BK Český Brod U12G(ms)

Kategorie
Mladší minižákyně U12
Soutěž
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12

Základní informace

Organizační pracovník

od: 18. 6. 2021
Klára Kunešová
klaris.kunesova@seznam.cz

Trenér

od: 18. 6. 2021
Klára Kunešová
klaris.kunesova@seznam.cz

Adresa

TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Komenského 516
28201 Český Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B F-
16 Nela Růžková 2010 11 2 8.0 4.0 0.0
9 Tereza Vítková 2009 0 12 2 5.0 2.5 1.0
18 Anna Majerová 2009 0 12 2 5.0 2.5 0.0
6 Eliška Jarochová 2010 11 2 3.0 1.5 0.0
14 Adéla Štěpánka Procházková 2010 11 2 3.0 1.5 0.0
70 Ema Petraturová 2010 11 2 2.0 1.0 0.0
4 Dora Nývltová 2011 10 2 2.0 1.0 1.5
8 Natálie Šlégrová 2013 8 2 1.0 0.5 1.0
11 Adina Chmelová 2009 0 12 2 0.0 0.0 1.0
7 Gabriela Dostálová 2010 11 1 0.0 0.0 0.0
Barbora Frenclová 2011 10 1 0.0 0.0 1.0
13 Lucie Stankovičová 2011 10 2 0.0 0.0 0.0
17 Nikola Jančíková 2011 10 1 0.0 0.0 0.0
5 Žofie Vančurová 2012 9 1 0.0 0.0 1.0
12 Ela Nývltová 2010 11 2 0.0 0.0 1.5
10 Anežka Chaloupková 2011 10 1 0.0 0.0 1.0
15 Sofie Šlégrová 2011 10 2 0.0 0.0 1.0
Zuzana Vydrářová 2011 10 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
11 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 9. 10. 2021 SKla U12G 12:88 6 0 0/0 % 8
77 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 9. 10. 2021 SKla U12G 36:50 18 0 0/0 % 9
2 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 26. 9. 2021 Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G 24:44 22 0 0/2 0% 8
68 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 26. 9. 2021 Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G 50:46 20 1 3/5 37.5% 15
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 26. 9. 2021
09:00
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BK Český Brod U12G(ms)
24
44
4
10
9
16
17
32
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
1. kolo 26. 9. 2021
11:00
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BK Český Brod U12G(ms)
50
46
9
7
18
18
31
40
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
2. kolo 9. 10. 2021
10:00
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
12
88
4
16
8
46
10
64
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
2. kolo 9. 10. 2021
12:00
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
36
50
14
10
22
21
28
39
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
3. kolo 24. 10. 2021
11:00
BK Brandýs n. L. U12¨G
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
3. kolo 24. 10. 2021
09:00
BK Brandýs n. L. U12¨G
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
5. kolo 28. 11. 2021
00:00
AŠ Mladá Boleslav U12G
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
5. kolo 28. 11. 2021
00:00
AŠ Mladá Boleslav U12G
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
6. kolo 8. 1. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Pečky U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
6. kolo 8. 1. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Pečky U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
7. kolo 23. 1. 2022
00:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
7. kolo 23. 1. 2022
00:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
8. kolo 5. 2. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
8. kolo 5. 2. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
9. kolo 27. 2. 2022
00:00
Pandy Čelákovice U12G(ms)
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
9. kolo 27. 2. 2022
00:00
Pandy Čelákovice U12G(ms)
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
10. kolo 12. 3. 2022
00:00
BC Benešov U12G
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
10. kolo 12. 3. 2022
00:00
BC Benešov U12G
BK Český Brod U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
11. kolo 27. 3. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
11. kolo 27. 3. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview