Starší minižákyně U13, otevřená soutěž

Základní informace

Kategorie
Starší minižákyně U13
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 1
BK Baník Most
ASK Lovosice
18. 9. 2016
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
77
45
17
7
31
20
53
32
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 2
BK Baník Most
ASK Lovosice
18. 9. 2016
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Jan Hendrych
48
41
2
8
17
16
38
32
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 5
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
17. 9. 2016
15:00
ZŠ Pod Parkem Ondřej Josefus
Michal Tesař
87
28
28
4
50
8
75
22
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 6
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
17. 9. 2016
17:00
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Ondřej Josefus
52
35
16
7
22
15
39
19
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 9
ASK Lovosice
BK Levhartky Chomutov
1. 10. 2016
09:00
Hala U Přívozu Daniel Rom
Michal Tesař
45
87
10
16
20
41
32
64
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 11
TJ Slovan Litoměřice
BK Baník Most
2. 10. 2016
10:00
Kalich aréna Michal Tesař
Ondřej Asztalos
69
17
17
1
39
5
44
12
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 10
ASK Lovosice
BK Levhartky Chomutov
1. 10. 2016
11:00
Hala U Přívozu Michal Tesař
Daniel Rom
30
93
8
28
19
37
23
67
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 12
TJ Slovan Litoměřice
BK Baník Most
2. 10. 2016
12:00
Kalich aréna Ondřej Asztalos
Michal Tesař
68
26
23
4
39
9
62
13
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 13
BK Levhartky Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
15. 10. 2016
10:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Natálie Horsáková
35
47
11
12
19
26
28
41
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 14
BK Levhartky Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
15. 10. 2016
12:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Milan Doksanský
41
45
17
9
24
17
34
29
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 15
SLUNETA Ústí n.L.
ASK Lovosice
15. 10. 2016
15:00
ZŠ Pod Parkem Michael Linka
Michal Tesař
127
18
30
2
63
2
95
16
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 16
SLUNETA Ústí n.L.
ASK Lovosice
15. 10. 2016
17:00
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Michael Linka
122
11
33
6
63
8
84
8
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 19
ASK Lovosice
Válečnice Děčín
29. 10. 2016
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Anna Jaškovová
10
48
2
11
7
27
7
35
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 21
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
29. 10. 2016
09:00
Kalich aréna Denisa Kovačiková
Michal Tesař
29
48
4
11
8
22
22
38
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 23
BK Baník Most
BK Levhartky Chomutov
28. 9. 2016
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Vlastimil Krob
40
52
18
12
19
33
29
33
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 20
ASK Lovosice
Válečnice Děčín
29. 10. 2016
11:00
Hala U Přívozu Anna Jaškovová
Martina Blašková
28
66
3
16
10
34
17
52
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 22
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
29. 10. 2016
11:00
Kalich aréna Michal Tesař
Denisa Kovačiková
47
54
10
17
20
38
36
42
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 24
BK Baník Most
BK Levhartky Chomutov
28. 9. 2016
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Vlastimil Krob
32
56
9
24
16
36
20
49
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 27
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice
13. 11. 2016
09:30
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Tomáš Turek
15
78
2
15
8
27
12
59
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 28
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice
13. 11. 2016
11:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Turek
Ondřej Josefus
18
63
4
14
11
31
15
45
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 25
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
12. 11. 2016
15:00
ZŠ Pod Parkem Jan Šedivý
Klára Votrubcová
93
16
31
2
58
4
75
8
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 26
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
12. 11. 2016
17:00
ZŠ Pod Parkem Klára Votrubcová
Jan Šedivý
82
24
20
6
32
13
62
13
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 33
BK Baník Most
Válečnice Děčín
17. 12. 2016
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Jiří Kroček
64
36
20
10
30
20
53
24
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 35
BK Levhartky Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
26. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Natálie Horsáková
34
64
13
21
21
36
29
58
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 34
BK Baník Most
Válečnice Děčín
17. 12. 2016
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Kroček
Anna Chojnacká
68
28
23
8
39
16
58
22
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 36
BK Levhartky Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
26. 11. 2016
12:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Jiří Kroček
47
68
9
17
19
30
25
56
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 41
ASK Lovosice
TJ Slovan Litoměřice
10. 12. 2016
09:00
Hala U Přívozu Denisa Kovačiková
Vlastimil Krob
11
94
4
20
4
44
11
66
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 37
Válečnice Děčín
BK Levhartky Chomutov
11. 12. 2016
09:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
27
50
4
6
10
22
21
38
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 42
ASK Lovosice
TJ Slovan Litoměřice
10. 12. 2016
11:00
Hala U Přívozu Vlastimil Krob
Denisa Kovačiková
6
98
3
32
3
53
3
85
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 38
Válečnice Děčín
BK Levhartky Chomutov
11. 12. 2016
11:30
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
35
62
12
9
20
25
24
50
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 47
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
8. 1. 2017
09:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
34
69
5
17
12
36
31
52
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 43
ASK Lovosice
BK Baník Most
7. 1. 2017
10:00
Hala U Přívozu Ondřej Josefus
Jan Kout
21
81
5
21
11
33
17
58
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 48
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
8. 1. 2017
11:30
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
46
58
15
11
25
27
42
36
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 44
ASK Lovosice
BK Baník Most
7. 1. 2017
12:00
Hala U Přívozu Jan Kout
Ondřej Josefus
9
71
1
19
3
27
9
45
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 51
BK Levhartky Chomutov
ASK Lovosice
8. 4. 2017
09:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Vlastimil Krob
58
14
16
0
29
8
46
12
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 53
BK Baník Most
TJ Slovan Litoměřice
21. 1. 2017
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Kroček
Ondřej Asztalos
23
70
5
13
13
30
16
51
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 52
BK Levhartky Chomutov
ASK Lovosice
8. 4. 2017
11:00
Městská sportovní hala Vlastimil Krob
Jiří Kroček
76
1
18
0
34
0
57
0
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 54
BK Baník Most
TJ Slovan Litoměřice
21. 1. 2017
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Jiří Kroček
29
69
7
14
13
33
19
53
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 57
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L.
29. 1. 2017
12:00
Hala U Přívozu Ondřej Asztalos
Lucie Ftáčková
12
111
6
25
8
54
8
84
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 58
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L.
29. 1. 2017
14:00
Hala U Přívozu Lucie Ftáčková
Ondřej Asztalos
14
115
1
30
9
54
9
91
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 55
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartky Chomutov
3. 2. 2017
16:30
Kalich aréna Michal Tesař
Michael Linka
99
8
19
4
49
7
81
8
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 56
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartky Chomutov
3. 2. 2017
18:30
Kalich aréna Michael Linka
Michal Tesař
47
6
6
3
31
3
33
4
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 65
BK Levhartky Chomutov
BK Baník Most
19. 2. 2017
14:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Ondřej Asztalos
60
38
11
8
27
16
46
28
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 61
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
19. 2. 2017
15:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
69
15
30
3
41
9
57
13
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 63
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
18. 2. 2017
15:00
ZŠ Pod Parkem Antonín Ďurana
Milan Doksanský
73
42
16
4
34
19
48
33
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 66
BK Levhartky Chomutov
BK Baník Most
19. 2. 2017
16:00
Městská sportovní hala Ondřej Asztalos
Jiří Kroček
50
38
5
8
30
16
39
24
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 62
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
19. 2. 2017
17:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
71
15
14
3
25
9
46
13
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 64
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
18. 2. 2017
17:00
ZŠ Pod Parkem Milan Doksanský
Antonín Ďurana
49
47
6
14
22
27
28
41
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 69
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
4. 3. 2017
09:00
Kalich aréna Ondřej Josefus
Jaroslav Liška
79
19
12
4
42
10
54
18
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 70
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
4. 3. 2017
11:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Ondřej Josefus
56
16
15
8
36
12
47
17
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 67
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
5. 3. 2017
13:00
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Michal Tesař
32
80
6
24
16
33
18
54
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 68
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
5. 3. 2017
15:00
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Milan Doksanský
21
89
8
22
15
49
20
71
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 75
Válečnice Děčín
BK Baník Most
19. 3. 2017
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Tomáš Turek
39
33
11
7
21
17
31
26
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 76
Válečnice Děčín
BK Baník Most
19. 3. 2017
15:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Turek
Antonín Ďurana
61
42
13
13
28
23
49
28
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 77
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartky Chomutov
18. 3. 2017
15:00
ZŠ Pod Parkem Romana Machková
Jan Kout
54
49
9
13
25
19
41
28
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 78
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartky Chomutov
18. 3. 2017
17:00
ZŠ Pod Parkem Jan Kout
Romana Machková
78
30
10
13
40
20
62
26
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 79
BK Levhartky Chomutov
Válečnice Děčín
1. 4. 2017
09:00
Městská sportovní hala Ondřej Asztalos
Anna Chojnacká
75
23
25
4
45
10
65
17
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 83
TJ Slovan Litoměřice
ASK Lovosice
1. 4. 2017
09:00
Kalich aréna Martina Blašková
Jaroslav Liška
91
1
22
0
42
0
68
0
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 80
BK Levhartky Chomutov
Válečnice Děčín
1. 4. 2017
11:00
Městská sportovní hala Anna Chojnacká
Ondřej Asztalos
62
24
12
4
32
12
42
20
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 84
TJ Slovan Litoměřice
ASK Lovosice
1. 4. 2017
11:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Martina Blašková
136
5
30
2
68
3
106
5
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 10 1.0 1.6 0.6 0.4/0.9 0.0* 1.3
10 Šárka Bláhová BA Tygřice Louny 17 10 1.0 1.4 0.7 0.0/0.2 0.0* 1.1
Eliška Formánková TJ Slovan Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Nekvapilová Baník Most 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Adriana Krešne Levhartice Chomutov 17 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Franka-Anna Peroutka Levhartky Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Cermanová Válečnice Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leontýna Krejčová BK Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Křížová BK Baník Most 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melánie Štréblová SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Baník Most 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Lovosice 10 11.3 2.8 /8.1 34.6 17.2
SLUNETA Ústí n.L. 4 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečnice Děčín 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Levhartky Chomutov 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Votrubcová Klára 2 1 1 0 1.5 2.0 1.8
Turek Tomáš 4 2 2 0 2.0 1.8 1.9
Tesař Michal 14 7 7 0 1.1 1.3 1.2
Šedivý Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 2 1 1 0 1.5 2.0 1.8
Machková Romana 2 1 1 0 2.0 1.5 1.8
Liška Jaroslav 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Linka Michael 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Kroček Jiří 10 5 5 0 1.3 1.4 1.3
Krob Vlastimil 6 2 4 0 1.0 1.0 1.0
Kovačiková Denisa 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 10 5 5 0 1.0 1.2 1.1
Josefus Ondřej 15 8 7 0 1.3 1.0 1.2
Jaškovová Anna 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Chojnacká Anna 4 2 2 0 1.3 1.5 1.4
Horsáková Natálie 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Ftáčková Lucie 2 1 1 0 - 1.0 1.0
Ďurana Antonín 3 1 2 0 1.7 4.0 2.8
Doksanský Milan 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Blašková Martina 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 14 8 6 0 1.0 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře