1.6
SKB Rokycany 11 0:00 8.7 2.2 0.0 1.3 0.0 0.5/0.8 66.7 1.7
Slavoj Litoměřice 6 0:00 13.5 4.8 0.0 0.2 0.0 3.3/4.3 76.9 1.8
AŠ Mladá Boleslav 6 0:00 12.8 5.3 0.0 0.3 0.0 1.2/2.8 41.2 2.5
Sokol Žižkov C 4 0:00 18.0 7.3 0.0 0.5 0.0 2.0/2.8 72.7 2.5
BK Klatovy 9 0:00 7.3 1.9 0.0 0.8 0.0 1.2/1.8 68.8 1.6
SAM BŠM Brno 3 0:00 20.3 7.0 0.0 1.0 0.0 3.3/4.3 76.9 3.7
BK Brandýs n. L. 6 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Sokol Vyšehrad B 4 0:00 14.8 5.3 0.0 0.3 0.0 3.5/4.0 87.5 1.8
BK Klatovy 4 0:00 14.8 5.0 0.0 0.0 0.0 4.8/5.5 86.4 1.8
VYS 3 0:00 19.3 5.7 0.0 1.7 0.0 3.0/4.3 69.2 1.3
Sokol Písek B 4 0:00 14.5 4.0 0.0 1.8 0.0 1.3/1.3 100.0 2.3
Sokol Žižkov 6 0:00 9.0 1.7 0.0 1.7 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
WBA 6 0:00 8.2 2.5 0.0 0.2 0.0 2.7/3.7 72.7 3.0
BC Benešov 6 0:00 7.7 1.7 166.7 1.0 85.7 1.3/2.0 66.7 1.5
BCM Loko Plzeň 4 0:00 10.3 4.5 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.0
Wolves Radotín 2 0:00 20.5 6.0 0.0 1.0 0.0 5.5/8.0 68.8 3.0
Sokol Kbely 6 0:00 6.5 1.2 700.0 0.8 166.7 1.7/2.5 66.7 1.0
VYS 3 30:53 12.7 3.0 45.0 2.0 37.5 0.7/2.0 33.3 1.7
Válečníci Děčín 5 0:00 7.4 1.6 0.0 1.0 0.0 1.2/2.0 60.0 1.6
Sršni Sokol Písek B 2 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BC Nový Jičín 4 0:00 9.0 2.3 0.0 0.8 0.0 2.3/3.5 64.3 3.0
BK Klatovy 2 0:00 17.0 6.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Děčín 4 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 4.3
BSK Č. Budějovice 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Sokol Písek 4 19:26 7.5 2.5 66.7 0.5 18.2 1.0/2.0 50.0 0.8
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 29.0 6.0 0.0 4.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BK Děčín 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.7 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
Wolves Radotín 2 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Zlín 2 29:04 13.5 2.5 45.5 2.5 38.5 1.0/3.0 33.3 1.5
CBU 1 0:00 26.0 8.0 0.0 0.0 0.0 10.0/12.0 83.3 1.0
PLZ 2 0:00 13.0 3.5 100.0 1.5 100.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Žižkov 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Jiskra Domažlice 4 0:00 5.8 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Slovan Bohnice A 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Pří 2 0:00 10.5 1.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Sokol Kbely B 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
Slovan Varnsdorf 2 0:00 10.0 1.5 0.0 2.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
USK 2 29:17 9.5 2.5 31.3 1.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský C 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol pražský 2 28:06 8.5 2.5 55.6 1.0 25.0 0.5/0.5 100.0 2.5
AŠ Mladá Boleslav U19B 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 16.0 1.0 0.0 3.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
BK Kladno 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
Slavoj Litoměřice 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
CTS Basket 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 -
GBA Sparta Praha 2 27:32 3.5 0.5 11.1 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 2.5
PCE 2 29:50 2.5 0.5 20.0 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 5 1:05 0.6 0.0 0.0 0.2 50.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Baník Most 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OVA 4 0:22 0.5 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
SVI 3 1:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OPA 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 2 0:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 4 0:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 1:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
LJH 3 0:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 2 0:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -