2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 4
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
10. 12. 2016
15:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
54
79
10
23
30
41
44
55
Review
skupina A 1. kolo 2
TJ Sokol Kbely
BC Benešov
10. 12. 2016
16:00
ZŠ Albrechtická Michal Scholze
Jan Černý
79
89
24
16
36
33
50
58
72
72
Review
skupina A 1. kolo 3
Sokol Žižkov
BK Kladno
10. 12. 2016
17:30
SH Folimanka Jiří Šlaj
Pavel Bohata
74
51
13
13
36
26
61
39
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
10. 12. 2016
18:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Lucie Peterková
76
61
19
14
39
30
56
45
Review
skupina A 1. kolo 6
SKB Rokycany
BK Beroun
9. 12. 2016
19:00
Sportovní hala SKB Jan Jeřáb
Michal Perlík
75
69
26
19
40
32
51
49
Review
skupina A 1. kolo 5
BC Slaný
TJ Thermia Karlovy Vary
10. 12. 2016
19:30
Víceúčelová sportovní hala Petr Blahout
Martin Buršík
84
72
31
16
45
34
63
53
Review
skupina A 2. kolo 9
TJ Sokol Kbely
BC Slaný
1. 10. 2016
16:00
ZŠ Albrechtická Veronika Vávrová
Pavel Bohata
84
54
28
14
43
26
67
38
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Klatovy
SKB Rokycany
1. 10. 2016
18:00
SH BK Klatovy Matěj Záruba
Michal Kocián
65
52
19
15
30
23
49
33
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Jiskra Domažlice
BK Beroun
1. 10. 2016
18:00
Městská sportovní hala Martin Buršík
Vladimír Slanina
88
39
25
5
49
14
70
28
Review
skupina A 2. kolo 10
BC Benešov
TJ Thermia Karlovy Vary
1. 10. 2016
18:00
SH Benešov Miloslav Jon
Michal Horník
88
62
16
11
40
24
63
40
Review
skupina A 2. kolo 12
BK Kladno
Slavoj BK Litoměřice B
1. 10. 2016
18:00
Kladenská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Lukáš Ulrych
58
74
16
25
36
43
46
58
Review
skupina A 2. kolo 11
Sokol Žižkov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
1. 10. 2016
20:00
SH Folimanka Petr Lukeš
Martin Svoboda
57
54
12
8
22
24
36
47
Review
skupina A 3. kolo 15
TJ Sokol Kbely
TJ Thermia Karlovy Vary
2. 10. 2016
09:30
ZŠ Albrechtická Pavel Bohata
Petr Znamínko
82
74
21
21
39
46
61
64
Review
skupina A 3. kolo 14
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
2. 10. 2016
10:00
Městská sportovní hala Vladimír Slanina
Martin Buršík
70
57
13
15
35
22
52
35
Review
skupina A 3. kolo 13
BK Klatovy
BK Beroun
2. 10. 2016
10:30
SH BK Klatovy Matěj Záruba
Petr Šmůla
70
43
18
12
32

20
57
29
Review
skupina A 3. kolo 16
BC Benešov
BC Slaný
2. 10. 2016
13:00
SH Benešov Michal Horník
Miloslav Jon
91
66
28
15
47
34
70
54
Review
skupina A 3. kolo 17
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice B
2. 10. 2016
13:00
SH Folimanka Martin Svoboda
Petr Lukeš
81
48
25
21
47
31
66
42
Review
skupina A 3. kolo 18
BK Kladno
SLUNETA USK Ústí nad Labem
2. 10. 2016
14:30
Kladenská sportovní hala Jakub Kec
Tomáš Rosenberger
50
72
14
13
27
33
38
51
Review
skupina A 4. kolo 20
BK Beroun
Slavoj BK Litoměřice B
15. 10. 2016
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Jeřáb
Petr Šmůla
49
92
18
15
31
35
39
67
Review
skupina A 4. kolo 19
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
15. 10. 2016
17:30
Sportovní hala SKB Jakub Kec
Martin Buršík
80
77
15
24
38
41
57
60
Review
skupina A 4. kolo 21
BC Slaný
Sokol Žižkov
22. 10. 2016
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hendrych
Michal Horník
63
76
13
17
31
42
40
64
Review
skupina A 4. kolo 22
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Kladno
15. 10. 2016
18:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Rosenberger
Tereza Vágnerová
51
88
12
22
19
46
34
60
Review
skupina A 4. kolo 23
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
15. 10. 2016
18:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Marek Vošahlík
64
80
18
23
41
48
55
67
Review
skupina A 4. kolo 24
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
15. 10. 2016
18:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Marek Šmůla
78
58
11
16
37
28
57
43
Review
skupina A 5. kolo 30
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
16. 10. 2016
10:00
Městská sportovní hala Jiří Smetana
Marek Vošahlík
82
62
21
26
43
41
65
49
Review
skupina A 5. kolo 25
SKB Rokycany
Slavoj BK Litoměřice B
16. 10. 2016
10:30
Sportovní hala SKB Jan Baloun
Martin Buršík
82
53
19
7
31
26
57
37
Review
skupina A 5. kolo 26
BK Beroun
SLUNETA USK Ústí nad Labem
16. 10. 2016
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Jeřáb
Petr Šmůla
48
61
12
17
27
28
31
40
Review
skupina A 5. kolo 29
BK Klatovy
BC Benešov
16. 10. 2016
10:30
SH BK Klatovy Petr Blahout
Marek Šmůla
65
72
13
24
28
43
51
53
Review
skupina A 5. kolo 28
TJ Thermia Karlovy Vary
Sokol Žižkov
16. 10. 2016
11:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Veronika Vávrová
Tomáš Rosenberger
71
76
15
24
34
39
60
55
Review
skupina A 5. kolo 27
BC Slaný
BK Kladno
16. 10. 2016
14:00
Víceúčelová sportovní hala Matej Kovačovič
Michal Kocián
76
79
24
28
40
48
58
61
Review
skupina A 6. kolo 34
BK Kladno
BK Jiskra Domažlice
29. 10. 2016
14:45
Kladenská sportovní hala Pavel Bohata
Jan Hejnic
66
88
9
24
30
41
49
65
Review
skupina A 6. kolo 31
TJ Sokol Kbely
SKB Rokycany
29. 10. 2016
16:00
ZŠ Albrechtická Libor Lukeš
Pavel Kuřitka
66
54
12
18
34
26
48
35
Review
skupina A 6. kolo 35
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Slaný
29. 10. 2016
17:00
hala UJEP Karel Anton
Petr Eisner
81
64
22
19
39
33
60
52
Review
skupina A 6. kolo 36
Slavoj BK Litoměřice B
TJ Thermia Karlovy Vary
29. 10. 2016
17:00
Hala 6. ZŠ Petr Blahout
Marek Šmůla
94
69
28
13
45
31
66
49
Review
skupina A 6. kolo 32
BC Benešov
BK Beroun
29. 10. 2016
18:00
SH Benešov Petr Havlíček
Pavel Csöllei
82
64
26
13
44
25
62
40
Review
skupina A 6. kolo 33
Sokol Žižkov
BK Klatovy
29. 10. 2016
19:30
SH Folimanka Martin Kučírek
Martin Svoboda
68
63
17
12
34
27
53
45
Review
skupina A 7. kolo 37
TJ Sokol Kbely
BK Beroun
30. 10. 2016
09:30
ZŠ Albrechtická Libor Lukeš
Pavel Kuřitka
97
68
29
16
44
36
72
51
Review
skupina A 7. kolo 40
BK Kladno
BK Klatovy
30. 10. 2016
10:00
Kladenská sportovní hala Pavel Bohata
Jan Hejnic
52
82
13
23
25
39
36
55
Review
skupina A 7. kolo 38
BC Benešov
SKB Rokycany
30. 10. 2016
11:00
SH Benešov Petr Havlíček
Pavel Csöllei
72
77
13
24
25
39
46
51
64
64
Review
skupina A 7. kolo 42
Slavoj BK Litoměřice B
BC Slaný
30. 10. 2016
11:00
Hala 6. ZŠ Petr Blahout
Marek Šmůla
87
64
21
16
48
31
64
46
Review
skupina A 7. kolo 41
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Thermia Karlovy Vary
30. 10. 2016
13:00
hala UJEP Karel Anton
Petr Eisner
83
68
22
19
43
38
69
55
Review
skupina A 7. kolo 39
Sokol Žižkov
BK Jiskra Domažlice
30. 10. 2016
14:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Martin Svoboda
65
51
15
16
33
30
50
44
Review
skupina A 8. kolo 47
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov
12. 11. 2016
16:00
ZŠ Albrechtická Ludvík Dvořák
Jan Musil
66
88
9
24
24
46
48
67
Review
skupina A 8. kolo 44
BK Beroun
TJ Thermia Karlovy Vary
12. 11. 2016
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
81
60
25
15
51
29
63
41
Review
skupina A 8. kolo 43
SKB Rokycany
BC Slaný
12. 11. 2016
18:00
Sportovní hala SKB Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
97
54
22
11
47
28
68
46
Review
skupina A 8. kolo 45
BK Klatovy
SLUNETA USK Ústí nad Labem
12. 11. 2016
18:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Vratislav Novák
58
76
18
19
26
38
41
54
Review
skupina A 8. kolo 46
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice B
12. 11. 2016
18:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Michal Kocián
76
85
9
21
29
46
49
65
Review
skupina A 8. kolo 48
BC Benešov
BK Kladno
12. 11. 2016
18:00
SH Benešov Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
88
55
24
19
53
27
69
35
Review
skupina A 9. kolo 53
TJ Sokol Kbely
BK Kladno
13. 11. 2016
09:30
ZŠ Albrechtická Petr Znamínko
Dominik Výborný
60
73
19
20
36
44
45
58
Review
skupina A 9. kolo 52
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
13. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Michal Kocián
82
60
17
15
35
30
56
52
Review
skupina A 9. kolo 49
SKB Rokycany
TJ Thermia Karlovy Vary
13. 11. 2016
10:30
Sportovní hala SKB Václav Lukeš
Petr Šmůla
89
75
24
16
53
31
74
58
Review
skupina A 9. kolo 50
BK Beroun
BC Slaný
13. 11. 2016
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Tomáš Linhart
Miloslav Jon
83
54
20
17
45
27
62
42
Review
skupina A 9. kolo 51
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice B
13. 11. 2016
10:30
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Vratislav Novák
69
81
21
29
46
40
51
61
Review
skupina A 9. kolo 54
BC Benešov
Sokol Žižkov
13. 11. 2016
13:00
SH Benešov Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
65
81
8
19
36
41
50
56
Review
skupina A 10. kolo 58
Slavoj BK Litoměřice B
BC Benešov
26. 11. 2016
11:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Dalibor Kouba
83
77
21
16
43
32
67
51
Review
skupina A 10. kolo 55
Sokol Žižkov
SKB Rokycany
26. 11. 2016
12:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Jan Hejnic
76
60
18
19
36
40
62
55
Review
skupina A 10. kolo 60
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Jiskra Domažlice
26. 11. 2016
14:00
Hala míčových sportů KV Arena Pavel Bohata
Jan Hendrych
70
82
19
19
32
41
48
57
Review
skupina A 10. kolo 57
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
26. 11. 2016
16:00
hala UJEP Karel Anton
Michal Šupej
95
50
31
12
50
29
72
45
Review
skupina A 10. kolo 56
BK Kladno
BK Beroun
26. 11. 2016
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Marek Šmůla
Martin Buršík
78
56
20
12
36
28
60
40
Review
skupina A 10. kolo 59
BC Slaný
BK Klatovy
26. 11. 2016
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Jeřáb
Michal Perlík
46
72
13
20
26
41
32
60
Review
skupina A 11. kolo 61
Sokol Žižkov
BK Beroun
27. 11. 2016
09:30
SH Folimanka Petr Znamínko
Jan Hejnic
82
53
21
9
42
24
69
37
Review
skupina A 11. kolo 62
BK Kladno
SKB Rokycany
27. 11. 2016
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Marek Šmůla
Martin Buršík
63
73
18
22
39
35
49
47
Review
skupina A 11. kolo 66
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Klatovy
27. 11. 2016
10:00
Hala míčových sportů KV Arena Pavel Bohata
Jan Hendrych
66
84
16
25
34
43
51
68
Review
skupina A 11. kolo 63
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Benešov
27. 11. 2016
12:00
hala UJEP Karel Anton
Michal Šupej
68
65
22
13
37
32
53
53
Review
skupina A 11. kolo 64
Slavoj BK Litoměřice B
TJ Sokol Kbely
27. 11. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Dalibor Kouba
75
46
19
8
45
15
63
27
Review
skupina A 11. kolo 65
BC Slaný
BK Jiskra Domažlice
27. 11. 2016
14:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Jeřáb
Michal Perlík
65
76
15
26
32
42
52
57
Review
skupina A 12. kolo 67
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
11. 12. 2016
10:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Petr Blahout
82
85
23
16
42
40
56
54
Review
skupina A 12. kolo 69
BK Kladno
Sokol Žižkov
11. 12. 2016
10:00
Kladenská sportovní hala Karel Anton
Petr Eisner
72
66
23
11
44
25
56
41
Review
skupina A 12. kolo 71
TJ Thermia Karlovy Vary
BC Slaný
11. 12. 2016
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Michal Perlík
Vladimír Slanina
100
48
37
10
56
19
70
32
Review
skupina A 12. kolo 68
BC Benešov
TJ Sokol Kbely
11. 12. 2016
12:45
SH Benešov Petr Havlíček
Vratislav Novák
77
64
22
12
33
24
57
51
Review
skupina A 12. kolo 70
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
11. 12. 2016
13:45
Hala 6. ZŠ Tereza Vágnerová
Jan Hendrych
70
40
19
9
38
18
54
25
Review
skupina A 12. kolo 72
BK Beroun
SKB Rokycany
8. 12. 2016
20:00
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Blahout
Martin Buršík
72
83
21
15
36
35
53
61
Review
skupina A 13. kolo 73
BK Beroun
BK Klatovy
7. 1. 2017
16:00
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Znamínko
Jan Hejnic
83
106
19
30
44
61
68
86
Review
skupina A 13. kolo 77
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Žižkov
7. 1. 2017
17:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
61
70
18
12
35
26
48
47
Review
skupina A 13. kolo 78
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Kladno
7. 1. 2017
17:00
hala UJEP Martin Kučírek
Karel Anton
70
72
19
19
41
36
55
52
Review
skupina A 13. kolo 74
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
7. 1. 2017
18:00
Sportovní hala SKB Martin Buršík
Michal Kocián
103
79
23
16
55
40
81
53
Review
skupina A 13. kolo 75
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kbely
7. 1. 2017
18:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
76
83
14
13
32
37
56
61
Review
skupina A 13. kolo 76
BC Slaný
BC Benešov
7. 1. 2017
19:30
Víceúčelová sportovní hala Petr Eisner
Tereza Vágnerová
93
97
30
20
55
41
68
66
Review
skupina A 14. kolo 79
SKB Rokycany
BK Klatovy
8. 1. 2017
10:30
Sportovní hala SKB Martin Buršík
Michal Kocián
81
52
23
11
39
27
55
45
Review
skupina A 14. kolo 80
BK Beroun
BK Jiskra Domažlice
8. 1. 2017
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Znamínko
Jan Hejnic
69
64
25
16
45
31
59
48
Review
skupina A 14. kolo 84
Slavoj BK Litoměřice B
BK Kladno
8. 1. 2017
11:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
81
57
26
17
45
25
64
46
Review
skupina A 14. kolo 82
TJ Thermia Karlovy Vary
BC Benešov
8. 1. 2017
11:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Eisner
Jan Hendrych
80
92
23
26
45
52
65
74
Review
skupina A 14. kolo 81
BC Slaný
TJ Sokol Kbely
8. 1. 2017
14:00
Víceúčelová sportovní hala Tomáš Rosenberger
Tereza Vágnerová
72
79
16
17
28
33
47
47
Review
skupina A 14. kolo 83
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
8. 1. 2017
15:00
hala UJEP Martin Kučírek
Karel Anton
71
78
25
20
41
38
55
54
Review
skupina A 15. kolo 90
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
21. 1. 2017
16:00
ZŠ Albrechtická Karel Anton
Pavel Bohata
79
78
18
21
34
41
59
57
Review
skupina A 15. kolo 85
Slavoj BK Litoměřice B
SKB Rokycany
21. 1. 2017
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Musil
Marek Vošahlík
64
54
15
15
33
30
48
45
Review
skupina A 15. kolo 86
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Beroun
21. 1. 2017
17:00
hala UJEP Petr Šmůla
Michal Horník
79
42
20
6
42
25
58
35
Review
skupina A 15. kolo 89
BC Benešov
BK Klatovy
21. 1. 2017
17:00
SH Benešov Jan Jeřáb
Vít Kučera
81
72
17
25
41
42
57
59
Review
skupina A 15. kolo 87
BK Kladno
BC Slaný
21. 1. 2017
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Matěj Záruba
Vladimír Slanina
109
67
25
15
55
29
79
45
Review
skupina A 15. kolo 88
Sokol Žižkov
TJ Thermia Karlovy Vary
21. 1. 2017
20:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Jiří Šlaj
97
58
28
11
49
28
74
48
Review
skupina A 16. kolo 95
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
22. 1. 2017
09:30
ZŠ Albrechtická Ladislav Neuman
Karel Anton
71
87
17
23
37
45
53
62
Review
skupina A 16. kolo 94
BK Kladno
TJ Thermia Karlovy Vary
22. 1. 2017
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Bohata
Martin Buršík
108
84
24
20
55
36
83
56
Review
skupina A 16. kolo 96
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
22. 1. 2017
10:00
SH Benešov Michal Šupej
Vladimír Slanina
82
62
13
20
43
36
62
47
Review
skupina A 16. kolo 91
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
22. 1. 2017
11:00
hala UJEP Petr Šmůla
Michal Horník
75
57
21
13
31
20
56
41
Review
skupina A 16. kolo 92
Slavoj BK Litoměřice B
BK Beroun
22. 1. 2017
11:00
Hala 6. ZŠ Jan Musil
Rostislav Milata
100
60
26
11
44
24
67
48
Review
skupina A 16. kolo 93
Sokol Žižkov
BC Slaný
22. 1. 2017
15:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Karel Anton
127
42
31
13
65
21
96
34
Review
skupina A 17. kolo 97
BK Beroun
TJ Sokol Kbely
4. 2. 2017
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Lucie Peterková
Marek Vošahlík
61
83
12
28
33
42
46
66
Review
skupina A 17. kolo 99
BK Jiskra Domažlice
Sokol Žižkov
4. 2. 2017
18:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Vratislav Novák
57
73
17
17
28
39
41
52
Review
skupina A 17. kolo 101
TJ Thermia Karlovy Vary
SLUNETA USK Ústí nad Labem
4. 2. 2017
18:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Perlík
Martin Buršík
74
71
20
18
42
39
61
47
Review
skupina A 17. kolo 102
BC Slaný
Slavoj BK Litoměřice B
4. 2. 2017
18:00
Víceúčelová sportovní hala Miloslav Jon
Michal Horník
75
81
24
26
46
50
62
65
Review
skupina A 17. kolo 98
SKB Rokycany
BC Benešov
3. 2. 2017
19:00
Sportovní hala SKB Martin Kučírek
Jan Musil
85
62
15
22
41
28
65
42
Review
skupina A 17. kolo 100
BK Klatovy
BK Kladno
4. 2. 2017
19:00
SH BK Klatovy Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
80
72
18
13
41
29
58
49
Review
skupina A 18. kolo 105
BK Klatovy
Sokol Žižkov
5. 2. 2017
10:00
SH BK Klatovy Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
80
57
13
24
32
39
57
49
Review
skupina A 18. kolo 106
BK Jiskra Domažlice
BK Kladno
5. 2. 2017
10:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Vratislav Novák
141
71
37
10
71
29
102
50
Review
skupina A 18. kolo 104
BK Beroun
BC Benešov
5. 2. 2017
11:30
tělocvična ZŠ Preislerova Lucie Peterková
Michal Perlík
50
85
7
11
19
44
27
67
Review
skupina A 18. kolo 108
TJ Thermia Karlovy Vary
Slavoj BK Litoměřice B
5. 2. 2017
13:30
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Blahout
Tomáš Linhart
66
57
17
20
37
41
45
49
Review
skupina A 18. kolo 107
BC Slaný
SLUNETA USK Ústí nad Labem
5. 2. 2017
14:00
Víceúčelová sportovní hala Miloslav Jon
Michal Horník
83
79
20
14
49
36
63
62
Review
skupina A 18. kolo 103
SKB Rokycany
TJ Sokol Kbely
26. 1. 2017
19:00
Sportovní hala SKB Jiří Smetana
Lucie Peterková
99
68
21
12
48
29
72
43
Review
skupina A 19. kolo 113
BK Kladno
TJ Sokol Kbely
18. 2. 2017
14:45
Kladenská sportovní hala Tereza Vágnerová
Tomáš Rosenberger
69
60
22
13
36
28
52
42
Review
skupina A 19. kolo 111
Slavoj BK Litoměřice B
BK Klatovy
18. 2. 2017
17:00
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Jiří Šlaj
72
59
12
13
34
27
54
45
Review
skupina A 19. kolo 112
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
18. 2. 2017
17:00
hala UJEP Jan Jeřáb
Michal Horník
49
69
16
21
28
41
37
60
Review
skupina A 19. kolo 109
TJ Thermia Karlovy Vary
SKB Rokycany
18. 2. 2017
18:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jiří Smetana
Jiří Jodl
71
89
14
28
35
46
60
75
Review
skupina A 19. kolo 110
BC Slaný
BK Beroun
18. 2. 2017
18:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Šmůla
Marek Šmůla
103
44
29
9
46
23
78
33
Review
skupina A 19. kolo 114
Sokol Žižkov
BC Benešov
18. 2. 2017
18:30
SH Folimanka Pavel Kuřitka
Jan Hejnic
57
59
12
17
22
28
42
42
Review
skupina A 20. kolo 120
BK Kladno
BC Benešov
19. 2. 2017
10:00
Kladenská sportovní hala Tereza Vágnerová
Tomáš Rosenberger
59
63
19
17
34
32
42
52
Review
skupina A 20. kolo 117
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Klatovy
19. 2. 2017
11:00
hala UJEP Jan Jeřáb
Michal Horník
61
68
22
20
34
39
49
61
Review
skupina A 20. kolo 116
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Beroun
19. 2. 2017
13:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jiří Smetana
Jiří Jodl
115
43
22
4
54
16
85
24
Review
skupina A 20. kolo 115
BC Slaný
SKB Rokycany
19. 2. 2017
14:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Šmůla
Marek Šmůla
76
66
22
24
35
39
53
55
Review
skupina A 20. kolo 118
Slavoj BK Litoměřice B
BK Jiskra Domažlice
19. 2. 2017
14:00
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Jiří Šlaj
75
64
18
16
36
29
59
41
Review
skupina A 20. kolo 119
Sokol Žižkov
TJ Sokol Kbely
19. 2. 2017
14:00
SH Folimanka Jan Hošek
Tomáš Linhart
103
74
26
25
47
42
74
64
Review
skupina A 21. kolo 121
BK Beroun
Sokol Žižkov
4. 3. 2017
12:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Smetana
Jiří Jodl
38
123
0
27
12
57
23
94
Review
skupina A 21. kolo 124
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice B
4. 3. 2017
16:00
ZŠ Albrechtická Jan Hejnic
Jaroslav Poživil
92
83
24
15
44
37
64
54
Review
skupina A 21. kolo 122
SKB Rokycany
BK Kladno
4. 3. 2017
16:30
Sportovní hala SKB Tereza Vágnerová
Tomáš Rosenberger
98
77
27
21
50
37
73
59
Review
skupina A 21. kolo 125
BK Jiskra Domažlice
BC Slaný
4. 3. 2017
18:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Petr Šmůla
66
55
16
13
24
21
44
39
Review
skupina A 21. kolo 126
BK Klatovy
TJ Thermia Karlovy Vary
4. 3. 2017
18:00
SH BK Klatovy Matej Kovačovič
Marek Šmůla
102
75
30
12
57
40
75
60
Review
skupina A 21. kolo 123
BC Benešov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
4. 3. 2017
19:00
SH Benešov Jan Musil
Vladimír Slanina
96
72
24
18
42
32
65
50
Review
skupina A 22. kolo 129
TJ Sokol Kbely
SLUNETA USK Ústí nad Labem
5. 3. 2017
09:30
ZŠ Albrechtická Jan Hejnic
Jaroslav Poživil
80
77
16
20
34
40
54
66
Review
skupina A 22. kolo 132
BK Jiskra Domažlice
TJ Thermia Karlovy Vary
5. 3. 2017
10:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Petr Šmůla
103
70
18
20
45
34
69
47
Review
skupina A 22. kolo 127
SKB Rokycany
Sokol Žižkov
5. 3. 2017
10:30
Sportovní hala SKB Tereza Vágnerová
Tomáš Rosenberger
78
107
20
34
35
56
61
81
Review
skupina A 22. kolo 130
BC Benešov
Slavoj BK Litoměřice B
5. 3. 2017
11:00
SH Benešov Jan Musil
Vladimír Slanina
59
73
10
15
21
30
35
48
Review
skupina A 22. kolo 131
BK Klatovy
BC Slaný
5. 3. 2017
11:00
SH BK Klatovy Matej Kovačovič
Marek Šmůla
85
44
26
13
53
27
78
33
Review
skupina A 22. kolo 128
BK Beroun
BK Kladno
5. 3. 2017
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Smetana
Jiří Jodl
56
128
13
24
27
44
36
86
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
17 Adam Urbánek STHAV 28 38 16.0 13.2 2.9 1.7 / 2.8 2.2/3.0 73.7 2.2
Jakub Malý BC Benešov 35 22 1.0 14.0 3.0 1.5 3.4/5.5 61.2 2.5
7 Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 22 1.0 14.0 4.5 0.7 2.9/4.0 71.6 2.4
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 21 1.0 12.3 3.0 1.9 0.8/0.8 0.0* 1.9
12 Tomáš Vavřínek BK Žďár n. S. 29 18 1.0 13.7 5.1 0.4 2.2/4.1 54.1 2.3
10 Dalibor Fait LJH 27 38 16.9 6.4 1.1 1.1 / 3.0 1.0/1.2 0.0* 2.4
15 Karel Aušprunk BK Klatovy 27 11 1.0 22.0 6.5 1.6 4.0/6.9 57.9 1.4
7 Petr Hála BK Kladno 31 20 1.0 11.9 1.2 2.4 2.5/3.5 71.0 2.0
Jan Lyčka SNAK A 27 21 29.7 11.2 1.5 2.3 / 6.4 1.2/1.6 0.0* 3.0
Jan Toběrný Wolves Radotín 29 22 1.0 9.9 3.1 0.3 2.9/4.6 63.4 2.8
Přemysl Richtr BK Přelouč 25 15 1.0 10.9 4.3 0.5 1.0/2.3 44.1 1.6
25 Jakub Smrž Sokol Žižkov 28 15 1.0 10.9 4.3 0.1 2.2/2.9 76.7 1.7
0 Michal Slezák Loko Trutnov 42 16 1.0 9.0 1.4 1.6 1.4/2.1 66.7 2.7
Martin Strážnický BC Vysočina 27 14 34.3 10.2 2.6 0.9 / 3.1 2.4/3.9 61.1 2.0
Tomáš Kraina BK Hladnov 28 22 1.0 6.1 1.6 0.4 1.6/2.1 76.1 1.8
Jan Štěpánek Slavoj BK Litoměřice B 38 20 1.0 6.5 2.7 0.1 0.8/1.6 0.0* 2.2
15 Jan Štěrba USK 26 38 12.6 3.3 0.5 0.4 / 1.7 0.9/1.5 0.0* 1.5
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 15 1.0 7.7 2.1 0.1 3.3/5.3 63.3 2.5
Filip Čeněk SP BASKET 24 25 15.9 4.4 1.4 0.3 / 1.4 0.8/0.8 0.0* 2.2
Miroslav Večeřa Synthesia Pardubice 24 26 20.9 3.8 1.4 0.2 / 0.5 0.3/0.5 0.0* 2.0
Petr Štros Sokol Kbely 42 14 1.0 6.9 3.1 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.4
15 Alois Daněk BK Vysoká n.L. 27 17 1.0 5.5 1.5 0.6 0.8/1.2 0.0* 1.5
Ondřej Kukla BK Opava B 24 20 18.7 4.2 1.7 0.1 / 0.6 0.6/1.1 0.0* 1.2
Ondřej Jiránek BK Beroun 30 13 1.0 5.2 1.9 0.4 0.2/0.6 0.0* 2.2
10 Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33 19 1.0 3.4 1.2 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.2
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 7 1.0 8.9 3.4 0.1 1.6/2.6 61.1 1.4
Jakub Bednář Bra 28 15 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/2.2 36.4 1.6
Martin Hušek Sokol Písek B 31 5 1.0 6.4 2.6 0.0 1.2/2.2 54.5 4.2
David Jílek Sokol Karviná 26 7 1.0 4.6 0.3 1.1 0.6/0.6 0.0* 2.1
Marek Šrámek BVK Holice 44 9 1.0 3.4 0.3 0.8 0.4/0.4 0.0* 2.0
35 Jan Leczo OVA 25 14 8.4 1.9 0.8 0.0 / 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.9
Ladislav Sokolovský Pod 44 4 1.0 6.0 1.5 0.5 1.5/2.0 75.0 1.3
Vojtěch Pavlík VYS 31 10 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.1
0 Zurab Kereselidze BRN 24 18 5.9 0.8 0.1 0.1 / 0.4 0.3/0.4 0.0* 0.7
19 Iaroslav Udodenko KOL 34 3 11.3 3.7 0.7 0.3 / 0.3 1.3/1.3 0.0* 1.0
Pavel Bartoš Tesla Pardubice 28 2 1.0 5.0 1.0 0.5 1.5/1.5 0.0* 1.0
Jakub Hanuš Basketbal Olomouc 25 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Ondřej Houška Lions J. Hradec B 31 6 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.2
9 Vladimír Dolanský UNL 24 14 7.7 0.6 0.0 0.1 / 0.8 0.1/0.1 0.0* 0.6
Julius Aufrecht Sokol Kutná Hora 47 11 1.0 0.7 0.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.2
11 František Žaba HKR 24 1 7.0 2.0 1.0 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
22 Dominik Šebek AŠ Mladá Boleslav 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
00 Jiří Rajzl Thermia K. Vary 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Havel Sluneta USK Ústí n.L. 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Froněk SKB Rokycany 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Jiří Kratěna Spartak Uh. Brod 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Sabol Basketbal Svitavy 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Rostislav Nič BC Slaný 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kupilík Jiskra Domažlice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
17 Adam Urbánek STHAV 28 72 14 12 18 10
Jakub Malý BC Benešov 35 27 5 5 11 4
7 Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 28 8 3 7 5
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 21 7 6 5 5
12 Tomáš Vavřínek BK Žďár n. S. 29 22 9 2 7 4
10 Dalibor Fait LJH 27
15 Karel Aušprunk BK Klatovy 27 38 13 4 7 3
7 Petr Hála BK Kladno 31 23 5 6 10 5
Jan Lyčka SNAK A 27
Jan Toběrný Wolves Radotín 29 20 5 3 9 5
Přemysl Richtr BK Přelouč 25 20 6 2 4 4
25 Jakub Smrž Sokol Žižkov 28 19 7 1 8 5
0 Michal Slezák Loko Trutnov 42 17 3 4 7 5
Martin Strážnický BC Vysočina 27 20 8 1 2 4
Tomáš Kraina BK Hladnov 28 15 4 3 7 4
Jan Štěpánek Slavoj BK Litoměřice B 38 14 5 1 4 5
15 Jan Štěrba USK 26 21 6 2 9 3
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 19 6 1 8 5
Filip Čeněk SP BASKET 24 23 8 3 9 4
Miroslav Večeřa Synthesia Pardubice 24 19 9 1 4 5
Petr Štros Sokol Kbely 42 17 7 0 5 5
15 Alois Daněk BK Vysoká n.L. 27 18 4 3 4 4
Ondřej Kukla BK Opava B 24 19 8 2 5 5
Ondřej Jiránek BK Beroun 30 13 5 1 2 4
10 Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33 7 3 1 3 4
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 14 5 1 4 3
Jakub Bednář Bra 28 13 4 0 5 5
Martin Hušek Sokol Písek B 31 14 6 0 4 10
David Jílek Sokol Karviná 26 15 1 5 3 5
Marek Šrámek BVK Holice 44 11 1 3 2 5
35 Jan Leczo OVA 25
Ladislav Sokolovský Pod 44 10 2 1 3 5
Vojtěch Pavlík VYS 31 8 2 1 1 2
0 Zurab Kereselidze BRN 24 22 9 2 8 4
19 Iaroslav Udodenko KOL 34 26 9 1 5 5
Pavel Bartoš Tesla Pardubice 28 6 1 1 2 1
Jakub Hanuš Basketbal Olomouc 25 21 4 5 3 5
Ondřej Houška Lions J. Hradec B 31 5 2 1 0 5
9 Vladimír Dolanský UNL 24 28 10 5 6 3
Julius Aufrecht Sokol Kutná Hora 47 3 1 1 0 4
11 František Žaba HKR 24 25 9 3 6 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Klatovy 22 24.7 4.0 13.5 /19.8 68.1 17.1
Jiskra Domažlice 22 23.9 5.3 13.7 /21.9 62.6 18.9
Sokol Kbely 22 20.3 5.4 16.2 /23.5 69.1 18.6
BC Benešov 22 19.5 8.1 13.9 /23.0 60.3 18.5
Sokol Žižkov 24 26.4 6.3 9.8 /15.3 64.0 16.5
BK Kladno 22 21.6 5.9 12.3 /19.3 63.5 21.5
Sluneta USK Ústí n.L. 22 21.1 5.9 9.5 /18.1 52.3 20.0
Slavoj BK Litoměřice B 24 20.9 7.5 11.3 /17.9 63.1 20.2
BC Slaný 22 19.0 5.0 13.0 /21.1 61.6 17.0
Thermia K. Vary 22 21.0 6.5 11.3 /18.3 61.6 18.6
SKB Rokycany 22 23.6 5.2 13.9 /21.9 63.4 20.4
BK Beroun 22 17.5 5.2 7.1 /13.0 54.7 15.3
Sokol BK Chrudim 9 23.0 8.1 8.8 /14.4 61.2 14.0
BK Přelouč 22 20.4 7.5 11.9 /18.2 65.3 17.2
Wolves Radotín 22 24.5 4.8 13.8 /23.0 60.1 19.8
Sokol Vyšehrad 22 19.4 6.5 10.2 /15.5 65.9 18.9
Lions J. Hradec B 22 23.4 7.2 10.7 /16.7 64.0 19.0
Sokol Písek B 22 18.7 8.8 8.8 /14.3 61.4 18.0
Sokol Kutná Hora 22 22.5 7.6 12.0 /19.5 61.7 16.0
Basket Poděbrady 22 20.7 5.3 12.0 /17.2 69.8 15.0
BK Vysoká n.L. 22 19.5 7.0 11.6 /17.7 65.5 16.5
Loko Trutnov 22 17.6 5.9 8.5 /14.5 58.6 20.5
BK Brandýs n.L. 22 20.5 6.0 12.7 /20.3 62.6 18.4
AŠ Mladá Boleslav 24 22.8 8.2 11.3 /16.9 66.8 16.0
BK Hladnov 22 21.1 7.1 12.0 /17.6 68.2 21.2
Sokol Karviná 22 19.5 7.4 13.4 /21.1 63.5 14.3
Basketbal Svitavy 22 16.1 5.9 8.5 /14.5 58.6 18.1
TJ Šumperk 22 23.5 4.2 12.9 /19.9 65.0 19.6
Renocar Podolí 25 23.4 5.0 12.0 /12.0 100.0 19.3
BK Žďár n. S. 22 21.8 4.1 11.7 /20.4 57.5 20.7
KK Val. Meziříčí 24 23.5 6.2 13.8 /22.8 60.7 14.3
VŠB Ostrava 22 16.0 8.5 13.0 /19.0 68.7 17.6
Tesla Pardubice 22 17.5 8.6 12.7 /21.1 60.2 18.8
BVK Holice 22 22.8 5.9 9.8 /18.8 52.2 18.5
Spartak Uh. Brod 22 18.4 7.2 12.2 /19.3 63.1 19.1
SK Žabovřesky 22 23.6 3.5 14.6 /22.1 66.1 20.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Znamínko Petr 11 10 1 0 1.1 1.3 - 1.2
Zatloukal Ondřej 6 4 2 0 1.3 1.7 - 1.5
Záruba Matěj 4 3 1 0 1.6 1.5 - 1.6
Vyplel David 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Výborný Dominik 12 0 12 0 1.2 1.6 - 1.4
Vošahlík Marek 14 9 5 0 1.6 1.6 6.5 3.3
Vondráček Marek 10 10 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.0 2.5 - 1.8
Vávrová Veronika 5 5 0 0 1.2 1.8 - 1.5
Válek Jakub 9 8 1 0 1.3 1.9 7.0 3.4
Vágnerová Tereza 8 5 3 0 1.9 1.4 - 1.7
Ulrych Lukáš 6 2 4 0 2.4 1.5 - 2.0
Toboláková Barbora 9 0 9 0 1.4 1.9 - 1.6
Tichov Michael 2 2 0 0 1.8 3.3 - 2.5
Theodor Pavel 5 0 5 0 1.3 1.4 - 1.4
Šupej Michal 10 2 8 0 2.0 2.2 - 2.1
Šmůla Petr 17 4 13 0 1.5 1.3 - 1.4
Šmůla Marek 15 5 10 0 1.5 1.5 - 1.5
Šlaj Jiří 13 4 9 0 1.2 1.4 6.0 2.9
Škaroupka Michal 7 2 5 0 1.1 1.4 - 1.3
Šafařík Michal 5 4 1 0 1.5 1.5 7.5 3.5
Sýkora Václav 7 6 1 0 1.8 2.4 - 2.1
Svoboda Martin 11 4 7 0 1.3 1.9 7.0 3.4
Stančík Robin 8 0 8 0 1.4 1.7 - 1.5
Stáňa Lukáš 3 2 1 0 3.5 2.8 - 3.2
Smetana Jiří 11 10 1 0 1.3 1.2 - 1.3
Slanina Vladimír 11 1 10 0 1.5 1.4 - 1.4
Scholzová Michaela 12 4 8 0 1.1 1.6 - 1.4
Scholze Michal 8 8 0 0 1.4 1.6 - 1.5
Salvetr Rudolf 4 4 0 0 1.8 1.3 - 1.5
Rosenberger Tomáš 13 6 7 0 1.8 1.3 - 1.6
Příchodský Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.3 - 1.1
Poživil Jaroslav 6 2 4 0 1.3 1.5 - 1.4
Pokorný Štěpán 7 5 2 0 1.7 1.2 - 1.5
Petrák Jakub 8 0 8 0 1.3 2.1 - 1.7
Peterková Lucie 9 5 4 0 1.2 1.7 - 1.4
Perlík Michal 13 7 6 0 1.2 1.5 - 1.4
Opršal Martin 5 0 5 0 1.5 1.9 - 1.7
Opletal Petr 9 7 2 0 1.4 1.8 - 1.6
Novák Vratislav 14 0 14 0 1.4 1.3 - 1.3
Novák Petr 6 5 1 0 1.3 1.3 - 1.3
Neuman Ladislav 4 4 0 0 1.1 1.1 - 1.1
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Nehoda Pavel 9 3 6 0 1.2 1.4 - 1.3
Musil Jan 16 5 11 0 2.4 1.6 7.0 3.7
Mrázek Michal 12 6 6 0 1.6 1.5 7.0 3.3
Milata Rostislav 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Mikšík Milan 9 8 1 0 1.1 2.1 - 1.6
Menšík Jan 16 0 16 0 1.7 1.9 - 1.8
Melichárek Ivo 4 3 1 0 1.1 1.1 - 1.1
Mašek Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Lukeš Petr 13 11 2 0 1.2 1.6 - 1.4
Lukeš Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Lukeš Libor 13 8 5 0 1.6 1.5 7.0 3.4
Linhart Tomáš 8 6 2 0 1.2 1.5 - 1.3
Kuřitka Pavel 12 3 9 0 1.5 1.7 - 1.6
Kučírek Martin 13 12 1 0 1.7 1.5 7.5 3.6
Kučera Vít 4 2 2 0 1.8 1.6 - 1.7
Kubiš Michal 4 2 2 0 1.0 1.1 - 1.1
Kubíček Jiří 2 0 2 0 2.5 1.0 - 1.8
Kovář Jan 8 8 0 0 1.4 1.4 - 1.4
Kovačovič Matej 8 6 2 0 1.5 2.1 - 1.8
Kouba Dalibor 7 2 5 0 1.0 1.1 6.5 2.9
Komprs Michal 7 7 0 0 1.2 1.5 - 1.4
Kočovský Dominik 1 0 1 0 2.0 2.0 - 2.0
Kocurek Ondřej 9 6 3 0 2.1 2.1 - 2.1
Kocián Michal 9 0 9 0 1.9 1.8 - 1.8
Kejklíček Roman 10 3 7 0 1.5 1.5 - 1.5
Kec Jakub 3 3 0 0 1.2 1.0 - 1.1
Karafiát Kamil 3 3 0 0 1.0 2.0 - 1.5
Kapl Antonín 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Jon Miloslav 12 4 8 0 1.6 1.9 - 1.7
Jodl Jiří 6 0 6 0 1.0 1.1 - 1.0
Jeřáb Jan 10 10 0 0 1.0 1.4 - 1.2
Jelínek Jan 5 0 5 0 1.8 1.0 - 1.4
Hošek Jan 5 5 0 0 1.4 1.4 - 1.4
Horník Michal 12 1 11 0 1.5 1.8 - 1.6
Holubek Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.3 - 1.1
Hendrych Jan 9 1 8 0 1.3 1.7 - 1.5
Hejnic Jan 11 2 9 0 1.3 1.7 - 1.5
Hecl Jan 6 4 2 0 1.8 1.5 7.0 3.4
Havlíček Petr 16 16 0 0 1.3 1.2 - 1.3
Giecek Adam 6 2 4 0 1.3 1.6 - 1.4
Fanta Jiří 14 6 8 0 1.3 1.4 7.5 3.4
Eisner Petr 8 5 3 0 1.1 1.4 - 1.3
Dvořák Ludvík 3 3 0 0 1.8 1.7 - 1.8
Dombrovský Filip 6 4 2 0 1.6 1.6 - 1.6
Dolinek Ivo 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Dolejš Václav 5 1 4 0 1.2 1.8 - 1.5
Černý Jan 10 8 2 0 1.7 1.4 - 1.5
Čarnecký Martin 4 4 0 0 1.5 1.6 - 1.6
Csöllei Pavel 11 0 11 0 1.1 1.3 - 1.2
Buršík Martin 16 5 11 0 1.7 1.5 6.0 3.0
Brandejs Tomáš 14 4 10 0 1.4 1.4 - 1.4
Bohata Pavel 13 8 5 0 1.5 1.8 - 1.6
Blahout Petr 9 8 1 0 1.8 1.5 - 1.6
Bernáth Lukáš 5 4 1 0 1.7 2.4 - 2.1
Baudyš Petr 6 6 0 0 1.7 1.7 - 1.7
Barták Dominik 14 3 11 0 1.4 2.0 7.5 3.6
Baloun Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Anton Karel 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Anton Karel 12 8 4 0 1.2 1.8 - 1.5
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře