BA Tygřice Louny

Kategorie
Starší minižákyně U13
Soutěž
Starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2015
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Trenér

od: 6. 8. 2019
Martin Hostouš
m.hostous@seznam.cz
774 511 793

1. asistent trenéra

od: 6. 8. 2019
Mgr. Jakub Hnátek
hnatpicek@post.cz
724 593 655

Asistent trenéra

od: 6. 8. 2019
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Adresa

Basket Academy Louny, z.s.
K.S.Sokola
44001 Louny

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Petra Fidranská 2008 168 14
Natálie Sochorová 2008 179 14
Hana Nožinová 2009 159 13
Sára Přibíková 2008 13
Lucie Schejbalová 2007 0 14
Karolína Drápalová 2007 0 14
Klára Příhodová 2008 14
Sofie Štěpánková 2010 11
Simona Janderová 2007 0 14
Sofie Vitmayerová 2009 12
Kateřina Drápalová 2009 12
Kateřina Hostoušová 2008 174 14
Julie Lávicová 2008 14
Veronika Immrová 2008 13
Adéla Dandelová 2009 12
Natálie Jahodová 2010 11
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
7. kolo
00:00
BK Česká Lípa
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
10. kolo
00:00
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
4. kolo
00:00
BA Tygřice Louny
BK Česká Lípa
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
2. kolo
00:00
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
9. kolo
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
3. kolo
00:00
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
6. kolo
00:00
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
8. kolo
00:00
BA Tygřice Louny
TJ Lokomotiva Liberec I.
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
10. kolo
00:00
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
5. kolo
00:00
TJ Lokomotiva Liberec I.
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
7. kolo
00:00
BK Česká Lípa
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
9. kolo
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
4. kolo
00:00
BA Tygřice Louny
BK Česká Lípa
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
6. kolo
00:00
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
2. kolo
00:00
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
8. kolo
00:00
BA Tygřice Louny
TJ Lokomotiva Liberec I.
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
3. kolo
00:00
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
5. kolo
00:00
TJ Lokomotiva Liberec I.
BA Tygřice Louny
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Preview
1. kolo 28. 9. 2020
16:00
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
54
42
13
4
29
19
37
32
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Review
1. kolo 28. 9. 2020
18:00
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
59
43
12
13
27
20
51
30
Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část Review