Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 11001
Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
17. 9. 2016
09:00
Na Nivách Jaroslav Kolář
Štěpán Mareš
20
78
4
18
13
44
18
58
Review
skupina A 1. kolo 11005
Sokol Hradec Králové
BVK Holice
25. 9. 2016
09:00
Tělocvična TJ Sokol Marek Černohorský
Josef Frátrik
52
73
10
18
30
43
44
53
Review
skupina A 1. kolo 11007
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BK NAPOS Vysoká n.L.
17. 9. 2016
09:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Vojtěch Plecháč
Marek Černohorský
123
7
29
0
72
3
103
3
Review
skupina A 1. kolo 11006
Sokol Hradec Králové
BVK Holice
25. 9. 2016
10:45
Tělocvična TJ Sokol Josef Frátrik
Marek Černohorský
78
35
22
5
46
11
68
18
Review
skupina A 1. kolo 11002
Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
17. 9. 2016
11:00
Na Nivách Štěpán Mareš
Jaroslav Kolář
29
72
0
20
12
37
18
54
Review
skupina A 1. kolo 11008
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BK NAPOS Vysoká n.L.
17. 9. 2016
11:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Marek Černohorský
Vojtěch Plecháč
107
6
36
0
60
4
90
6
Review
skupina A 1. kolo 11003
TJ Sokol Stěžery
BK Vividbooks Pardubice "B"
17. 9. 2016
12:30
hala Sokol Hradec Králové Josef Frátrik
Radek Michlík
50
29
11
6
29
14
41
23
Review
skupina A 1. kolo 11004
TJ Sokol Stěžery
BK Vividbooks Pardubice "B"
17. 9. 2016
14:15
hala Sokol Hradec Králové Radek Michlík
Josef Frátrik
54
32
12
10
36
16
44
24
Review
skupina A 2. kolo 11009
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
24. 9. 2016
09:00
hala U dubu Marek Kohout
Marek Černohorský
102
24
28
4
58
14
82
16
Review
skupina A 2. kolo 11013
BK Vividbooks Pardubice "B"
Sokol Hradec Králové
11. 12. 2016
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Markéta Nývltová
Anežka Holubová
17
111
4
30
7
60
12
91
Review
skupina A 2. kolo 11015
Loko Trutnov
TJ Sokol Stěžery
24. 9. 2016
09:00
Na Nivách Štěpán Mareš
Petr Jiříček
26
89
5
24
10
45
22
65
Review
skupina A 2. kolo 11014
BK Vividbooks Pardubice "B"
Sokol Hradec Králové
11. 12. 2016
10:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Anežka Holubová
Markéta Nývltová
12
105
7
19
8
54
8
84
Review
skupina A 2. kolo 11010
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
24. 9. 2016
11:00
hala U dubu Marek Černohorský
Marek Kohout
122
32
38
1
68
6
88
17
Review
skupina A 2. kolo 11016
Loko Trutnov
TJ Sokol Stěžery
24. 9. 2016
11:00
Na Nivách Petr Jiříček
Štěpán Mareš
23
76
3
22
13
40
19
58
Review
skupina A 2. kolo 11011
BVK Holice
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
24. 9. 2016
12:30
SH Holubova ul. Vojtěch Kašpar
Daniel Bubeníček
56
50
20
10
35
20
44
33
Review
skupina A 2. kolo 11012
BVK Holice
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
24. 9. 2016
14:00
SH Holubova ul. Michael Mycak
Vojtěch Kašpar
37
64
6
10
18
26
20
50
Review
skupina A 3. kolo 11019
Sokol Hradec Králové
Loko Trutnov
8. 10. 2016
09:00
Tělocvična TJ Sokol Marek Černohorský
Michael Mycak
136
8
46
3
70
5
113
7
Review
skupina A 3. kolo 11021
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BK Vividbooks Pardubice "B"
8. 10. 2016
09:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Vojtěch Plecháč
Petr Jiříček
113
16
34
2
63
4
93
8
Review
skupina A 3. kolo 11020
Sokol Hradec Králové
Loko Trutnov
8. 10. 2016
10:45
Tělocvična TJ Sokol Michael Mycak
Marek Černohorský
146
15
26
4
69
6
105
11
Review
skupina A 3. kolo 11022
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BK Vividbooks Pardubice "B"
8. 10. 2016
11:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Petr Jiříček
Vojtěch Plecháč
95
11
22
1
38
1
42
11
Review
skupina A 3. kolo 11023
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
9. 10. 2016
12:00
SH Vysoká nad Labem Milan Soudek
Alena Foretová
33
81
6
21
10
50
19
67
Review
skupina A 3. kolo 11017
TJ Sokol Stěžery
SK Týniště nad Orlicí
8. 10. 2016
12:30
Tělocvična TJ Sokol Lukáš Vacek
Michael Mycak
28
60
12
13
20
21
26
39
Review
skupina A 3. kolo 11024
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
9. 10. 2016
14:00
SH Vysoká nad Labem Alena Foretová
Milan Soudek
14
83
4
25
6
37
10
62
Review
skupina A 3. kolo 11018
TJ Sokol Stěžery
SK Týniště nad Orlicí
8. 10. 2016
14:15
Tělocvična TJ Sokol Lukáš Vacek
Michael Mycak
18
63
4
20
8
34
11
54
Review
skupina A 4. kolo 11031
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové
13. 11. 2016
08:30
Tělocvična TJ Sokol Josef Frátrik
Vojtěch Kašpar
10
68
0
13
0
33
8
49
Review
skupina A 4. kolo 11025
SK Týniště nad Orlicí
BVK Holice
22. 10. 2016
09:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
Marek Kohout
51
95
10
38
18
58
40
68
Review
skupina A 4. kolo 11027
BK Vividbooks Pardubice "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
23. 10. 2016
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Miloš Šindelář
Markéta Nývltová
35
26
8
14
19
16
25
22
Review
skupina A 4. kolo 11029
Loko Trutnov
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
22. 10. 2016
09:00
Na Nivách Radek Michlík
3
110
1
30
1
62
1
88
Review
skupina A 4. kolo 11032
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové
13. 11. 2016
10:15
Tělocvična TJ Sokol Vojtěch Kašpar
Josef Frátrik
17
86
5
19
7
43
15
63
Review
skupina A 4. kolo 11026
SK Týniště nad Orlicí
BVK Holice
22. 10. 2016
11:00
hala U dubu Marek Kohout
Jaroslav Kolář
56
113
14
34
35
62
46
97
Review
skupina A 4. kolo 11028
BK Vividbooks Pardubice "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
23. 10. 2016
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Markéta Nývltová
Miloš Šindelář
39
26
7
12
18
19
25
23
Review
skupina A 4. kolo 11030
Loko Trutnov
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
22. 10. 2016
11:00
Na Nivách Radek Michlík
14
107
5
34
7
64
12
89
Review
skupina A 5. kolo 11033
Sokol Hradec Králové
SK Týniště nad Orlicí
5. 11. 2016
09:00
Tělocvična TJ Sokol Tomáš Kašpar
Adam Horký
53
28
11
7
20
11
37
19
Review
skupina A 5. kolo 11035
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
TJ Sokol Stěžery
6. 11. 2016
09:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Vojtěch Plecháč
Marek Černohorský
83
14
19
6
35
8
51
12
Review
skupina A 5. kolo 11037
BK NAPOS Vysoká n.L.
Loko Trutnov
5. 11. 2016
09:00
SH Vysoká nad Labem Markéta Nývltová
Miroslav Večeřa
49
31
10
6
29
11
37
22
Review
skupina A 5. kolo 11039
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice "B"
6. 11. 2016
09:00
SH Holubova ul. Vojtěch Kašpar
Tomáš Kašpar
115
21
35
5
75
5
97
11
Review
skupina A 5. kolo 11040
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice "B"
6. 11. 2016
10:30
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Vojtěch Kašpar
100
26
26
8
60
16
80
24
Review
skupina A 5. kolo 11034
Sokol Hradec Králové
SK Týniště nad Orlicí
5. 11. 2016
10:45
Tělocvična TJ Sokol Adam Horký
Tomáš Kašpar
59
39
14
12
28
21
45
31
Review
skupina A 5. kolo 11036
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
TJ Sokol Stěžery
6. 11. 2016
11:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Marek Černohorský
Vojtěch Plecháč
86
7
14
5
51
7
57
7
Review
skupina A 5. kolo 11038
BK NAPOS Vysoká n.L.
Loko Trutnov
5. 11. 2016
11:00
SH Vysoká nad Labem Miroslav Večeřa
Markéta Nývltová
55
36
12
8
26
20
34
28
Review
skupina A 6. kolo 11041
SK Týniště nad Orlicí
BK Vividbooks Pardubice "B"
17. 11. 2016
09:30
hala U dubu Marek Černohorský
Jaroslav Kolář
91
17
34
2
54
8
60
17
Review
skupina A 6. kolo 11042
SK Týniště nad Orlicí
BK Vividbooks Pardubice "B"
17. 11. 2016
11:30
hala U dubu Jaroslav Kolář
Marek Černohorský
65
21
10
4
30
6
35
19
Review
skupina A 6. kolo 11045
TJ Sokol Stěžery
BK NAPOS Vysoká n.L.
19. 11. 2016
12:30
hala Sokol Hradec Králové Marek Černohorský
Vojtěch Plecháč
56
15
10
3
26
6
44
8
Review
skupina A 6. kolo 11043
Loko Trutnov
BVK Holice
7. 1. 2017
13:00
Na Nivách Petr Jiříček
Štěpán Mareš
15
152
1
40
4
78
9
116
Review
skupina A 6. kolo 11046
TJ Sokol Stěžery
BK NAPOS Vysoká n.L.
19. 11. 2016
14:15
hala Sokol Hradec Králové Vojtěch Plecháč
Marek Černohorský
65
15
11
5
20
9
49
13
Review
skupina A 6. kolo 11044
Loko Trutnov
BVK Holice
7. 1. 2017
15:00
Na Nivách Štěpán Mareš
Petr Jiříček
14
167
4
46
8
84
10
122
Review
skupina A 6. kolo 11047
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
13. 1. 2017
15:00
Tělocvična TJ Sokol Martin Svoboda
Michal Kult
35
49
6
10
20
18
22
37
Review
skupina A 6. kolo 11048
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
13. 1. 2017
16:45
Tělocvična TJ Sokol Michal Kult
Barbora Halíková
26
33
3
13
11
21
15
23
Review
skupina A 7. kolo 11049
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
SK Týniště nad Orlicí
3. 12. 2016
09:00
Sokolovna Jaroměř, Lužická 426 Josef Frátrik
Michal Kult
98
14
32
0
44
8
71
14
Review
skupina A 7. kolo 11053
BVK Holice
TJ Sokol Stěžery
4. 12. 2016
09:00
SH Holubova ul. Michael Mycak
Vojtěch Kašpar
123
30
40
0
75
6
93
20
Review
skupina A 7. kolo 11055
BK Vividbooks Pardubice "B"
Loko Trutnov
3. 12. 2016
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kvoch
Michael Mycak
61
34
24
4
30
16
56
18
Review
skupina A 7. kolo 11054
BVK Holice
TJ Sokol Stěžery
4. 12. 2016
10:30
SH Holubova ul. Vojtěch Kašpar
Michael Mycak
105
24
32
6
56
14
76
20
Review
skupina A 7. kolo 11056
BK Vividbooks Pardubice "B"
Loko Trutnov
3. 12. 2016
10:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michael Mycak
Jan Kvoch
59
40
22
0
24
26
53
30
Review
skupina A 7. kolo 11050
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
SK Týniště nad Orlicí
3. 12. 2016
11:00
Sokolovna Jaroměř, Lužická 426 Michal Kult
Josef Frátrik
107
8
21
2
52
4
79
4
Review
skupina A 7. kolo 11051
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové
3. 12. 2016
16:30
SH Vysoká nad Labem Vojtěch Kašpar
Tomáš Pokorný
14
53
0
14
1
26
8
39
Review
skupina A 7. kolo 11052
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové
3. 12. 2016
18:00
SH Vysoká nad Labem Tomáš Pokorný
Vojtěch Kašpar
12
69
2
20
7
37
10
49
Review
skupina A 8. kolo 11059
BK Vividbooks Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
17. 12. 2016
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Miroslav Večeřa
Anežka Holubová
28
23
4
5
12
15
23
19
Review
skupina A 8. kolo 11061
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
18. 12. 2016
09:00
SH Holubova ul. Michael Mycak
Tomáš Kašpar
79
54
32
7
49
22
65
39
Review
skupina A 8. kolo 11063
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
17. 12. 2016
09:00
SH Vysoká nad Labem Josef Frátrik
Michal Kult
25
64
5
18
12
34
12
51
Review
skupina A 8. kolo 11057
SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
17. 12. 2016
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
124
14
36
3
67
9
100
9
Review
skupina A 8. kolo 11062
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
18. 12. 2016
10:45
SH Holubova ul. Vojtěch Kašpar
Michael Mycak
58
55
21
11
33
22
47
34
Review
skupina A 8. kolo 11060
BK Vividbooks Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
17. 12. 2016
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Anežka Holubová
Miroslav Večeřa
30
62
0
18
13
25
20
39
Review
skupina A 8. kolo 11064
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
17. 12. 2016
11:00
SH Vysoká nad Labem Michal Kult
Josef Frátrik
11
63
2
16
6
39
10
53
Review
skupina A 8. kolo 11058
SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
17. 12. 2016
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
144
10
47
0
70
4
100
10
Review
skupina A 9. kolo 11069
Sokol Hradec Králové
BK Vividbooks Pardubice "B"
14. 1. 2017
09:00
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Polda
Josef Frátrik
63
18
10
10
28
12
43
18
Review
skupina A 9. kolo 11071
TJ Sokol Stěžery
Loko Trutnov
14. 1. 2017
09:00
Tělocvična TJ Sokol Radek Michlík
Barbora Halíková
100
17
40
2
58
13
82
15
Review
skupina A 9. kolo 11070
Sokol Hradec Králové
BK Vividbooks Pardubice "B"
14. 1. 2017
10:45
hala Sokol Hradec Králové Josef Frátrik
Tomáš Polda
45
18
14
8
24
12
38
18
Review
skupina A 9. kolo 11072
TJ Sokol Stěžery
Loko Trutnov
14. 1. 2017
10:45
Tělocvična TJ Sokol Barbora Halíková
Radek Michlík
82
10
28
2
48
6
74
6
Review
skupina A 9. kolo 11067
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BVK Holice
14. 1. 2017
14:30
Sokolovna Jaroměř, Lužická 426 Josef Frátrik
42
48
12
15
22
31
38
35
Review
skupina A 9. kolo 11065
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
14. 1. 2017
15:00
hala U dubu Marek Kohout
37
63
11
18
18
33
27
46
Review
skupina A 9. kolo 11068
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
BVK Holice
14. 1. 2017
16:30
Sokolovna Jaroměř, Lužická 426 Josef Frátrik
41
69
7
15
15
27
27
48
Review
skupina A 9. kolo 11066
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
14. 1. 2017
16:45
hala U dubu Marek Kohout
44
60
6
24
16
40
30
48
Review
skupina A 10. kolo 11077
BK Vividbooks Pardubice "B"
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
12. 2. 2017
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Milan Soudek
24
54
10
9
10
28
16
41
Review
skupina A 10. kolo 11073
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
11. 2. 2017
10:00
hala U dubu Marek Černohorský
Marek Kohout
92
39
16
10
46
19
66
30
Review
skupina A 10. kolo 11078
BK Vividbooks Pardubice "B"
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
12. 2. 2017
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Milan Soudek
22
107
2
29
7
55
11
89
Review
skupina A 10. kolo 11074
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
11. 2. 2017
12:00
hala U dubu Marek Kohout
Marek Černohorský
85
39
21
9
43
23
70
29
Review
skupina A 10. kolo 11075
Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
5. 2. 2017
12:00
Na Nivách Štěpán Mareš
6
134
4
34
4
67
4
101
Review
skupina A 10. kolo 11076
Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
5. 2. 2017
14:00
Na Nivách Štěpán Mareš
7
137
2
20
2
62
5
92
Review
skupina A 10. kolo 11079
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n.L.
4. 4. 2017
16:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Adam Horký
73
42
20
5
32
13
48
33
Review
skupina A 10. kolo 11080
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n.L.
4. 4. 2017
17:30
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Adam Horký
62
48
24
11
39
26
56
38
Review
skupina A 11. kolo 11081
BVK Holice
SK Týniště nad Orlicí
25. 2. 2017
08:30
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Vojtěch Kašpar
118
39
40
6
78
10
102
23
Review
skupina A 11. kolo 11085
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Loko Trutnov
25. 2. 2017
09:00
Sokolovna Jaroměř, Lužická 426 Marek Kohout
Josef Frátrik
92
18
22
4
41
5
70
7
Review
skupina A 11. kolo 11087
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
25. 2. 2017
09:00
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Polda
Jan Zima
101
10
16
4
40
7
58
10
Review
skupina A 11. kolo 11082
BVK Holice
SK Týniště nad Orlicí
25. 2. 2017
10:30
SH Holubova ul. Vojtěch Kašpar
Tomáš Kašpar
112
49
40
10
76
13
92
35
Review
skupina A 11. kolo 11088
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
25. 2. 2017
10:45
hala Sokol Hradec Králové Jan Zima
Tomáš Polda
105
12
22
4
52
8
81
10
Review
skupina A 11. kolo 11086
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Loko Trutnov
25. 2. 2017
11:00
Sokolovna Jaroměř, Lužická 426 Josef Frátrik
Marek Kohout
125
17
19
6
53
8
87
13
Review
skupina A 11. kolo 11083
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Vividbooks Pardubice "B"
25. 2. 2017
16:30
SH Vysoká nad Labem Michal Kult
Josef Frátrik
62
34
12
12
30
14
34
28
Review
skupina A 11. kolo 11084
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Vividbooks Pardubice "B"
25. 2. 2017
18:00
SH Vysoká nad Labem Josef Frátrik
Michal Kult
24
29
10
12
12
24
16
24
Review
skupina A 12. kolo 11091
TJ Sokol Stěžery
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
11. 3. 2017
09:00
Tělocvična TJ Sokol Michal Kult
Barbora Halíková
23
96
0
33
11
48
17
81
Review
skupina A 12. kolo 11093
Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
9. 4. 2017
09:00
Na Nivách Štěpán Mareš
13
115
2
14
4
45
9
75
Review
skupina A 12. kolo 11089
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Hradec Králové
11. 3. 2017
10:00
hala U dubu Marek Kohout
Marek Černohorský
56
48
19
6
21
21
37
35
Review
skupina A 12. kolo 11092
TJ Sokol Stěžery
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
11. 3. 2017
10:45
Tělocvična TJ Sokol Michal Kult
42
68
20
12
36
24
38
46
Review
skupina A 12. kolo 11094
Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
9. 4. 2017
11:00
Na Nivách Štěpán Mareš
19
115
11
26
13
48
19
72
Review
skupina A 12. kolo 11090
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Hradec Králové
11. 3. 2017
12:00
hala U dubu Marek Černohorský
Marek Kohout
38
72
12
21
21
29
24
58
Review
skupina A 12. kolo 11095
BK Vividbooks Pardubice "B"
BVK Holice
23. 3. 2017
16:15
tělocvična sportovní Gymnázium Anežka Holubová
Jan Pačovský
36
105
3
30
11
52
27
66
Review
skupina A 12. kolo 11096
BK Vividbooks Pardubice "B"
BVK Holice
23. 3. 2017
17:30
tělocvična sportovní Gymnázium Jan Pačovský
Anežka Holubová
36
102
4
22
16
47
25
85
Review
skupina A 13. kolo 11097
BK Vividbooks Pardubice "B"
SK Týniště nad Orlicí
25. 3. 2017
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Miroslav Večeřa
Anežka Holubová
50
42
10
10
24
21
44
32
Review
skupina A 13. kolo 11099
BVK Holice
Loko Trutnov
26. 3. 2017
09:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
123
18
34
4
73
8
99
12
Review
skupina A 13. kolo 11101
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
25. 3. 2017
09:00
SH Vysoká nad Labem Josef Frátrik
47
20
12
8
18
12
26
12
Review
skupina A 13. kolo 11100
BVK Holice
Loko Trutnov
26. 3. 2017
10:30
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
120
26
29
5
66
9
96
18
Review
skupina A 13. kolo 11102
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
25. 3. 2017
10:45
SH Vysoká nad Labem Josef Frátrik
48
36
15
4
29
10
37
15
Review
skupina A 13. kolo 11098
BK Vividbooks Pardubice "B"
SK Týniště nad Orlicí
25. 3. 2017
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Anežka Holubová
Miroslav Večeřa
56
57
24
13
30
29
42
39
Review
skupina A 13. kolo 11103
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Sokol Hradec Králové
23. 3. 2017
16:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Vojtěch Plecháč
Petr Jiříček
56
49
12
15
28
26
40
36
Review
skupina A 13. kolo 11104
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Sokol Hradec Králové
23. 3. 2017
17:45
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Petr Jiříček
Vojtěch Plecháč
57
49
15
17
30
35
41
46
Review
skupina A 14. kolo 11131
BK Vividbooks Pardubice "B"
Královští Sokoli
7. 1. 2017
08:45
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kvoch
Anežka Holubová
56
67
19
12
21
41
47
49
Review
skupina A 14. kolo 11107
Sokol Hradec Králové
BK NAPOS Vysoká n.L.
2. 4. 2017
09:00
Tělocvična TJ Sokol Martin Růžička
Josef Frátrik
56
29
10
4
22
11
36
19
Review
skupina A 14. kolo 11109
TJ Sokol Stěžery
BVK Holice
9. 4. 2017
09:00
Tělocvična TJ Sokol Jan Zima
Barbora Halíková
30
92
2
21
18
35
26
64
Review
skupina A 14. kolo 11111
Loko Trutnov
BK Vividbooks Pardubice "B"
8. 4. 2017
09:00
Na Nivách Štěpán Mareš
Petr Jiříček
36
91
7
23
15
41
22
69
Review
skupina A 14. kolo 11113
Královští Sokoli
Loko Trutnov
1. 10. 2016
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Marek Kohout
Marek Černohorský
123
17
37
6
63
8
96
14
Review
skupina A 14. kolo 11117
Královští Sokoli
TJ Sokol Stěžery
23. 10. 2016
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Kult
74
28
7
4
27
10
52
20
Review
skupina A 14. kolo 11119
Sokol Hradec Králové
Královští Sokoli
28. 9. 2016
09:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Růžička
Josef Frátrik
62
37
20
9
39
23
55
25
Review
skupina A 14. kolo 11121
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
9. 10. 2016
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Josef Frátrik
Tomáš Polda
48
85
8
23
19
34
28
62
Review
skupina A 14. kolo 11125
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n.L.
12. 2. 2017
09:00
Tělocvična TJ Sokol Barbora Halíková
Marek Černohorský
42
49
15
7
27
19
39
33
Review
skupina A 14. kolo 11133
Královští Sokoli
BK Vividbooks Pardubice "B"
8. 1. 2017
09:00
Tělocvična TJ Sokol Josef Frátrik
Barbora Halíková
67
53
13
12
29
19
49
31
Review
skupina A 14. kolo 11135
Královští Sokoli
SK Týniště nad Orlicí
21. 1. 2017
09:00
TJ Sokol Pražské předměstí Jakub Hrdý
Barbora Halíková
77
63
20
16
39
33
53
45
Review
skupina A 14. kolo 11137
Loko Trutnov
Královští Sokoli
4. 2. 2017
09:00
Na Nivách Štěpán Mareš
Vojtěch Plecháč
32
84
7
20
17
50
21
61
Review
skupina A 14. kolo 11139
Královští Sokoli
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
18. 2. 2017
09:00
TJ Sokol Pražské předměstí Barbora Halíková
Josef Frátrik
27
76
4
24
7
42
15
64
Review
skupina A 14. kolo 11143
BVK Holice
Královští Sokoli
1. 4. 2017
09:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Adam Horký
83
61
20
15
37
33
54
53
Review
skupina A 14. kolo 11105
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
8. 4. 2017
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
Marek Černohorský
30
101
21
20
23
43
28
73
Review
skupina A 14. kolo 11132
BK Vividbooks Pardubice "B"
Královští Sokoli
7. 1. 2017
10:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Anežka Holubová
Jan Kvoch
23
105
2
31
13
55
15
93
Review
skupina A 14. kolo 11108
Sokol Hradec Králové
BK NAPOS Vysoká n.L.
2. 4. 2017
10:45
Tělocvična TJ Sokol Josef Frátrik
Martin Růžička
39
45
11
11
26
22
30
30
Review
skupina A 14. kolo 11110
TJ Sokol Stěžery
BVK Holice
9. 4. 2017
10:45
Tělocvična TJ Sokol Barbora Halíková
Jan Zima
20
95
10
25
14
41
14
60
Review
skupina A 14. kolo 11120
Sokol Hradec Králové
Královští Sokoli
28. 9. 2016
10:45
hala Sokol Hradec Králové Josef Frátrik
Martin Růžička
68
15
17
3
33
7
45
13
Review
skupina A 14. kolo 11126
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n.L.
12. 2. 2017
10:45
Tělocvična TJ Sokol Marek Černohorský
Barbora Halíková
54
56
10
24
28
35
44
49
Review
skupina A 14. kolo 11134
Královští Sokoli
BK Vividbooks Pardubice "B"
8. 1. 2017
10:45
Tělocvična TJ Sokol Barbora Halíková
Josef Frátrik
44
67
11
23
26
40
32
51
Review
skupina A 14. kolo 11144
BVK Holice
Královští Sokoli
1. 4. 2017
10:45
SH Holubova ul. Adam Horký
Tomáš Kašpar
90
80
23
22
41
36
64
58
Review
skupina A 14. kolo 11112
Loko Trutnov
BK Vividbooks Pardubice "B"
8. 4. 2017
11:00
Na Nivách Petr Jiříček
Štěpán Mareš
18
96
6
22
8
49
14
68
Review
skupina A 14. kolo 11114
Královští Sokoli
Loko Trutnov
1. 10. 2016
11:00
SH Třebeš Hradec Králové Marek Černohorský
Josef Frátrik
127
18
34
6
60
10
91
10
Review
skupina A 14. kolo 11118
Královští Sokoli
TJ Sokol Stěžery
23. 10. 2016
11:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Kult
75
32
22
5
37
15
55
18
Review
skupina A 14. kolo 11122
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
9. 10. 2016
11:00
SH Třebeš Hradec Králové Tomáš Polda
Josef Frátrik
26
100
2
34
7
53
12
84
Review
skupina A 14. kolo 11136
Královští Sokoli
SK Týniště nad Orlicí
21. 1. 2017
11:00
TJ Sokol Pražské předměstí Barbora Halíková
Jakub Hrdý
92
60
28
16
46
25
69
37
Review
skupina A 14. kolo 11138
Loko Trutnov
Královští Sokoli
4. 2. 2017
11:00
Na Nivách Vojtěch Plecháč
Štěpán Mareš
33
111
9
26
14
54
22
83
Review
skupina A 14. kolo 11140
Královští Sokoli
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
18. 2. 2017
11:00
TJ Sokol Pražské předměstí Josef Frátrik
Barbora Halíková
19
80
12
12
15
35
15
65
Review
skupina A 14. kolo 11106
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
8. 4. 2017
12:00
hala U dubu Marek Černohorský
Jaroslav Kolář
62
120
4
50
27
66
31
98
Review
skupina A 14. kolo 11127
BK NAPOS Vysoká n.L.
Královští Sokoli
27. 11. 2016
12:30
SH Vysoká nad Labem Josef Frátrik
Miloš Šindelář
21
31
5
15
10
21
17
29
Review
skupina A 14. kolo 11115
TJ Sokol Stěžery
Královští Sokoli
15. 10. 2016
13:00
hala Sokol Hradec Králové Michael Mycak
30
51
10
8
17
31
24
39
Review
skupina A 14. kolo 11128
BK NAPOS Vysoká n.L.
Královští Sokoli
27. 11. 2016
14:00
SH Vysoká nad Labem Miloš Šindelář
Josef Frátrik
35
46
7
18
19
24
29
38
Review
skupina A 14. kolo 11123
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Královští Sokoli
12. 11. 2016
14:30
Sokolovna Jaroměř, Lužická 426 Vojtěch Plecháč
Vojtěch Kašpar
82
36
30
5
51
12
73
18
Review
skupina A 14. kolo 11116
TJ Sokol Stěžery
Královští Sokoli
15. 10. 2016
14:45
hala Sokol Hradec Králové Michael Mycak
Josef Frátrik
32
35
10
6
16
14
24
23
Review
skupina A 14. kolo 11129
Královští Sokoli
BVK Holice
10. 12. 2016
15:00
Tělocvična TJ Sokol Josef Frátrik
53
86
10
29
23
50
35
71
Review
skupina A 14. kolo 11124
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Královští Sokoli
12. 11. 2016
16:30
Sokolovna Jaroměř, Lužická 426 Vojtěch Kašpar
Vojtěch Plecháč
76
26
25
7
37
9
58
18
Review
skupina A 14. kolo 11141
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
22. 3. 2017
16:30
hala U dubu Jaroslav Kolář
84
45
29
2
46
20
62
33
Review
skupina A 14. kolo 11130
Královští Sokoli
BVK Holice
10. 12. 2016
16:45
Tělocvična TJ Sokol Josef Frátrik
50
75
14
24
20
42
34
59
Review
skupina A 14. kolo 11142
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
22. 3. 2017
18:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
70
56
24
10
41
25
52
38
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Jan Kašpar BVK Holice 15 34 1.0 17.6 8.4 0.8/2.1 37.0 1.2
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlic 15 34 1.0 16.1 6.6 2.8/5.9 47.5 2.6
Barbora Sobotková TJ Sokol Stěžery 16 34 1.0 8.7 4.1 0.4/0.8 0.0* 1.6
Radim Jancur BK NAPOS Vysoká n.L. 15 44 1.0 6.3 2.8 0.7/2.2 32.0 1.0
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomy 15 17 1.0 15.5 7.2 1.1/2.1 52.8 1.4
Matěj Šrámek BK Vividbooks Pardub 15 25 1.0 8.9 4.2 0.6/2.0 29.4 1.3
Veronika Mikolandová Sokol Hradec 15 34 1.0 6.1 3.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Jakub Očenáš SKB Česká Třebová 16 22 1.0 5.7 2.8 0.1/0.6 0.0* 0.4
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 28 1.0 3.8 1.8 0.3/0.5 0.0* 0.8
Michaela Zárubová Sokol Hradec "B" 14 26 1.0 2.0 0.9 0.2/0.3 0.0* 1.7
Nikola Macháčková TJ Sokol Jaroměř-Jos 16 8 1.0 3.5 1.8 0.0/0.3 0.0* 0.3
František Hemelík Sokol Josefov "B" 15 6 1.0 3.8 1.5 0.8/1.7 0.0* 1.2
Jan Koryťák Loko Trutnov 14 9 1.0 2.0 0.9 0.2/0.6 0.0* 0.8
David Knejp Královští Sokoli 25 2 1.0 7.0 3.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomy 14 20 1.0 0.7 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.3
Adam Čapek BK Přelouč 15 20 1.0 0.6 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.8
Richard Prokop TJ Svitavy 15 6 1.0 1.7 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adam Fecko BK Vividbooks Pardub 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Prokopec Loko Trutnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Hanuš TJ Svitavy 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Patrik Znamenáček Synthesia Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bryška TJ Svitavy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Šedová BVK Holice 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Loko Trutnov 32 8.8 2.3 /8.5 27.6 10.0
SK Týniště nad Orlicí 34 28.2 6.9 /16.6 41.6 11.7
TJ Sokol Stěžery 34 17.6 1.8 /5.2 35.0 9.4
BK Vividbooks Pardubice "B" 34 17.3 2.9 /9.0 32.4 10.4
Sokol Hradec Králové 34 34.2 4.5 /11.2 40.1 13.9
BVK Holice 34 42.3 4.5 /12.1 37.4 7.6
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 34 37.9 3.8 /11.2 34.0 10.6
BK NAPOS Vysoká n.L. 34 17.8 3.6 /10.3 35.2 13.1
Královští Sokoli 34 27.7 3.7 /9.6 38.2 11.4
Sokol Hradec Králové "B" 30 7.5 1.8 /6.3 28.8 10.6
Sokol Josefov "B" 30 8.9 2.1 /6.9 30.9 10.1
SKB Česká Třebová 30 22.9 3.8 /11.6 32.5 11.4
BK Vividbooks Pardubice 30 45.9 6.9 /16.7 41.1 9.3
SŠB Pardubice 30 29.7 4.8 /12.2 39.6 11.0
Basketbal TJ Svitavy 30 19.3 4.3 /10.5 40.8 11.4
ADFORS Basket Litomyšl 30 31.6 5.2 /13.4 38.6 13.1
BK Přelouč 30 17.6 3.6 /12.0 29.7 14.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 7 4 3 0 - - -
Večeřa Miroslav 12 6 6 0 - - -
Vacek Lukáš 2 2 0 0 - - -
Trmač Vladislav 2 1 1 0 - - -
Šindelář Miloš 8 4 4 0 - - -
Svoboda Martin 1 1 0 0 - - -
Soudek Martin 2 1 1 0 - - -
Soudek Milan 10 6 4 0 - - -
Scholzová Michaela 1 0 1 0 - - -
Scholze Štěpán 2 1 1 0 - - -
Růžička Martin 4 2 2 0 - - -
Poul Matěj 14 7 7 0 - - -
Polda Tomáš 8 4 4 0 - - -
Pokorný Tomáš 16 8 8 0 - - -
Plecháč Vojtěch 23 12 11 0 - - -
Pačovský Jan 2 1 1 0 - - -
Nývltová Markéta 18 9 9 0 - - -
Němec Karel 14 9 5 0 - - -
Mycak Michael 21 11 10 0 - - -
Michlík Radek 9 5 4 0 - - -
Martiník Matěj 2 1 1 0 - - -
Mareš Štěpán 16 11 5 0 - - -
Mareš Roman 5 2 3 0 - - -
Lang Martin 4 2 2 0 - - -
Kvoch Jan 9 5 4 0 - - -
Kult Michal 14 9 5 0 - - -
Krejsová Nikola 2 0 2 0 - - -
Krejsa Pavel 8 6 2 0 - - -
Krejsa Vojtěch 10 4 6 0 - - -
Kovář Jan 2 1 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 14 9 5 0 - - -
Kohout Marek 18 11 7 0 - - -
Kašpar Vojtěch 17 9 8 0 - - -
Kašpar Tomáš 21 12 9 0 - - -
Jiříček Petr 14 7 7 0 - - -
Chocholoušová Karla 4 2 2 0 - - -
Hrdý Jakub 10 7 3 0 - - -
Horký Adam 6 2 4 0 - - -
Holubová Anežka 18 9 9 0 - - -
Halíková Barbora 20 10 10 0 - - -
Frátrik Josef 49 29 20 0 - - -
Foretová Alena 2 1 1 0 - - -
Dočkal Petr 4 3 1 0 - - -
Černohorský Marek 28 15 13 0 - - -
Bubeníček Daniel 18 11 7 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře