Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 5x5 1. kolo 11005
BK Pardubice
SKB Česká Třebová
26. 9. 2015
08:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Vilma Hofmanová
Martin Soudek
102
20
32
2
52
10
75
12
Review
základní 5x5 1. kolo 11001
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
BVK Holice
18. 10. 2015
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Petr Pakosta
Daniel Bubeníček
24
155
0
47
10
76
19
119
Review
základní 5x5 1. kolo 11002
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
24. 10. 2015
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Petr Pakosta
Pavla Kovářová
113
15
34
2
68
2
88
8
Review
základní 5x5 1. kolo 11006
SK Týniště nad Orlicí
Sokol PP Hradec Králové
26. 9. 2015
12:00
hala U dubu Marek Kohout
Marek Černohorský
81
65
31
5
43
35
65
48
Review
základní 5x5 1. kolo 11003
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol Stěžery
26. 9. 2015
13:00
Kotlina Lucie Dubnová
Pavel Duben
69
59
14
14
24
21
48
32
Review
základní 5x5 1. kolo 11007
BK KARA Trutnov
Sokol Hradec Králové
26. 9. 2015
13:00
Na Nivách Vojtěch Plecháč
Petr Jiříček
39
75
14
22
26
42
28
65
Review
základní 5x5 1. kolo 11004
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
25. 9. 2015
16:00
SH ZŠ Nová Paka Vladimír Horyna
Martin Rejlek
75
22
4
10
34
13
42
15
Review
základní 5x5 2. kolo 11008
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
4. 10. 2015
09:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Vojtěch Kašpar
44
112
17
23
24
44
34
75
Review
základní 5x5 2. kolo 11009
Sokol PP Hradec Králové
BK KARA Trutnov
3. 10. 2015
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Tomáš Kašpar
Adam Horký
24
104
8
28
12
54
20
80
Review
základní 5x5 2. kolo 11010
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
4. 10. 2015
09:00
hala VOŠ a SŠ Ondřej Skotálek
Martin Lang
31
68
6
21
14
40
19
58
Review
základní 5x5 2. kolo 11011
SŠB Pardubice
BK Pardubice
3. 10. 2015
09:00
SH ZŠ Studánka Jan Kvoch
Vilma Hofmanová
17
75
4
18
7
42
9
59
Review
základní 5x5 2. kolo 11012
TJ Sokol Stěžery
Sokol Nová Paka
3. 10. 2015
09:00
hala Sokol Hradec Králové Lukáš Vacek
Jan Zima
28
65
10
24
11
43
23
56
Review
základní 5x5 2. kolo 11013
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Basketbal TJ Svitavy
6. 12. 2015
09:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Jaroslav Kolář
Marek Kohout
41
53
8
18
20
31
29
41
Review
základní 5x5 2. kolo 11014
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
ADFORS Basket Litomyšl
3. 11. 2015
17:00
Hala Jiskra Litomyšl Jan Bárta
Petr Pakosta
8
158
0
46
0
90
5
132
Review
základní 5x5 3. kolo 11018
BK Pardubice
TJ Sokol Stěžery
17. 10. 2015
08:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Milan Soudek
Štěpán Scholze
70
10
13
1
25
6
46
6
Review
základní 5x5 3. kolo 11015
ADFORS Basket Litomyšl
BVK Holice
17. 10. 2015
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Jan Bárta
Petr Pakosta
102
38
26
8
52
20
78
28
Review
základní 5x5 3. kolo 11016
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
17. 10. 2015
09:00
ZŠ Felberova Martin Lang
Karel Němec
103
8
16
0
42
2
74
6
Review
základní 5x5 3. kolo 11019
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
17. 10. 2015
09:00
hala U dubu Marek Kohout
Marek Černohorský
89
33
29
16
50
20
68
31
Review
základní 5x5 3. kolo 11020
BK KARA Trutnov
SKB Česká Třebová
17. 10. 2015
09:30
Na Nivách Hana Tomanová
Petr Jiříček
81
37
16
7
38
19
59
27
Review
základní 5x5 3. kolo 11017
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
18. 10. 2015
13:00
Kotlina Lucie Dubnová
Kateřina Chalupová
82
14
26
4
30
8
60
12
Review
základní 5x5 3. kolo 11021
Sokol Hradec Králové
Sokol PP Hradec Králové
7. 10. 2015
15:15
Tělocvična TJ Sokol Tomáš Brandejs
Michal Kult
139
11
33
7
74
7
104
7
Review
základní 5x5 4. kolo 11022
BVK Holice
Sokol PP Hradec Králové
31. 10. 2015
08:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Adam Horký
133
26
34
8
69
18
101
22
Review
základní 5x5 4. kolo 11026
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Sokol Nová Paka
31. 10. 2015
09:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Jakub Hrdý
Roman Mareš
40
44
16
12
26
27
30
38
Review
základní 5x5 4. kolo 11024
SŠB Pardubice
BK KARA Trutnov
28. 10. 2015
09:30
SH ZŠ Studánka Štěpán Scholze
Jan Kvoch
29
96
10
23
16
48
18
72
Review
základní 5x5 4. kolo 11027
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
31. 10. 2015
13:00
Hala Jiskra Litomyšl Jan Bárta
Pavla Kovářová
21
156
9
39
13
71
19
105
Review
základní 5x5 4. kolo 11025
TJ Sokol Stěžery
SK Týniště nad Orlicí
31. 10. 2015
13:00
Tělocvična TJ Sokol Josef Frátrik
Michal Kult
56
50
15
15
30
23
36
40
Review
základní 5x5 4. kolo 11028
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
24. 11. 2015
17:00
Hala Jiskra Litomyšl Jan Bárta
Dominik Štancl
103
66
20
10
38
32
61
52
Review
základní 5x5 4. kolo 11023
SKB Česká Třebová
Sokol Hradec Králové
27. 10. 2015
17:00
hala VOŠ a SŠ Jan Kovář
Dominik Štancl
37
75
8
12
18
32
23
50
Review
základní 5x5 5. kolo 11029
Basketbal TJ Svitavy
BVK Holice
14. 11. 2015
09:00
ZŠ Felberova Karel Němec
Petr Pakosta
98
59
15
12
37
29
62
47
Review
základní 5x5 5. kolo 11032
BK Pardubice
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
14. 11. 2015
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Dočkal
Oskar Hofman
71
25
32
2
37
7
61
12
Review
základní 5x5 5. kolo 11034
Sokol Hradec Králové
SŠB Pardubice
14. 11. 2015
09:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Skala
Jakub Hrdý
116
20
22
4
52
8
81
18
Review
základní 5x5 5. kolo 11035
Sokol PP Hradec Králové
SKB Česká Třebová
14. 11. 2015
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Aleš Stojan
Jan Kvoch
32
61
6
15
18
31
20
41
Review
základní 5x5 5. kolo 11031
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
14. 11. 2015
13:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Rejlek
Otto Jarolímek
137
11
26
6
68
7
90
11
Review
základní 5x5 5. kolo 11033
BK KARA Trutnov
TJ Sokol Stěžery
14. 11. 2015
13:00
Na Nivách Hana Tomanová
Michaela Plešingerová
44
31
12
15
21
21
37
27
Review
základní 5x5 5. kolo 11030
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ADFORS Basket Litomyšl
14. 11. 2015
13:30
Kotlina Tomáš Duben
Miroslav Krajcigr
42
97
15
21
29
43
35
71
Review
základní 5x5 6. kolo 11037
SŠB Pardubice
Sokol PP Hradec Králové
28. 11. 2015
09:00
SH ZŠ Studánka Martin Soudek
Milan Soudek
35
48
10
7
16
17
26
30
Review
základní 5x5 6. kolo 11039
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
SK Týniště nad Orlicí
28. 11. 2015
09:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Vojtěch Plecháč
Petr Jiříček
45
62
11
6
25
24
39
36
Review
základní 5x5 6. kolo 11040
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
BK Pardubice
28. 11. 2015
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Petr Pakosta
Pavla Kovářová
4
163
0
33
0
82
0
119
Review
základní 5x5 6. kolo 11042
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 12. 2015
09:30
ZŠ Felberova Martin Lang
Karel Němec
57
63
22
15
36
34
48
44
Review
základní 5x5 6. kolo 11041
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
28. 11. 2015
13:00
Hala Jiskra Litomyšl Pavla Kovářová
Petr Pakosta
101
40
22
9
41
14
72
26
Review
základní 5x5 6. kolo 11038
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové
30. 9. 2015
15:15
Tělocvična TJ Sokol Tomáš Brandejs
Radek Michlík
51
85
8
17
24
42
43
55
Review
základní 5x5 6. kolo 11036
BVK Holice
SKB Česká Třebová
28. 11. 2015
16:00
SH Holubova ul. Tomáš Kašpar
Štěpán Scholze
88
38
21
6
50
14
76
22
Review
základní 5x5 7. kolo 11046
SK Týniště nad Orlicí
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
12. 12. 2015
09:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
Marek Kohout
137
27
33
2
66
9
105
21
Review
základní 5x5 7. kolo 11048
Sokol PP Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
12. 12. 2015
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Martin Havrda
Adam Horký
61
72
12
19
25
43
49
53
Review
základní 5x5 7. kolo 11049
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
12. 12. 2015
09:00
hala VOŠ a SŠ Daniel Bubeníček
Dominik Štancl
28
50
5
26
20
34
28
40
Review
základní 5x5 7. kolo 11047
BK KARA Trutnov
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
12. 12. 2015
09:30
Na Nivách Pavel Jiříček
Michaela Plešingerová
65
22
19
4
33
10
54
14
Review
základní 5x5 7. kolo 11044
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
12. 12. 2015
10:30
hala ZŠ Husitská Martin Rejlek
Otto Jarolímek
65
52
11
17
27
28
46
40
Review
základní 5x5 7. kolo 11043
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BVK Holice
12. 12. 2015
13:00
Kotlina Miroslav Krajcigr
Miroslav Krajcigr
64
53
28
12
38
27
50
36
Review
základní 5x5 7. kolo 11045
BK Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
12. 12. 2015
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Štancl
Štěpán Scholze
60
46
23
5
32
20
48
26
Review
základní 5x5 8. kolo 11051
TJ Sokol Stěžery
SKB Česká Třebová
16. 1. 2016
09:00
Tělocvična TJ Sokol Jan Zima
Michal Kult
58
33
14
7
29
14
46
20
Review
základní 5x5 8. kolo 11054
ADFORS Basket Litomyšl
SK Týniště nad Orlicí
17. 4. 2016
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
130
28
32
3
65
9
107
17
Review
základní 5x5 8. kolo 11055
Basketbal TJ Svitavy
BK Pardubice
29. 11. 2015
09:00
ZŠ Felberova Martin Lang
Karel Němec
59
79
21
24
29
49
39
69
Review
základní 5x5 8. kolo 11053
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
BK KARA Trutnov
9. 1. 2016
10:00
Hala Jiskra Litomyšl Karel Němec
12
137
2
43
2
73
6
103
Review
základní 5x5 8. kolo 11056
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
29. 11. 2015
10:00
Kotlina Tomáš Duben
Miroslav Krajcigr
61
76
15
18
37
36
43
59
Review
základní 5x5 8. kolo 11050
BVK Holice
SŠB Pardubice
29. 11. 2015
12:30
SH Holubova ul. Josef Frátrik
Tomáš Kašpar
94
35
31
2
46
12
67
29
Review
základní 5x5 8. kolo 11052
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Sokol Hradec Králové
3. 12. 2015
16:30
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Vojtěch Plecháč
Aleš Stojan
13
98
5
24
9
39
11
63
Review
základní 5x5 9. kolo 11063
SŠB Pardubice
TJ Sokol Stěžery
13. 12. 2015
08:30
SH ZŠ Studánka Štěpán Scholze
Markéta Nývltová
35
76
11
10
19
34
27
48
Review
základní 5x5 9. kolo 11059
SK Týniště nad Orlicí
Basketbal TJ Svitavy
13. 12. 2015
09:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
Marek Kohout
71
82
13
25
37
40
57
56
Review
základní 5x5 9. kolo 11062
Sokol PP Hradec Králové
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
13. 12. 2015
09:00
Tělocvična TJ Sokol Martin Havrda
Martin Růžička
43
40
13
7
28
15
38
29
Review
základní 5x5 9. kolo 11057
Sokol Nová Paka
BVK Holice
13. 12. 2015
10:00
hala ZŠ Husitská Aleš Stojan
Otto Jarolímek
44
46
8
10
19
22
33
36
Review
základní 5x5 9. kolo 11061
Sokol Hradec Králové
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
23. 1. 2016
12:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Havrda
Nikola Krejsová
176
10
54
6
94
10
140
10
Review
základní 5x5 9. kolo 11060
BK KARA Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
13. 12. 2015
12:30
Na Nivách Štěpán Mareš
Pavel Jiříček
36
92
5
22
14
47
31
67
Review
základní 5x5 9. kolo 11058
BK Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 12. 2015
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Milan Soudek
Štěpán Scholze
78
52
17
8
33
24
59
31
Review
základní 5x5 10. kolo 11064
BVK Holice
TJ Sokol Stěžery
7. 2. 2016
09:00
SH Holubova ul. Adam Horký
Vojtěch Kašpar
84
55
30
14
51
26
67
40
Review
základní 5x5 10. kolo 11065
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
SKB Česká Třebová
7. 2. 2016
09:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Petr Jiříček
Marek Černohorský
16
49
2
14
6
28
13
35
Review
základní 5x5 10. kolo 11066
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
Sokol PP Hradec Králové
6. 2. 2016
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Petr Pakosta
Pavla Kovářová
22
108
8
26
12
58
14
88
Review
základní 5x5 10. kolo 11068
Basketbal TJ Svitavy
BK KARA Trutnov
6. 2. 2016
10:00
ZŠ Felberova Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
104
62
39
11
60
30
88
38
Review
základní 5x5 10. kolo 11070
Sokol Nová Paka
BK Pardubice
6. 2. 2016
10:00
SH ZŠ Nová Paka Štěpán Mareš
Otto Jarolímek
39
65
3
25
15
47
23
58
Review
základní 5x5 10. kolo 11069
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SK Týniště nad Orlicí
21. 11. 2015
13:00
Kotlina Adéla Krajcigrová
Miroslav Krajcigr
120
51
25
4
54
18
92
32
Review
základní 5x5 10. kolo 11067
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Hradec Králové
8. 3. 2016
17:00
Městská hala Litomyšl Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
55
63
12
18
32
30
44
54
Review
základní 5x5 11. kolo 11072
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Nová Paka
9. 4. 2016
12:00
hala U dubu Marek Kohout
Tomáš Brandejs
47
106
17
28
29
46
42
64
Review
základní 5x5 11. kolo 11073
BK KARA Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 2. 2016
13:00
Na Nivách Martin Rejlek
Tomáš Kašpar
36
92
13
19
22
49
30
83
Review
základní 5x5 11. kolo 11075
Sokol PP Hradec Králové
ADFORS Basket Litomyšl
20. 2. 2016
13:00
Tělocvična TJ Sokol Adam Horký
Michal Kult
27
101
8
17
20
29
25
61
Review
základní 5x5 11. kolo 11077
SŠB Pardubice
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
18. 2. 2016
15:50
SH ZŠ Studánka Miloš Šindelář
Štěpán Scholze
41
32
6
5
15
13
25
24
Review
základní 5x5 11. kolo 11074
Sokol Hradec Králové
Basketbal TJ Svitavy
11. 3. 2016
16:30
hala ZŠ Kukleny Martin Havrda
Aleš Stojan
85
47
20
11
42
25
65
35
Review
základní 5x5 11. kolo 11071
BK Pardubice
BVK Holice
18. 2. 2016
17:00
hala Sportovní gymnázium Adam Horký
Radek Cibulka
64
45
12
8
22
14
41
27
Review
základní 5x5 11. kolo 11076
SKB Česká Třebová
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
19. 2. 2016
17:00
hala VOŠ a SŠ Daniel Bubeníček
Dominik Štancl
99
41
24
8
51
18
77
29
Review
základní 5x5 12. kolo 11078
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
TJ Sokol Stěžery
6. 3. 2016
09:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Štěpán Scholze
Ondřej Skotálek
63
43
8
8
23
24
30
39
Review
základní 5x5 12. kolo 11079
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
SŠB Pardubice
5. 3. 2016
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Petr Pakosta
Pavla Kovářová
31
71
8
17
12
33
20
57
Review
základní 5x5 12. kolo 11080
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Česká Třebová
6. 3. 2016
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
84
38
27
10
44
20
62
32
Review
základní 5x5 12. kolo 11081
Basketbal TJ Svitavy
Sokol PP Hradec Králové
5. 3. 2016
09:00
ZŠ Felberova Karel Němec
Ondřej Skotálek
69
49
19
10
35
22
47
34
Review
základní 5x5 12. kolo 11083
Sokol Nová Paka
BK KARA Trutnov
5. 3. 2016
09:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Kašpar
Michael Mycak
48
52
10
12
20
28
28
36
Review
základní 5x5 12. kolo 11082
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Hradec Králové
5. 3. 2016
09:30
Kotlina Jan Krajcigr
Žaneta Fikarová
58
88
10
19
20
36
47
58
Review
základní 5x5 12. kolo 11084
BK Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
5. 3. 2016
09:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Štěpán Scholze
Markéta Nývltová
102
33
20
7
49
14
82
25
Review
základní 5x5 13. kolo 11086
BK KARA Trutnov
BK Pardubice
19. 3. 2016
09:00
Na Nivách Štěpán Mareš
Petr Jiříček
48
84
7
20
24
39
32
63
Review
základní 5x5 13. kolo 11088
Sokol PP Hradec Králové
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 3. 2016
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Jan Zima
Martin Havrda
51
97
8
27
15
51
40
74
Review
základní 5x5 13. kolo 11089
SKB Česká Třebová
Basketbal TJ Svitavy
20. 3. 2016
09:00
hala VOŠ a SŠ Jan Václavek
Daniel Bubeníček
38
61
10
17
16
31
24
49
Review
základní 5x5 13. kolo 11091
TJ Sokol Stěžery
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
19. 3. 2016
09:00
Tělocvična TJ Sokol Tomáš Polda
Vojtěch Kašpar
110
29
30
4
50
12
70
26
Review
základní 5x5 13. kolo 11090
SŠB Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
20. 3. 2016
10:00
SH ZŠ Studánka Michael Mycak
Vojtěch Kašpar
7
118
4
31
7
55
7
89
Review
základní 5x5 13. kolo 11085
SK Týniště nad Orlicí
BVK Holice
19. 3. 2016
13:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
Marek Kohout
63
118
14
31
32
53
51
83
Review
základní 5x5 13. kolo 11087
Sokol Hradec Králové
Sokol Nová Paka
12. 2. 2016
16:30
hala ZŠ Kukleny Martin Havrda
Tomáš Brandejs
77
56
16
19
36
33
55
42
Review
základní 5x5 14. kolo 11092
BVK Holice
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
2. 4. 2016
09:00
SH Holubova ul. Michael Mycak
93
36
29
2
51
16
70
26
Review
základní 5x5 14. kolo 11093
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Stěžery
2. 4. 2016
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Pavla Kovářová
Daniel Bubeníček
124
30
25
13
60
19
88
26
Review
základní 5x5 14. kolo 11094
Basketbal TJ Svitavy
SŠB Pardubice
3. 4. 2016
09:00
ZŠ Felberova Karel Němec
Martin Lang
113
34
22
9
56
18
79
26
Review
základní 5x5 14. kolo 11095
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SKB Česká Třebová
2. 4. 2016
10:00
Kotlina Adéla Krajcigrová
Filip Nádvorník
100
33
23
10
32
17
62
23
Review
základní 5x5 14. kolo 11096
Sokol Nová Paka
Sokol PP Hradec Králové
2. 4. 2016
10:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Rejlek
Otto Jarolímek
93
33
30
11
57
15
73
25
Review
základní 5x5 14. kolo 11098
SK Týniště nad Orlicí
BK KARA Trutnov
2. 4. 2016
12:00
hala U dubu Marek Černohorský
Jaroslav Kolář
52
101
14
30
28
59
41
71
Review
základní 5x5 14. kolo 11097
BK Pardubice
Sokol Hradec Králové
3. 4. 2016
15:15
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Miloš Šindelář
Štěpán Scholze
59
51
18
11
27
26
42
42
Review
základní 5x5 15. kolo 11100
Sokol Hradec Králové
SK Týniště nad Orlicí
16. 4. 2016
09:00
Tělocvična TJ Sokol Aleš Stojan
Josef Frátrik
134
23
24
11
58
11
92
13
Review
základní 5x5 15. kolo 11101
Sokol PP Hradec Králové
BK Pardubice
16. 4. 2016
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Martin Havrda
Martin Růžička
31
81
6
28
20
40
21
75
Review
základní 5x5 15. kolo 11104
TJ Sokol Stěžery
Basketbal TJ Svitavy
17. 4. 2016
09:00
Tělocvična TJ Sokol Marek Černohorský
Michael Mycak
74
75
11
24
25
40
49
63
Review
základní 5x5 15. kolo 11105
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
ADFORS Basket Litomyšl - MIX
16. 4. 2016
09:00
Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370 Ondřej Skotálek
Vojtěch Kašpar
114
13
27
2
51
9
82
13
Review
základní 5x5 15. kolo 11099
BK KARA Trutnov
BVK Holice
16. 4. 2016
10:00
Na Nivách Pavel Jiříček
Štěpán Mareš
63
81
26
14
39
31
45
59
Review
základní 5x5 15. kolo 11102
SKB Česká Třebová
Sokol Nová Paka
16. 4. 2016
10:00
hala VOŠ a SŠ Dominik Štancl
Daniel Bubeníček
38
60
13
16
17
33
25
53
Review
základní 5x5 15. kolo 11103
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16. 4. 2016
10:00
SH ZŠ Studánka Milan Soudek
Štěpán Scholze
37
73
6
13
16
36
27
52
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Pardubice 14 14 0 1.153 480 28
2. Sokol Hradec Králové 14 13 1 1.374 523 27
3. ADFORS Basket Litomyšl 14 12 2 1.424 498 26
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 10 4 1.129 751 24
5. BVK Holice 14 9 5 1.131 824 23
6. Sokol Nová Paka 14 9 5 948 673 23
7. Basketbal TJ Svitavy 14 9 5 1.039 831 23
8. BK KARA Trutnov 14 8 6 964 783 22
9. TJ Sokol Stěžery 14 5 9 753 887 19
10. SK Týniště nad Orlicí 14 5 9 855 1.150 19
11. SKB Česká Třebová 14 3 11 580 916 17
12. Sokol PP Hradec Králové 14 3 11 609 1.128 17
13. SŠB Pardubice 14 3 11 466 1.064 17
14. TJ Sokol Jaroměř-Josefov 14 2 12 516 870 16
15. ADFORS Basket Litomyšl - MIX 14 0 14 261 1.824 14
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Sabol Basketbal TJ Svitavy 17 16 1.0 32.3 14.8 0.0 2.8/7.1 39.8 1.3
Jan Klouček BVK Holice 16 16 1.0 24.0 11.0 0.0 2.0/5.5 36.4 2.7
Matěj Jirák TJ Jiskra Havlíčkův 17 14 1.0 25.1 11.9 0.0 1.2/4.4 27.4 2.8
Michal Bílek BK Pce 17 16 1.0 21.1 9.3 0.0 2.5/4.7 53.3 1.4
Ondřej Krejčík BVK Holice 16 16 1.0 21.0 9.2 0.0 2.6/5.4 48.8 1.4
Adam Štěpánek TJ Jiskra Havlíčkův 16 16 1.0 20.9 9.4 0.0 2.2/5.1 42.7 2.6
Adam Bielko ADFORS Basket Litomy 17 16 1.0 18.1 8.7 0.0 0.7/2.1 33.3 2.1
Hugo Zapadlo BK KARA Trutnov 17 15 1.0 16.9 7.9 0.0 1.1/2.7 39.0 1.8
Adam Tocháček Basketbal TJ Svitavy 17 32 1.0 7.6 3.3 0.0 0.9/2.3 40.3 2.0
Jonáš Banýr Sokol Nová Paka 16 13 1.0 18.4 8.2 0.0 2.1/4.4 47.4 1.6
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 17 9 1.0 26.0 11.6 0.0 2.9/7.9 36.6 1.7
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomy 17 14 1.0 16.6 7.5 0.0 1.6/4.1 39.7 2.4
Natálie Vlachová Sokol Hradec 17 11 1.0 21.0 9.6 0.0 1.7/5.3 32.8 2.4
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův 18 16 1.0 13.7 6.5 0.0 0.7/2.1 32.4 2.5
Tomáš Folta ADFORS Basket Litomy 17 9 1.0 23.0 10.8 0.0 1.4/3.2 44.8 2.1
Ondřej Vlach BK KARA Trutnov 16 14 1.0 14.3 5.9 0.0 2.6/6.1 42.4 2.1
Matyáš Langr BK KARA Trutnov 16 14 1.0 14.1 6.6 0.0 0.8/2.9 26.8 2.3
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 16 8 1.0 24.3 11.6 0.0 1.0/2.3 44.4 2.3
Laura-Francesca Wohnerová Sokol Hradec 17 15 1.0 12.3 6.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
Jaroslav Milý SK Týniště nad Orlicí 18 10 1.0 17.1 7.8 0.0 1.5/4.7 31.9 1.3
Monika Foffová Sokol Hradec 17 16 1.0 10.3 4.9 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.8
Anna Vintrová Sokol Hradec 17 12 1.0 13.3 6.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.2
Filip Novák BK Pce 16 15 1.0 10.1 4.9 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.5
Jan Kubánek BVK Holice 16 16 1.0 8.9 4.1 0.0 0.8/1.2 0.0* 0.9
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomy 16 12 1.0 11.8 5.1 0.0 1.7/3.8 44.4 1.8
Adam Zajíček TJ Sokol Jaroměř-Jos 16 12 1.0 11.8 5.3 0.0 1.3/3.9 34.0 2.2
Jakub Knejp Sokol PP Hradec Králové 16 13 1.0 10.2 4.2 0.0 1.9/4.2 45.5 1.2
Jan Kašpar BVK Holice 15 14 1.0 9.4 4.4 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.6
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 17 10 1.0 13.1 5.7 0.1 1.4/5.3 26.4 2.2
Adam Fecko BK Pce 16 13 1.0 9.2 4.2 0.0 0.8/1.1 0.0* 0.6
Matěj Šrámek BK Pce 16 16 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.2
Jakub Kozlovský BK KARA Trutnov 16 16 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/1.6 0.0* 2.1
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomy 17 11 1.0 10.4 4.9 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.6
Jan Zahradník BK KARA Trutnov 16 15 1.0 7.2 3.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Jan Pluhař Sokol PP Hradec Králové 16 12 1.0 9.0 4.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.7
Petr Přikryl TJ Jiskra Havlíčkův 16 11 1.0 9.6 4.3 0.0 1.1/2.6 41.4 2.1
Vendula Mahelová Sokol Hradec 17 15 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.5
Adéla Sobotková Sokol Hradec 16 11 1.0 9.3 4.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.1
Jonáš Škop SKB Česká Třebová 16 11 1.0 9.1 4.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.2
Dominik Vojáček SK Týniště nad Orlicí 17 15 1.0 6.6 3.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.0
Adam Rampach BK Pce 16 12 1.0 7.9 3.7 0.0 0.6/2.0 29.2 2.8
Nela Malá Sokol Hradec 16 13 1.0 7.3 3.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.5
Matyáš Kment BK Pce 16 16 1.0 5.9 2.8 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.9
Vojtěch Roznětínský Basketbal TJ Svitavy 16 28 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.1
Eliška Skoumalová Sokol Hradec 17 10 1.0 9.0 4.2 0.0 0.6/2.3 26.1 1.5
Radek Skutil BVK Holice 16 14 1.0 6.0 2.7 0.0 0.6/2.1 26.7 1.1
Jan Sýtař BK Pce 15 16 1.0 5.1 2.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
Jan Michal TJ Jiskra Havlíčkův 17 8 1.0 10.3 4.8 0.0 0.8/2.4 31.6 2.5
Adam Vondráček BK Pce 17 13 1.0 6.2 2.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomy 16 16 1.0 4.9 2.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.8
Lucie Lindrová Sokol Hradec 17 6 1.0 12.8 6.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.5
Matouš Jelínek SKB Česká Třebová 17 16 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/2.4 10.3 2.4
Tom Nýdrle BK KARA Trutnov 17 5 1.0 15.0 7.2 0.0 0.6/2.0 30.0 3.2
Patrik Holub BVK Holice 17 13 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.5
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 15 21 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.4
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomy 16 12 1.0 5.7 2.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.7
Jakub Hrdý BK Pce 16 10 1.0 6.8 3.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
Agáta Borovcová Sokol Hradec 15 16 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
Richard Kuna SKB Česká Třebová 17 13 1.0 5.1 2.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.7
Radek Hosnedl BVK Holice 16 7 1.0 9.4 3.9 0.0 1.7/3.6 48.0 1.9
Petr Špajs SKB Česká Třebová 17 15 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.1
Stella Vodvárková Sokol Hradec 15 16 1.0 4.0 1.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.4
Milan Čapek TJ Jiskra Havlíčkův 17 16 1.0 3.9 1.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
Martin Haman TJ Sokol Jaroměř-Jos 15 10 1.0 6.2 3.1 0.0 0.0/2.6 0.0 2.4
Matěj Novák SŠB Pardubice 16 15 1.0 3.9 1.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.1
Klára Víšková Sokol Hradec 17 16 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Mikuláš Cogan Sokol Nová Paka 16 8 1.0 6.9 3.3 0.0 0.4/1.8 0.0* 0.1
Jakub Očenáš SKB Česká Třebová 17 14 1.0 3.9 1.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martin Kukla TJ Sokol Stěžery 17 8 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.9
Barbora Sobotková TJ Sokol Stěžery 17 14 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Dominik Chimiák BK Pce 16 14 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.1
Veronika Skalová SKB Česká Třebová 17 15 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.3
Adam Švanda ADFORS Basket Litomy 17 4 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.3
Joseph Love Sokol PP Hradec Králové 17 11 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Anna Filipi ADFORS Basket Litomy 17 10 1.0 4.4 1.5 0.0 1.4/3.6 38.9 1.5
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 16 14 1.0 3.1 1.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.2
Julie Benešová BVK Holice 16 15 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.0
Lucie Zahálková SKB Česká Třebová 17 15 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.1
Michal Kašper Basketbal TJ Svitavy 15 18 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.3
Denisa Hloušková ADFORS Basket Litomy 16 9 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.4
Jan Stejskal TJ Sokol Jaroměř-Jos 17 11 1.0 3.4 1.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
František Hojka BVK Holice 16 3 1.0 12.0 5.7 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
Matěj Háp TJ Sokol Stěžery 17 5 1.0 7.2 3.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.6
Jan Hrdlička Sokol PP Hradec Králové 17 7 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/2.0 35.7 1.3
Nela Jelínková Sokol Hradec 17 8 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Karel Novotný TJ Sokol Stěžery 16 14 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Sofie Kořínková TJ Sokol Stěžery 17 9 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.1
Adam Mareš BK KARA Trutnov 16 14 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
Roman Řehoř SKB Česká Třebová 15 9 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.8
Magdalena Klausová Sokol Hradec 17 12 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Natálie Melnyková SKB Česká Třebová 16 14 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Zuzana Felgrová Sokol Hradec 17 15 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
František Soukup TJ Sokol Stěžery 16 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Gabriel Ihnát Basketbal TJ Svitavy 14 11 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.8
Natálie Rottová TJ Sokol Stěžery 15 14 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Michaela Tomšů ADFORS Basket Litomy 16 14 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.9
Adam Bedrník BK KARA Trutnov 16 15 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Vojtěch Kotěra BK Pce 15 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Viktoria Pagáčová Sokol Hradec 10 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 14 9 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Adam Sabol Basketbal TJ Svitavy 17 0 0 0 0
Jan Klouček BVK Holice 16 0 0 0 0
Matěj Jirák TJ Jiskra Havlíčkův 17 0 0 0 0
Michal Bílek BK Pce 17 0 0 0 0
Ondřej Krejčík BVK Holice 16 0 0 0 0
Adam Štěpánek TJ Jiskra Havlíčkův 16 40 19 7 5
Adam Bielko ADFORS Basket Litomy 17 0 0 0 0
Hugo Zapadlo BK KARA Trutnov 17 0 0 0 0
Adam Tocháček Basketbal TJ Svitavy 17 31 14 6 5
Jonáš Banýr Sokol Nová Paka 16 0 0 0 0
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 17 0 0 0 0
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomy 17 0 0 0 0
Natálie Vlachová Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův 18 38 19 3 5
Tomáš Folta ADFORS Basket Litomy 17 0 0 0 0
Ondřej Vlach BK KARA Trutnov 16 0 0 0 0
Matyáš Langr BK KARA Trutnov 16 0 0 0 0
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 16 0 0 0 0
Laura-Francesca Wohnerová Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Jaroslav Milý SK Týniště nad Orlicí 18 0 0 0 0
Monika Foffová Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Anna Vintrová Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Filip Novák BK Pce 16 0 0 0 0
Jan Kubánek BVK Holice 16 0 0 0 0
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomy 16 0 0 0 0
Adam Zajíček TJ Sokol Jaroměř-Jos 16 0 0 0 0
Jakub Knejp Sokol PP Hradec Králové 16 0 0 0 0
Jan Kašpar BVK Holice 15 0 0 0 0
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 17
Adam Fecko BK Pce 16 0 0 0 0
Matěj Šrámek BK Pce 16 0 0 0 0
Jakub Kozlovský BK KARA Trutnov 16 0 0 0 0
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomy 17 0 0 0 0
Jan Zahradník BK KARA Trutnov 16 0 0 0 0
Jan Pluhař Sokol PP Hradec Králové 16 0 0 0 0
Petr Přikryl TJ Jiskra Havlíčkův 16 24 12 2 5
Vendula Mahelová Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Adéla Sobotková Sokol Hradec 16 0 0 0 0
Jonáš Škop SKB Česká Třebová 16 34 17 2 3
Dominik Vojáček SK Týniště nad Orlicí 17 16 8 2 4
Adam Rampach BK Pce 16 0 0 0 0
Nela Malá Sokol Hradec 16 0 0 0 0
Matyáš Kment BK Pce 16 0 0 0 0
Vojtěch Roznětínský Basketbal TJ Svitavy 16 13 4 5 4
Eliška Skoumalová Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Radek Skutil BVK Holice 16 0 0 0 0
Jan Sýtař BK Pce 15 0 0 0 0
Jan Michal TJ Jiskra Havlíčkův 17 22 11 3 5
Adam Vondráček BK Pce 17 0 0 0 0
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomy 16 0 0 0 0
Lucie Lindrová Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Matouš Jelínek SKB Česká Třebová 17 11 5 1 4
Tom Nýdrle BK KARA Trutnov 17 0 0 0 0
Patrik Holub BVK Holice 17 0 0 0 0
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 15 12 6 2 5
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomy 16 0 0 0 0
Jakub Hrdý BK Pce 16 0 0 0 0
Agáta Borovcová Sokol Hradec 15 0 0 0 0
Richard Kuna SKB Česká Třebová 17 19 9 1 4
Radek Hosnedl BVK Holice 16 22 9 4 4
Petr Špajs SKB Česká Třebová 17 11 5 1 5
Stella Vodvárková Sokol Hradec 15 0 0 0 0
Milan Čapek TJ Jiskra Havlíčkův 17 8 4 1 5
Martin Haman TJ Sokol Jaroměř-Jos 15 0 0 0 0
Matěj Novák SŠB Pardubice 16 0 0 0 0
Klára Víšková Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Mikuláš Cogan Sokol Nová Paka 16 0 0 0 0
Jakub Očenáš SKB Česká Třebová 17 20 10 0 2
Martin Kukla TJ Sokol Stěžery 17 15 7 1 3
Barbora Sobotková TJ Sokol Stěžery 17 10 5 3 4
Dominik Chimiák BK Pce 16 0 0 0 0
Veronika Skalová SKB Česká Třebová 17 20 10 3 5
Adam Švanda ADFORS Basket Litomy 17 0 0 0 0
Joseph Love Sokol PP Hradec Králové 17 8 4 1 4
Anna Filipi ADFORS Basket Litomy 17 13 6 9 4
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 16 8 4 1 4
Julie Benešová BVK Holice 16 12 6 3 3
Lucie Zahálková SKB Česká Třebová 17 10 5 2 4
Michal Kašper Basketbal TJ Svitavy 15 6 2 2 4
Denisa Hloušková ADFORS Basket Litomy 16 12 6 0 1
Jan Stejskal TJ Sokol Jaroměř-Jos 17 6 3 2 4
František Hojka BVK Holice 16 0 0 0 0
Matěj Háp TJ Sokol Stěžery 17 14 7 0 4
Jan Hrdlička Sokol PP Hradec Králové 17 0 0 0 0
Nela Jelínková Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Karel Novotný TJ Sokol Stěžery 16 24 12 0 3
Sofie Kořínková TJ Sokol Stěžery 17 10 4 2 4
Adam Mareš BK KARA Trutnov 16 0 0 0 0
Roman Řehoř SKB Česká Třebová 15 17 7 3 3
Magdalena Klausová Sokol Hradec 17 0 0 0 0
Natálie Melnyková SKB Česká Třebová 16 10 5 2 5
Zuzana Felgrová Sokol Hradec 17 0 0 0 0
František Soukup TJ Sokol Stěžery 16 12 6 1 3
Gabriel Ihnát Basketbal TJ Svitavy 14 7 3 1 5
Natálie Rottová TJ Sokol Stěžery 15 8 4 0 2
Michaela Tomšů ADFORS Basket Litomy 16 8 4 0 3
Adam Bedrník BK KARA Trutnov 16 0 0 0 0
Vojtěch Kotěra BK Pce 15 0 0 0 0
Viktoria Pagáčová Sokol Hradec 0 0 0 0
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 14 9 4 1 3
Tým Z 2B TH TH % F-
ADFORS Basket Litomyšl - MIX 14 8.1 2.4 /9.0 26.4 9.5
BVK Holice 16 37.6 8.0 /19.9 40.1 9.8
ADFORS Basket Litomyšl 17 42.2 6.1 /15.3 40.0 17.1
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 14 16.7 3.4 /13.8 24.7 14.4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 35.1 5.7 /16.9 33.7 16.6
TJ Sokol Stěžery 17 22.8 4.1 /11.7 34.8 14.4
Sokol Nová Paka 15 29.3 8.6 /22.9 37.6 13.4
SŠB Pardubice 16 15.7 3.3 /10.3 31.7 16.2
BK Pardubice 16 36.8 6.7 /14.7 45.5 15.1
SKB Česká Třebová 16 19.8 2.1 /9.9 21.5 16.5
SK Týniště nad Orlicí 16 26.8 7.4 /18.7 39.6 16.1
Sokol PP Hradec Králové 14 19.5 4.5 /11.1 40.6 11.9
BK KARA Trutnov 16 30.3 5.9 /16.7 35.4 15.0
Sokol Hradec Králové 17 42.6 4.5 /14.1 32.1 19.1
Basketbal TJ Svitavy 16 32.8 6.2 /15.8 39.3 12.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 8 4 4 0 - - -
Večeřa Miroslav 2 1 1 0 - - -
Václavek Jan 2 1 1 0 - - -
Vacek Lukáš 2 1 1 0 - - -
Tomanová Hana 4 2 2 0 - - -
Štancl Dominik 20 11 9 0 - - -
Šindelář Miloš 4 2 2 0 - - -
Stojan Aleš 10 4 6 0 - - -
Soudek Martin 4 2 2 0 - - -
Soudek Milan 11 6 5 0 - - -
Skotálek Ondřej 10 5 5 0 - - -
Skala Martin 2 1 1 0 - - -
Scholze Štěpán 25 13 12 0 - - -
Růžička Martin 4 2 2 0 - - -
Rejlek Martin 10 5 5 0 - - -
Polda Tomáš 2 1 1 0 - - -
Plešingerová Michaela 4 2 2 0 - - -
Plecháč Vojtěch 6 4 2 0 - - -
Pakosta Petr 18 9 9 0 - - -
Nývltová Markéta 4 1 3 0 - - -
Němec Karel 14 8 6 0 - - -
Nádvorník Filip 2 1 1 0 - - -
Mycak Michael 8 4 4 0 - - -
Michlík Radek 2 1 1 0 - - -
Mareš Roman 2 1 1 0 - - -
Mareš Štěpán 8 4 4 0 - - -
Lang Martin 10 5 5 0 - - -
Kvoch Jan 6 3 3 0 - - -
Kult Michal 8 4 4 0 - - -
Krejsová Nikola 2 1 1 0 - - -
Krejsa Pavel 2 1 1 0 - - -
Krejsa Vojtěch 4 2 2 0 - - -
Krajcigrová Adéla 4 2 2 0 - - -
Krajcigr Miroslav 4 2 2 0 - - -
Krajcigr Miroslav 6 3 3 0 - - -
Krajcigr Jan 2 1 1 0 - - -
Kovářová Pavla 14 7 7 0 - - -
Kovář Jan 2 1 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 10 5 5 0 - - -
Kohout Marek 14 8 6 0 - - -
Kašpar Vojtěch 10 5 5 0 - - -
Kašpar Tomáš 14 7 7 0 - - -
Jiříček Petr 10 4 6 0 - - -
Jiříček Pavel 6 3 3 0 - - -
Jarolímek Otto 10 5 5 0 - - -
Chalupová Kateřina 2 1 1 0 - - -
Hrdý Jakub 4 2 2 0 - - -
Horyna Vladimír 2 1 1 0 - - -
Horký Adam 12 6 6 0 - - -
Hofmanová Vilma 4 2 2 0 - - -
Hofman Oskar 2 1 1 0 - - -
Havrda Martin 14 8 6 0 - - -
Frátrik Josef 8 4 4 0 - - -
Fikarová Žaneta 2 1 1 0 - - -
Dubnová Lucie 4 3 1 0 - - -
Duben Pavel 1 0 1 0 - - -
Duben Tomáš 5 2 3 0 - - -
Dočkal Petr 2 1 1 0 - - -
Černohorský Marek 10 4 6 0 - - -
Cibulka Radek 2 1 1 0 - - -
Bubeníček Daniel 22 10 12 0 - - -
Brandejs Tomáš 8 4 4 0 - - -
Bárta Jan 8 4 4 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře