TJ Sokol Jaroměř-Josefov

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Organizační pracovník

od: 16. 9. 2010
Jiří Zajíček
zora.zajickova@seznam.cz
602 207 857

Asistent trenéra

od: 26. 9. 2013
Lukáš Zajíček
zajicek@na-bytecek.cz
733 791 489

Asistent trenéra

od: 2. 9. 2015
Tereza Podzimková
terez.6@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 17. 9. 2015
Ing. Jan Závodný
janzavodny@centrum.cz
731 684 008

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov
Vodárenská 370
55102 Jaroměř- Josefov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Adam Zajíček 2006 176 15 32 17.8 8.4 1.0/2.3 41.3 2.1
Michal Prouza 2006 185 15 34 16.0 7.8 0.3/1.9 16.7 1.5
Petr Pilař 2006 165 15 28 8.5 4.0 0.6/1.4 41.0 1.0
Martin Haman 2007 172 14 28 8.1 3.8 0.6/1.8 31.4 1.4
Adéla Pecháčková 2006 176 15 32 6.3 3.0 0.3/1.0 35.5 1.4
Markéta Semelková 2006 169 15 28 6.1 2.9 0.2/0.6 33.3 1.1
Daniel Novotný 2007 160 14 26 5.8 2.8 0.2/0.5 38.5 0.8
Claudie Zitová 2006 170 15 14 10.6 5.1 0.4/1.8 24.0 0.8
Tereza Klimeková 2006 0 15 24 5.4 2.6 0.1/0.3 42.9 0.9
Tereza Plašilová 2006 177 15 12 6.8 2.8 1.1/2.0 54.2 1.1
Anna Valerie Týfová 2006 161 15 10 7.2 3.5 0.2/0.7 28.6 1.5
Natálie Dubnová 2006 0 15 23 2.5 1.2 0.0/0.2 25.0 0.2
Dominika Růtová 2006 157 15 13 2.5 1.2 0.0/0.0 0.0 0.2
Nikola Macháčková 2005 150 16 8 3.5 1.8 0.0/0.3 0.0 0.3
Lucie Trávníčková 2007 0 14 23 0.9 0.4 0.0/0.1 0.0 0.0
Zuzana Závodná 2007 0 14 2 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.0
František Zajíček 2009 12 1 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Tamara Závodná 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Husták P 2003 208 17 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Zajíček 2006 15 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
František Hemelík 2006 15 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Bartoš 2007 0 14 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mikuláš Berkovec 2005 0 16 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Poslt 2006 0 15 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Husták P 2003 211 17 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
11275 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 6. 5. 2017 BK Vividbooks Pardub 82:36 13 10/22 31.3% 16
11277 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 5. 2017 ADFORS Basket Litomy 44:60 20 4/14 22.2% 18
11105 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 8. 4. 2017 SK Týniště nad Orlic 30:101 48 5/8 38.5% 9
11106 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 8. 4. 2017 SK Týniště nad Orlic 62:120 58 4/6 40% 16
11103 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 23. 3. 2017 Sokol Hradec 56:49 24 8/10 44.4% 13
11104 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 23. 3. 2017 Sokol Hradec 57:49 22 13/16 44.8% 16
11091 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 11. 3. 2017 TJ Sokol Stěžery 23:96 46 4/4 50% 4
11092 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 11. 3. 2017 TJ Sokol Stěžery 42:68 34 0/3 0% 0
11085 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 2. 2017 Loko Trutnov 92:18 45 2/7 22.2% 22
11086 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 2. 2017 Loko Trutnov 125:17 61 3/9 25% 20
11139 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 18. 2. 2017 Královští Sokoli 27:76 38 0/6 0% 11
11140 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 18. 2. 2017 Královští Sokoli 19:80 38 4/10 28.6% 10
11077 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 12. 2. 2017 BK Vividbooks Pardub 24:54 25 4/11 26.7% 4
11078 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 12. 2. 2017 BK Vividbooks Pardub 22:107 53 1/8 11.1% 6
11067 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 1. 2017 BVK Holice 42:48 21 0/5 0% 14
11068 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 1. 2017 BVK Holice 41:69 20 1/7 12.5% 8
11047 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 13. 1. 2017 Sokol Hradec 35:49 20 9/8 52.9% 12
11048 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 13. 1. 2017 Sokol Hradec 26:33 15 3/5 37.5% 6
11063 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 17. 12. 2016 BK NAPOS Vysoká n.L. 25:64 30 4/7 36.4% 12
11064 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 17. 12. 2016 BK NAPOS Vysoká n.L. 11:63 31 1/7 12.5% 10
11049 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 3. 12. 2016 SK Týniště nad Orlic 98:14 43 12/8 60% 17
11050 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 3. 12. 2016 SK Týniště nad Orlic 107:8 50 7/10 41.2% 12
11123 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 12. 11. 2016 Královští Sokoli 82:36 39 4/6 40% 8
11124 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 12. 11. 2016 Královští Sokoli 76:26 37 2/8 20% 12
11035 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 11. 2016 TJ Sokol Stěžery 83:14 41 1/3 25% 10
11036 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 11. 2016 TJ Sokol Stěžery 86:7 41 4/7 36.4% 4
11029 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 22. 10. 2016 Loko Trutnov 3:110 55 0/1 0% 9
11030 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 22. 10. 2016 Loko Trutnov 14:107 53 1/3 25% 13
11021 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 8. 10. 2016 BK Vividbooks Pardub 113:16 56 1/4 20% 9
11022 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 8. 10. 2016 BK Vividbooks Pardub 95:11 46 3/3 50% 8
11011 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 24. 9. 2016 BVK Holice 56:50 22 6/6 50% 12
11012 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 24. 9. 2016 BVK Holice 37:64 32 0/0 % 8
11007 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 17. 9. 2016 BK NAPOS Vysoká n.L. 123:7 59 5/9 35.7% 6
11008 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 17. 9. 2016 BK NAPOS Vysoká n.L. 107:6 52 3/9 25% 4
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2016
09:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BK NAPOS Vysoká n.L.
123
7
29
0
72
3
103
3
skupina A Review
1. kolo 17. 9. 2016
11:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BK NAPOS Vysoká n.L.
107
6
36
0
60
4
90
6
skupina A Review
2. kolo 24. 9. 2016
14:00
BVK Holice
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
37
64
6
10
18
26
20
50
skupina A Review
2. kolo 24. 9. 2016
12:30
BVK Holice
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
56
50
20
10
35
20
44
33
skupina A Review
3. kolo 8. 10. 2016
11:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BK Vividbooks Pardubice "B"
95
11
22
1
38
1
42
11
skupina A Review
3. kolo 8. 10. 2016
09:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BK Vividbooks Pardubice "B"
113
16
34
2
63
4
93
8
skupina A Review
4. kolo 22. 10. 2016
09:00
Loko Trutnov
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
3
110
1
30
1
62
1
88
skupina A Review
4. kolo 22. 10. 2016
11:00
Loko Trutnov
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
14
107
5
34
7
64
12
89
skupina A Review
5. kolo 6. 11. 2016
09:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
TJ Sokol Stěžery
83
14
19
6
35
8
51
12
skupina A Review
5. kolo 6. 11. 2016
11:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
TJ Sokol Stěžery
86
7
14
5
51
7
57
7
skupina A Review
14. kolo 12. 11. 2016
14:30
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Královští Sokoli
82
36
30
5
51
12
73
18
skupina A Review
14. kolo 12. 11. 2016
16:30
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Královští Sokoli
76
26
25
7
37
9
58
18
skupina A Review
7. kolo 3. 12. 2016
11:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
SK Týniště nad Orlicí
107
8
21
2
52
4
79
4
skupina A Review
7. kolo 3. 12. 2016
09:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
SK Týniště nad Orlicí
98
14
32
0
44
8
71
14
skupina A Review
8. kolo 17. 12. 2016
11:00
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
11
63
2
16
6
39
10
53
skupina A Review
8. kolo 17. 12. 2016
09:00
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
25
64
5
18
12
34
12
51
skupina A Review
6. kolo 13. 1. 2017
15:00
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
35
49
6
10
20
18
22
37
skupina A Review
6. kolo 13. 1. 2017
16:45
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
26
33
3
13
11
21
15
23
skupina A Review
9. kolo 14. 1. 2017
14:30
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BVK Holice
42
48
12
15
22
31
38
35
skupina A Review
9. kolo 14. 1. 2017
16:30
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BVK Holice
41
69
7
15
15
27
27
48
skupina A Review
10. kolo 12. 2. 2017
09:00
BK Vividbooks Pardubice "B"
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
24
54
10
9
10
28
16
41
skupina A Review
10. kolo 12. 2. 2017
11:00
BK Vividbooks Pardubice "B"
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
22
107
2
29
7
55
11
89
skupina A Review
14. kolo 18. 2. 2017
09:00
Královští Sokoli
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
27
76
4
24
7
42
15
64
skupina A Review
14. kolo 18. 2. 2017
11:00
Královští Sokoli
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
19
80
12
12
15
35
15
65
skupina A Review
11. kolo 25. 2. 2017
09:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Loko Trutnov
92
18
22
4
41
5
70
7
skupina A Review
11. kolo 25. 2. 2017
11:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Loko Trutnov
125
17
19
6
53
8
87
13
skupina A Review
12. kolo 11. 3. 2017
10:45
TJ Sokol Stěžery
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
42
68
20
12
36
24
38
46
skupina A Review
12. kolo 11. 3. 2017
09:00
TJ Sokol Stěžery
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
23
96
0
33
11
48
17
81
skupina A Review
13. kolo 23. 3. 2017
17:45
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Sokol Hradec Králové
57
49
15
17
30
35
41
46
skupina A Review
13. kolo 23. 3. 2017
16:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Sokol Hradec Králové
56
49
12
15
28
26
40
36
skupina A Review
14. kolo 8. 4. 2017
12:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
62
120
4
50
27
66
31
98
skupina A Review
14. kolo 8. 4. 2017
10:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
30
101
21
20
23
43
28
73
skupina A Review
1. kolo 6. 5. 2017
09:00
BK Vividbooks Pardubice
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
82
36
24
10
51
13
60
30
o 1. - 4. místo Review
3. kolo 6. 5. 2017
11:00
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
ADFORS Basket Litomyšl
44
60
8
19
24
34
35
43
o 1. - 4. místo Review