Přípravná soutěž mladších minižákyň U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 1. kolo 5
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
26. 9. 2021
08:00
MSH Ostende Dušan Dvorský
Vojtěch Podruh
16
107
7
23
12
66
16
81
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 1. kolo 2
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BK Český Brod U12G(ms)
26. 9. 2021
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Ľudovít Šikorský
24
44
4
10
9
16
17
32
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 1. kolo 4
BK Brandýs n. L. U12¨G
BC Slaný U12G
25. 9. 2021
09:30
ZŠ Na Výsluní Petr Frána
Kateřina Jakubcová
41
40
7
12
25
22
33
29
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 1. kolo 1
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
BC Benešov U12G
26. 9. 2021
10:00
tělocvična sportovní Gymnázium
63
24
5
2
15
8
43
14
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 1. kolo 3
TJ Sokol Kladno U12G
Pandy Čelákovice U12G(ms)
26. 9. 2021
12:00
Hala 5. ZŠ Kladno Radek Šťavík
Rozálie Hacklová
72
31
18
6
41
12
62
22
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 1. kolo 6
AŠ Mladá Boleslav U12G
TJ Sokol Pečky U12G
6. 11. 2021
14:00
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 2. kolo 7
BC Benešov U12G
TJ Sokol Pečky U12G
9. 10. 2021
09:00
SH Benešov Josef Seidl
90
2
30
0
42
0
62
2
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 2. kolo 8
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G
9. 10. 2021
09:00
Hala ZŠ Leoš Kvíz
112
26
27
7
53
13
83
16
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 2. kolo 10
Pandy Čelákovice U12G(ms)
BK Brandýs n. L. U12¨G
9. 10. 2021
09:00
ZŠ J. A. Komenského Kateřina Jakubcová
Claudie Štroblová
22
75
02
18
07
34
47
16
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 2. kolo 12
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
17. 10. 2021
09:30
tělocvična sportovní Gymnázium
150
14
33
3
78
7
114
11
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 2. kolo 9
BC Slaný U12G
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
9. 10. 2021
10:00
Víceúčelová sportovní hala Anna Pospíšilová
Johanka Kindermannová
48
47
12
7
22
20
34
38
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 2. kolo 11
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
9. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Petr Vávra
David Volný
12
88
4
16
8
46
10
64
Review
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 3. kolo 16
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
Pandy Čelákovice U12G(ms)
24. 10. 2021
08:00
MSH Ostende Dušan Dvorský
Vojtěch Podruh
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 3. kolo 13
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Benešov U12G
24. 10. 2021
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Frána
Radek Šťavík
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 3. kolo 15
BK Brandýs n. L. U12¨G
BK Český Brod U12G(ms)
24. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Výsluní Vladimír Pádivý
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 3. kolo 14
TJ Sokol Kladno U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
24. 10. 2021
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 3. kolo 17
AŠ Mladá Boleslav U12G
BC Slaný U12G
24. 10. 2021
11:00
IX. základní škola Petr Vávra
Jaroslav Janovský
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 3. kolo 18
TJ Sokol Pečky U12G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
24. 10. 2021
12:15
Městská sportovní hala Leoš Kvíz
Nikola Caňkářová
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 4. kolo 19
BC Benešov U12G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
13. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 4. kolo 22
BK Český Brod U12G(ms)
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
13. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 4. kolo 21
Pandy Čelákovice U12G(ms)
AŠ Mladá Boleslav U12G
13. 11. 2021
09:00
ZŠ J. A. Komenského
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 4. kolo 23
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
BK Brandýs n. L. U12¨G
13. 11. 2021
09:30
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 4. kolo 20
BC Slaný U12G
TJ Sokol Pečky U12G
13. 11. 2021
10:00
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 4. kolo 24
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
TJ Sokol Kladno U12G
6. 11. 2021
10:00
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 5. kolo 29
TJ Sokol Pečky U12G
Pandy Čelákovice U12G(ms)
28. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 5. kolo 30
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
BC Slaný U12G
28. 11. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 5. kolo 25
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
28. 11. 2021
-
Sokolovna
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 5. kolo 26
BK Brandýs n. L. U12¨G
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
28. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 5. kolo 27
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
28. 11. 2021
-
MSH Ostende
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 5. kolo 28
AŠ Mladá Boleslav U12G
BK Český Brod U12G(ms)
28. 11. 2021
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 6. kolo 31
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G
8. 1. 2022
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 6. kolo 32
Pandy Čelákovice U12G(ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
8. 1. 2022
-
ZŠ J. A. Komenského
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 6. kolo 33
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Pečky U12G
8. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 6. kolo 35
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
8. 1. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 6. kolo 36
TJ Sokol Kladno U12G
BK Brandýs n. L. U12¨G
8. 1. 2022
-
Sokolovna
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 6. kolo 34
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
AŠ Mladá Boleslav U12G
8. 1. 2022
09:30
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 7. kolo 37
BK Brandýs n. L. U12¨G
BC Benešov U12G
23. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 7. kolo 38
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
23. 1. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 7. kolo 39
AŠ Mladá Boleslav U12G
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
23. 1. 2022
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 7. kolo 40
TJ Sokol Pečky U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
23. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 7. kolo 41
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
BK Český Brod U12G(ms)
23. 1. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 7. kolo 42
BC Slaný U12G
Pandy Čelákovice U12G(ms)
23. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 8. kolo 43
BC Benešov U12G
Pandy Čelákovice U12G(ms)
5. 2. 2022
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 8. kolo 44
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G
5. 2. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 8. kolo 46
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
TJ Sokol Pečky U12G
5. 2. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 8. kolo 47
TJ Sokol Kladno U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G
5. 2. 2022
-
Sokolovna
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 8. kolo 48
BK Brandýs n. L. U12¨G
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
5. 2. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 8. kolo 45
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
5. 2. 2022
09:30
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 9. kolo 49
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
BC Benešov U12G
27. 2. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 9. kolo 50
AŠ Mladá Boleslav U12G
BK Brandýs n. L. U12¨G
27. 2. 2022
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 9. kolo 51
TJ Sokol Pečky U12G
TJ Sokol Kladno U12G
27. 2. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 9. kolo 52
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
27. 2. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 9. kolo 53
BC Slaný U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
27. 2. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 9. kolo 54
Pandy Čelákovice U12G(ms)
BK Český Brod U12G(ms)
27. 2. 2022
-
ZŠ J. A. Komenského
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 10. kolo 55
BC Benešov U12G
BK Český Brod U12G(ms)
12. 3. 2022
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 10. kolo 57
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Slaný U12G
12. 3. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 10. kolo 58
TJ Sokol Kladno U12G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
12. 3. 2022
-
Sokolovna
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 10. kolo 59
BK Brandýs n. L. U12¨G
TJ Sokol Pečky U12G
12. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 10. kolo 60
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
AŠ Mladá Boleslav U12G
12. 3. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 10. kolo 56
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Pandy Čelákovice U12G(ms)
13. 3. 2022
14:30
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 11. kolo 61
AŠ Mladá Boleslav U12G
BC Benešov U12G
27. 3. 2022
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 11. kolo 62
TJ Sokol Pečky U12G
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
27. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 11. kolo 63
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
BK Brandýs n. L. U12¨G
27. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 11. kolo 64
BC Slaný U12G
TJ Sokol Kladno U12G
27. 3. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 11. kolo 65
Pandy Čelákovice U12G(ms)
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
27. 3. 2022
-
ZŠ J. A. Komenského
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G 11. kolo 66
BK Český Brod U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
27. 3. 2022
-
Sportovní hala
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Barbora Adamcová Sad U12G 10 8 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/2.8 54.5 0.5
Amélie Ciprová BK Stud.Pard.U12G 10 2 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Ema Dyntarová Pod U12G 11 4 1.0 5.8 2.3 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.0
Nikola Drasnarová BCSlaU12G 11 2 1.0 10.5 3.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Karolína Dvořáková ČelákU12G 12 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Yoana Dimitrova SKla U12G 11 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
11 Adina Chmelová BKČ.B.U12G 12 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Eliška Cafourková Bra U12G 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Viktorie Blažková Kral-JuniorU12G 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Bára Abrahám AŠ MB U12 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Benešová BCBenU12G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stela Chocholatá Pečky U12G 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Brandýs U12G 4 22.3 0.3 4.3 /13.3 32.1 6.3
BC Slaný U12G 4 17.5 0.8 2.5 /6.5 38.5 9.3
BK Studánka Pardubice U12G 4 52.0 0.0 4.3 /10.6 40.5 10.3
BC Benešov U12G 4 27.5 0.0 1.0 /7.0 14.3 5.8
Kral-JuniorU12G 4 8.5 0.5 3.5 /8.8 40.0 5.8
BK Český Brod U12G(ms) 4 16.5 0.3 0.8 /2.6 30.0 10.0
Basket Poděbrady U12G(ms) 4 10.0 0.5 3.3 /9.8 33.3 4.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 4 47.5 0.3 6.3 /13.8 45.5 7.5
Sokol Kladno U12G 4 29.0 0.3 3.3 /7.6 43.3 3.3
Pandy ČelákU12G(ms) 4 11.0 0.3 1.0 /4.0 25.0 5.5
AŠ Mladá Bol U12G 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sok.Pečky U12G 2 0.5 0.0 0.0 /0.0 0.0 9.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Volný David 2 0 2 0 - - -
Veselý Jiří 2 2 0 0 - - -
Vávra Petr 2 2 0 0 - - -
Štroblová Claudie 2 0 2 0 - - -
Šťavík Radek 2 2 0 0 - - -
Šikorský Ľudovít 2 0 2 0 - - -
Seidl Josef 2 2 0 0 - - -
Pospíšilová Anna 2 2 0 0 - - -
Podruh Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Kvíz Leoš 2 2 0 0 - - -
Kindermannová Johanka 2 0 2 0 - - -
Jakubcová Kateřina 4 2 2 0 - - -
Hacklová Rozálie 2 0 2 0 - - -
Frána Petr 2 2 0 0 - - -
Dvorský Dušan 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře