2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Kladno
BC Slaný
19. 12. 2015
12:30
Hala 5. ZŠ Kladno Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
78
75
18
23
40
37
52
55
Review
skupina A 1. kolo 3
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
20. 12. 2015
15:30
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Jaroslav Poživil
84
49
20
18
39
27
60
43
Review
skupina A 1. kolo 6
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Sokol Kbely
19. 12. 2015
17:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Tomáš Rosenberger
Jaroslav Poživil
87
47
17
5
37
20
60
32
Review
skupina A 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
10. 12. 2015
18:15
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Ladislav Neuman
80
64
10
24
28
35
58
47
Review
skupina A 1. kolo 2
SKB Rokycany
BK Beroun
16. 12. 2015
19:30
Sportovní hala SKB Tomáš Linhart
Matěj Záruba
93
79
32
26
51
47
68
64
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
19. 12. 2015
19:30
Městská sportovní hala Martin Kučírek
Marek Vošahlík
74
63
10
12
28
31
50
44
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Kladno
TJ AŠ Mladá Boleslav
10. 10. 2015
17:45
Kladenská sportovní hala Martin Kučírek
Miloslav Jon
51
73
9
15
24
39
37
55
Review
skupina A 2. kolo 9
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
10. 10. 2015
18:00
Sportovní hala SKB Tomáš Linhart
Vít Kučera
84
58
23
9
42
29
62
45
Review
skupina A 2. kolo 10
BK Beroun
BK Klatovy
10. 10. 2015
18:00
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Perlík
Jan Musil
62
48
12
8
32
22
42
33
Review
skupina A 2. kolo 8
BC Slaný
TJ Sokol Kbely
10. 10. 2015
18:30
Víceúčelová sportovní hala Matej Kovačovič
Marek Vošahlík
78
60
20
18
32
35
60
53
Review
skupina A 2. kolo 11
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice B
10. 10. 2015
19:00
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
20
0
*
Review
skupina A 2. kolo 12
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA USK Ústí nad Labem
10. 10. 2015
19:30
Sportovní hala Karel Anton
Jaroslav Poživil
63
77
13
19
34
40
44
56
Review
skupina A 3. kolo 16
BK Beroun
BK Jiskra Domažlice
11. 10. 2015
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Perlík
Jan Musil
79
62
19
24
41
38
54
47
Review
skupina A 3. kolo 15
SKB Rokycany
BK Klatovy
11. 10. 2015
10:30
Sportovní hala SKB Tomáš Linhart
Vít Kučera
75
49
20
2
31
18
59
25
Review
skupina A 3. kolo 17
Válečníci Děčín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
11. 10. 2015
10:45
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
49
56
18
12
29
24
36
36
Review
skupina A 3. kolo 13
BK Kladno
TJ Sokol Kbely
11. 10. 2015
13:15
Hala 5. ZŠ Kladno Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
92
54
18
14
47
25
70
37
Review
skupina A 3. kolo 14
BC Slaný
TJ AŠ Mladá Boleslav
11. 10. 2015
14:00
Víceúčelová sportovní hala Matej Kovačovič
Marek Vošahlík
76
67
21
19
32
31
54
50
Review
skupina A 3. kolo 18
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice B
9. 10. 2015
19:00
Sportovní hala Tomáš Rosenberger
Jaroslav Poživil
64
82
16
18
29
44
48
61
Review
skupina A 4. kolo 19
TJ AŠ Mladá Boleslav
Slavoj BK Litoměřice B
31. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Tomáš Linhart
Martin Buršík
74
60
19
19
29
28
44
43
Review
skupina A 4. kolo 23
BK Kladno
SKB Rokycany
24. 10. 2015
15:45
Kladenská sportovní hala Jaroslav Poživil
Lukáš Ulrych
56
68
16
21
27
39
35
50
Review
skupina A 4. kolo 20
TJ Sokol Kbely
SLUNETA USK Ústí nad Labem
24. 10. 2015
16:00
ZŠ Albrechtická Martin Buršík
Jan Jelínek
59
79
10
21
27
35
41
59
Review
skupina A 4. kolo 22
BK Klatovy
TJ Slovan Varnsdorf
24. 10. 2015
18:00
SH BK Klatovy Michal Perlík
Jan Musil
72
65
24
16
40
31
56
53
Review
skupina A 4. kolo 21
BK Jiskra Domažlice
Válečníci Děčín
24. 10. 2015
18:30
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
81
59
19
10
40
22
60
42
Review
skupina A 4. kolo 24
BC Slaný
BK Beroun
24. 10. 2015
19:30
Víceúčelová sportovní hala Lukáš Hartig
Tomáš Brandejs
68
53
8
12
22
32
51
36
Review
skupina A 5. kolo 26
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice B
25. 10. 2015
09:30
ZŠ Albrechtická Martin Buršík
Jan Jelínek
94
90
27
20
49
36
69
58
Review
skupina A 5. kolo 27
BK Jiskra Domažlice
TJ Slovan Varnsdorf
25. 10. 2015
10:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
90
51
18
7
44
19
68
36
Review
skupina A 5. kolo 28
BK Klatovy
Válečníci Děčín
25. 10. 2015
11:00
SH BK Klatovy Michal Perlík
Jan Musil
83
62
25
16
45
27
59
44
Review
skupina A 5. kolo 29
BK Kladno
BK Beroun
25. 10. 2015
12:00
Kladenská sportovní hala Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
76
61
19
19
43
32
60
51
Review
skupina A 5. kolo 25
TJ AŠ Mladá Boleslav
SLUNETA USK Ústí nad Labem
30. 1. 2016
13:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Tomáš Linhart
Matěj Záruba
75
58
24
16
44
26
58
41
Review
skupina A 5. kolo 30
BC Slaný
SKB Rokycany
25. 10. 2015
14:00
Víceúčelová sportovní hala Lukáš Hartig
Tomáš Brandejs
71
60
21
14
28
37
51
43
Review
skupina A 6. kolo 31
SKB Rokycany
TJ AŠ Mladá Boleslav
7. 11. 2015
17:00
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
90
77
27
19
52
40
70
64
Review
skupina A 6. kolo 32
BK Beroun
TJ Sokol Kbely
7. 11. 2015
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Smetana
Marek Vošahlík
64
85
15
24
31
42
45
66
Review
skupina A 6. kolo 36
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Klatovy
7. 11. 2015
17:00
hala UJEP Karel Anton
Tomáš Rosenberger
64
40
13
13
30
18
47
28
Review
skupina A 6. kolo 34
TJ Slovan Varnsdorf
BC Slaný
7. 11. 2015
18:30
Sportovní hala Petr Baudyš
Jaroslav Poživil
79
69
21
17
39
37
60
49
Review
skupina A 6. kolo 35
Slavoj BK Litoměřice B
BK Jiskra Domažlice
7. 11. 2015
20:00
Hala 6. ZŠ Michal Perlík
Jan Musil
86
60
25
15
49
34
73
43
Review
skupina A 6. kolo 33
Válečníci Děčín
BK Kladno
7. 11. 2015
20:30
ARMEX Sportcentrum David Heinrich
Tomáš Linhart
60
80
10
23
29
41
49
64
Review
skupina A 7. kolo 41
Slavoj BK Litoměřice B
BK Klatovy
8. 11. 2015
09:30
Hala 6. ZŠ Michal Perlík
Jan Musil
65
73
18
16
34
30
48
52
Review
skupina A 7. kolo 38
BK Beroun
TJ AŠ Mladá Boleslav
8. 11. 2015
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Smetana
Marek Vošahlík
79
85
25
22
47
33
63
55
Review
skupina A 7. kolo 37
SKB Rokycany
TJ Sokol Kbely
8. 11. 2015
11:00
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
88
68
27
7
45
22
76
45
Review
skupina A 7. kolo 39
Válečníci Děčín
BC Slaný
8. 11. 2015
11:00
ARMEX Sportcentrum Petr Blahout
Jan Jeřáb
94
67
18
12
36
32
67
53
Review
skupina A 7. kolo 42
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
8. 11. 2015
11:00
hala UJEP Karel Anton
Tomáš Rosenberger
73
61
23
14
43
39
58
51
Review
skupina A 7. kolo 40
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kladno
8. 11. 2015
12:30
Sportovní hala Petr Baudyš
Jaroslav Poživil
64
117
23
38
35
61
43
88
Review
skupina A 8. kolo 45
BK Kladno
Slavoj BK Litoměřice B
21. 11. 2015
15:45
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) David Heinrich
Veronika Vávrová
92
77
25
16
40
38
71
54
Review
skupina A 8. kolo 44
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
21. 11. 2015
16:00
ZŠ Albrechtická Štěpán Pokorný
Petr Znamínko
71
50
22
16
41
28
59
36
Review
skupina A 8. kolo 48
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
21. 11. 2015
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Lucie Peterková
Petr Havlíček
106
50
27
12
51
19
72
29
Review
skupina A 8. kolo 47
SKB Rokycany
Válečníci Děčín
21. 11. 2015
18:00
Sportovní hala SKB Michal Horník
Martin Kučírek
91
63
19
22
43
39
62
49
Review
skupina A 8. kolo 46
BC Slaný
SLUNETA USK Ústí nad Labem
21. 11. 2015
18:30
Víceúčelová sportovní hala Martin Buršík
Vladimír Slanina
62
60
17
21
26
36
44
50
Review
skupina A 8. kolo 43
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Jiskra Domažlice
21. 11. 2015
19:00
IX. základní škola Jan Jeřáb
Jan Musil
74
67
10
21
34
40
48
59
Review
skupina A 9. kolo 50
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
22. 11. 2015
09:30
ZŠ Albrechtická Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
75
83
20
16
34
45
59
62
Review
skupina A 9. kolo 49
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Klatovy
22. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Jan Jeřáb
Jan Musil
87
56
20
21
47
25
64
47
Review
skupina A 9. kolo 54
BK Beroun
Válečníci Děčín
22. 11. 2015
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Lucie Peterková
Petr Havlíček
71
69
15
20
32
41
44
47
Review
skupina A 9. kolo 53
SKB Rokycany
TJ Slovan Varnsdorf
22. 11. 2015
11:00
Sportovní hala SKB Michal Horník
Vít Kučera
123
49
41
13
65
26
95
32
Review
skupina A 9. kolo 51
BK Kladno
SLUNETA USK Ústí nad Labem
22. 11. 2015
12:00
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) David Heinrich
Veronika Vávrová
72
62
22
13
40
31
58
48
Review
skupina A 9. kolo 52
BC Slaný
Slavoj BK Litoměřice B
22. 11. 2015
14:00
Víceúčelová sportovní hala Martin Buršík
Vladimír Slanina
81
93
21
22
37
40
57
72
Review
skupina A 10. kolo 55
Válečníci Děčín
TJ AŠ Mladá Boleslav
5. 12. 2015
15:45
ARMEX Sportcentrum David Heinrich
Veronika Vávrová
90
92
18
16
31
33
55
59
82
82
Review
skupina A 10. kolo 56
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Kbely
5. 12. 2015
17:00
Sportovní hala Libor Lukeš
Tomáš Rosenberger
60
76
20
22
40
35
49
59
Review
skupina A 10. kolo 57
Slavoj BK Litoměřice B
SKB Rokycany
5. 12. 2015
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
81
76
17
15
41
39
64
54
Review
skupina A 10. kolo 58
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Beroun
5. 12. 2015
18:00
hala UJEP Michal Perlík
Jan Jelínek
78
83
19
19
33
41
47
62
Review
skupina A 10. kolo 59
BK Jiskra Domažlice
BK Kladno
5. 12. 2015
18:00
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Matěj Záruba
83
57
22
8
35
24
63
36
Review
skupina A 10. kolo 60
BK Klatovy
BC Slaný
5. 12. 2015
18:00
SH BK Klatovy Jakub Kec
Vít Kučera
81
55
22
15
45
31
63
37
Review
skupina A 11. kolo 61
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
6. 12. 2015
09:00
ARMEX Sportcentrum David Heinrich
Veronika Vávrová
61
43
26
13
43
23
57
30
Review
skupina A 11. kolo 62
TJ Slovan Varnsdorf
TJ AŠ Mladá Boleslav
6. 12. 2015
10:00
Sportovní hala Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
55
104
10
28
29
53
40
76
Review
skupina A 11. kolo 65
BK Jiskra Domažlice
BC Slaný
6. 12. 2015
10:00
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Matěj Záruba
108
94
23
14
51
36
68
63
83
83
93
93
Review
skupina A 11. kolo 66
BK Klatovy
BK Kladno
6. 12. 2015
10:00
SH BK Klatovy Jakub Kec
Michal Horník
67
58
24
19
33
30
47
39
Review
skupina A 11. kolo 63
Slavoj BK Litoměřice B
BK Beroun
6. 12. 2015
11:30
Hala 6. ZŠ Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
89
41
31
7
60
19
80
39
Review
skupina A 11. kolo 64
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
6. 12. 2015
13:00
hala UJEP Michal Perlík
Jan Jelínek
77
72
23
19
49
46
55
62
Review
skupina A 12. kolo 71
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
20. 12. 2015
10:00
SH BK Klatovy Lucie Peterková
Petr Havlíček
77
73
21
17
49
30
59
50
Review
skupina A 12. kolo 67
BC Slaný
BK Kladno
20. 12. 2015
14:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Znamínko
Jan Mareš
96
74
24
16
57
38
76
59
Review
skupina A 12. kolo 68
BK Beroun
SKB Rokycany
17. 12. 2015
19:30
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Blahout
Lukáš Ulrych
71
58
18
11
41
29
58
41
Review
skupina A 12. kolo 69
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
18. 12. 2015
20:00
Sportovní hala Ladislav Neuman
Jaroslav Poživil
62
71
14
19
31
38
45
55
Review
skupina A 12. kolo 70
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
11. 12. 2015
20:00
hala UJEP Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
83
63
17
14
37
25
57
46
Review
skupina A 12. kolo 72
TJ Sokol Kbely
TJ AŠ Mladá Boleslav
15. 12. 2015
20:15
ZŠ Albrechtická Marek Vondráček
Marek Vošahlík
79
76
23
9
41
31
50
55
Review
skupina A 13. kolo 77
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
16. 1. 2016
15:00
hala UJEP Jaroslav Poživil
Tomáš Rosenberger
64
44
16
20
32
26
44
35
Review
skupina A 13. kolo 78
Slavoj BK Litoměřice B
TJ Slovan Varnsdorf
16. 1. 2016
15:00
Hala 6. ZŠ Petr Blahout
Karel Anton
75
56
16
18
38
28
63
39
Review
skupina A 13. kolo 73
TJ Sokol Kbely
BK Kladno
16. 1. 2016
16:00
ZŠ Albrechtická Ludvík Dvořák
Marek Vošahlík
77
74
21
21
40
46
59
67
Review
skupina A 13. kolo 75
BK Klatovy
SKB Rokycany
16. 1. 2016
18:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Lucie Peterková
47
77
8
18
20
35
31
59
Review
skupina A 13. kolo 76
BK Jiskra Domažlice
BK Beroun
16. 1. 2016
18:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Michal Horník
85
65
25
15
43
33
60
52
Review
skupina A 13. kolo 74
TJ AŠ Mladá Boleslav
BC Slaný
16. 1. 2016
18:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Libor Lukeš
Jakub Petrák
80
60
19
16
33
27
55
49
Review
skupina A 14. kolo 80
TJ Sokol Kbely
BC Slaný
17. 1. 2016
09:30
ZŠ Albrechtická Ludvík Dvořák
Marek Vošahlík
87
76
30
20
56
38
71
59
Review
skupina A 14. kolo 81
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
17. 1. 2016
10:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Michal Horník
99
75
26
19
54
33
73
53
Review
skupina A 14. kolo 83
Slavoj BK Litoměřice B
Válečníci Děčín
17. 1. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Petr Lukeš
40
12
34
9
40
12
0
0
Review
skupina A 14. kolo 84
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
17. 1. 2016
13:00
hala UJEP Jaroslav Poživil
Tomáš Rosenberger
82
63
24
14
46
30
62
45
Review
skupina A 14. kolo 82
BK Klatovy
BK Beroun
17. 1. 2016
13:30
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Lucie Peterková
77
53
19
20
47
34
65
44
Review
skupina A 14. kolo 79
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kladno
17. 1. 2016
14:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Libor Lukeš
Jakub Petrák
76
61
15
14
34
26
60
43
Review
skupina A 15. kolo 86
Slavoj BK Litoměřice B
TJ Sokol Kbely
30. 1. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Martin Buršík
91
63
22
12
39
35
58
48
Review
skupina A 15. kolo 87
TJ Slovan Varnsdorf
BK Jiskra Domažlice
30. 1. 2016
17:00
Sportovní hala Karel Anton
Jaroslav Poživil
72
100
27
22
44
52
66
81
Review
skupina A 15. kolo 89
BK Beroun
BK Kladno
30. 1. 2016
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Znamínko
Michal Perlík
72
68
25
15
42
23
50
37
Review
skupina A 15. kolo 88
Válečníci Děčín
BK Klatovy
30. 1. 2016
18:00
ARMEX Sportcentrum Lukáš Ulrych
Jan Musil
57
69
16
23
35
39
46
51
Review
skupina A 15. kolo 90
SKB Rokycany
BC Slaný
30. 1. 2016
18:45
Sportovní hala SKB Jiří Smetana
Lucie Peterková
88
81
26
23
48
39
73
56
Review
skupina A 15. kolo 85
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
13. 11. 2015
19:30
hala UJEP Karel Anton
Tomáš Rosenberger
61
68
10
21
24
42
46
55
Review
skupina A 16. kolo 94
TJ Slovan Varnsdorf
BK Klatovy
31. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Karel Anton
Jaroslav Poživil
67
86
19
27
32
50
50
70
Review
skupina A 16. kolo 96
BK Beroun
BC Slaný
31. 1. 2016
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Jeřáb
Michal Horník
66
76
16
19
33
34
52
48
Review
skupina A 16. kolo 95
SKB Rokycany
BK Kladno
31. 1. 2016
10:30
Sportovní hala SKB Jiří Smetana
Lucie Peterková
103
72
33
16
61
38
86
52
Review
skupina A 16. kolo 93
Válečníci Děčín
BK Jiskra Domažlice
31. 1. 2016
11:15
ARMEX Sportcentrum Lukáš Ulrych
Jan Musil
57
64
13
17
34
28
51
51
Review
skupina A 16. kolo 92
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
31. 1. 2016
12:00
hala UJEP Štěpán Pokorný
Matej Kovačovič
68
87
14
21
30
51
51
71
Review
skupina A 16. kolo 91
Slavoj BK Litoměřice B
TJ AŠ Mladá Boleslav
24. 10. 2015
16:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Tomáš Rosenberger
92
84
21
21
47
40
60
64
Review
skupina A 17. kolo 97
TJ Sokol Kbely
SKB Rokycany
13. 2. 2016
16:00
ZŠ Albrechtická Veronika Vávrová
Ladislav Neuman
45
89
16
24
25
40
38
67
Review
skupina A 17. kolo 101
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice B
13. 2. 2016
18:00
SH BK Klatovy Tomáš Linhart
Jan Musil
69
74
19
13
32
34
51
50
Review
skupina A 17. kolo 102
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
13. 2. 2016
18:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
81
61
19
14
35
34
60
48
Review
skupina A 17. kolo 100
BK Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
13. 2. 2016
18:15
Kladenská sportovní hala Jan Jeřáb
David Heinrich
89
49
23
14
46
31
71
44
Review
skupina A 17. kolo 98
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Beroun
13. 2. 2016
18:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Tomáš Rosenberger
Libor Lukeš
92
64
25
15
48
28
66
46
Review
skupina A 17. kolo 99
BC Slaný
Válečníci Děčín
13. 2. 2016
18:30
Víceúčelová sportovní hala Ludvík Dvořák
Karel Anton
94
49
23
15
52
26
72
36
Review
skupina A 18. kolo 104
TJ Sokol Kbely
BK Beroun
14. 2. 2016
09:30
ZŠ Albrechtická Tomáš Rosenberger
Ladislav Neuman
91
54
17
15
43
31
66
45
Review
skupina A 18. kolo 103
TJ AŠ Mladá Boleslav
SKB Rokycany
14. 2. 2016
10:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Jaroslav Poživil
Libor Lukeš
84
57
19
18
43
26
67
41
Review
skupina A 18. kolo 105
BK Kladno
Válečníci Děčín
14. 2. 2016
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Jeřáb
David Heinrich
86
93
18
24
42
36
69
71
Review
skupina A 18. kolo 107
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice B
14. 2. 2016
10:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
93
75
27
11
46
34
74
54
Review
skupina A 18. kolo 108
BK Klatovy
SLUNETA USK Ústí nad Labem
14. 2. 2016
11:00
SH BK Klatovy Petr Blahout
Jan Musil
72
70
16
26
38
42
60
52
Review
skupina A 18. kolo 106
BC Slaný
TJ Slovan Varnsdorf
14. 2. 2016
15:00
Víceúčelová sportovní hala Ilona Kučerová
Tomáš Rosenberger
101
57
29
19
61
35
88
47
Review
skupina A 19. kolo 111
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Kladno
27. 2. 2016
16:00
hala UJEP Tomáš Linhart
Michal Horník
54
82
17
26
35
47
46
69
Review
skupina A 19. kolo 112
Slavoj BK Litoměřice B
BC Slaný
27. 2. 2016
17:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Jan Musil
82
76
19
16
45
37
63
50
Review
skupina A 19. kolo 113
TJ Slovan Varnsdorf
SKB Rokycany
27. 2. 2016
17:00
Sportovní hala Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
59
125
16
32
24
62
38
96
Review
skupina A 19. kolo 109
BK Klatovy
TJ AŠ Mladá Boleslav
27. 2. 2016
18:00
SH BK Klatovy Petr Blahout
Vladimír Slanina
56
66
11
17
28
21
44
47
Review
skupina A 19. kolo 110
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
27. 2. 2016
18:30
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
89
83
28
25
43
44
72
61
Review
skupina A 19. kolo 114
Válečníci Děčín
BK Beroun
27. 2. 2016
20:30
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Jaroslav Poživil
64
73
16
21
33
35
48
48
Review
skupina A 20. kolo 115
BK Jiskra Domažlice
TJ AŠ Mladá Boleslav
28. 2. 2016
10:00
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Jiří Smetana
83
75
28
14
46
39
61
56
Review
skupina A 20. kolo 116
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
28. 2. 2016
10:00
SH BK Klatovy Lucie Peterková
Petr Havlíček
59
64
15
18
32
35
48
45
Review
skupina A 20. kolo 120
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
28. 2. 2016
10:00
Sportovní hala Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
63
74
14
16
36
40
47
58
Review
skupina A 20. kolo 118
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Slaný
28. 2. 2016
11:00
hala UJEP Petr Znamínko
Michal Horník
65
91
19
24
33
52
51
73
Review
skupina A 20. kolo 119
Válečníci Děčín
SKB Rokycany
28. 2. 2016
11:15
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Jaroslav Poživil
53
89
11
24
17
46
32
62
Review
skupina A 20. kolo 117
Slavoj BK Litoměřice B
BK Kladno
28. 2. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Jan Musil
63
85
11
26
34
53
49
69
Review
skupina A 21. kolo 121
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
12. 3. 2016
16:00
ZŠ Albrechtická Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
66
56
16
24
30
32
47
46
Review
skupina A 21. kolo 122
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Slovan Varnsdorf
12. 3. 2016
16:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Vladimír Slanina
Ludvík Dvořák
112
39
22
11
47
22
78
33
Review
skupina A 21. kolo 123
BK Beroun
Slavoj BK Litoměřice B
12. 3. 2016
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Lukáš Ulrych
Tomáš Linhart
84
79
19
24
34
43
56
56
Review
skupina A 21. kolo 126
BK Kladno
BK Klatovy
12. 3. 2016
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Znamínko
Michal Horník
95
108
21
15
56
38
69
60
88
88
Review
skupina A 21. kolo 125
BC Slaný
BK Jiskra Domažlice
12. 3. 2016
18:30
Víceúčelová sportovní hala Vít Kučera
Jan Musil
79
67
18
14
37
28
60
50
Review
skupina A 21. kolo 124
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
12. 3. 2016
18:45
Sportovní hala SKB Jiří Smetana
Lucie Peterková
84
62
22
8
42
20
59
50
Review
skupina A 22. kolo 128
TJ Sokol Kbely
TJ Slovan Varnsdorf
13. 3. 2016
09:30
ZŠ Albrechtická Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
105
69
30
13
58
33
80
54
Review
skupina A 22. kolo 127
TJ AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín
13. 3. 2016
10:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Vladimír Slanina
Michal Horník
89
67
19
27
37
44
63
54
Review
skupina A 22. kolo 131
BK Kladno
BK Jiskra Domažlice
13. 3. 2016
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Jeřáb
Martin Kučírek
69
101
18
27
34
46
54
71
Review
skupina A 22. kolo 130
BK Beroun
SLUNETA USK Ústí nad Labem
13. 3. 2016
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Vít Kučera
Tomáš Linhart
77
74
16
25
37
40
58
60
Review
skupina A 22. kolo 129
SKB Rokycany
Slavoj BK Litoměřice B
13. 3. 2016
13:00
Sportovní hala SKB Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
93
57
21
17
48
32
72
42
Review
skupina A 22. kolo 132
BC Slaný
BK Klatovy
13. 3. 2016
14:00
Víceúčelová sportovní hala Lukáš Ulrych
Jan Musil
59
65
20
10
27
22
45
44
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
7 Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 22 1.0 16.6 4.9 1.1 3.4/4.4 78.1 1.9
55 Václav Honomichl PLZ 29 20 29.7 18.0 4.9 1.3 / 5.1 4.6/6.1 75.2 2.3
Jakub Malý BC Benešov 35 23 1.0 12.0 3.3 1.4 1.3/2.9 43.3 2.3
15 Rostislav Pelikán BC Nový Jičín 42 21 1.0 13.1 5.4 0.1 2.0/3.0 69.4 1.0
Robert Vašíček Pod 45 20 1.0 12.8 4.0 0.3 3.9/5.0 78.0 1.0
Lubomír Oswald Sokol Karviná 30 18 1.0 12.9 2.2 2.1 2.4/4.4 55.0 1.5
7 Petr Hála BK Kladno 31 22 1.0 10.5 2.2 1.5 1.7/2.6 65.5 2.1
Vojtěch Lehroch Slovan Varnsdorf 27 22 1.0 10.2 3.5 0.5 1.8/3.2 56.3 2.9
Aleš Zikmunda BK Přelouč 34 24 1.0 8.9 2.9 0.6 1.3/1.8 0.0* 3.0
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 18 1.0 11.5 2.6 1.4 2.2/2.2 100.0 2.3
Jan Galuszka OLM 35 15 1.0 11.5 4.1 0.4 2.2/3.1 71.7 2.7
9 Kryštof Dosoudil Sokol Darren Chrudim 30 12 1.0 12.8 5.1 0.0 2.6/4.2 62.0 2.6
Pavel Paul BK Beroun 29 20 1.0 7.7 3.3 0.1 0.9/2.8 32.7 2.7
Jan Suchý Jiskra Domažlice 29 13 1.0 10.5 4.0 0.6 0.7/1.2 0.0* 2.0
91 Milan Jaroš SVI 30 42 12.1 3.2 1.4 0.0 / 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 21 1.0 6.2 1.7 0.0 2.9/4.3 67.0 2.7
Daniel Smolka OST 29 20 21.4 5.5 1.8 0.3 / 0.8 1.1/1.6 0.0* 2.2
Lukáš Linhart Válečníci Děčín 28 16 1.0 6.7 1.4 0.9 / 2.9 1.2/1.6 0.0* 2.9
10 Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33 20 1.0 4.6 1.9 0.1 0.8/1.2 0.0* 1.9
Jan Veselý Radotínský SK 30 9 1.0 9.9 2.3 1.0 2.2/3.3 66.7 1.7
16 Dušan Sabol Basketbal Svitavy 54 15 1.0 5.4 0.5 1.3 0.5/0.7 0.0* 1.1
5 Marek Sehnal PRO 25 27 10.2 2.6 0.6 0.4 / 1.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Ondřej Pěnička SBK Val. Meziříčí 27 12 1.0 5.6 1.7 0.1 2.0/2.8 70.6 1.7
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 28 15 16.5 4.3 1.2 0.5 / 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Marek Haffner KARA Trutnov 31 8 28.6 8.0 2.8 0.1 / 0.9 2.1/5.3 40.5 2.3
8 Matěj Ondráček BK Žďár n. S. 31 19 1.0 2.6 1.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.7
Jan Štěpánek Slavoj BK Litoměřice B 38 5 1.0 9.8 4.4 0.0 1.0/4.4 22.7 2.0
Tomáš Krejčí Jiskra Humpolec 28 22 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.6
Ondřej Houška Lions J. Hradec B 31 20 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Michael Froněk SKB Rokycany 26 7 1.0 5.6 2.1 0.0 1.3/2.0 64.3 2.3
Roman Marša JBC mmcité Brno 26 8 12.4 3.9 1.1 0.5 / 1.1 0.1/0.3 0.0* 1.9
99 Vilém Svoboda USK 25 14 7.1 2.1 0.4 0.2 / 0.6 0.6/0.8 0.0* 0.2
Ondřej Kukla BK Opava B 24 26 7.5 0.9 0.2 0.1 / 0.7 0.1/0.3 0.0* 0.6
14 Richard Musel DEC 25 14 6.4 1.6 0.3 0.2 / 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.3
Štěpán Čeněk BJ 43 4 1.0 4.8 1.8 0.0 1.3/2.0 62.5 2.8
5 Petr Kratochvíl STHAV 28 21 6.6 0.9 0.3 0.1 / 0.4 0.0/0.1 0.0* 1.0
15 Jiří Šedivý Sokol Kbely 43 11 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.3
Martin Hušek Sokol Písek 31 5 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 3.4
Martin Lukáč VYS 27 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Martin Strážnický BC Vysočina 27 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
9 Radim Hutňan Gymnázium Hladnov 35 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 5.0
Roman Havel Sluneta USK Ústí n.L. 36 7 1.0 1.3 0.3 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.0
5 Martin Müller BRN 27 5 8.0 1.6 0.4 0.2 / 1.4 0.2/0.6 0.0* 1.2
16 Jan Böhm Basket Košíře 26 5 7.4 1.6 0.8 0.0 / 0.2 0.0/0.6 0.0* 1.8
Marek Šrámek BVK Holice 44 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jan Landor OVA 27 3 7.3 1.3 0.0 0.3 / 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.7
17 David Pokorný UNL 25 6 3.3 0.3 0.2 0.0 / 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
22 Petr Volmut BK Klatovy 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Dominik Šebek AŠ Mladá Boleslav 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bartoš Tesla Pardubice 28 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Jan Brix Sokol Žižkov 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Rostislav Nič BC Slaný 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F- VAL
7 Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 31 10 3 9 4 0
55 Václav Honomichl PLZ 29 36 11 5 11 4 0
Jakub Malý BC Benešov 35 26 7 4 4 5 0
15 Rostislav Pelikán BC Nový Jičín 42 20 9 1 7 3 0
Robert Vašíček Pod 45 23 9 2 8 5 0
Lubomír Oswald Sokol Karviná 30 22 6 4 6 5 0
7 Petr Hála BK Kladno 31 24 7 4 6 5 0
Vojtěch Lehroch Slovan Varnsdorf 27 22 7 2 8 5 0
Aleš Zikmunda BK Přelouč 34 21 7 2 6 5 0
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 19 5 3 5 5 0
Jan Galuszka OLM 35 19 9 2 11 5 0
9 Kryštof Dosoudil Sokol Darren Chrudim 30 22 8 0 8 5 0
Pavel Paul BK Beroun 29 19 8 1 4 5 0
Jan Suchý Jiskra Domažlice 29 22 9 3 3 5 0
91 Milan Jaroš SVI 30
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 17 4 0 15 5 0
Daniel Smolka OST 29 15 6 1 9 5 0
Lukáš Linhart Válečníci Děčín 28
10 Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33 10 5 1 3 5 0
Jan Veselý Radotínský SK 30 28 5 4 8 4 0
16 Dušan Sabol Basketbal Svitavy 54 13 2 4 2 4 0
5 Marek Sehnal PRO 25 23 8 2 3 1 0
Ondřej Pěnička SBK Val. Meziříčí 27 30 12 2 16 8 12
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 28 23 10 5 6 4 0
Marek Haffner KARA Trutnov 31 27 10 1 9 5 0
8 Matěj Ondráček BK Žďár n. S. 31 6 2 1 2 3 0
Jan Štěpánek Slavoj BK Litoměřice B 38 16 8 0 2 4 0
Tomáš Krejčí Jiskra Humpolec 28 7 3 1 2 5 0
Ondřej Houška Lions J. Hradec B 31 6 3 0 1 3 0
Michael Froněk SKB Rokycany 26 10 4 0 6 4 0
Roman Marša JBC mmcité Brno 26 15 7 3 5 5 0
99 Vilém Svoboda USK 25 27 10 2 5 2 0
Ondřej Kukla BK Opava B 24 19 6 2 5 4 0
14 Richard Musel DEC 25 20 7 4 2 3 0
Štěpán Čeněk BJ 43 8 3 0 2 3 0
5 Petr Kratochvíl STHAV 28 17 5 4 3 5 0
15 Jiří Šedivý Sokol Kbely 43 9 4 1 1 1 0
Martin Hušek Sokol Písek 31 8 4 0 0 10 0
Martin Lukáč VYS 27 7 3 1 1 3 6
Martin Strážnický BC Vysočina 27 22 5 2 12 5 0
9 Radim Hutňan Gymnázium Hladnov 35
Roman Havel Sluneta USK Ústí n.L. 36 5 1 1 2 5 0
5 Martin Müller BRN 27 17 4 1 6 5 0
16 Jan Böhm Basket Košíře 26 18 8 0 5 5 0
Marek Šrámek BVK Holice 44 6 3 0 0 1 0
Jan Landor OVA 27 30 4 6 8 2 0
17 David Pokorný UNL 25 19 3 4 3 5 0
Pavel Bartoš Tesla Pardubice 28 0 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Kladno 22 23.2 5.8 12.9 /21.1 61.0 24.1
BC Slaný 22 22.8 5.5 14.6 /24.6 59.2 21.6
SKB Rokycany 25 25.2 6.0 16.2 /22.8 70.9 16.3
BK Beroun 22 20.2 5.9 11.6 /21.9 53.1 19.2
Válečníci Děčín 22 16.5 6.5 10.0 /16.5 60.8 20.6
Slovan Varnsdorf 22 18.0 4.6 9.5 /17.8 53.2 26.0
Slavoj BK Litoměřice B 22 19.0 7.9 14.0 /24.7 56.6 20.5
Sluneta USK Ústí n.L. 22 20.0 5.6 11.0 /19.6 56.1 22.3
Jiskra Domažlice 22 24.6 5.4 14.8 /23.0 64.4 20.7
BK Klatovy 22 19.6 4.2 14.8 /23.0 64.4 19.5
AŠ Mladá Boleslav 24 22.8 7.4 12.9 /20.2 63.7 16.6
Sokol Kbely 22 21.5 4.1 16.4 /24.1 68.0 19.9
Sokol Josefov 22 18.2 5.9 9.7 /16.2 60.1 21.9
Basket Poděbrady 22 18.5 6.7 15.0 /21.5 69.9 17.0
Tesla Pardubice 22 18.2 7.5 11.4 /18.2 62.6 20.0
BVK Holice 22 20.5 5.1 10.6 /17.1 62.2 19.3
Sokol Darren Chrudim 22 20.6 5.4 12.6 /19.7 63.8 18.0
BK Přelouč 25 18.8 8.9 12.0 /16.8 71.3 20.0
BC Benešov 24 20.4 8.8 12.3 /21.2 58.0 18.1
Radotínský SK 22 21.3 6.7 13.2 /20.8 63.5 21.1
BK Tábor 22 19.1 5.1 11.0 /18.2 60.6 19.0
Lions J. Hradec B 22 21.0 7.2 10.5 /17.0 61.5 23.2
Sokol Žižkov 22 25.0 3.5 10.3 /19.0 54.2 19.3
Sokol Vyšehrad 22 19.8 5.2 9.4 /16.2 57.9 20.4
SBK Val. Meziříčí 22 16.0 7.4 12.1 /18.9 64.1 19.9
UP Olomouc 24 22.6 7.1 11.0 /17.3 63.5 19.9
Gymnázium Hladnov 20 21.1 7.5 11.4 /16.4 69.7 19.2
Sokol Karviná 20 20.1 7.1 14.9 /23.3 63.9 18.3
BK Žďár n. S. 22 22.4 3.6 10.6 /16.5 64.3 20.2
Jiskra Humpolec 22 20.0 5.2 12.2 /19.4 62.9 19.6
KK Val. Meziříčí 22 23.3 7.1 14.1 /22.1 63.7 18.9
BC Nový Jičín 24 27.0 6.3 11.9 /19.8 60.1 19.1
Basketbal Svitavy 22 15.5 5.5 10.5 /17.9 58.7 17.6
TJ Šumperk 22 24.0 4.6 13.3 /21.2 62.9 17.6
SK Žabovřesky 22 21.6 3.7 14.7 /23.0 63.8 19.1
Renocar Podolí 22 25.0 4.0 13.6 /13.6 100.0 22.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Znamínko Petr 9 7 2 0 1.1 1.3 - 1.2
Zatloukal Ondřej 3 1 2 0 1.3 2.0 - 1.7
Záruba Matěj 12 3 9 0 1.0 1.3 - 1.2
Vyplel David 6 6 0 0 1.2 1.5 - 1.3
Vošahlík Marek 17 0 17 0 1.4 1.7 - 1.5
Vondráček Marek 6 6 0 0 1.0 1.4 - 1.2
Večeřa Pavel 5 4 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Vávrová Veronika 9 4 5 0 1.4 1.6 - 1.5
Válek Jakub 13 0 13 0 1.0 1.0 - 1.0
Ulrych Lukáš 15 10 5 0 1.4 1.3 6.5 3.1
Tichov Michael 11 0 11 0 1.6 1.3 - 1.5
Šafařík Michal 3 3 0 0 1.8 1.8 8.0 3.9
Sýkora Václav 12 0 12 0 2.2 1.8 - 2.0
Svoboda Martin 17 0 17 0 1.4 1.5 - 1.5
Stančík Robin 11 0 11 0 1.0 1.0 7.5 3.2
Stáňa Lukáš 8 8 0 0 1.9 1.5 - 1.7
Smetana Jiří 15 11 4 0 1.3 1.5 - 1.4
Slanina Vladimír 14 2 12 0 1.4 1.3 - 1.3
Scholze Michal 9 4 5 0 1.4 1.3 7.0 3.2
Salvetr Rudolf 9 9 0 0 1.4 1.5 - 1.5
Rosenberger Tomáš 17 4 13 0 1.5 1.4 - 1.4
Poživil Jaroslav 18 4 14 0 1.4 1.3 - 1.4
Pokorný Štěpán 14 11 3 0 1.3 2.0 - 1.7
Pilný Jiří 7 0 7 0 1.5 1.5 - 1.5
Petrák Jakub 9 0 9 0 1.3 1.3 - 1.3
Peterková Lucie 17 8 9 0 1.5 1.8 - 1.6
Perlík Michal 12 9 3 0 1.1 1.6 - 1.4
Paulík Robert 7 7 0 0 1.0 1.4 - 1.2
Opletal Petr 12 8 4 0 1.5 1.4 7.5 3.5
Neuman Ladislav 10 7 3 0 1.4 1.2 - 1.3
Nejezchleb Petr 5 4 1 0 1.0 1.6 - 1.3
Nehoda Pavel 10 1 9 0 1.0 1.9 - 1.5
Musil Jan 16 0 16 0 1.4 1.9 - 1.6
Mrázek Michal 12 5 7 0 1.3 1.3 - 1.3
Mikšík Milan 10 8 2 0 1.1 2.2 - 1.7
Menšík Jan 14 8 6 0 1.5 1.8 - 1.7
Melichárek Ivo 12 0 12 0 1.0 1.3 - 1.1
Mareš Jan 16 2 14 0 1.3 1.5 7.0 3.3
Lukeš Petr 5 0 5 0 1.4 1.0 - 1.2
Lukeš Libor 13 7 6 0 1.3 1.4 - 1.3
Linhart Tomáš 20 15 5 0 1.1 1.5 7.3 3.3
Kuřitka Pavel 9 5 4 0 1.6 1.6 - 1.6
Kučírek Martin 9 6 3 0 1.2 1.9 - 1.6
Kučerová Ilona 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Kučera Vít 10 4 6 0 1.4 2.0 - 1.7
Kubiš Michal 7 3 4 0 1.1 1.1 - 1.1
Kovář Jan 12 12 0 0 1.7 1.5 8.0 3.7
Kovačovič Matej 8 5 3 0 1.6 2.8 - 2.2
Konvička Jan 8 2 6 0 1.2 2.1 - 1.7
Komprs Michal 5 2 3 0 1.0 1.6 - 1.3
Kec Jakub 6 4 2 0 1.7 1.5 - 1.6
Karafiát Kamil 6 4 2 0 1.0 1.7 - 1.3
Kapl Antonín 6 5 1 0 1.2 1.7 - 1.4
Kapaňa Lukáš 7 7 0 0 1.1 1.1 - 1.1
Jon Miloslav 17 3 14 0 1.4 1.8 - 1.6
Jeřáb Jan 15 12 3 0 1.1 1.3 7.5 3.3
Jelínek Jan 4 0 4 0 1.9 1.3 - 1.6
Jedlička Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Hošek Jan 4 4 0 0 1.0 1.3 - 1.1
Horník Michal 11 2 9 0 1.7 1.9 - 1.8
Holubek Tomáš 14 14 0 0 1.2 1.6 8.0 3.6
Heinrich David 10 8 2 0 1.2 1.6 - 1.4
Hecl Jan 7 2 5 0 1.1 1.1 - 1.1
Havlíček Petr 14 2 12 0 1.4 2.0 - 1.7
Hartig Lukáš 17 9 8 0 1.4 1.9 - 1.7
Fanta Jiří 5 5 0 0 1.0 1.1 - 1.1
Dvořák Ludvík 5 3 2 0 1.5 1.8 7.5 3.6
Dudek Jan 10 4 6 0 1.2 1.7 - 1.4
Dolinek Ivo 6 6 0 0 1.0 1.1 - 1.0
Černý Jan 9 8 1 0 1.3 1.4 - 1.4
Čarnecký Martin 9 7 2 0 1.4 1.5 - 1.5
Cibulka Radek 11 5 6 0 1.3 1.7 - 1.5
Buršík Martin 14 10 4 0 1.2 1.5 - 1.4
Brandejs Tomáš 13 10 3 0 1.6 2.3 - 1.9
Blahout Petr 8 8 0 0 1.3 1.2 - 1.2
Bernáth Lukáš 2 2 0 0 2.0 1.8 - 1.9
Baudyš Petr 15 15 0 0 1.4 1.4 7.0 3.3
Barták Dominik 14 5 9 0 1.5 1.7 - 1.6
Anton Karel 12 10 2 0 1.5 1.5 - 1.5
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře