Starší minižákyně U13, otevřená soutěž

Základní informace

Kategorie
Starší minižákyně U13
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 3
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
29. 9. 2018
09:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Martina Blašková
80
19
11
10
32
13
58
16
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 1
BK Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
29. 9. 2018
10:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Daniel Hušek
91
8
20
0
35
2
72
6
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 5
TJ Lokomotiva Liberec I.
ASK Lovosice
29. 9. 2018
10:00
Hala TJ Lokomotiva Michaela Martinovská
Dana Fejfarová
25
65
10
10
19
16
23
44
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 4
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
29. 9. 2018
11:00
Kalich aréna Martina Blašková
Tereza Lepší
79
31
24
5
38
13
63
13
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 2
BK Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
29. 9. 2018
12:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Petr Drobný
76
13
25
0
44
3
60
5
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 6
TJ Lokomotiva Liberec I.
ASK Lovosice
29. 9. 2018
13:00
Hala TJ Lokomotiva Dana Fejfarová
Michaela Martinovská
20
80
8
20
11
36
13
68
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 11
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
14. 10. 2018
09:00
SPŠ spojů Klára Votrubcová
Vojta Kočárník
18
63
3
10
7
30
12
44
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 7
BA Tygřice Louny
TJ Lokomotiva Liberec I.
13. 10. 2018
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karolína Vostatková
Sabina Vondráčková
38
22
9
6
20
9
32
18
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 12
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
14. 10. 2018
11:00
SPŠ spojů Vojta Kočárník
Klára Votrubcová
37
74
16
15
22
34
33
47
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 8
BA Tygřice Louny
TJ Lokomotiva Liberec I.
13. 10. 2018
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
39
32
12
10
19
14
31
22
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 9
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice
14. 10. 2018
13:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Aleš Abraham
17
45
4
12
9
19
13
29
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 10
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice
14. 10. 2018
15:00
ARMEX Sportcentrum Aleš Abraham
Romana Machková
14
46
4
11
6
31
12
34
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 17
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
27. 10. 2018
09:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
46
29
10
9
24
12
36
22
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 15
TJ Lokomotiva Liberec I.
Válečnice Děčín
25. 11. 2018
10:00
Hala TJ Lokomotiva Václav Hošek
Michaela Martinovská
43
33
12
14
29
14
39
26
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 18
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
27. 10. 2018
11:00
Hala U Přívozu Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
46
29
10
15
31
18
35
26
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 16
TJ Lokomotiva Liberec I.
Válečnice Děčín
25. 11. 2018
13:00
Hala TJ Lokomotiva Michaela Martinovská
Václav Hošek
65
23
18
8
36
9
51
21
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 13
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
19. 10. 2018
16:30
Kalich aréna Tereza Lepší
Natálie Badinková
22
71
6
22
17
28
22
48
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 14
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
19. 10. 2018
18:00
Kalich aréna Natálie Badinková
Tereza Lepší
27
82
8
25
18
43
21
64
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 19
ASK Lovosice
Válečnice Děčín
10. 11. 2018
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Jaroslav Pazourek
74
11
20
0
44
1
60
7
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 20
ASK Lovosice
Válečnice Děčín
10. 11. 2018
11:00
Hala U Přívozu Jaroslav Pazourek
Martina Blašková
61
18
14
10
29
10
45
18
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 23
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
10. 11. 2018
13:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Daniel Hušek
75
13
16
4
39
7
57
7
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 24
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
10. 11. 2018
15:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jiří Kroček
78
20
20
1
42
8
62
14
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 21
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Lokomotiva Liberec I.
20. 11. 2018
16:30
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Daniel Rom
83
12
23
3
40
4
60
8
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 22
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Lokomotiva Liberec I.
20. 11. 2018
18:00
ZŠ Pod Parkem Daniel Rom
Michal Tesař
60
24
15
2
42
15
50
15
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 27
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L.
25. 11. 2018
09:00
Hala U Přívozu Jaroslav Liška
Martina Blašková
33
56
6
13
12
32
25
42
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 29
BA Tygřice Louny
Válečnice Děčín
24. 11. 2018
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
39
36
8
15
16
25
30
29
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 25
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Levhartice Chomutov
24. 11. 2018
10:00
Hala TJ Lokomotiva Václav Hošek
15
103
0
22
3
48
13
67
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 28
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L.
25. 11. 2018
11:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Jaroslav Liška
14
53
0
9
6
21
10
41
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 30
BA Tygřice Louny
Válečnice Děčín
24. 11. 2018
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
33
26
11
6
17
14
25
22
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 26
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Levhartice Chomutov
24. 11. 2018
13:00
Hala TJ Lokomotiva Václav Hošek
18
92
0
35
6
41
10
68
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 31
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
8. 12. 2018
10:00
SPŠ spojů Jaroslav Liška
Vladislav Lunhul
72
9
16
0
37
0
55
6
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 33
BK Levhartice Chomutov
ASK Lovosice
8. 12. 2018
10:00
tělocvična SPŠ Jan František Sedláček
Jiří Kroček
76
8
27
0
40
6
66
8
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 35
TJ Slovan Litoměřice
TJ Lokomotiva Liberec I.
9. 12. 2018
10:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Jaroslav Liška
33
51
8
16
19
27
25
39
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 32
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
8. 12. 2018
12:00
SPŠ spojů Vladislav Lunhul
Jaroslav Liška
113
10
26
4
58
4
86
8
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 34
BK Levhartice Chomutov
ASK Lovosice
8. 12. 2018
12:00
tělocvična SPŠ Jiří Kroček
Jan František Sedláček
57
29
25
2
39
7
43
11
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 36
TJ Slovan Litoměřice
TJ Lokomotiva Liberec I.
9. 12. 2018
12:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Tereza Lepší
41
48
13
6
23
20
33
20
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 37
ASK Lovosice
TJ Slovan Litoměřice
5. 1. 2019
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Vlastimil Krob
65
21
14
9
24
11
43
17
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 39
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
5. 1. 2019
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
4
82
0
23
4
44
4
64
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 38
ASK Lovosice
TJ Slovan Litoměřice
5. 1. 2019
11:00
Hala U Přívozu Vlastimil Krob
Martina Blašková
59
27
21
6
27
13
39
20
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 40
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
5. 1. 2019
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Natálie Vostatková
Sabina Vondráčková
12
92
2
29
3
44
6
62
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 41
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
6. 1. 2019
12:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Natálie Kunclová
12
97
4
24
6
51
9
70
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 42
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
6. 1. 2019
14:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Kunclová
Jaroslav Poživil
13
76
0
19
0
36
10
54
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 47
ASK Lovosice
TJ Lokomotiva Liberec I.
20. 1. 2019
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
40
29
13
2
19
6
32
17
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 45
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
19. 1. 2019
09:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
24
42
3
14
15
24
15
32
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 43
Válečnice Děčín
BK Levhartice Chomutov
20. 1. 2019
10:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Jaroslav Poživil
0
103
0
44
0
68
0
84
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 48
ASK Lovosice
TJ Lokomotiva Liberec I.
20. 1. 2019
11:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
46
37
9
6
17
17
38
23
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 46
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
19. 1. 2019
11:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Natálie Vostatková
Sabina Vondráčková
25
50
4
15
11
22
15
39
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 44
Válečnice Děčín
BK Levhartice Chomutov
20. 1. 2019
12:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Jaroslav Liška
7
77
0
18
5
38
5
63
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 51
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
2. 2. 2019
09:30
Kalich aréna Tereza Lepší
Natálie Badinková
34
54
9
9
23
31
27
40
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 49
TJ Lokomotiva Liberec I.
BA Tygřice Louny
2. 2. 2019
10:00
Hala TJ Lokomotiva Natálie Kunclová
Romana Machková
39
42
7
6
14
21
29
30
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 52
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
2. 2. 2019
11:30
Kalich aréna Natálie Badinková
Tereza Lepší
42
41
12
9
21
22
27
33
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 50
TJ Lokomotiva Liberec I.
BA Tygřice Louny
2. 2. 2019
12:00
Hala TJ Lokomotiva Romana Machková
Natálie Kunclová
44
58
9
9
20
19
27
43
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 53
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
25. 2. 2019
15:30
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
44
17
15
6
28
7
36
15
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 54
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
25. 2. 2019
17:30
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
51
22
21
6
34
14
49
16
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 59
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
17. 2. 2019
09:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
21
67
11
12
13
31
17
49
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 57
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec I.
16. 2. 2019
10:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Natálie Kunclová
25
39
2
11
10
15
18
31
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 60
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
17. 2. 2019
11:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
23
44
5
11
10
26
16
38
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 58
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec I.
16. 2. 2019
12:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Kunclová
Romana Machková
33
54
4
21
20
30
20
46
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 55
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
12. 2. 2019
15:30
ZŠ Pod Parkem Jindřich Nesper
Michal Tesař
82
16
19
4
41
7
51
16
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 56
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
12. 2. 2019
17:30
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Jindřich Nesper
58
35
10
10
27
20
39
31
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 61
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
2. 3. 2019
09:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Tereza Lepší
21
64
4
18
11
32
15
48
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 62
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
2. 3. 2019
11:00
ARMEX Sportcentrum Tereza Lepší
Ondřej Josefus
31
50
4
16
14
28
24
28
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 65
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
3. 3. 2019
11:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Sabina Vondráčková
18
70
0
17
5
41
13
48
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 66
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
3. 3. 2019
13:00
Kalich aréna Sabina Vondráčková
Tereza Lepší
23
73
5
24
11
47
19
61
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 63
TJ Lokomotiva Liberec I.
SLUNETA Ústí n.L.
2. 3. 2019
15:00
Hala TJ Lokomotiva 16
66
4
22
12
29
15
54
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 64
TJ Lokomotiva Liberec I.
SLUNETA Ústí n.L.
2. 3. 2019
17:00
Hala TJ Lokomotiva 22
74
9
26
9
42
16
58
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 67
BK Levhartice Chomutov
TJ Lokomotiva Liberec I.
17. 3. 2019
12:00
Městská sportovní hala Jana Drobná
Petr Drobný
104
14
24
6
54
10
80
14
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 71
Válečnice Děčín
BA Tygřice Louny
16. 3. 2019
12:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Kunclová
28
25
8
10
14
10
20
17
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 68
BK Levhartice Chomutov
TJ Lokomotiva Liberec I.
17. 3. 2019
14:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Jana Drobná
113
11
45
0
55
7
91
7
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 72
Válečnice Děčín
BA Tygřice Louny
16. 3. 2019
14:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Kunclová
33
40
6
14
19
22
22
34
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 69
SLUNETA Ústí n.L.
ASK Lovosice
19. 3. 2019
15:30
ZŠ Pod Parkem Jan Gabriel
Vladislav Lunhul
84
33
25
12
45
18
64
25
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 70
SLUNETA Ústí n.L.
ASK Lovosice
19. 3. 2019
17:30
ZŠ Pod Parkem Vladislav Lunhul
Jan Gabriel
76
24
21
0
45
6
67
16
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 73
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
31. 3. 2019
09:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Natálie Vostatková
Sabina Vondráčková
18
102
6
21
8
46
14
68
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 77
TJ Lokomotiva Liberec I.
TJ Slovan Litoměřice
31. 3. 2019
10:00
Hala TJ Lokomotiva Václav Hošek
Natálie Kunclová
43
51
7
6
11
20
27
39
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 74
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
31. 3. 2019
11:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
13
100
6
21
6
49
8
64
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 78
TJ Lokomotiva Liberec I.
TJ Slovan Litoměřice
31. 3. 2019
12:00
Hala TJ Lokomotiva Natálie Kunclová
Václav Hošek
33
46
13
14
19
24
26
44
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 75
ASK Lovosice
BK Levhartice Chomutov
31. 3. 2019
14:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Vladimír Kesler
22
73
6
23
16
31
19
49
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 13. kolo 76
ASK Lovosice
BK Levhartice Chomutov
31. 3. 2019
16:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Martina Blašková
22
82
2
17
8
42
58
14
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 79
TJ Slovan Litoměřice
ASK Lovosice
13. 4. 2019
10:00
Kalich aréna Vladimír Kesler
Tereza Lepší
46
33
18
6
22
16
32
19
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 80
TJ Slovan Litoměřice
ASK Lovosice
13. 4. 2019
12:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Vladimír Kesler
59
34
17
10
32
23
50
28
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 81
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
13. 4. 2019
12:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jana Drobná
103
5
24
1
55
3
75
3
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 83
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
13. 4. 2019
12:00
SPŠ spojů Ondřej Asztalos
Vojta Kočárník
46
29
19
10
27
19
40
22
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 82
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
13. 4. 2019
14:00
Městská sportovní hala Jana Drobná
Daniel Hušek
85
17
19
6
44
13
65
15
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 14. kolo 84
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
13. 4. 2019
14:00
SPŠ spojů Vojta Kočárník
Ondřej Asztalos
64
41
22
6
32
23
52
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ema Bozděchová BK Baník Most 15 22 1.0 9.0 2.7 0.0 3.5/7.3 48.4 2.4
Tereza Herišerová SLUNETA Ústí n.L. 15 32 1.0 5.9 2.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.5
26 Valentina Čermáková BK Levhartice Chomutov 15 17 1.0 9.6 4.5 0.0 0.7/2.5 27.9 0.8
22 Magdaléna Kramná Basket Slovanka 14 18 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Marie Staňková BK Chomutov 15 25 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Jitka Jankujová Lokomotiva Liberec 16 12 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
28 Sarah Zitová Loko Trutnov 17 9 8.7 1.6 0.4 0.1 / 0.6 0.3/0.9 0.0* 0.3
Zuzana Hasmanová Slovan Litoměřice B 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Isabela Vyskočilová BK Baník Most 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Markéta Kopřivová Sluneta Ústí n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Fidranská BA Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Spurná BKDěč U17G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Lepší TJ Slovan Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Cermanová Válečnice Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kylíšková ASK Lovosice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová Válečnice Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
BK Chomutov 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečnice Děčín 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Slovan Litoměřice 6 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Tygřice Louny 4 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Lokomotiva Liberec 14 7.9 1.4 /5.7 25.0 6.4
ASK Lovosice 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.3
SLUNETA Ústí n.L. 12 11.3 2.0 /6.2 32.4 4.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Votrubcová Klára 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vostatková Karolína 4 1 3 0 1.0 3.0 2.0
Vostatková Natálie 8 3 5 0 1.0 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 14 9 5 0 1.0 1.4 1.2
Tesař Michal 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Sedláček Jan František 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Poživil Jaroslav 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Martinovská Michaela 4 2 2 0 1.5 1.0 1.3
Machková Romana 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 8 4 4 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 14 7 7 0 1.0 1.0 1.0
Lahovská Barbora 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kunclová Natálie 10 6 4 0 1.0 1.0 1.0
Kroček Jiří 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Krob Vlastimil 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Hušek Daniel 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Václav 6 4 2 0 - 1.0 1.0
Horsáková Natálie 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jan 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Fejfarová Dana 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Drobný Petr 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Drobná Jana 4 2 2 0 1.0 - 1.0
Blašková Martina 12 7 5 0 1.0 1.0 1.0
Badinková Natálie 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Abraham Aleš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře