Válečnice Děčín

Kategorie
Starší minižákyně U13
Soutěž
Starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2016
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Trenér

od: 2. 9. 2021
Jiří Fiala
jirka.fiala@centrum.cz
775 859 129

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova
405 02 Děčín

Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
39 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 18. 3. 2023 BA LYNX Liberec :
40 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 18. 3. 2023 BA LYNX Liberec :
33 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 4. 3. 2023 Válečnice Děčín :
34 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 4. 3. 2023 Válečnice Děčín :
29 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 18. 2. 2023 BK Levhartice Chomutov :
30 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 18. 2. 2023 BK Levhartice Chomutov :
27 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 28. 1. 2023 Válečnice Děčín :
28 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 28. 1. 2023 Válečnice Děčín :
51 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 15. 1. 2023 Válečnice Děčín :
52 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 15. 1. 2023 Válečnice Děčín :
19 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 10. 12. 2022 Válečnice Děčín :
20 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 10. 12. 2022 Válečnice Děčín :
13 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 19. 11. 2022 TJ Sokol Kladno :
14 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 19. 11. 2022 TJ Sokol Kladno :
9 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 5. 11. 2022 Válečnice Děčín :
10 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 5. 11. 2022 Válečnice Děčín :
7 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 15. 10. 2022 BK Lvice Litoměřice :
8 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 15. 10. 2022 BK Lvice Litoměřice :
41 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 1. 10. 2022 TJ Slovan Varnsdorf :
42 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část (Starší minižákyně U13) Domácí 1. 10. 2022 TJ Slovan Varnsdorf :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 1. 10. 2022
00:00
Válečnice Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
1. kolo 1. 10. 2022
00:00
Válečnice Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
2. kolo 15. 10. 2022
00:00
Válečnice Děčín
BK Lvice Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
2. kolo 15. 10. 2022
00:00
Válečnice Děčín
BK Lvice Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
3. kolo 5. 11. 2022
00:00
BK Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
3. kolo 5. 11. 2022
00:00
BK Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
4. kolo 19. 11. 2022
00:00
Válečnice Děčín
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
4. kolo 19. 11. 2022
00:00
Válečnice Děčín
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
5. kolo 10. 12. 2022
00:00
BA LYNX Liberec
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
5. kolo 10. 12. 2022
00:00
BA LYNX Liberec
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
6. kolo 15. 1. 2023
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
6. kolo 15. 1. 2023
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
7. kolo 28. 1. 2023
00:00
BK Lvice Litoměřice
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
7. kolo 28. 1. 2023
00:00
BK Lvice Litoměřice
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
8. kolo 18. 2. 2023
00:00
Válečnice Děčín
BK Levhartice Chomutov
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
8. kolo 18. 2. 2023
00:00
Válečnice Děčín
BK Levhartice Chomutov
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
9. kolo 4. 3. 2023
00:00
TJ Sokol Kladno
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
9. kolo 4. 3. 2023
00:00
TJ Sokol Kladno
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
10. kolo 18. 3. 2023
00:00
Válečnice Děčín
BA LYNX Liberec
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
10. kolo 18. 3. 2023
00:00
Válečnice Děčín
BA LYNX Liberec
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview