Oblastní přebor zákl. část

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Oblastní přebor, základní část 1. kolo 3
BK Teplice
BK Kondoři Liberec
26. 9. 2015
10:00
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
3
114
1
19
1
52
1
79
3
114
Review
Oblastní přebor, základní část 1. kolo 4
BK Teplice
BK Kondoři Liberec
26. 9. 2015
12:00
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
15
97
2
31
11
55
13
84
Review
Oblastní přebor, základní část 1. kolo 1
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
26. 9. 2015
15:00
hala UJEP Jan Šedivý
Ondřej Josefus
106
31
34
4
60
14
78
23
Review
Oblastní přebor, základní část 1. kolo 2
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
26. 9. 2015
17:00
hala UJEP Ondřej Josefus
Jan Šedivý
98
15
37
7
62
9
86
13
Review
Oblastní přebor, základní část 2. kolo 5
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
10. 10. 2015
09:00
Hala 6. ZŠ Jan Šedivý
Denisa Kovačiková
51
28
14
4
32
10
33
25
Review
Oblastní přebor, základní část 2. kolo 6
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
10. 10. 2015
11:00
Hala 6. ZŠ Denisa Kovačiková
Jan Šedivý
69
34
14
6
44
15
59
34
Review
Oblastní přebor, základní část 2. kolo 7
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
10. 10. 2015
12:30
ARMEX Sportcentrum Zdeněk Dorník
Jan Kout
44
39
23
10
30
18
37
31
Review
Oblastní přebor, základní část 2. kolo 8
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
10. 10. 2015
14:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Zdeněk Dorník
51
45
11
15
25
25
41
39
Review
Oblastní přebor, základní část 3. kolo 9
BK Teplice
Válečníci Děčín
24. 10. 2015
10:00
Sokolovna Na Letné Milan Doksanský
Ondřej Asztalos
12
109
1
35
5
55
7
87
Review
Oblastní přebor, základní část 3. kolo 11
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
24. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Boček
Tereza Hrabáková
66
60
17
4
30
32
42
39
Review
Oblastní přebor, základní část 3. kolo 10
BK Teplice
Válečníci Děčín
24. 10. 2015
12:00
Sokolovna Na Letné Milan Doksanský
Ondřej Asztalos
15
117
0
41
5
59
5
101
Review
Oblastní přebor, základní část 3. kolo 12
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
24. 10. 2015
12:00
Sportovní hala Kort Tereza Hrabáková
Jaroslav Boček
70
41
22
10
38
12
66
17
Review
Oblastní přebor, základní část 4. kolo 15
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
7. 11. 2015
08:00
SPŠ spojů Ondřej Josefus
Ondřej Asztalos
182
0
50
0
89
0
136
0
Review
Oblastní přebor, základní část 4. kolo 13
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
7. 11. 2015
09:00
ARMEX Sportcentrum Simona Prchalová
Jaroslav Boček
87
12
22
11
39
11
68
12
Review
Oblastní přebor, základní část 4. kolo 16
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
7. 11. 2015
10:00
SPŠ spojů Ondřej Asztalos
Ondřej Josefus
186
4
58
4
94
4
142
4
Review
Oblastní přebor, základní část 4. kolo 14
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
7. 11. 2015
12:15
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Boček
Simona Prchalová
96
21
20
10
51
12
68
21
Review
Oblastní přebor, základní část 5. kolo 17
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
21. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Boček
29
99
6
18
18
44
25
58
Review
Oblastní přebor, základní část 5. kolo 18
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
21. 11. 2015
12:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Boček
24
72
6
33
16
51
20
77
Review
Oblastní přebor, základní část 5. kolo 19
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
21. 11. 2015
12:30
Hala 6. ZŠ Pavel Bohata
Denisa Kovačiková
27
93
11
22
19
42
23
69
Review
Oblastní přebor, základní část 5. kolo 20
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
21. 11. 2015
14:30
Hala 6. ZŠ Denisa Kovačiková
Pavel Bohata
35
110
9
39
20
57
29
84
Review
Oblastní přebor, základní část 6. kolo 21
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
5. 12. 2015
09:00
Hala 6. ZŠ Denisa Kovačiková
46
55
9
18
19
31
30
47
Review
Oblastní přebor, základní část 6. kolo 23
BK Kondoři Liberec
BK Teplice
5. 12. 2015
10:00
Sportovní hala Kort Jan Kout
Tereza Hrabáková
69
23
17
4
34
10
50
17
Review
Oblastní přebor, základní část 6. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
5. 12. 2015
11:00
Hala 6. ZŠ Denisa Kovačiková
33
97
6
32
18
55
27
83
Review
Oblastní přebor, základní část 6. kolo 24
BK Kondoři Liberec
BK Teplice
5. 12. 2015
12:00
Sportovní hala Kort Tereza Hrabáková
Jan Kout
55
21
11
3
25
9
31
17
Review
Oblastní přebor, základní část 7. kolo 27
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
19. 12. 2015
09:00
hala UJEP Michal Tesař
Jan Šedivý
36
47
10
14
18
21
26
32
Review
Oblastní přebor, základní část 7. kolo 25
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
9. 1. 2016
10:00
Sokolovna Na Letné Jan Šedivý
Ondřej Asztalos
24
54
6
14
10
32
18
40
Review
Oblastní přebor, základní část 7. kolo 28
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
19. 12. 2015
11:00
hala UJEP Michal Tesař
Jan Šedivý
43
56
16
13
25
31
37
44
Review
Oblastní přebor, základní část 7. kolo 26
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
9. 1. 2016
12:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Šedivý
31
82
10
20
16
43
21
68
Review
Oblastní přebor, základní část 8. kolo 31
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
6. 2. 2016
09:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Liška
Simona Jínová
41
38
10
11
26
15
37
25
Review
Oblastní přebor, základní část 8. kolo 29
Válečníci Děčín
BK Teplice
17. 1. 2016
10:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Denisa Kovačiková
138
8
22
6
69
6
103
6
Review
Oblastní přebor, základní část 8. kolo 32
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
6. 2. 2016
11:00
Hala 6. ZŠ Simona Jínová
Jaroslav Liška
52
51
14
15
33
22
42
34
Review
Oblastní přebor, základní část 8. kolo 30
Válečníci Děčín
BK Teplice
17. 1. 2016
12:00
ARMEX Sportcentrum Denisa Kovačiková
Jaroslav Liška
127
14
42
2
62
10
100
12
Review
Oblastní přebor, základní část 9. kolo 33
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
31. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Kort Václav Hošek
Simona Prchalová
19
71
0
19
13
41
13
57
Review
Oblastní přebor, základní část 9. kolo 35
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
31. 1. 2016
10:00
Sokolovna Na Letné Jan Šedivý
Ondřej Asztalos
5
137
2
36
4
68
4
107
Review
Oblastní přebor, základní část 9. kolo 34
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
31. 1. 2016
12:00
Sportovní hala Kort Simona Prchalová
Václav Hošek
15
69
2
23
3
34
3
52
Review
Oblastní přebor, základní část 9. kolo 36
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
31. 1. 2016
12:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Šedivý
3
160
0
37
3
76
3
114
Review
Oblastní přebor, základní část 10. kolo 39
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
14. 2. 2016
08:30
ARMEX Sportcentrum Simona Prchalová
Michal Tesař
139
12
27
2
65
2
97
9
Review
Oblastní přebor, základní část 10. kolo 37
SLUNETA Ústí n.L.
BK Kondoři Liberec
29. 1. 2016
09:30
hala UJEP Jakub Bár
Jan Šedivý
74
16
27
4
44
11
60
16
Review
Oblastní přebor, základní část 10. kolo 40
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
14. 2. 2016
10:30
ARMEX Sportcentrum Marek Vondrák
Simona Prchalová
128
25
35
8
63
14
98
19
Review
Oblastní přebor, základní část 10. kolo 38
SLUNETA Ústí n.L.
BK Kondoři Liberec
29. 1. 2016
11:30
hala UJEP Jakub Bár
Jan Šedivý
82
17
18
0
34
11
56
14
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Válečníci Děčín 16 16 0 1.482 378 32
2. SLUNETA Ústí n.L. 16 12 4 1.511 421 28
3. BK Kondoři Liberec 16 6 10 713 906 22
4. Slavoj Litoměřice 16 6 10 674 1.168 22
5. BK Teplice 16 0 16 240 1.747 16
Hráč Tým Věk Z
Matěj Tegel BK Kondoři Liberec 18 1
Jakub Ježek Slavoj Litoměřice 17 1
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n.L. 17 1
Jakub Vízek BK Teplice 18 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vondrák Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Šedivý Jan 12 4 8 0 1.0 1.0 1.0
Prchalová Simona 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kovačiková Denisa 8 5 3 0 1.1 1.0 1.1
Kout Jan 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Jínová Simona 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hrabáková Tereza 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Václav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dorník Zdeněk 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Doksanský Milan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Boček Jaroslav 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Bár Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 10 3 7 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře