Karolína Schneiderová
Národnost
CZE
Ročník narození
2010 -
14 let
Aktuální klub
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Výška
175 cm
Kariéra
Sezony
4
Zápasy
88
Procento vítězství
69.3%
Počet klubů
3
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" | SokNehU11(mix) | 2 | - | 13.5 | 6 | 0.5 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2020/21 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B1" | SokNehU11(mix) | 2 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G | ČelákU12G | 5 | - | 1.6 | 0.8 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G | ČelákU12G | 5 | - | 4.0 | 2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 mladší žákyně U14 - Skupina C | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 9 | - | 1.4 | 0.7 | 0 | 0.1/0.8 | 14.3 | - | - |
2022/23 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 | ŠBK Sadská U13G | 17 | - | 5.8 | 2.7 | 0 | 0.4/1.1 | 33.3 | - | - |
2022/23 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o Národní finále Semifinále 1 | ŠBK Sadská U13G(kv) | 2 | - | 17.5 | 7.5 | 0 | 2.5/6 | 41.7 | - | - |
2022/23 mladší žákyně U14 - extraliga A | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 14 | - | 0.7 | 0.4 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 starší minižákyně U13 - Finále o NF | ŠBK Sadská U13G(kv) | 2 | - | 1.5 | 0.5 | 0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2023/24 mladší žákyně U14 - Skupina C | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 12 | - | 4.3 | 1.8 | 0 | 0.8/1.3 | 62.5 | - | - |
2023/24 starší žákyně U15 - Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 2 | - | 1.5 | 0.5 | 0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - skupina B | ŠBK P-H Sadská | 1 | 1.0 | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | -1.0 |
2023/24 starší žákyně U15 - Skupina B | Sokol Nehvizdy | 7 | - | 2.7 | 1.3 | 0 | 0.1/0.6 | 25.0 | - | - |
2023/24 mladší žákyně U14 - Extraliga B | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 8 | - | 1.6 | 0.5 | 0.1 | 0.3/0.5 | 50.0 | - | - |
Průměr za kariéru | 22.0 | 0.0 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.3/0.7 | 81.7 | 0.6 | 0.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | Skupina B | AŠ Mladá Boleslav | 0:00 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
24. 9. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n. L. | 0:00 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
28. 9. 2023 | Skupina C | BSK TJ Jičín | 0:00 | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Skupina C | AŠ Mladá Boleslav | 0:00 | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | Skupina C | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Skupina B | BS ČB | 0:00 | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
8. 10. 2023 | Skupina B | Basket Poděbrady | 0:00 | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | Skupina C | Loko Trutnov | 0:00 | 5 | 2 | 0 | 1/2 | 50.0 |
15. 10. 2023 | Skupina C | Sokol H. Králové | 0:00 | 5 | 1 | 0 | 3/6 | 50.0 |
4. 11. 2023 | Skupina C | BA Sparta Praha | 0:00 | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | Skupina C | USK Praha | 0:00 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | skupina B | Loko Trutnov | 0:58 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 11. 2023 | Skupina C | BSK TJ Jičín | 0:00 | 10 | 4 | 0 | 2/2 | 100.0 |
18. 11. 2023 | Skupina C | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 6 | 3 | 0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | Skupina C | AŠ Mladá Boleslav | 0:00 | 4 | 1 | 0 | 2/2 | 100.0 |
2. 12. 2023 | Skupina B | Tygři Praha | 0:00 | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina B | Slovan Varnsdorf | 0:00 | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | Skupina C | Sokol H. Králové | 0:00 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
10. 12. 2023 | Skupina C | Loko Trutnov | 0:00 | 5 | 2 | 0 | 1/2 | 50.0 |
12. 12. 2023 | Skupina B | TJ Sokol Kladno | 0:00 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
10. 2. 2024 | Extraliga B | Žabiny Brno | 0:00 | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | Extraliga B | KP Brno | 0:00 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 3. 2024 | Extraliga B | Sokol H. Králové | 0:00 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | Extraliga B | SBŠ Ostrava | 0:00 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | Extraliga B | Basket Ostrava | 0:00 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 3. 2024 | Extraliga B | Sokol H. Králové | 0:00 | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
23. 3. 2024 | Skupina B | Slovan Varnsdorf | 0:00 | 6 | 3 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | Skupina B | Válečnice Děčín | 0:00 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 4. 2024 | Extraliga B | KP Brno | 0:00 | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
21. 4. 2024 | Extraliga B | Žabiny Brno | 0:00 | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
Celkem | 30 | 0:58 | 87 | 35 | 1 | 14/26 | 53.8 | |
Průměr | 30 | 0:01 | 2.9 | 1.2 | 0.0 | 0.5/0.9 | 53.8 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HBU13G(ms) | 2 | 0:00 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Brandýs n.L. | 4 | 0:00 | 4.5 | 2.3 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 1.3 |
Pod U13G(ms) | 2 | 0:00 | 8.0 | 3.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 0.5 |
BASlov U13 | 2 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 0.5 |
Loko Trutnov | 2 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 0.5 |
Sokol H. Králové | 4 | 0:00 | 2.5 | 0.8 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
KlS U13G | 2 | 0:00 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
AŠ Mladá Boleslav | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
Basket Poděbrady | 1 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Slovan Varnsdorf | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
AŠ MB U12 | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
Žabiny Brno | 2 | 0:00 | 3.0 | 0.5 | 0.5 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
SKla U12G | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA Sparta Praha | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
Sad U12G | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
HB Basket | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
DBaK | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
KP Brno | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
Sla U13G | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
BCBenU13G | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
USK Praha | 3 | 0:00 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.7 |
BS ČB | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
TJ Sokol Kladno | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
TJ Sokol Kladno U13G(kv) | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | - |
BK Brandýs n. L. | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Bra U12G | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Loko Trutnov | 1 | 0:58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Strakonice | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Tygři Praha | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Válečnice Děčín | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Basket Slovanka | 4 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |
BK Lvice Litoměřice | 4 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
SBŠ Ostrava | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Basket Ostrava | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Válečnice Děčín | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |