SLUNETA Ústí n.L.

Kategorie
Starší minižákyně U13
Soutěž
Starší minižákyně U13, Oblastní soutěž

Základní informace

Asistent trenéra

od: 10. 8. 2019
Ing. Martin Pecina
martin_pecina@seznam.cz
724 941 463

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2021
Ing. Martin Pecina
martin_pecina@seznam.cz
724 941 463

Asistent trenéra

od: 27. 9. 2021
Klára Herišerová
klara.heriserova@seznam.cz

Trenér

od: 29. 9. 2021
Sebastiano Houngbedji
bassti@seznam.cz

Adresa

BK SKŘIVÁNEK ÚSTÍ NAD LABEM z.s.
Pod Parkem 2788
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Valérie Bínová 2009 154 13
Petra Tatarlová 2009 145 13
Karolína Deutschová 2009 148 13
Nela Bimová 2008 172 14
Zuzana Holečková 2009 156 13
Marie Jindrová 2008 14
Tereza Kočová 2010 156 12
Tereza Patočková 2008 168 14
Emma Maurencová 2010 152 12
Ema Tomášová 2008 156 14
Vendula Salaková 2010 158 12
Marie Burdová 2010 155 12
Amálie Thielová 2011 154 11
Eva Habichová 2009 156 13
Eliška Horáková 2008 167 14
Klára Kalfusová 2010 156 12
Anna Matylda Krumpová 2008 154 14
Petra Kudová 2009 155 13
Lucie Slavíčková 2008 156 14
Karolína Prousková 2011 158 11
Anna Bínová 2009 156 13
Veronika Tauscheová 2011 158 11
Lucie Gabajová 2010 156 12
Klára Ciprová 2008 157 14
Johanka Holingerová 2011 156 11
Amálie Kolaříková 2008 163 14
Ella Krause 2011 156 11
Eliška Pechanová 2008 160 14
Eliška Ponrtová 2011 158 11
Štěpánka Vondráčková 2008 162 14
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
83 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 23. 4. 2022 TJ Sokol Kladno 37:36
84 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 23. 4. 2022 TJ Sokol Kladno 17:45
73 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 2. 4. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 40:30
74 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 2. 4. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 36:22
69 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 19. 3. 2022 BK Levhartice Chomutov 40:38
70 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 19. 3. 2022 BK Levhartice Chomutov 46:34
63 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 5. 3. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 29:42
64 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 5. 3. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 35:41
55 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 12. 2. 2022 TJ Slovan Litoměřice 36:27
56 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 12. 2. 2022 TJ Slovan Litoměřice 40:22
53 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 2. 2. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 38:43
54 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 2. 2. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 26:39
27 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 15. 1. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 39:35
28 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 15. 1. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 19:40
31 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 10. 1. 2022 BK Slavoj Litoměřice 34:55
32 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 10. 1. 2022 BK Slavoj Litoměřice 27:41
41 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Hosté 18. 12. 2021 TJ Sokol Kladno 51:47
42 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Hosté 18. 12. 2021 TJ Sokol Kladno 70:38
21 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 6. 11. 2021 TJ Slovan Varnsdorf 51:22
22 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 6. 11. 2021 TJ Slovan Varnsdorf 37:24
13 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 16. 10. 2021 SLUNETA Ústí n.L. 17:27
14 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 16. 10. 2021 SLUNETA Ústí n.L. 25:44
11 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 2. 10. 2021 Válečnice Děčín 43:27
12 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 2. 10. 2021 Válečnice Děčín 60:29
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 2. 10. 2021
10:00
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
43
27
4
10
18
14
33
19
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
2. kolo 2. 10. 2021
12:30
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
60
29
9
6
23
14
44
23
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
3. kolo 16. 10. 2021
13:00
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
25
44
7
11
9
23
18
34
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
3. kolo 16. 10. 2021
11:00
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
17
27
6
8
9
17
11
18
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
4. kolo 6. 11. 2021
12:15
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
37
24
8
6
18
12
21
18
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
4. kolo 6. 11. 2021
10:15
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
51
22
7
10
14
16
30
18
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
7. kolo 18. 12. 2021
14:00
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí n.L.
51
47
17
6
22
20
35
37
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
7. kolo 18. 12. 2021
15:45
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí n.L.
70
38
10
10
36
18
46
28
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
6. kolo 10. 1. 2022
17:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Slavoj Litoměřice
34
55
9
13
17
23
21
33
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
6. kolo 10. 1. 2022
18:30
SLUNETA Ústí n.L.
BK Slavoj Litoměřice
27
41
9
6
15
17
22
28
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
5. kolo 15. 1. 2022
13:00
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
39
35
6
5
15
18
23
29
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
5. kolo 15. 1. 2022
15:00
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
19
40
6
16
8
26
17
30
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
9. kolo 2. 2. 2022
17:45
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
26
39
9
9
16
17
20
35
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
9. kolo 2. 2. 2022
16:00
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
38
43
11
10
16
20
30
25
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
10. kolo 12. 2. 2022
16:00
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
40
22
12
0
22
4
33
11
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
10. kolo 12. 2. 2022
14:30
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
36
27
14
8
22
14
32
24
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
11. kolo 5. 3. 2022
15:00
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
29
42
11
10
24
15
28
35
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
11. kolo 5. 3. 2022
17:00
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
35
41
9
10
17
20
29
28
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
12. kolo 19. 3. 2022
10:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
40
38
8
2
18
10
31
22
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
12. kolo 19. 3. 2022
11:30
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
46
34
10
3
23
16
38
26
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
13. kolo 2. 4. 2022
14:00
BK Slavoj Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
40
30
12
11
19
18
31
26
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
13. kolo 2. 4. 2022
16:00
BK Slavoj Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
36
22
10
6
19
13
28
18
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
14. kolo 23. 4. 2022
11:30
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Sokol Kladno
17
45
4
7
11
20
12
35
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
14. kolo 23. 4. 2022
10:00
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Sokol Kladno
37
36
13
6
15
10
27
26
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review