Starší minižákyně U13, Oblastní soutěž

Základní informace

Kategorie
Starší minižákyně U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 5
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levhartice Chomutov
18. 9. 2021
10:00
Tělocvična Národní Natálie Ryvolová
45
49
7
13
19
17
35
32
43
43
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 6
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levhartice Chomutov
18. 9. 2021
12:00
Tělocvična Národní Natálie Ryvolová
43
51
15
13
22
23
27
39
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 1
Válečnice Děčín
TJ Sokol Kladno
26. 9. 2021
15:00
ARMEX Sportcentrum Aleš Abraham
Matyáš Fichtner
25
51
2
17
13
24
13
43
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 3
TJ Slovan Litoměřice
BK Slavoj Litoměřice
24. 9. 2021
15:30
Kalich aréna Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
24
95
4
24
16
47
22
82
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 2
Válečnice Děčín
TJ Sokol Kladno
26. 9. 2021
17:00
ARMEX Sportcentrum Matyáš Fichtner
Aleš Abraham
15
52
5
10
8
33
9
40
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 4
TJ Slovan Litoměřice
BK Slavoj Litoměřice
24. 9. 2021
17:15
Kalich aréna Kateřina Žatecká
Mattias Kundert
11
72
1
22
4
34
9
59
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 11
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
2. 10. 2021
10:00
ZŠ Pod Parkem
43
27
4
10
18
14
33
19
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 12
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
2. 10. 2021
12:30
ZŠ Pod Parkem
60
29
9
6
23
14
44
23
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 7
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
2. 10. 2021
13:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Vladislav Lunhul
62
35
19
8
36
24
55
28
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 8
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
2. 10. 2021
15:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Vladimír Kesler
72
12
22
2
36
9
63
12
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 9
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Litoměřice
2. 10. 2021
15:45
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Velda
Rozálie Hacklová
45
34
10
14
25
22
35
32
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 10
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Litoměřice
2. 10. 2021
17:30
Hala 5. ZŠ Kladno Miloš Nesvadba
Rozálie Hacklová
55
28
19
2
33
14
41
24
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 17
BK Levhartice Chomutov
BK Slavoj Litoměřice
16. 10. 2021
09:00
Městská sportovní hala - velká Kateřina Žatecká
Mattias Kundert
26
73
6
20
11
34
17
58
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 15
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Kladno
17. 10. 2021
10:00
Tělocvična Národní 21
76
7
12
12
31
14
40
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 13
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
16. 10. 2021
11:00
Kalich aréna Andrea Ryvolová
Adéla Zemancová
17
27
6
8
9
17
11
18
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 18
BK Levhartice Chomutov
BK Slavoj Litoměřice
16. 10. 2021
11:00
Městská sportovní hala - velká Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
20
71
2
27
10
37
12
62
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 16
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Kladno
17. 10. 2021
12:00
Tělocvična Národní 37
79
11
23
23
39
31
65
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 14
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
16. 10. 2021
13:00
Kalich aréna Andrea Ryvolová
Adéla Zemancová
25
44
7
11
9
23
18
34
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 19
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
6. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 20
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
6. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 21
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
6. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 22
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
6. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 23
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice
6. 11. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 24
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice
6. 11. 2021
11:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 25
TJ Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
20. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 26
TJ Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
20. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 27
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
20. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 28
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
20. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 29
BK Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Kladno
20. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 30
BK Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Kladno
20. 11. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 31
SLUNETA Ústí n.L.
BK Slavoj Litoměřice
4. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 32
SLUNETA Ústí n.L.
BK Slavoj Litoměřice
4. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 33
Válečnice Děčín
BK Levhartice Chomutov
4. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 34
Válečnice Děčín
BK Levhartice Chomutov
4. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 35
TJ Slovan Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
4. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 36
TJ Slovan Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
4. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 39
BK Slavoj Litoměřice
Válečnice Děčín
18. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 40
BK Slavoj Litoměřice
Válečnice Děčín
18. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 41
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí n.L.
18. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 42
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí n.L.
18. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 37
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
18. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 38
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
18. 12. 2021
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 43
TJ Sokol Kladno
Válečnice Děčín
15. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 44
TJ Sokol Kladno
Válečnice Děčín
15. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 45
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Litoměřice
15. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 46
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Litoměřice
15. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 47
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
15. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 48
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
15. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 49
TJ Slovan Varnsdorf
BK Slavoj Litoměřice
29. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 50
TJ Slovan Varnsdorf
BK Slavoj Litoměřice
29. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 51
TJ Slovan Litoměřice
TJ Sokol Kladno
29. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 52
TJ Slovan Litoměřice
TJ Sokol Kladno
29. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 53
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
29. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 54
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
29. 1. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 55
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
12. 2. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 56
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
12. 2. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 57
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
12. 2. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 58
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
12. 2. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 59
BK Slavoj Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
12. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 60
BK Slavoj Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
12. 2. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 61
BK Levhartice Chomutov
TJ Sokol Kladno
5. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 62
BK Levhartice Chomutov
TJ Sokol Kladno
5. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 63
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
5. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 64
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
5. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 65
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
5. 2. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 66
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
5. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 67
Válečnice Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
19. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 68
Válečnice Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
19. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 69
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
19. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 70
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
12. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 71
TJ Sokol Kladno
BK Slavoj Litoměřice
19. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 72
TJ Sokol Kladno
BK Slavoj Litoměřice
19. 3. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 73
BK Slavoj Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
2. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 74
BK Slavoj Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
2. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 75
BK Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
2. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 76
BK Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
2. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 77
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Slovan Litoměřice
2. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 78
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Slovan Litoměřice
2. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 79
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
23. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 80
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
23. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 81
Válečnice Děčín
BK Slavoj Litoměřice
23. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 82
Válečnice Děčín
BK Slavoj Litoměřice
23. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 83
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Sokol Kladno
23. 4. 2022
-
Preview
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 84
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Sokol Kladno
23. 4. 2022
-
Preview

Tabulky

Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 4 2 2 0 1.3 - 1.3
Zemancová Adéla 2 0 2 0 1.5 - 1.5
Velda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ryvolová Natálie 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Ryvolová Andrea 2 2 0 0 1.5 - 1.5
Nesvadba Miloš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 2 1 1 0 - 1.0 1.0
Kundert Mattias 4 2 2 0 1.3 - 1.3
Kesler Vladimír 2 1 1 0 - 1.0 1.0
Hacklová Rozálie 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Fichtner Matyáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Abraham Aleš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře