Starší minižákyně U13, otevřená soutěž

Základní informace

Kategorie
Starší minižákyně U13
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 1
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
28. 9. 2019
09:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Mathias Kundert
89
10
16
4
38
4
64
7
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 2
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
28. 9. 2019
11:00
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Daniel Hušek
102
12
23
3
52
7
70
10
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 3
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
30. 9. 2019
16:00
Kalich aréna Michal Tesař
8
76
4
16
4
42
8
58
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 1. kolo 4
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
30. 9. 2019
17:30
Kalich aréna Michal Tesař
0
87
0
14
0
38
0
73
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 7
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
12. 10. 2019
09:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Mathias Kundert
92
12
21
6
52
8
66
10
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 5
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
13. 10. 2019
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Tereza Lepší
Vladislav Lunhul
10
53
4
8
6
22
10
41
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 8
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
12. 10. 2019
11:00
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Daniel Hušek
103
10
34
2
49
4
80
8
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 2. kolo 6
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
13. 10. 2019
12:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vladislav Lunhul
Tereza Lepší
16
71
8
11
10
28
12
48
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 9
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
26. 10. 2019
09:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Daniel Hušek
18
50
8
20
10
30
12
44
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 11
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
26. 10. 2019
09:00
ZŠ Pod Parkem Jaroslav Liška
Vojta Kočárník
33
50
10
16
17
30
23
44
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 10
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
26. 10. 2019
11:00
Kalich aréna Daniel Hušek
Tereza Lepší
20
59
5
22
10
31
14
45
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 3. kolo 12
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
26. 10. 2019
11:00
ZŠ Pod Parkem Vojta Kočárník
Jaroslav Liška
43
50
0
12
16
30
21
36
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 13
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
10. 11. 2019
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Barbora Lahovská
Martina Blašková
15
104
7
30
11
51
13
73
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 14
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
10. 11. 2019
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Martina Blašková
Barbora Lahovská
13
97
3
22
7
45
9
69
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 15
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
9. 11. 2019
15:00
ZŠ Pod Parkem Martina Blašková
Jakub Gabriel
97
4
32
0
53
0
70
2
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 4. kolo 16
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
9. 11. 2019
16:30
ZŠ Pod Parkem Martina Blašková
Jakub Gabriel
99
8
32
2
52
6
83
6
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 17
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
24. 11. 2019
09:00
SPŠ spojů Andrea Ryvolová
Anna Chojnacká
102
13
35
4
49
10
82
12
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 19
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
23. 11. 2019
10:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Jakub Gabriel
11
82
2
20
6
38
58
9
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 18
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
24. 11. 2019
11:00
SPŠ spojů Anna Chojnacká
Andrea Ryvolová
72
12
32
0
42
4
51
10
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 5. kolo 20
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
23. 11. 2019
12:00
Kalich aréna Jakub Gabriel
Tereza Lepší
12
72
4
17
4
39
6
57
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 21
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
7. 12. 2019
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
53
23
9
6
27
8
39
20
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 22
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
7. 12. 2019
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
68
15
18
2
33
2
54
8
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 23
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
29. 1. 2020
16:00
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Daniel Hušek
55
22
20
0
34
11
49
17
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 6. kolo 24
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
29. 1. 2020
18:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Mathias Kundert
50
16
16
2
29
6
46
14
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 27
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
11. 1. 2020
09:00
Kalich aréna Jan Kout
1
86
0
22
0
50
0
68
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 25
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
11. 1. 2020
11:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Nikola Strádalová
79
20
14
6
36
6
53
14
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 28
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
11. 1. 2020
11:00
Kalich aréna Jan Kout
4
107
2
23
2
51
4
77
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 7. kolo 26
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
11. 1. 2020
13:00
Městská sportovní hala Nikola Strádalová
Petr Drobný
84
19
12
5
40
9
60
15
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 31
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Mathias Kundert
Preview
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 32
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Mathias Kundert
Preview
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 29
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
25. 1. 2020
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
4
74
0
38
2
55
4
74
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 8. kolo 30
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
25. 1. 2020
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Sabina Vondráčková
14
92
4
15
6
49
10
63
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 35
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Vladislav Lunhul
Preview
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 36
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
ZŠ Pod Parkem Vladislav Lunhul
Michal Tesař
Preview
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 33
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
8. 2. 2020
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Sabina Vondráčková
55
17
13
4
21
10
33
14
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 9. kolo 34
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
8. 2. 2020
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
69
26
18
1
29
8
49
20
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 39
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
5. 3. 2020
17:00
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Vladislav Lunhul
78
6
24
0
48
4
63
4
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 37
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
26. 2. 2020
17:30
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Natálie Vostatková
21
91
2
27
8
43
15
64
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 40
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
5. 3. 2020
19:00
ZŠ Pod Parkem Vladislav Lunhul
Michal Tesař
98
4
16
4
42
4
58
4
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 10. kolo 38
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
26. 2. 2020
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Natálie Vostatková
Vlastimil Krob
6
107
0
31
0
50
2
80
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 43
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
7. 3. 2020
09:00
Kalich aréna Andrea Ryvolová
Michal Vyhlídal
6
106
0
21
3
45
6
81
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 44
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
7. 3. 2020
11:00
Kalich aréna Andrea Ryvolová
Michal Vyhlídal
4
99
2
25
2
47
4
81
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 41
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
7. 3. 2020
15:00
ZŠ Pod Parkem Jakub Gabriel
Vladislav Lunhul
91
11
18
2
45
2
63
10
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 11. kolo 42
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
7. 3. 2020
17:00
ZŠ Pod Parkem Vladislav Lunhul
Jakub Gabriel
112
18
28
0
49
4
81
12
Review
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 45
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 46
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 47
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
starší minižákyně U13, otevřená soutěž 12. kolo 48
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Chomutov 18 18 0 1.512 285 36
2. SLUNETA Ústí n.L. 20 16 4 1.509 338 36
3. BA Tygřice Louny 22 6 16 568 1.539 28
4. TJ Slovan Litoměřice 20 0 20 209 1.636 20
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ema Dadejíková Slovan Litoměřice B 15 5 1.0 1.8 0.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.2
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Eliška Salaková SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Husárová Roudnice U13B(mix) 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Lepší TJ Slovan Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Stachová TJ Slovan Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Štěpánková BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Salačová BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Magdaléna Kramná Basket Slovanka "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyhlídal Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Vostatková Karolína 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Vostatková Natálie 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Strádalová Nikola 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Ryvolová Andrea 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 6 3 3 0 1.2 1.0 1.1
Liška Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Lahovská Barbora 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mathias 6 3 3 0 1.0 2.0 1.5
Krob Vlastimil 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Chojnacká Anna 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hušek Daniel 8 4 4 0 1.0 1.8 1.4
Gabriel Jakub 6 2 4 0 1.0 2.0 1.5
Drobný Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Blašková Martina 4 3 1 0 1.0 2.0 1.5
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře