Starší minižákyně U13, otevřená soutěž

Základní informace

Kategorie
Starší minižákyně U13
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 1. kolo 5
BK Levhartky Chomutov
BK Teplice
30. 9. 2017
09:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Jan František Sedláček
77
13
19
11
42
13
53
13
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 1. kolo 7
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
30. 9. 2017
10:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
8
60
0
14
2
32
4
52
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 1. kolo 6
BK Levhartky Chomutov
BK Teplice
30. 9. 2017
10:30
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Jiří Kroček
50
10
10
6
19
6
25
10
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 1. kolo 1
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
30. 9. 2017
11:30
Kalich aréna Michal Tesař
Barbora Lahovská
158
4
44
0
74
4
117
4
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 1. kolo 8
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
30. 9. 2017
12:00
Ondřej Josefus
Jan Kout
12
74
2
18
2
34
8
40
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 1. kolo 3
BK Baník Most
ASK Lovosice
1. 10. 2017
13:00
87
20
28
2
48
4
74
14
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 1. kolo 2
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygřice Louny
30. 9. 2017
13:30
Kalich aréna Barbora Lahovská
Michal Tesař
81
2
25
0
31
2
69
2
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 1. kolo 4
BK Baník Most
ASK Lovosice
1. 10. 2017
15:00
108
13
27
2
51
6
90
6
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 2. kolo 13
BK Levhartky Chomutov
ASK Lovosice
14. 10. 2017
09:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Daniel Hušek
50
22
18
6
24
11
36
15
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 2. kolo 15
TJ Slovan Litoměřice
BK Baník Most
14. 10. 2017
09:00
73
21
19
7
33
39
55
17
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 2. kolo 9
BA Tygřice Louny
Válečnice Děčín
15. 10. 2017
09:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
Karolína Vostatková
1
51
1
22
1
30
1
46
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 2. kolo 14
BK Levhartky Chomutov
ASK Lovosice
14. 10. 2017
10:30
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jan František Sedláček
70
36
18
6
34
17
48
30
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 2. kolo 16
TJ Slovan Litoměřice
BK Baník Most
14. 10. 2017
11:00
70
19
20
6
38
11
51
15
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 2. kolo 10
BA Tygřice Louny
Válečnice Děčín
15. 10. 2017
11:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Vlastimil Krob
11
63
2
23
4
43
6
59
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 2. kolo 11
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
14. 10. 2017
12:30
Sokolovna Na Letné Jiří Šlaj
Ondřej Asztalos
6
36
0
10
1
18
6
23
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 2. kolo 12
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
14. 10. 2017
14:15
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jiří Šlaj
14
42
4
11
6
23
8
40
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 3. kolo 19
BK Levhartky Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
28. 10. 2017
10:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
19
86
8
24
10
52
15
70
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 3. kolo 20
BK Levhartky Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
28. 10. 2017
12:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jan František Sedláček
29
67
2
15
19
29
21
55
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 3. kolo 23
Válečnice Děčín
BK Teplice
28. 10. 2017
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
27
21
6
2
13
6
21
14
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 3. kolo 24
Válečnice Děčín
BK Teplice
28. 10. 2017
15:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
30
26
9
6
13
15
19
20
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 3. kolo 21
SLUNETA Ústí n.L.
ASK Lovosice
26. 10. 2017
15:30
ZŠ Pod Parkem Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
73
35
21
5
43
23
53
29
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 3. kolo 17
BK Baník Most
BA Tygřice Louny
24. 10. 2017
16:00
84
8
24
0
42
0
62
4
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 3. kolo 22
SLUNETA Ústí n.L.
ASK Lovosice
26. 10. 2017
17:30
ZŠ Pod Parkem Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
86
18
31
6
45
9
67
13
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 3. kolo 18
BK Baník Most
BA Tygřice Louny
24. 10. 2017
18:00
78
7
22
1
42
1
56
5
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 4. kolo 25
BA Tygřice Louny
BK Teplice
11. 11. 2017
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
Karolína Vostatková
25
60
2
24
4
36
6
50
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 4. kolo 27
ASK Lovosice
Válečnice Děčín
11. 11. 2017
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Jaroslav Liška
21
42
6
10
14
12
19
30
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 4. kolo 31
BK Baník Most
BK Levhartky Chomutov
11. 11. 2017
10:00
54
28
19
10
28
10
38
18
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 4. kolo 26
BA Tygřice Louny
BK Teplice
11. 11. 2017
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Vlastimil Krob
12
46
5
14
9
24
10
32
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 4. kolo 28
ASK Lovosice
Válečnice Děčín
11. 11. 2017
11:00
Hala U Přívozu Jaroslav Liška
Martina Blašková
30
45
8
13
15
17
25
28
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 4. kolo 32
BK Baník Most
BK Levhartky Chomutov
11. 11. 2017
12:00
59
34
16
11
31
15
47
22
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 4. kolo 29
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
16. 10. 2017
17:15
Kalich aréna
80
34
26
7
46
22
69
28
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 4. kolo 30
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
6. 11. 2017
17:15
Kalich aréna Michal Tesař
Tereza Lepší
76
22
17
7
36
9
54
16
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 5. kolo 39
BK Teplice
ASK Lovosice
26. 11. 2017
09:00
Sokolovna Na Letné Vladimír Kesler
Ondřej Asztalos
36
40
8
12
21
18
26
27
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 5. kolo 35
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
25. 11. 2017
09:00
ZŠ Pod Parkem Michael Linka
Michal Tesař
46
30
3
11
15
13
36
24
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 5. kolo 37
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
17. 12. 2017
09:30
Kalich aréna Michaela Grobarčíková
Jan Kout
96
16
23
2
46
6
81
6
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 5. kolo 40
BK Teplice
ASK Lovosice
26. 11. 2017
10:45
Sokolovna Na Letné Vladimír Kesler
Šimon Růžička
46
37
11
6
20
14
40
19
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 5. kolo 36
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
25. 11. 2017
11:00
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Michael Linka
58
38
16
7
30
14
52
26
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 5. kolo 38
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
17. 12. 2017
11:30
Kalich aréna Jan Kout
Michaela Grobarčíková
96
28
22
13
51
15
74
24
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 5. kolo 33
BK Levhartky Chomutov
BA Tygřice Louny
25. 11. 2017
14:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jan František Sedláček
93
9
30
4
44
7
65
9
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 5. kolo 34
BK Levhartky Chomutov
BA Tygřice Louny
25. 11. 2017
16:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
79
9
28
0
46
4
56
7
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 6. kolo 41
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
9. 12. 2017
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Anna Chojnacká
Karolína Vostatková
30
36
4
14
16
20
18
30
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 6. kolo 43
TJ Slovan Litoměřice
BK Teplice
10. 12. 2017
09:00
Kalich aréna Jan Šedivý
Tereza Lepší
87
21
14
4
50
8
73
18
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 6. kolo 47
BK Levhartky Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
10. 12. 2017
09:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Jiří Kroček
43
52
6
16
19
31
26
45
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 6. kolo 45
BK Baník Most
Válečnice Děčín
10. 12. 2017
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Karolína Vostatková
97
25
25
2
45
6
73
15
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 6. kolo 42
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
9. 12. 2017
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Anna Chojnacká
29
42
10
17
15
25
25
33
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 6. kolo 44
TJ Slovan Litoměřice
BK Teplice
10. 12. 2017
11:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Jan Šedivý
100
20
17
5
43
15
73
20
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 6. kolo 48
BK Levhartky Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
10. 12. 2017
11:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Jan František Sedláček
23
47
7
14
15
22
21
36
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 6. kolo 46
BK Baník Most
Válečnice Děčín
10. 12. 2017
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Karolína Vostatková
Anna Chojnacká
102
34
21
6
47
13
74
21
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 7. kolo 55
ASK Lovosice
TJ Slovan Litoměřice
6. 1. 2018
09:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
13
73
4
21
12
41
13
55
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 7. kolo 53
BK Teplice
BK Baník Most
6. 1. 2018
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Šedivý
28
65
4
18
14
40
22
57
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 7. kolo 49
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
6. 1. 2018
10:00
ZŠ Pod Parkem Daniel Hušek
Jan František Sedláček
118
1
17
0
57
1
91
1
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 7. kolo 56
ASK Lovosice
TJ Slovan Litoměřice
6. 1. 2018
11:00
Hala U Přívozu Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
11
93
6
16
7
44
11
70
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 7. kolo 54
BK Teplice
BK Baník Most
6. 1. 2018
11:15
Sokolovna Na Letné Jiří Kroček
Jan Šedivý
33
58
10
21
17
41
29
54
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 7. kolo 50
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
6. 1. 2018
12:00
ZŠ Pod Parkem Jan František Sedláček
Daniel Hušek
101
3
32
2
55
2
83
2
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 7. kolo 51
Válečnice Děčín
BK Levhartky Chomutov
7. 1. 2018
12:00
ARMEX Sportcentrum Klára Votrubcová
Romana Machková
30
48
4
5
11
20
18
36
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 7. kolo 52
Válečnice Děčín
BK Levhartky Chomutov
7. 1. 2018
14:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Klára Votrubcová
30
36
4
10
16
20
24
24
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 8. kolo 59
ASK Lovosice
BK Baník Most
20. 1. 2018
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Jaroslav Liška
18
83
8
24
10
41
14
61
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 8. kolo 61
BK Teplice
BK Levhartky Chomutov
20. 1. 2018
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Michael Linka
26
51
2
18
10
39
17
48
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 8. kolo 60
ASK Lovosice
BK Baník Most
20. 1. 2018
11:00
Hala U Přívozu Jaroslav Liška
Martina Blašková
22
105
4
34
12
56
20
76
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 8. kolo 62
BK Teplice
BK Levhartky Chomutov
20. 1. 2018
11:15
Sokolovna Na Letné Michael Linka
Ondřej Asztalos
26
64
8
9
13
33
28
42
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 8. kolo 63
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
20. 1. 2018
14:30
ZŠ Pod Parkem Daniel Hušek
Jan František Sedláček
88
3
24
0
42
0
56
2
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 8. kolo 57
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
19. 1. 2018
16:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
22
39
4
8
10
16
14
27
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 8. kolo 64
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
20. 1. 2018
16:30
ZŠ Pod Parkem Jan František Sedláček
Daniel Hušek
67
7
15
4
37
6
59
6
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 8. kolo 58
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice
19. 1. 2018
18:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
7
45
0
6
4
20
5
27
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 9. kolo 67
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
3. 2. 2018
09:00
ZŠ Pod Parkem Ondřej Josefus
Simona Bachmanová
71
15
20
2
37
7
55
12
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 9. kolo 69
ASK Lovosice
BK Levhartky Chomutov
3. 2. 2018
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Michael Linka
22
80
6
21
17
33
19
62
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 9. kolo 68
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
3. 2. 2018
11:00
ZŠ Pod Parkem Simona Bachmanová
Ondřej Josefus
79
21
20
4
43
10
61
17
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 9. kolo 70
ASK Lovosice
BK Levhartky Chomutov
3. 2. 2018
11:00
Hala U Přívozu Michael Linka
Martina Blašková
19
101
10
33
12
63
15
79
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 9. kolo 65
Válečnice Děčín
BA Tygřice Louny
25. 3. 2018
15:00
ARMEX Sportcentrum Dominik Lipenský
Romana Machková
62
3
17
0
28
2
37
3
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 9. kolo 71
BK Baník Most
TJ Slovan Litoměřice
17. 1. 2018
15:30
Sportovní hala Most - malá hala Barbora Lahovská
Ondřej Josefus
31
77
5
18
12
41
23
55
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 9. kolo 66
Válečnice Děčín
BA Tygřice Louny
25. 3. 2018
17:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Dominik Lipenský
70
10
18
0
37
2
55
10
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 9. kolo 72
BK Baník Most
TJ Slovan Litoměřice
17. 1. 2018
17:15
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Josefus
Barbora Lahovská
25
70
1
11
5
34
19
54
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 10. kolo 75
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartky Chomutov
18. 2. 2018
11:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Michal Tesař
57
22
6
7
27
13
43
18
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 10. kolo 76
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartky Chomutov
18. 2. 2018
13:00
Kalich aréna Michal Tesař
Tereza Lepší
54
23
19
4
35
4
45
13
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 10. kolo 73
BA Tygřice Louny
BK Baník Most
17. 2. 2018
13:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Vlastimil Krob
9
77
0
21
1
40
7
55
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 10. kolo 74
BA Tygřice Louny
BK Baník Most
17. 2. 2018
15:30
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Karolína Vostatková
9
94
1
22
3
50
5
67
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 10. kolo 79
BK Teplice
Válečnice Děčín
24. 3. 2018
16:15
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Michal Tesař
41
43
14
8
18
16
27
25
31
31
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 10. kolo 77
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L.
8. 2. 2018
16:30
Hala U Přívozu Martina Blašková
Barbora Lahovská
19
83
3
18
11
39
16
57
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 10. kolo 80
BK Teplice
Válečnice Děčín
24. 3. 2018
17:45
Sokolovna Na Letné Michal Tesař
Ondřej Asztalos
34
28
7
7
12
12
22
20
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 10. kolo 78
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L.
8. 2. 2018
18:00
Hala U Přívozu Barbora Lahovská
Martina Blašková
7
75
2
20
5
36
5
52
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 11. kolo 83
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
11. 3. 2018
11:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jaroslav Liška
36
18
8
0
12
4
21
12
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 11. kolo 84
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
11. 3. 2018
13:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Ondřej Josefus
56
16
15
6
28
10
42
14
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 11. kolo 81
BK Teplice
BA Tygřice Louny
3. 3. 2018
13:45
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Michal Tesař
30
20
7
4
11
15
19
15
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 11. kolo 82
BK Teplice
BA Tygřice Louny
3. 3. 2018
15:30
Sokolovna Na Letné Šimon Růžička
Michal Tesař
28
11
7
2
16
4
25
10
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 11. kolo 85
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
26. 2. 2018
16:00
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Jindřich Nesper
14
31
2
6
5
14
8
22
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 11. kolo 87
BK Levhartky Chomutov
BK Baník Most
29. 1. 2018
16:00
Městská sportovní hala Jana Drobná
Jan František Sedláček
41
38
10
12
22
22
40
26
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 11. kolo 88
BK Levhartky Chomutov
BK Baník Most
29. 1. 2018
17:30
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Jana Drobná
41
38
9
12
22
20
33
28
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 11. kolo 86
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
26. 2. 2018
18:00
ZŠ Pod Parkem Jindřich Nesper
Michal Tesař
24
57
8
21
8
37
10
49
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 12. kolo 95
ASK Lovosice
BK Teplice
17. 3. 2018
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
39
38
6
11
19
22
25
30
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 12. kolo 91
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
17. 3. 2018
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Jan František Sedláček
41
56
12
10
19
30
25
44
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 12. kolo 89
BA Tygřice Louny
BK Levhartky Chomutov
17. 3. 2018
09:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Milan Doksanský
Karolína Vostatková
11
75
2
19
6
45
9
57
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 12. kolo 96
ASK Lovosice
BK Teplice
17. 3. 2018
11:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
42
47
6
12
18
22
31
28
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 12. kolo 92
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
17. 3. 2018
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan František Sedláček
Ondřej Asztalos
37
47
10
16
19
24
27
33
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 12. kolo 90
BA Tygřice Louny
BK Levhartky Chomutov
17. 3. 2018
11:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Milan Doksanský
15
40
8
12
12
24
14
32
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 12. kolo 93
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice
8. 3. 2018
16:00
ARMEX Sportcentrum Antonín Ďurana
Simona Bachmanová
4
47
2
12
4
24
4
34
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 12. kolo 94
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice
8. 3. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Simona Bachmanová
Antonín Ďurana
10
73
0
22
2
35
8
55
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 13. kolo 97
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
7. 4. 2018
09:00
Hala U Přívozu Jiří Kroček
Daniel Hušek
44
38
16
6
30
16
34
29
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 13. kolo 103
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartky Chomutov
7. 4. 2018
09:00
ZŠ Pod Parkem Martina Blašková
Barbora Lahovská
62
41
16
16
28
26
47
34
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 13. kolo 99
BK Teplice
TJ Slovan Litoměřice
8. 4. 2018
09:30
Sokolovna Na Letné Jiří Kroček
Daniel Hušek
13
91
7
19
7
47
13
70
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 13. kolo 98
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
7. 4. 2018
11:00
Hala U Přívozu Daniel Hušek
Jiří Kroček
44
51
8
12
12
25
28
29
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 13. kolo 100
BK Teplice
TJ Slovan Litoměřice
8. 4. 2018
11:00
Sokolovna Na Letné Daniel Hušek
Jiří Kroček
9
64
3
21
6
32
9
50
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 13. kolo 104
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartky Chomutov
7. 4. 2018
11:00
ZŠ Pod Parkem Martina Blašková
Barbora Lahovská
61
38
10
12
29
23
45
27
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 13. kolo 101
Válečnice Děčín
BK Baník Most
7. 4. 2018
13:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Dominik Lipenský
17
58
4
13
10
28
15
42
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 13. kolo 102
Válečnice Děčín
BK Baník Most
7. 4. 2018
15:00
ARMEX Sportcentrum Dominik Lipenský
Romana Machková
17
65
6
17
9
25
16
39
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 14. kolo 105
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
21. 4. 2018
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Asztalos
Karolína Vostatková
11
98
2
24
4
43
6
64
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 14. kolo 107
BK Levhartky Chomutov
Válečnice Děčín
21. 4. 2018
09:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
56
28
25
0
37
14
51
18
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 14. kolo 106
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
21. 4. 2018
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Ondřej Asztalos
10
80
2
21
4
35
8
51
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 14. kolo 108
BK Levhartky Chomutov
Válečnice Děčín
21. 4. 2018
11:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jan František Sedláček
66
31
18
12
43
17
50
24
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 14. kolo 109
BK Baník Most
BK Teplice
27. 3. 2018
15:30
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Barbora Lahovská
65
11
18
7
37
9
55
11
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 14. kolo 111
TJ Slovan Litoměřice
ASK Lovosice
19. 4. 2018
16:00
Hala U Přívozu Ondřej Josefus
Tereza Lepší
107
13
25
2
51
4
85
7
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 14. kolo 110
BK Baník Most
BK Teplice
27. 3. 2018
17:15
Sportovní hala Most - malá hala Barbora Lahovská
Milan Doksanský
51
17
5
5
20
14
39
15
Review
starší minižákyně U13, Otevřená soutěž 14. kolo 112
TJ Slovan Litoměřice
ASK Lovosice
19. 4. 2018
18:00
Hala U Přívozu Tereza Lepší
Ondřej Josefus
81
6
12
4
31
4
55
6
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Slovan Litoměřice 28 28 0 2.129 482 56
2. SLUNETA Ústí n.L. 28 24 4 1.754 725 52
3. Baník Most 28 18 10 1.708 929 46
4. Levhartky Chomutov 28 18 10 1.418 1.012 46
5. Válečnice Děčín 28 11 17 853 1.361 39
6. BK Teplice 28 7 21 736 1.405 35
7. ASK Lovosice 28 5 23 703 1.849 33
8. BA Tygřice Louny 28 1 27 378 1.916 29
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Magdaléna Kmínková BK Horejsek Děčín 17 8 1.0 0.6 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.9
Rozálie Frišová 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Křížová Baník Most 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Reichelová BK Teplice A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kloudová Levhartky Chomutov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Menčíková TJ Slovan Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Grundová BA Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Cermanová Válečnice Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Chrástná BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Džurdženíková BA Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Herišerová SLUNETA Ústí n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Chourová BK Teplice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Votrubcová Klára 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vostatková Karolína 14 7 7 0 1.4 1.0 1.2
Tesař Michal 13 6 7 0 1.0 1.1 1.0
Šlaj Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šedivý Jan 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Sedláček Jan František 19 9 10 0 1.0 1.2 1.1
Růžička Šimon 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Machková Romana 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Lipenský Dominik 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Linka Michael 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 7 3 4 0 1.0 1.0 1.0
Lahovská Barbora 14 6 8 0 1.0 1.1 1.1
Kroček Jiří 10 6 4 0 1.0 1.0 1.0
Krob Vlastimil 8 5 3 0 1.1 1.0 1.1
Kout Jan 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 12 6 6 0 1.0 1.0 1.0
Chojnacká Anna 4 2 2 0 1.3 1.0 1.1
Hušek Daniel 16 8 8 0 1.0 1.1 1.0
Grobarčíková Michaela 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Drobná Jana 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Doksanský Milan 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Blašková Martina 12 8 4 0 1.0 1.0 1.0
Bachmanová Simona 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 13 7 6 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře