BK Slavoj Litoměřice

Kategorie
Starší minižákyně U13
Soutěž
Starší minižákyně U13, Oblastní soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 7. 2021
Rudolf Šotnar
slavojbkltm@seznam.cz
724 021 626

Trenér

od: 23. 8. 2021
Rudolf Šotnar
slavojbkltm@seznam.cz
724 021 626

Asistent trenéra

od: 23. 8. 2021
Tomáš Hrubý
tomas.hruby@seznam.cz

Adresa

Slavoj Basketbalový klub Litoměřice, z.s.
Vrchlického
412 01 Litoměřice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Sylvie Bartošková 2009 12
Eliška Vokálková 2011 10
Nikol Kekrtová 2009 12
Adéla Pechatá 2009 12
Dominika Suchá 2009 12
Eva Woźnická 2009 12
Klára Smolková 2010 11
Lucie Dvořáková 2009 12
Anežka Litlle 2010 11
Marie Stojanovová 2009 12
Tereza Šantorová 2009 12
Stella Víšková 2009 12
Anna Dlouhá 2009 12
Kristýna Kirschnerová 2009 12
Eliška Sovová 2009 12
Nika Svobodová 2010 11
Anna Zemanová 2010 11
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2021
15:30
TJ Slovan Litoměřice
BK Slavoj Litoměřice
24
95
4
24
16
47
22
82
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
1. kolo 24. 9. 2021
17:15
TJ Slovan Litoměřice
BK Slavoj Litoměřice
11
72
1
22
4
34
9
59
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
2. kolo 2. 10. 2021
15:00
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
72
12
22
2
36
9
63
12
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
2. kolo 2. 10. 2021
13:00
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
62
35
19
8
36
24
55
28
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
3. kolo 16. 10. 2021
11:00
BK Levhartice Chomutov
BK Slavoj Litoměřice
20
71
2
27
10
37
12
62
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
3. kolo 16. 10. 2021
09:00
BK Levhartice Chomutov
BK Slavoj Litoměřice
26
73
6
20
11
34
17
58
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Review
5. kolo 20. 11. 2021
00:00
BK Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
5. kolo 20. 11. 2021
00:00
BK Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Kladno
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
6. kolo 4. 12. 2021
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
6. kolo 4. 12. 2021
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
7. kolo 18. 12. 2021
00:00
BK Slavoj Litoměřice
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
7. kolo 18. 12. 2021
00:00
BK Slavoj Litoměřice
Válečnice Děčín
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
8. kolo 15. 1. 2022
00:00
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
8. kolo 15. 1. 2022
00:00
BK Slavoj Litoměřice
TJ Slovan Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
9. kolo 29. 1. 2022
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
9. kolo 29. 1. 2022
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
10. kolo 12. 2. 2022
00:00
BK Slavoj Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
10. kolo 12. 3. 2022
00:00
BK Slavoj Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
12. kolo 19. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
12. kolo 19. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Kladno
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
13. kolo 2. 4. 2022
00:00
BK Slavoj Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
13. kolo 2. 4. 2022
00:00
BK Slavoj Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
Válečnice Děčín
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
Válečnice Děčín
BK Slavoj Litoměřice
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů