Válečníci Děčín

Kategorie
Mladší minižáci U12
Soutěž
Mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2016
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Trenér

od: 8. 9. 2020
Radek Kroupa
kroupa@bkdecin.cz
605 062 478

Asistent trenéra

od: 8. 9. 2020
Jakub Houška
houska@bkdecin.cz
777 875 017

Asistent trenéra

od: 2. 9. 2021
Eduard Kotásek
ed.kotasek@seznam.cz

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova
405 02 Děčín

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Kryštof Benc 2010 11
Jonáš Netolický 2011 10
Jiří Důra 2010 11
David Novák 2010 11
Filip Houška 2013 8
Timotej Tupec 2010 11
Tomáš John 2010 11
Vít Semirád 2011 10
Martin Kramer 2010 11
Vojtěch Matouch 2010 11
Vít Drahoňovský 2010 11
Lukáš Novák 2010 11
Adam Holub 2010 11
Tadeáš Tomka 2010 11
Jakub Jirásek 2010 11
Adam Zdeněk 2010 11
Jindřich Kovařík 2010 11
Matyáš Soukup 2010 11
Jeroným Libich 2011 10
Adam Čech 2010 11
Lukáš Neuman 2010 11
Vojtěch Hála 2010 11
Vojtěch Polák 2011 10
Filip Hykš 2010 11
Šimon Vrabec 2010 11
Jan Kopecký 2010 11
Vít Zimmermann 2010 11
Jáchym Libich 2010 11
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
09:00
Válečníci Děčín
BK Teplice
97
26
21
5
48
12
69
20
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Review
1. kolo 25. 9. 2021
11:00
Válečníci Děčín
BK Teplice
90
23
16
9
39
15
63
19
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Review
2. kolo 9. 10. 2021
11:00
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
20
49
6
14
11
27
17
35
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Review
2. kolo 9. 10. 2021
09:00
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
24
62
8
14
11
36
22
48
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Review
3. kolo 23. 10. 2021
12:00
Válečníci Děčín
BK Baník Most
125
6
38
0
72
0
95
2
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Review
3. kolo 23. 10. 2021
10:00
Válečníci Děčín
BK Baník Most
113
10
33
0
50
6
83
6
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Review
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
BK Teplice
Válečníci Děčín
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
BK Teplice
Válečníci Děčín
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
BK Baník Most
Válečníci Děčín
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
BK Baník Most
Válečníci Děčín
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview
9. kolo 5. 2. 2022
00:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview
9. kolo 5. 2. 2022
00:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B Preview

články