BC Benešov U12G

Kategorie
Mladší minižákyně U12
Soutěž
Mistrovství ČR | Přípravná soutěž mladších minižákyň U12

Základní informace

Organizační pracovník

od: 22. 7. 2017
Tomáš Vaněk
tvanek@post.cz
608 210 281

Trenér

od: 16. 9. 2022 do 19. 9. 2022
Roman Beneš
roman.benes@jci.com

Trenér

od: 21. 9. 2022
Adam Slánský
adamslansky@o2active.cz
257 213 578

1. asistent trenéra

od: 19. 9. 2022
Roman Beneš
roman.benes@jci.com

Asistent trenéra

od: 7. 1. 2022
Tomáš Urban
urban.t@seznam.cz

Technický zápis

od: 12. 1. 2023
Tomáš Urban
urban.t@seznam.cz

Statistika

od: 16. 9. 2022
Roman Beneš
roman.benes@jci.com

Statistika

od: 26. 9. 2022
Milan Rýdl
mrydl@atlas.cz
737 523 719

Statistika

od: 22. 9. 2021
Adam Slánský
adamslansky@o2active.cz
257 213 578

Statistika

od: 22. 9. 2021
Tomáš Urban
urban.t@seznam.cz

Adresa

Basket Club Benešov, z.s.
Dukelská 1818
25601 Benešov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Lucie Lazárková 2011 0 12 16 6.9 3.3 0.0 0.4/0.8 46.2 0.5
Amálie Slánská 2011 0 12 14 7.6 3.4 0.1 0.4/1.4 31.6 0.6
Lucie Mrvová 2011 0 12 16 6.6 2.8 0.2 0.4/1.3 33.3 0.9
Viktorie Výborná 2011 0 12 13 7.8 3.4 0.2 0.3/1.0 30.8 0.6
Eliška Dolejší 2011 0 12 10 9.8 4.5 0.0 0.8/1.9 42.1 0.6
Kateřina Zemanová 2012 0 11 9 9.9 4.6 0.1 0.4/0.9 50.0 0.3
Elen Zdražilová 2011 0 12 16 5.1 2.4 0.0 0.4/1.2 31.6 0.3
Eliška Jursíková 2012 0 11 9 9.1 4.3 0.0 0.4/1.1 40.0 0.7
Václava Zatloukalová 2011 0 12 10 6.4 3.1 0.0 0.2/0.3 66.7 1.7
Daniela Nováková 2011 0 12 17 2.4 0.9 0.1 0.5/0.8 61.5 0.4
Eliška Rathouská 2012 0 11 6 6.8 3.2 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Simona Křupková 2011 0 12 10 3.6 1.7 0.0 0.2/0.4 50.0 0.2
Eliška Benešová 2011 0 12 15 2.3 1.0 0.1 0.1/0.5 12.5 0.7
Laura Šefčíková 2011 0 12 14 2.0 1.0 0.0 0.0/0.6 0.0 0.2
Sára Skřivanová 2011 0 12 15 1.4 0.7 0.0 0.1/0.5 12.5 0.2
Ema Popová 2012 0 11 8 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.6
Madlen Jurková 2011 0 12 10 1.6 0.6 0.1 0.1/0.3 33.3 0.8
Nikola Žajglová 2012 0 11 4 4.0 1.3 0.3 0.8/1.5 50.0 0.5
Simona Kinclová 2011 0 12 11 1.1 0.2 0.2 0.2/0.9 20.0 0.2
Kateřina Maňasová 2011 0 12 12 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Karolína Ivánková 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Čermochová 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Popelková 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Tůmová 2011 0 12 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Randová 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Zahradníčková 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Chobotská 2013 0 10 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sára Blechová 2010 0 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Kleinová 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marie Danihelková 2010 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šárka Štětinová 2010 159 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Radochlibová 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michaela Hovorková 2010 156 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Urbanová 2010 165 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jessica Vysoudilová 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Dašková 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Berková 2010 0 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marina Peprníčková 2011 0 12 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Kadlecová 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktorie Červenková 2010 164 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Hovorková 2010 159 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Tůmová 2011 0 12 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nela Vaněčková 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Kuldová 2010 159 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jaroslava Bělunková 2012 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
29 mistrovství ČR (mladší minižákyně U12) Domácí 7. 5. 2023 BCBenU12G 57:28 0 /0 %
24 mistrovství ČR (mladší minižákyně U12) Domácí 6. 5. 2023 Tygři Praha 32:53 0 /0 %
21 mistrovství ČR (mladší minižákyně U12) Domácí 6. 5. 2023 Basket Slovanka 54:27 0 /0 %
8 mistrovství ČR (mladší minižákyně U12) Domácí 5. 5. 2023 BCBenU12G 37:38 0 /0 %
7 mistrovství ČR (mladší minižákyně U12) Domácí 5. 5. 2023 SBŠ Ostrava 41:33 0 /0 %
95 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 23. 4. 2023 SKla U12G 38:40 16 1 3/10 30%
100 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 23. 4. 2023 Pastelka U12G 36:29 12 3 3/8 37.5%
98 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 23. 4. 2023 BK Stud.Pard.U12G 26:38 10 0 6/14 42.9%
83 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 12. 3. 2023 Kol U12G 14:50 21 1 5/10 50%
87 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 12. 3. 2023 Kol U12G 14:97 41 0 15/24 62.5%
19 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 23. 2. 2023 ŠSK Příb U12G 89:23 42 1 2/10 20%
39 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 23. 2. 2023 ŠSK Příb U12G 89:23 42 1 2/8 25%
18 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 11. 2. 2023 SKla U12G 28:59 28 0 3/23 13%
38 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 11. 2. 2023 SKla U12G 39:47 21 1 2/6 33.3%
14 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 7. 1. 2023 BCSlaU12G 86:11 37 1 9/15 60%
34 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 7. 1. 2023 BCSlaU12G 97:58 47 0 3/7 42.9%
9 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 26. 11. 2022 ŠSK Příb U12G 48:81 37 1 4/9 44.4%
29 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 26. 11. 2022 ŠSK Příb U12G 63:72 35 0 2/11 18.2%
8 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 12. 11. 2022 SKla U12G 44:38 18 1 5/15 33.3%
28 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 12. 11. 2022 SKla U12G 51:53 25 0 1/8 12.5%
4 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 8. 10. 2022 BCSlaU12G 22:70 30 2 4/10 40%
24 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 8. 10. 2022 BCSlaU12G 30:75 33 2 3/18 16.7%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 8. 10. 2022
09:00
BC Slaný U12G (ms)
BC Benešov U12G
22
70
0
11
9
26
15
47
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
2. kolo 8. 10. 2022
10:30
BC Slaný U12G (ms)
BC Benešov U12G
30
75
5
12
10
30
19
48
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKA1 Review
4. kolo 12. 11. 2022
09:00
BC Benešov U12G
TJ Sokol Kladno U12G
44
38
9
11
28
16
38
22
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
4. kolo 12. 11. 2022
11:00
BC Benešov U12G
TJ Sokol Kladno U12G
51
53
11
18
25
30
43
44
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKA1 Review
5. kolo 26. 11. 2022
10:30
ŠSK Příbram U12G (ms)
BC Benešov U12G
63
72
20
14
28
37
45
56
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKA1 Review
5. kolo 26. 11. 2022
09:00
ŠSK Příbram U12G (ms)
BC Benešov U12G
48
81
14
22
28
46
38
67
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
7. kolo 7. 1. 2023
13:00
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G (ms)
86
11
18
4
45
5
70
5
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
7. kolo 7. 1. 2023
15:00
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G (ms)
97
58
26
20
46
32
85
38
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKA1 Review
9. kolo 11. 2. 2023
12:00
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
39
47
10
8
19
26
30
37
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKA1 Review
9. kolo 11. 2. 2023
10:00
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
28
59
8
23
14
36
24
50
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
10. kolo 23. 2. 2023
17:10
BC Benešov U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
89
23
26
8
47
16
69
20
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
10. kolo 23. 2. 2023
18:10
BC Benešov U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
89
23
26
8
47
16
69
20
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKA1 Review
2. kolo 12. 3. 2023
09:30
BC Kolín U12G (ms)
BC Benešov U12G
14
97
5
22
11
39
11
69
Čtvrfinále Review
1. kolo 12. 3. 2023
11:00
BC Kolín U12G (ms)
BC Benešov U12G
14
50
0
11
4
24
10
40
Čtvrfinále Review
1. kolo 23. 4. 2023
12:45
BC Benešov U12G
BK Studánka Pardubice U12G (ms)
26
38
9
9
11
20
14
27
Final 4 Review
1. kolo 23. 4. 2023
15:15
BC Benešov U12G
Basket Pastelka MB U12G
36
29
9
6
21
15
26
21
Final 4 Review
1. kolo 23. 4. 2023
09:00
BC Benešov U12G
TJ Sokol Kladno U12G
38
40
9
5
19
10
30
29
Final 4 Review
1. kolo 5. 5. 2023
14:30
BK Lvice Litoměřice
BC Benešov U12G
37
38
Skupina C Review
1. kolo 5. 5. 2023
10:50
BC Benešov U12G
SBŠ Ostrava
41
33
Skupina C Review
semifinále 6. 5. 2023
16:20
BC Benešov U12G
Tygři Praha
32
53
play-off Review
čtvrtfinále 6. 5. 2023
10:50
BC Benešov U12G
Basket Slovanka
54
27
play-off Review
o 3. místo 7. 5. 2023
11:20
BK Studánka Pardubice
BC Benešov U12G
57
28
play-off Review