Starší minižákyně U13, Oblastní soutěž

Základní informace

Kategorie
Starší minižákyně U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 5
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levhartice Chomutov
18. 9. 2021
10:00
Tělocvična Národní Natálie Ryvolová
45
49
7
13
19
17
35
32
43
43
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 6
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levhartice Chomutov
18. 9. 2021
12:00
Tělocvična Národní Natálie Ryvolová
43
51
15
13
22
23
27
39
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 1
Válečnice Děčín
TJ Sokol Kladno
26. 9. 2021
15:00
ARMEX Sportcentrum Aleš Abraham
Matyáš Fichtner
25
51
2
17
13
24
13
43
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 3
BK Lvice Litoměřice
BK Slavoj Litoměřice
24. 9. 2021
15:30
Kalich aréna Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
24
95
4
24
16
47
22
82
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 2
Válečnice Děčín
TJ Sokol Kladno
26. 9. 2021
17:00
ARMEX Sportcentrum Matyáš Fichtner
Aleš Abraham
15
52
5
10
8
33
9
40
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 1. kolo 4
BK Lvice Litoměřice
BK Slavoj Litoměřice
24. 9. 2021
17:15
Kalich aréna Kateřina Žatecká
Mattias Kundert
11
72
1
22
4
34
9
59
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 11
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
2. 10. 2021
10:00
ZŠ Pod Parkem
43
27
4
10
18
14
33
19
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 12
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
2. 10. 2021
12:30
ZŠ Pod Parkem
60
29
9
6
23
14
44
23
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 7
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
2. 10. 2021
13:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Vladislav Lunhul
62
35
19
8
36
24
55
28
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 8
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
2. 10. 2021
15:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Vladimír Kesler
72
12
22
2
36
9
63
12
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 9
TJ Sokol Kladno
BK Lvice Litoměřice
2. 10. 2021
15:45
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Velda
Rozálie Hacklová
45
34
10
14
25
22
35
32
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 2. kolo 10
TJ Sokol Kladno
BK Lvice Litoměřice
2. 10. 2021
17:30
Hala 5. ZŠ Kladno Miloš Nesvadba
Rozálie Hacklová
55
28
19
2
33
14
41
24
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 17
BK Levhartice Chomutov
BK Slavoj Litoměřice
16. 10. 2021
09:00
Městská sportovní hala - velká Kateřina Žatecká
Mattias Kundert
26
73
6
20
11
34
17
58
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 15
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Kladno
17. 10. 2021
10:00
Tělocvična Národní 21
76
7
12
12
31
14
40
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 13
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
16. 10. 2021
11:00
Kalich aréna Andrea Ryvolová
Adéla Zemancová
17
27
6
8
9
17
11
18
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 18
BK Levhartice Chomutov
BK Slavoj Litoměřice
16. 10. 2021
11:00
Městská sportovní hala - velká Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
20
71
2
27
10
37
12
62
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 16
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Kladno
17. 10. 2021
12:00
Tělocvična Národní 37
79
11
23
23
39
31
65
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 3. kolo 14
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
16. 10. 2021
13:00
Kalich aréna Andrea Ryvolová
Adéla Zemancová
25
44
7
11
9
23
18
34
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 23
Válečnice Děčín
BK Lvice Litoměřice
6. 11. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum Vladislav Lunhul
Antonín Jeřábek
30
33
6
10
15
15
34
19
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 21
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
6. 11. 2021
10:15
ZŠ Pod Parkem Jan Šedivý
Lucie Humlová
51
22
7
10
14
16
30
18
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 24
Válečnice Děčín
BK Lvice Litoměřice
6. 11. 2021
11:00
ARMEX Sportcentrum Antonín Jeřábek
Vladislav Lunhul
49
21
7
4
21
9
37
15
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 22
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
6. 11. 2021
12:15
ZŠ Pod Parkem Lucie Humlová
Jan Šedivý
37
24
8
6
18
12
21
18
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 19
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
6. 11. 2021
15:00
Sportovní hala Filip Hackl
65
26
18
5
31
17
53
20
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 4. kolo 20
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
6. 11. 2021
16:45
Hala 5. ZŠ Kladno Filip Hackl
35
39
13
7
19
21
29
32
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 27
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
15. 1. 2022
13:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
39
35
6
5
15
18
23
29
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 29
BK Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Kladno
23. 1. 2022
14:30
Hala 6. ZŠ Vincent Šedivý
Jan Šedivý
34
31
4
18
18
21
32
29
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 25
Válečnice Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
22. 12. 2021
15:00
ARMEX Sportcentrum 37
40
9
8
15
16
31
22
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 28
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
15. 1. 2022
15:00
Městská sportovní hala - malá Kateřina Žatecká
Mattias Kundert
19
40
6
16
8
26
17
30
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 30
BK Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Kladno
23. 1. 2022
16:30
Hala 6. ZŠ Vincent Šedivý
Jan Šedivý
42
25
18
2
22
16
40
21
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 5. kolo 26
Válečnice Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
22. 12. 2021
17:00
ARMEX Sportcentrum
55
28
13
6
22
12
41
20
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 33
Válečnice Děčín
BK Levhartice Chomutov
4. 12. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Ryvolová
Ondřej Asztalos
26
45
6
6
15
19
20
33
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 34
Válečnice Děčín
BK Levhartice Chomutov
4. 12. 2021
11:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Natálie Ryvolová
32
50
5
14
13
26
27
36
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 35
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
7. 1. 2022
15:30
Kalich aréna Jakub Gabriel
Jan Šedivý
59
24
9
8
31
10
42
16
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 31
SLUNETA Ústí n.L.
BK Slavoj Litoměřice
10. 1. 2022
17:00
ZŠ Pod Parkem Ondřej Asztalos
Vladislav Lunhul
34
55
9
13
17
23
21
33
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 36
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
7. 1. 2022
17:15
Kalich aréna Jan Šedivý
Jakub Gabriel
54
23
14
6
26
12
43
19
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 6. kolo 32
SLUNETA Ústí n.L.
BK Slavoj Litoměřice
10. 1. 2022
18:30
ZŠ Pod Parkem Vladislav Lunhul
Ondřej Asztalos
27
41
9
6
15
17
22
28
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 39
BK Slavoj Litoměřice
Válečnice Děčín
9. 1. 2022
09:00
Hala 6. ZŠ Mattias Kundert
Adéla Zemancová
71
29
22
6
33
17
51
23
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 37
BK Levhartice Chomutov
BK Lvice Litoměřice
19. 12. 2021
10:00
Městská sportovní hala - malá Nicole Šeferová
36
22
8
8
24
12
28
18
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 40
BK Slavoj Litoměřice
Válečnice Děčín
9. 1. 2022
11:00
Hala 6. ZŠ Adéla Zemancová
Mattias Kundert
70
29
16
4
21
16
50
23
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 38
BK Levhartice Chomutov
BK Lvice Litoměřice
19. 12. 2021
12:00
Městská sportovní hala - malá Nicole Šeferová
41
30
8
9
22
16
31
24
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 41
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí n.L.
18. 12. 2021
14:00
12. ZŠ Rozdělov
51
47
17
6
22
20
35
37
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 7. kolo 42
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí n.L.
18. 12. 2021
15:45
12. ZŠ Rozdělov
70
38
10
10
36
18
46
28
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 45
BK Slavoj Litoměřice
BK Lvice Litoměřice
6. 3. 2022
09:00
Hala 6. ZŠ Kateřina Žatecká
Adéla Zemancová
61
25
18
4
35
13
51
19
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 47
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
16. 1. 2022
09:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
49
32
10
6
26
20
37
30
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 43
TJ Sokol Kladno
Válečnice Děčín
15. 1. 2022
10:00
12. ZŠ Rozdělov Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
75
27
25
7
37
19
57
25
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 46
BK Slavoj Litoměřice
BK Lvice Litoměřice
6. 3. 2022
11:00
Hala 6. ZŠ Adéla Zemancová
Kateřina Žatecká
71
25
23
8
35
14
56
16
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 48
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
16. 1. 2022
11:00
Městská sportovní hala - malá Kateřina Žatecká
Mattias Kundert
52
26
8
6
22
10
36
22
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 8. kolo 44
TJ Sokol Kladno
Válečnice Děčín
15. 1. 2022
12:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
60
43
15
13
33
20
48
33
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 51
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Kladno
29. 1. 2022
09:30
Kalich aréna Jakub Gabriel
Zajistí pořadatel
24
51
6
7
16
29
19
39
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 49
TJ Slovan Varnsdorf
BK Slavoj Litoměřice
29. 1. 2022
10:00
Tělocvična Národní Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
19
57
4
13
8
29
10
43
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 52
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Kladno
29. 1. 2022
11:30
Kalich aréna Jakub Gabriel
Zajistí pořadatel
25
48
8
14
13
28
17
40
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 50
TJ Slovan Varnsdorf
BK Slavoj Litoměřice
29. 1. 2022
12:00
Tělocvična Národní Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
24
66
2
23
12
30
16
47
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 53
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
2. 2. 2022
16:00
Sportovní hala Křešice Jan Kout
Matyáš Fichtner
38
43
11
10
16
20
30
25
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 9. kolo 54
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
2. 2. 2022
17:45
Sportovní hala Křešice Matyáš Fichtner
Jan Kout
26
39
9
9
16
17
20
35
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 59
BK Slavoj Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
12. 2. 2022
09:00
Hala 6. ZŠ Ondřej Asztalos
Adéla Zemancová
46
39
9
16
29
22
34
33
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 57
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
26. 2. 2022
11:00
12. ZŠ Rozdělov Jiří Veselý
Filip Hackl
56
46
28
11
38
26
49
40
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 60
BK Slavoj Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
12. 2. 2022
11:00
Hala 6. ZŠ Adéla Zemancová
Ondřej Asztalos
42
23
8
4
16
12
30
16
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 58
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
26. 2. 2022
13:00
12. ZŠ Rozdělov Filip Hackl
Jiří Veselý
69
34
18
10
33
19
49
22
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 55
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lvice Litoměřice
12. 2. 2022
14:30
ZŠ Pod Parkem Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
36
27
14
8
22
14
32
24
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 10. kolo 56
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lvice Litoměřice
12. 2. 2022
16:00
ZŠ Pod Parkem Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
40
22
12
0
22
4
33
11
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 61
BK Levhartice Chomutov
TJ Sokol Kladno
5. 3. 2022
09:00
Městská sportovní hala - velká Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
40
49
10
11
23
19
32
33
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 65
BK Lvice Litoměřice
Válečnice Děčín
5. 3. 2022
10:00
Kalich aréna Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
37
30
13
12
21
16
29
18
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 62
BK Levhartice Chomutov
TJ Sokol Kladno
5. 3. 2022
11:00
Městská sportovní hala - velká Kateřina Žatecká
Mattias Kundert
22
59
4
11
11
25
21
31
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 66
BK Lvice Litoměřice
Válečnice Děčín
5. 3. 2022
12:00
Kalich aréna Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
44
48
10
17
26
23
36
38
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 63
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
5. 3. 2022
15:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
29
42
11
10
24
15
28
35
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 11. kolo 64
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
5. 3. 2022
17:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
35
41
9
10
17
20
29
28
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 67
TJ Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
12. 2. 2022
09:00
Tělocvična Národní Michaela Martinovská
Václav Hošek
43
46
11
5
22
15
37
25
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 69
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
19. 3. 2022
10:00
ZŠ Pod Parkem Zajistí pořadatel
40
38
8
2
18
10
31
22
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 68
TJ Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
12. 2. 2022
11:00
Tělocvična Národní Václav Hošek
Michaela Martinovská
48
51
24
4
34
23
47
32
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 70
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
19. 3. 2022
11:30
ZŠ Pod Parkem Zajistí pořadatel
46
34
10
3
23
16
38
26
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 71
TJ Sokol Kladno
BK Slavoj Litoměřice
26. 3. 2022
14:30
12. ZŠ Rozdělov Zajistí pořadatel
51
53
12
13
24
33
34
44
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 12. kolo 72
TJ Sokol Kladno
BK Slavoj Litoměřice
26. 3. 2022
16:30
12. ZŠ Rozdělov Zajistí pořadatel
50
57
12
13
24
23
36
42
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 75
BK Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
2. 4. 2022
12:30
Městská sportovní hala - velká Mattias Kundert
Zajistí pořadatel
66
16
9
2
29
6
43
14
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 73
BK Slavoj Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
2. 4. 2022
14:00
Hala 6. ZŠ Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
40
30
12
11
19
18
31
26
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 77
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
9. 4. 2022
14:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
34
52
6
16
19
32
24
42
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 76
BK Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
2. 4. 2022
14:15
Městská sportovní hala - velká Mattias Kundert
Zajistí pořadatel
61
34
16
7
27
7
41
23
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 74
BK Slavoj Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
2. 4. 2022
16:00
Hala 6. ZŠ Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
36
22
10
6
19
13
28
18
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 13. kolo 78
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
9. 4. 2022
16:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
28
32
10
10
13
16
23
21
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 79
BK Lvice Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
23. 4. 2022
10:00
Kalich aréna Pavel Poliček
Zajistí pořadatel
46
34
18
8
19
16
33
26
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 81
Válečnice Děčín
BK Slavoj Litoměřice
7. 5. 2022
10:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Poliček
Adéla Zemancová
22
91
8
23
11
47
16
78
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 83
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Sokol Kladno
23. 4. 2022
10:00
ZŠ Pod Parkem Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
37
36
13
6
15
10
27
26
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 84
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Sokol Kladno
23. 4. 2022
11:30
ZŠ Pod Parkem Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
17
45
4
7
11
20
12
35
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 80
BK Lvice Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
23. 4. 2022
12:00
Kalich aréna Pavel Poliček
Zajistí pořadatel
45
50
14
18
23
25
30
46
Review
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž 14. kolo 82
Válečnice Děčín
BK Slavoj Litoměřice
7. 5. 2022
12:00
ARMEX Sportcentrum Adéla Zemancová
Pavel Poliček
27
63
11
12
14
33
18
53
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Aneta Kounovská TJ Sokol Kladno 13 22 1.0 6.8 3.0 0.1 0.5/1.8 0.0* 1.4
Sabina Valášková TJ Sokol Kladno 14 22 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Lucie Dymáčková TJ Sokol Kladno 12 24 1.0 6.1 2.7 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Anna Perglová TJ Sokol Kladno 13 20 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.2
Eliška Kadlecová TJ Sokol Kladno 13 19 1.0 5.7 2.4 0.0 0.9/3.2 27.9 1.8
Sofia Padevětová TJ Sokol Kladno 13 14 1.0 7.0 3.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.5
Anna Opálková TJ Sokol Kladno 13 18 1.0 5.0 2.2 0.0 0.7/2.2 30.0 2.1
Anežka Kruntorádová TJ Sokol Kladno 12 20 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.6
Michaela Kohoutová TJ Sokol Kladno 13 14 1.0 4.5 2.2 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.5
Adéla Valášková TJ Sokol Kladno 12 21 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Alice Zahradníková TJ Sokol Kladno 13 18 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.8
Ema Taylor Earl TJ Sokol Kladno 13 22 1.0 2.1 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Justýna Melicharová TJ Sokol Kladno 13 20 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.3
Nikola Holásková TJ Sokol Kladno 13 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.4
Barbora Häcklová TJ Sokol Kladno 13 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Karolína Shonová TJ Sokol Kladno 14 17 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Tereza Häcklová TJ Sokol Kladno 11 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Markéta Lochovská TJ Sokol Kladno 12 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Nela Tauberová TJ Sokol Kladno 12 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Kateřina Rájková TJ Sokol Kladno 11 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Kristina Šafránková TJ Sokol Kladno 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Yoana Dimitrova TJ Sokol Kladno 12 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Aneta Zronková TJ Sokol Kladno 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Karolína Keslerová TJ Slovan Varnsdorf 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Tatarlová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Lendacká TJ Sokol Kladno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Justýna Hacklová TJ Sokol Kladno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Mouchová TJ Sokol Kladno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kirschnerová BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Jägrová TJ Slovan Varnsdorf 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Sedliská Válečnice Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Miňovská Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hejnová Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Katka Adamcová Válečnice Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Nevečeřalová Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Černá Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anastázie Málková Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kahounová TJ Slovan Varnsdorf 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Isabel Nožičková TJ Slovan Varnsdorf 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Kalvachová TJ Slovan Varnsdorf 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Horáková SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mariana Landová Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Lendacká TJ Sokol Kladno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Štorková BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Lisá BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Houtová BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elena Stádníková BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kundrátová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Kovářová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Benková BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Mazáčová BK Lvice Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Matylda Krumpová SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Kudová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Zeidlerová TJ Sokol Kladno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Salaková SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Jindrová SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Blanka Vaňourková BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Alblová BK Lvice Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Alblová BK Lvice Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriella Hulínská TJ Sokol Kladno 13 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Mrňáková Válečnice Děčín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Činková TJ Slovan Varnsdorf 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Albrechtová Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Moravcová Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Dlouhá BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Forster BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Červená BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Červená BK Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Huňátová BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanessa Laurenčíková BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Hlavsová Válečnice Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Cinyburgová Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Tláskalová BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Veronika Pátková BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Vokálková BK Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kopečná BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Řezníčková BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Prachová Válečnice Děčín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Horáčková Válečnice Děčín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Javůrková TJ Slovan Varnsdorf 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kreutzerová Válečnice Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Hradecká TJ Slovan Varnsdorf 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Forster BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Janusová Válečnice Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dorota Škoulová BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hájková TJ Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Marešová Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Brožová Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Patočková SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Lípová BK Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kůželová BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kubánková BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Řezníčková BK Lvice Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emílie Hanzíková BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Křivanová BK Lvice Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Czepanová Válečnice Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zoe Hornerová BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Litlle BK Slavoj Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Svobodová TJ Slovan Varnsdorf 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Smolková BK Slavoj Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Šidláková Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Janková Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Pokorná Válečnice Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Ortová Válečnice Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lola Gajdošová BK Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nella Adamová BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sylvie Bartošková BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anastázie Doksanská BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Dvořáková BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Víšková BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kuníková TJ Slovan Varnsdorf 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Bimová SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Tomanová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Klimešová BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Nobstová BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Zemanová BK Slavoj Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Čížová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Otoupalíková BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Woźnická BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kalfusová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Thielová SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Gabajová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johanka Holingerová SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Tauscheová SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Konopková BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Vávrová BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Stojanovová BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Šišuláková TJ Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Jindrová TJ Slovan Varnsdorf 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Hönigová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kaslová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Suchá BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Deutschová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Rumlová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Rumlová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Šantorová BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Bozděchová TJ Sokol Kladno 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nika Svobodová BK Slavoj Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Drančáková TJ Slovan Varnsdorf 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Pechatá BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Činková TJ Slovan Varnsdorf 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Maurencová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valérie Bínová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bínová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Kolisková BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kočová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Krause SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Vondráčková SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Kolaříková SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Beránková BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Zichová BK Lvice Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Šišková BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bučková BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matylda Bela Galiová BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Sovová BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Tomášová SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Viktorie Hallerová BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Ciprová SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Baumruková BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jasmína Hyšplerová BK Lvice Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josefína Kalinová BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Tumová BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Volkova Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Knapíková Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Ekrtová Válečnice Děčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Uhlíková BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Habichová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Gaudesová BK Lvice Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Burdová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Holečková SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kříženecká Válečnice Děčín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Slavíčková SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Krejzová BK Lvice Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Nehybová BK Lvice Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Heluzová BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Halašová BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kalasová BK Lvice Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Prousková SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Kekrtová BK Slavoj Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hodysová BK Lvice Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Ponrtová SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Burešová BK Lvice Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Tržická BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leona Gáborová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Pechanová SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH %
Válečnice Děčín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
TJ Sokol Kladno 24 24.8 0.1 3.5 /13.1 26.9
BK Lvice Litoměřice 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
TJ Slovan Varnsdorf 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Chomutov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
SLUNETA Ústí n.L. 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Slavoj Litoměřice 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 12 6 6 0 1.1 1.3 1.2
Zemancová Adéla 12 4 8 0 1.3 1.0 1.1
Zajistí pořadatel 36 18 18 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Jiří 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Velda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šeferová Nicole 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šedivý Jan 6 2 4 0 1.0 1.2 1.1
Šedivý Vincent 2 2 0 0 - 1.0 1.0
Ryvolová Andrea 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Ryvolová Natálie 4 3 1 0 1.5 1.3 1.4
Poliček Pavel 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Martinovská Michaela 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 6 3 3 0 1.0 1.1 1.1
Kundert Mattias 14 8 6 0 1.1 1.3 1.2
Kout Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 2 1 1 0 - 1.0 1.0
Jeřábek Antonín 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Humlová Lucie 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Hošek Václav 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Hacklová Rozálie 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hackl Filip 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 6 5 1 0 1.3 1.0 1.1
Fichtner Matyáš 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Abraham Aleš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře