Sokol Kladno U12G

Kategorie
Mladší minižákyně U12
Soutěž
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12

Základní informace

Organizační pracovník

od: 27. 7. 2012
Ing. Radka Škvárová
skvarovaradka@seznam.cz
737 262 117

1. asistent trenéra

od: 18. 6. 2021
Jan Ornst
jan.ornst@josoft.eu

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Kladno
tř. T. G. Masaryka
27201 Kladno

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Aneta Zronková 2010 11 2 13.5 6.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Lucie Ornstová 2011 0 10 2 13.0 6.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Rájková 2011 0 10 2 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Justýna Hacklová 2010 11 2 7.5 2.5 0.5 1.0/1.0 100.0 0.5
Tereza Häcklová 2011 0 10 1 12.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Veronika Slabá 2011 10 2 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Anna Dotlačilová 2011 10 2 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.0
Alžběta Soukupová 2011 10 1 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Terezie Zeidlerová 2010 11 2 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Markéta Lochovská 2010 11 1 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Karolína Lendacká 2010 11 1 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Yoana Dimitrova 2010 11 1 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Anna Holečková 2011 10 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Holečková 2011 10 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jana Kučerová 2011 10 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kristýna Vašáková 2010 11 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Mouchová 2010 11 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Ornstová 2013 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Veronika Mocová 2010 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Markéta Müllerová 2011 10 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Lucie Dymáčková 2010 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Slabá 2011 10 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Valášková 2010 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Durecová 2010 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nela Tauberová 2010 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anežka Kruntorádová 2010 0 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
11 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 9. 10. 2021 BKČ.B.U12G 12:88 40 0 8/4 66.7% 7
77 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 9. 10. 2021 BKČ.B.U12G 36:50 23 0 4/10 28.6% 1
3 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 26. 9. 2021 ČelákU12G 72:31 34 1 1/3 25% 5
69 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 26. 9. 2021 ČelákU12G 38:27 19 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 26. 9. 2021
12:00
TJ Sokol Kladno U12G
Pandy Čelákovice U12G(ms)
72
31
18
6
41
12
62
22
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
1. kolo 26. 9. 2021
14:00
TJ Sokol Kladno U12G
Pandy Čelákovice U12G(ms)
38
27
10
6
18
13
28
17
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
2. kolo 9. 10. 2021
10:00
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
12
88
4
16
8
46
10
64
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
2. kolo 9. 10. 2021
12:00
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
36
50
14
10
22
21
28
39
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
3. kolo 24. 10. 2021
12:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
3. kolo 24. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
4. kolo 6. 11. 2021
10:00
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
4. kolo 6. 11. 2021
12:00
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
5. kolo 28. 11. 2021
00:00
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
5. kolo 28. 11. 2021
00:00
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
6. kolo 8. 1. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Brandýs n. L. U12¨G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
6. kolo 8. 1. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Brandýs n. L. U12¨G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
7. kolo 23. 1. 2022
00:00
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
7. kolo 23. 1. 2022
00:00
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
8. kolo 5. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
8. kolo 5. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
9. kolo 27. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Pečky U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
9. kolo 27. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Pečky U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
10. kolo 12. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno U12G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
10. kolo 12. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno U12G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
11. kolo 27. 3. 2022
00:00
BC Slaný U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
11. kolo 27. 3. 2022
00:00
BC Slaný U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview