TJ Sokol Kladno

Kategorie
Starší minižákyně U13
Soutěž
Starší minižákyně U13, Oblastní soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 7. 2021
Ing. Radka Škvárová
skvarovaradka@seznam.cz
737 262 117

Trenér

od: 22. 8. 2021
Ing. Renata Šauerová
tereni@atlas.cz
777 145 036

Asistent trenéra

od: 22. 8. 2021
Martin Modr
martin.modr@post.cz
723 202 826

Asistent trenéra

od: 25. 8. 2021
Luboš Drahota
abdulcs@centrum.cz
602 639 492

Asistent trenéra

od: 25. 8. 2021
Jan Ornst
jan.ornst@josoft.eu

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Kladno
T. G. Masaryka
272 01 Kladno

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Lucie Dymáčková 2010 0 12 14 7.2 3.3 0.6/2.1 30.0 1.9
Aneta Kounovská 2009 0 13 12 7.6 3.6 0.4/1.8 22.7 1.3
Sabina Valášková 2008 0 14 12 7.2 3.4 0.3/1.3 25.0 1.5
Eliška Kadlecová 2009 0 13 10 6.9 2.8 1.3/4.5 28.9 1.5
Sofia Padevětová 2009 0 13 8 8.5 4.1 0.3/1.1 22.2 0.8
Anežka Kruntorádová 2010 0 12 14 4.4 2.0 0.4/1.2 29.4 0.6
Anna Perglová 2009 0 13 10 5.7 2.7 0.3/0.8 37.5 0.2
Anna Opálková 2009 0 13 10 4.6 2.0 0.6/2.2 27.3 1.6
Michaela Kohoutová 2009 0 13 10 4.3 2.1 0.1/0.8 12.5 0.5
Ema Taylor Earl 2009 0 13 12 2.8 1.3 0.3/0.8 40.0 0.6
Adéla Valášková 2010 0 12 11 2.4 1.2 0.0/0.2 0.0 1.2
Alice Zahradníková 2009 0 13 12 2.0 1.0 0.0/0.2 0.0 1.6
Justýna Melicharová 2009 0 13 14 1.4 0.7 0.0/0.9 0.0 0.4
Nikola Holásková 2009 0 13 6 2.0 0.8 0.3/1.3 25.0 0.5
Karolína Shonová 2008 0 14 10 0.6 0.3 0.0/0.1 0.0 0.4
Barbora Häcklová 2009 0 13 4 1.3 0.5 0.3/1.0 25.0 0.5
Nela Tauberová 2010 12 3 1.3 0.7 0.0/0.7 0.0 0.7
Markéta Lochovská 2010 12 5 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0 0.8
Kateřina Rájková 2011 0 11 3 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0 1.7
Tereza Häcklová 2011 0 11 1 4.0 2.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Yoana Dimitrova 2010 12 2 1.5 0.5 0.5/1.0 50.0 0.0
Aneta Zronková 2010 12 2 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0 0.0
Gabriela Hulínská 2009 0 13 8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ellen Bozděchová 2009 0 13 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Lendacká 2010 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Mouchová 2010 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Justýna Hacklová 2010 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Terezie Zeidlerová 2010 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Lendacká 2008 0 14 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
29 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Hosté 23. 1. 2022 BK Slavoj Litoměřice 34:31 15 1/8 11.1% 16
30 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Hosté 23. 1. 2022 BK Slavoj Litoměřice 42:25 11 3/6 33.3% 11
43 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 15. 1. 2022 Válečnice Děčín 75:27 33 9/14 39.1% 14
44 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 15. 1. 2022 Válečnice Děčín 60:43 27 6/27 18.2% 17
41 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 18. 12. 2021 SLUNETA Ústí n.L. 51:47 24 3/11 21.4% 23
42 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 18. 12. 2021 SLUNETA Ústí n.L. 70:38 33 4/8 33.3% 13
19 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 6. 11. 2021 BK Levhartice Chomutov 65:26 29 7/5 58.3% 15
20 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 6. 11. 2021 BK Levhartice Chomutov 35:39 17 1/17 5.6% 11
15 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Hosté 17. 10. 2021 TJ Slovan Varnsdorf 21:76 36 4/11 26.7% 8
16 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Hosté 17. 10. 2021 TJ Slovan Varnsdorf 37:79 37 5/21 19.2% 6
9 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 2. 10. 2021 TJ Slovan Litoměřice 45:34 20 5/7 41.7% 7
10 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Domácí 2. 10. 2021 TJ Slovan Litoměřice 55:28 27 1/2 33.3% 10
1 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Hosté 26. 9. 2021 Válečnice Děčín 25:51 24 3/10 23.1% 13
2 starší minižákyně U13, Oblastní soutěž (Starší minižákyně U13) Hosté 26. 9. 2021 Válečnice Děčín 15:52 24 4/21 16% 12
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 26. 9. 2021
15:00
Válečnice Děčín
TJ Sokol Kladno
25
51
2
17
13
24
13
43
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
1. kolo 26. 9. 2021
17:00
Válečnice Děčín
TJ Sokol Kladno
15
52
5
10
8
33
9
40
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
2. kolo 2. 10. 2021
17:30
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Litoměřice
55
28
19
2
33
14
41
24
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
2. kolo 2. 10. 2021
15:45
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Litoměřice
45
34
10
14
25
22
35
32
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
3. kolo 17. 10. 2021
12:00
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Kladno
37
79
11
23
23
39
31
65
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
3. kolo 17. 10. 2021
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Kladno
21
76
7
12
12
31
14
40
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
4. kolo 6. 11. 2021
15:00
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
65
26
18
5
31
17
53
20
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
4. kolo 6. 11. 2021
16:45
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
35
39
13
7
19
21
29
32
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
7. kolo 18. 12. 2021
14:00
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí n.L.
51
47
17
6
22
20
35
37
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
7. kolo 18. 12. 2021
15:45
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí n.L.
70
38
10
10
36
18
46
28
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
8. kolo 15. 1. 2022
12:00
TJ Sokol Kladno
Válečnice Děčín
60
43
15
13
33
20
48
33
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
8. kolo 15. 1. 2022
10:00
TJ Sokol Kladno
Válečnice Děčín
75
27
25
7
37
19
57
25
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
5. kolo 23. 1. 2022
14:30
BK Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Kladno
34
31
4
18
18
21
32
29
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
5. kolo 23. 1. 2022
16:30
BK Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Kladno
42
25
18
2
22
16
40
21
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
9. kolo 29. 1. 2022
11:30
TJ Slovan Litoměřice
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
9. kolo 29. 1. 2022
09:30
TJ Slovan Litoměřice
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
10. kolo 12. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
10. kolo 12. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
11. kolo 5. 3. 2022
00:00
BK Levhartice Chomutov
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
11. kolo 5. 3. 2022
00:00
BK Levhartice Chomutov
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
12. kolo 19. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
12. kolo 19. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů