SLUNETA Ústí n.L.

Kategorie
Starší minižákyně U13
Soutěž
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. | Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 6. 2023
Martin Gabriel
sekretariat@bkusti.cz
603 157 578

Trenér

od: 30. 8. 2023
Vladimír Hejl
ladahejl@seznam.cz
602 754 546

Trenér

od: 29. 6. 2023 do 30. 8. 2023
Sebastiano Houngbedji
bassti@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 30. 8. 2023
Barbora Davidová
baru.davidova@gmail.com
724 012 516

Asistent trenéra

od: 30. 8. 2023
Naděžda Davidová
nadezda.davidova@rwe.cz
724 012 516

Asistent trenéra

od: 29. 6. 2023 do 30. 8. 2023
Ing. Martin Pecina
martin_pecina@seznam.cz
724 941 463

Adresa

BK SKŘIVÁNEK ÚSTÍ NAD LABEM z.s.
Černá cesta 4
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Agáta Herrmannová 2011 13
Karolína Prousková 2011 158 13
Xenie Kubíková 2013 11
Ella Krause 2011 156 13
Natálie Věříšová 2011 13
Veronika Stránská 2013 11
Eliška Ponrtová 2011 158 13
Barbora Knížová 2012 12
Kristýna Finková 2013 11
Nela Johnová 2012 12
Klára Vaňková 2011 13
Andrea Kurajdová 2012 12
Amálie Krsková 2012 12
Eva Duffková 2013 11
Zuzana Theodora Szabó 2011 13
Johanka Holingerová 2011 156 13
Tereza Radimská 2011 13
Natálie Kulhavá 2012 12
Anett Krause 2012 12
Blanka Weichartová 2011 155 13
Saša Matušíková 2011 13
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
23 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 27. 4. 2024 SLUNETA Ústí n.L. :
24 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 27. 4. 2024 SLUNETA Ústí n.L. :
17 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 13. 4. 2024 BK Levhartice Chomutov :
18 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 13. 4. 2024 BK Levhartice Chomutov :
15 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 23. 3. 2024 Válečnice Děčín :
16 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 23. 3. 2024 Válečnice Děčín :
3 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 20. 3. 2024 SLUNETA Ústí n.L. :
4 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 20. 3. 2024 SLUNETA Ústí n.L. :
5 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 17. 2. 2024 SLUNETA Ústí n.L. 54:47
6 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 17. 2. 2024 SLUNETA Ústí n.L. 30:43
11 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 8. 2. 2024 BK Lvice Litoměřice 23:47
12 Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. (Starší minižákyně U13) Domácí 8. 2. 2024 BK Lvice Litoměřice 34:69
19 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 20. 1. 2024 BA Tygřice Louny 104:9
19 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 20. 1. 2024 BA Tygřice Louny 104:9
20 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 20. 1. 2024 BA Tygřice Louny 109:28
20 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 20. 1. 2024 BA Tygřice Louny 109:28
21 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 13. 1. 2024 SLUNETA Ústí n.L. 28:59
21 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 13. 1. 2024 SLUNETA Ústí n.L. 28:59
22 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 13. 1. 2024 SLUNETA Ústí n.L. 18:53
22 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 13. 1. 2024 SLUNETA Ústí n.L. 18:53
15 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 11. 12. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 24:46
15 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 11. 12. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 24:46
16 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 11. 12. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 37:61
16 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 11. 12. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 37:61
9 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 28. 11. 2023 BK Levhartice Chomutov 53:52
9 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 28. 11. 2023 BK Levhartice Chomutov 53:52
10 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 28. 11. 2023 BK Levhartice Chomutov 55:50
10 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 28. 11. 2023 BK Levhartice Chomutov 55:50
7 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 22. 10. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 16:79
7 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 22. 10. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 16:79
8 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 22. 10. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 22:98
8 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 22. 10. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 22:98
3 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 7. 10. 2023 BK Teplice 53:25
3 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 7. 10. 2023 BK Teplice 53:25
4 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 7. 10. 2023 BK Teplice 59:40
4 Oblastní přebor U13Ž, zákl. sk. B (Starší minižákyně U13) Domácí 7. 10. 2023 BK Teplice 59:40
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 7. 10. 2023
09:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
53
25
13
8
37
11
45
15
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
1. kolo 7. 10. 2023
11:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
59
40
16
10
33
22
39
32
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
2. kolo 22. 10. 2023
11:00
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
22
98
4
25
14
46
20
73
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
2. kolo 22. 10. 2023
09:00
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
16
79
6
20
13
45
13
69
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
3. kolo 28. 11. 2023
17:45
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
55
50
12
13
22
23
34
38
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
3. kolo 28. 11. 2023
16:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
53
52
17
6
30
14
35
28
41
41
45
45
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
4. kolo 11. 12. 2023
17:00
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
24
46
2
11
10
16
18
41
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
4. kolo 11. 12. 2023
18:30
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
37
61
11
16
23
26
37
43
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
6. kolo 13. 1. 2024
09:00
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
28
59
6
18
6
34
22
41
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
6. kolo 13. 1. 2024
11:00
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
18
53
2
17
4
27
4
47
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
5. kolo 20. 1. 2024
10:00
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
104
9
27
4
52
4
76
6
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
5. kolo 20. 1. 2024
12:00
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
109
28
24
11
55
21
82
21
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Review
3. kolo 8. 2. 2024
16:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lvice Litoměřice
23
47
8
17
13
27
15
43
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Review
3. kolo 8. 2. 2024
18:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lvice Litoměřice
34
69
8
23
17
38
27
55
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Review
2. kolo 17. 2. 2024
11:00
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
30
43
4
11
16
24
18
33
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Review
2. kolo 17. 2. 2024
09:00
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
54
47
15
12
30
23
43
37
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Review
1. kolo 20. 3. 2024
17:30
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Preview
1. kolo 20. 3. 2024
15:45
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Preview
4. kolo 23. 3. 2024
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Preview
4. kolo 23. 3. 2024
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Preview
5. kolo 13. 4. 2024
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Preview
5. kolo 13. 4. 2024
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Preview
6. kolo 27. 4. 2024
00:00
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Preview
6. kolo 27. 4. 2024
00:00
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
Oblastní přebor U13Ž, 1. - 4. Preview

články