BK Studánka Pardubice U12G

Kategorie
Mladší minižákyně U12
Soutěž
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12

Základní informace

Organizační pracovník

od: 18. 6. 2021
Karla Chocholoušová
karla.chocholousova@volny.cz
731 722 355

Trenér

od: 18. 6. 2021
Lukáš Hrdlička
matrixl@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 18. 6. 2021
Tomáš Cipra
t.cipra@seznam.cz

Adresa

BASKETBALOVÝ KLUB STUDÁNKA PARDUBICE, z. s.
Dašická 268
53003 Pardubice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Klára Zdobinská 2010 11 1 10.0 5.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Natálie Kavková 2010 11 1 8.0 4.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tereza Horná 2010 11 1 8.0 4.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Terezie Janovská 2010 11 1 7.0 3.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Eliška Hrdličková 2011 10 1 6.0 3.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Laura Svatoňová 2010 11 1 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Šimůnková 2010 11 1 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Klára Horáková 2011 10 1 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktória Demčáková 2011 10 1 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sofia Jelínková 2010 11 1 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Anežka Lohynská 2010 11 1 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nela Capoušková 2010 11 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Veronika Marková 2010 11 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Amélie Ciprová 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alice Matějková 2010 11 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Markéta Valentová 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Procházková 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Markéta Nečasová 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alexandra Svědíková 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
1 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 26. 9. 2021 BCBenU12G 63:24 30 3/4 42.9% 13
67 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 26. 9. 2021 BCBenU12G 70:22 34 2/6 25% 4
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 26. 9. 2021
10:00
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
BC Benešov U12G
63
24
5
2
15
8
43
14
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
1. kolo 26. 9. 2021
11:45
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
BC Benešov U12G
70
22
18
4
34
8
56
18
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
2. kolo 17. 10. 2021
09:30
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
2. kolo 17. 10. 2021
11:15
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
3. kolo 24. 10. 2021
12:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
3. kolo 24. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
4. kolo 13. 11. 2021
09:30
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
BK Brandýs n. L. U12¨G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
4. kolo 13. 11. 2021
11:15
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
BK Brandýs n. L. U12¨G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
5. kolo 28. 11. 2021
00:00
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
5. kolo 28. 11. 2021
00:00
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
6. kolo 8. 1. 2022
09:30
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
AŠ Mladá Boleslav U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
6. kolo 8. 1. 2022
11:15
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
AŠ Mladá Boleslav U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
7. kolo 23. 1. 2022
00:00
TJ Sokol Pečky U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
7. kolo 23. 1. 2022
00:00
TJ Sokol Pečky U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
8. kolo 5. 2. 2022
11:15
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
8. kolo 5. 2. 2022
09:30
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
9. kolo 27. 2. 2022
00:00
BC Slaný U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
9. kolo 27. 2. 2022
00:00
BC Slaný U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
10. kolo 13. 3. 2022
16:15
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Pandy Čelákovice U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
10. kolo 13. 3. 2022
14:30
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Pandy Čelákovice U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
11. kolo 27. 3. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
11. kolo 27. 3. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview