Sokol Kladno U12G

Kategorie
Mladší minižákyně U12
Soutěž
Přípravná soutěž U12Ž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 9. 2022
Ing. Radka Škvárová
skvarovaradka@seznam.cz
737 262 117

Trenér

od: 1. 9. 2023
Eva Řešátková
eva.resatkova@seznam.cz
603 102 174

Asistent trenéra

od: 1. 9. 2023
Mgr. Romana Rájková
romana@rajek.cz
608 405 647

Asistent trenéra

od: 1. 9. 2023
Adéla Řešátková
adel.resatkova@seznam.cz
736 741 802

Technický zápis

od: 14. 9. 2023
Jan Ornst
jan.ornst@josoft.eu
602 566 903

Technický zápis

od: 14. 9. 2023
Ing. Radka Škvárová
skvarovaradka@seznam.cz
737 262 117

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Kladno
tř. T. G. Masaryka
27201 Kladno

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
24 Viktorie Bálintová 2012 0 12 12 1.0 8.9 4.3 0.4/2.3 18.5 0.8
6 Barbora Pátková 2012 0 12 16 1.0 5.6 2.7 0.2/0.6 0.0 0.5
10 Isabelle Sayyed 2013 0 11 16 1.0 4.1 1.9 0.2/0.6 0.0 0.8
9 Aneta Ornstová 2013 0 11 18 1.0 2.9 1.3 0.2/0.6 0.0 0.4
19 Ivana Pauerová 2012 0 12 17 1.0 2.9 1.3 0.3/1.0 0.0 1.1
17 Kristýna Průchová 2012 0 12 14 1.0 3.1 1.5 0.1/0.4 0.0 0.2
15 Adéla Houžvičková 2012 0 12 8 1.0 4.9 2.3 0.4/1.0 0.0 1.3
5 Nikol Křižanová 2012 0 12 15 1.0 2.6 1.2 0.2/0.3 0.0 0.9
Klára Herlíková 2013 0 11 10 1.0 3.8 1.9 0.0/0.4 0.0 0.1
18 Stela Fraňková 2014 0 10 16 1.0 2.3 1.0 0.3/1.3 0.0 0.2
8 Ester Schindlerová 2012 0 12 7 1.0 3.3 1.6 0.1/0.6 0.0 0.3
7 Klára Nováková 2013 11 12 1.0 1.6 0.8 0.1/0.5 0.0 0.0
Kristýna Michálková 2013 11 3 1.0 4.7 2.3 0.0/0.0 0.0 0.3
Karolína Michálková 2013 11 2 1.0 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0 0.5
21 Karolína Ema Rotreklová 2012 0 12 16 1.0 0.6 0.3 0.1/0.4 0.0 0.5
13 Nella Pražáková 2013 0 11 14 1.0 0.7 0.4 0.0/0.0 0.0 0.4
12 Tereza Rimová 2013 0 11 6 1.0 1.3 0.5 0.3/0.7 0.0 1.0
14 Viktorie Bartůňková 2013 0 11 12 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0 0.3
23 Magdaléna Vojkovská 2013 0 11 9 1.0 0.9 0.4 0.0/0.0 0.0 0.2
4 Barbora Kšírová 2013 0 11 12 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0 0.7
16 Laura Bažantová 2013 0 11 9 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0 0.0
22 Anna Marie Braunová 2012 0 12 14 1.0 0.2 0.1 0.1/0.4 0.0 0.6
5 Sabina Fraňková 2016 8 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.0
11 Lucie Heringová 2013 0 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.3 0.0 0.2
19 Helena Hromádková 2014 10 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
8 Natálie Ornstová 2015 9 5 1.0 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0 0.2
20 Kristýna Gajová 2014 10 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
13 Anastasia Polyak 2013 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
1 Evelína Zoe Labiková 2014 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
2 Kristýna Dostálová 2012 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nelly Valášková 2011 155 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marie Vaňhová 2011 170 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lucie Ornstová 2011 150 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Dotlačilová 2011 159 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Emma Doubková 2012 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Englichová 2011 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Häcklová 2011 158 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Holečková 2011 170 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Holečková 2011 170 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michaela Karlová 2011 174 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristina Sofie Kilijánová 2012 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jana Kučerová 2011 165 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Justína Labiková 2011 0 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Pleváková 2011 0 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Valterová 2012 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alžběta Pospíšilová 2011 150 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Pušmanová 2011 160 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Rájková 2011 169 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Linda Rollerová 2011 158 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Slabá 2011 165 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Slabá 2011 165 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ema Soukupová 2011 160 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alžběta Soukupová 2011 160 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Škvárová 2011 159 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Bahar Tulin Dorukoglu 2011 0 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ella Šmatláková 2013 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH %
42 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 20. 4. 2024 SKla U12G : 0 /0 %
84 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 20. 4. 2024 SKla U12G : 0 /0 %
36 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 16. 3. 2024 Bra U12G 36:65 17 2/6 33.3%
78 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 16. 3. 2024 Bra U12G 28:81 13 2/2 100%
29 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 10. 3. 2024 Pečky U12G 35:78 16 3/8 37.5%
71 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 10. 3. 2024 Pečky U12G 32:56 15 2/4 50%
31 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 24. 2. 2024 AŠ MB U12 64:28 13 2/7 28.6%
73 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 24. 2. 2024 AŠ MB U12 60:16 8 0/2 0%
64 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 21. 1. 2024 ŠSK Příb U12G 60:77 28 4/9 44.4%
22 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 21. 1. 2024 ŠSK Příb U12G 61:51 30 1/13 7.7%
63 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 7. 1. 2024 BC Benešov U12G 30:63 14 2/8 25%
21 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 7. 1. 2024 BC Benešov U12G 43:67 21 1/2 50%
57 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 9. 12. 2023 Bra U12G 74:8 4 0/2 0%
15 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 9. 12. 2023 Bra U12G 90:13 6 1/6 16.7%
52 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 18. 11. 2023 AŠ MB U12 24:67 12 0/6 0%
10 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 18. 11. 2023 AŠ MB U12 32:67 15 2/12 16.7%
50 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 4. 11. 2023 Pečky U12G 47:31 15 1/5 20%
8 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 4. 11. 2023 Pečky U12G 60:42 19 4/10 40%
43 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 21. 10. 2023 ŠSK Příb U12G 90:48 21 6/12 50%
1 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 21. 10. 2023 ŠSK Příb U12G 83:39 18 3/13 23.1%
47 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 14. 10. 2023 Sad U12G 45:71 22 1/8 12.5%
5 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 14. 10. 2023 Sad U12G 41:79 19 3/9 33.3%
68 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí SKla U12G : 0 /0 %
26 Přípravná soutěž U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí SKla U12G : 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
9. kolo -
00:00
ŠBK Sadská U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Preview
9. kolo -
00:00
ŠBK Sadská U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Preview
2. kolo 14. 10. 2023
11:00
TJ Sokol Kladno U12G
ŠBK Sadská U12G
45
71
14
14
26
35
35
50
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
2. kolo 14. 10. 2023
09:00
TJ Sokol Kladno U12G
ŠBK Sadská U12G
41
79
14
24
28
43
38
63
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
1. kolo 21. 10. 2023
11:00
ŠSK Příbram U12G (ms)
TJ Sokol Kladno U12G
83
39
12
14
26
24
56
30
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
1. kolo 21. 10. 2023
13:00
ŠSK Příbram U12G (ms)
TJ Sokol Kladno U12G
90
48
22
11
42
19
68
32
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
3. kolo 4. 11. 2023
16:00
TJ Sokol Pečky U12G
TJ Sokol Kladno U12G
47
31
9
2
22
5
35
15
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
3. kolo 4. 11. 2023
11:45
TJ Sokol Pečky U12G
TJ Sokol Kladno U12G
60
42
24
7
40
22
52
31
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
4. kolo 18. 11. 2023
11:00
TJ Sokol Kladno U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
24
67
6
14
8.30
14
51
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
4. kolo 18. 11. 2023
09:00
TJ Sokol Kladno U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
32
67
6
24
14
35
15
61
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
5. kolo 9. 12. 2023
12:00
BK Brandýs n. L. U12G
TJ Sokol Kladno U12G
74
8
18
4
31
4
46
4
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
5. kolo 9. 12. 2023
10:00
BK Brandýs n. L. U12G
TJ Sokol Kladno U12G
90
13
16
0
40
7
63
9
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
7. kolo 7. 1. 2024
10:00
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
43
67
13
13
25
37
31
55
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
7. kolo 7. 1. 2024
00:00
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
30
63
8
12
14
30
24
44
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
8. kolo 21. 1. 2024
10:15
TJ Sokol Kladno U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
60
77
12
20
28
40
38
59
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
8. kolo 21. 1. 2024
08:30
TJ Sokol Kladno U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
61
51
14
12
26
20
40
39
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
11. kolo 24. 2. 2024
11:00
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
60
16
18
4
33
12
43
14
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
11. kolo 24. 2. 2024
09:00
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
64
28
24
2
28
7
50
15
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
10. kolo 10. 3. 2024
12:00
TJ Sokol Kladno U12G
TJ Sokol Pečky U12G
32
56
3
10
11
25
26
45
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
10. kolo 10. 3. 2024
10:00
TJ Sokol Kladno U12G
TJ Sokol Pečky U12G
35
78
6
16
14
44
21
73
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
12. kolo 16. 3. 2024
10:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Brandýs n. L. U12G
36
65
12
12
18
35
30
47
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Review
12. kolo 16. 3. 2024
12:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Brandýs n. L. U12G
28
81
0
18
8
38
16
60
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Review
14. kolo 20. 4. 2024
15:00
BC Benešov U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 Preview
14. kolo 20. 4. 2024
13:00
BC Benešov U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A Preview