Mladší minižáci U12, otevřená soutěž

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 1. kolo 7
Slavoj BK Litoměřice
Slovan Litoměřice
1. 10. 2016
09:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Liška
Martina Blašková
15
66
0
19
4
37
6
47
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 1. kolo 4
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
2. 10. 2016
09:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
50
38
20
9
26
21
40
34
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 1. kolo 1
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
1. 10. 2016
10:00
hala UJEP Jan Šedivý
Michael Linka
120
16
38
2
58
6
93
8
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 1. kolo 8
Slovan Litoměřice
BA Tygři Louny
1. 10. 2016
11:00
Hala 6. ZŠ Martina Blašková
Jaroslav Liška
56
43
6
8
21
19
32
30
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 1. kolo 5
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kondoři Liberec
2. 10. 2016
11:45
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
57
20
16
6
32
8
49
18
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 1. kolo 2
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
1. 10. 2016
12:00
hala UJEP Michael Linka
Jan Šedivý
63
22
22
7
35
13
51
14
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 1. kolo 9
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
1. 10. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Liška
Martina Blašková
53
32
16
10
26
16
43
20
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
1. 10. 2016
14:00
hala UJEP Jan Šedivý
Michael Linka
8
107
4
35
4
55
6
78
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 1. kolo 6
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
2. 10. 2016
14:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
12
83
4
25
5
35
10
58
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 2. kolo 16
Slovan Litoměřice
Slavoj BK Litoměřice
16. 10. 2016
09:00
Kalich aréna Vlastimil Krob
Michal Tesař
74
30
18
6
35
18
61
24
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 2. kolo 10
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
15. 10. 2016
09:30
Sokolovna Na Letné Denisa Kovačiková
Ondřej Asztalos
12
74
2
24
4
42
8
56
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 2. kolo 13
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kondoři Liberec
15. 10. 2016
10:00
Tělocvična Národní Tereza Hrabáková
Lukáš Bárta
109
30
27
13
59
13
77
28
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 2. kolo 17
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
16. 10. 2016
11:00
Kalich aréna Michal Tesař
Vlastimil Krob
16
35
4
14
6
25
10
31
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 2. kolo 11
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
15. 10. 2016
11:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Denisa Kovačiková
116
18
30
5
53
10
90
14
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 2. kolo 14
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
15. 10. 2016
12:00
Tělocvična Národní Lukáš Bárta
Tereza Hrabáková
10
136
8
27
9
63
10
96
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 2. kolo 18
BA Tygři Louny
Slovan Litoměřice
16. 10. 2016
13:00
Kalich aréna Vlastimil Krob
Michal Tesař
29
51
8
12
12
21
29
35
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 2. kolo 12
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
15. 10. 2016
13:30
Sokolovna Na Letné Denisa Kovačiková
Ondřej Asztalos
23
58
6
14
10
27
17
50
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 2. kolo 15
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
15. 10. 2016
14:00
Tělocvična Národní Tereza Hrabáková
Lukáš Bárta
80
57
23
10
38
26
62
38
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 3. kolo 22
BK Kondoři Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
29. 10. 2016
09:00
Sportovní hala Kort Michaela Grobarčíková
Václav Hošek
31
94
10
12
10
44
27
59
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 3. kolo 19
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
30. 10. 2016
10:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Jiří Kroček
54
43
10
14
22
22
35
30
40
40
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 3. kolo 25
BA Tygři Louny
Slovan Litoměřice
30. 10. 2016
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Vlastimil Krob
24
75
7
13
12
34
16
56
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 3. kolo 23
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
29. 10. 2016
11:00
Sportovní hala Kort Václav Hošek
Michaela Grobarčíková
68
53
6
15
30
29
48
39
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 3. kolo 20
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
30. 10. 2016
12:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Natálie Horsáková
8
111
0
25
0
52
4
74
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 3. kolo 24
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
29. 10. 2016
13:00
Sportovní hala Kort Michaela Grobarčíková
Václav Hošek
116
42
19
20
60
21
93
27
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 3. kolo 21
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
30. 10. 2016
14:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Natálie Horsáková
114
9
28
2
58
4
91
9
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 3. kolo 26
Slovan Litoměřice
Slavoj BK Litoměřice
25. 10. 2016
15:45
Hala 6. ZŠ Vlastimil Krob
Ondřej Asztalos
74
16
28
5
46
5
65
10
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 3. kolo 27
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
21. 10. 2016
16:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
25
42
2
14
9
22
11
32
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 4. kolo 34
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
13. 11. 2016
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Milan Doksanský
52
29
24
12
38
19
44
25
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 4. kolo 28
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
12. 11. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Denisa Kovačiková
Michael Linka
13
105
6
26
6
53
11
79
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 4. kolo 35
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
13. 11. 2016
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Vlastimil Krob
18
96
2
28
8
48
12
84
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 4. kolo 29
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
12. 11. 2016
12:00
Hala 6. ZŠ Michael Linka
Denisa Kovačiková
89
31
27
7
45
13
65
21
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 4. kolo 31
Slovan Litoměřice
BK Teplice
12. 11. 2016
12:00
Kalich aréna Jiří Kroček
Natálie Horsáková
69
32
21
11
37
20
59
22
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 4. kolo 36
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
13. 11. 2016
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Milan Doksanský
64
37
25
3
33
17
39
33
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 4. kolo 30
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
12. 11. 2016
14:00
Denisa Kovačiková
Michael Linka
67
36
25
9
37
23
59
30
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 4. kolo 32
BK Teplice
BK Kondoři Liberec
12. 11. 2016
14:00
Kalich aréna Natálie Horsáková
Jiří Kroček
87
19
16
11
43
15
63
19
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 4. kolo 33
BK Kondoři Liberec
Slovan Litoměřice
12. 11. 2016
16:00
Kalich aréna Jiří Kroček
Natálie Horsáková
16
101
1
22
8
46
12
77
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 5. kolo 40
BK Kondoři Liberec
Slovan Litoměřice
10. 12. 2016
09:00
Sportovní hala Kort Václav Hošek
Tereza Hrabáková
15
103
6
38
7
53
15
71
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 5. kolo 43
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
27. 11. 2016
09:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
58
37
24
11
38
18
50
28
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 5. kolo 37
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
27. 11. 2016
10:00
Tělocvična Národní Lukáš Bárta
Tereza Hrabáková
69
35
10
16
34
20
49
30
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 5. kolo 44
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
27. 11. 2016
11:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
50
5
12
1
28
3
36
3
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 5. kolo 41
Slovan Litoměřice
BK Teplice
26. 11. 2016
11:30
Sokolovna Na Letné Tereza Hrabáková
Václav Hošek
69
24
14
3
24
9
55
18
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 5. kolo 38
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
27. 11. 2016
12:00
Tělocvična Národní Tereza Hrabáková
Lukáš Bárta
15
146
4
33
6
79
10
116
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 5. kolo 42
BK Teplice
BK Kondoři Liberec
5. 2. 2017
12:00
Sokolovna Na Letné Michal Tesař
Jan Kout
63
29
12
15
36
22
47
25
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 5. kolo 45
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
27. 11. 2016
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
16
79
2
26
11
35
12
67
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 5. kolo 39
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
27. 11. 2016
14:00
Tělocvična Národní Lukáš Bárta
Tereza Hrabáková
92
32
22
4
38
14
58
28
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 6. kolo 46
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
11. 12. 2016
09:00
hala UJEP Michal Tesař
Jan Šedivý
126
11
35
6
63
8
95
9
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 6. kolo 52
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
11. 12. 2016
09:00
Městská sportovní hala Ondřej Asztalos
Natálie Horsáková
36
32
18
6
20
13
28
25
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 6. kolo 49
BK Teplice
Slovan Litoměřice
26. 11. 2016
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Michal Tesař
36
80
11
14
18
35
32
56
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 6. kolo 47
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
11. 12. 2016
11:00
hala UJEP Jan Šedivý
Michal Tesař
36
64
4
17
16
35
26
47
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 6. kolo 50
Slovan Litoměřice
BK Kondoři Liberec
10. 12. 2016
11:00
Sportovní hala Kort Tereza Hrabáková
Václav Hošek
94
9
23
0
53
1
68
3
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 6. kolo 53
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
11. 12. 2016
11:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Ondřej Asztalos
40
62
13
14
19
38
26
48
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 6. kolo 48
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
11. 12. 2016
13:00
hala UJEP Michal Tesař
Jan Šedivý
35
108
6
30
19
59
27
87
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 6. kolo 54
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
11. 12. 2016
13:00
Městská sportovní hala Ondřej Asztalos
Natálie Horsáková
84
31
18
7
36
15
58
29
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 6. kolo 51
BK Kondoři Liberec
BK Teplice
5. 2. 2017
14:00
Sokolovna Na Letné Jan Kout
Michal Tesař
19
78
7
11
9
33
14
48
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 7. kolo 55
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
7. 1. 2017
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Jiří Kroček
37
80
6
24
17
48
27
59
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 7. kolo 58
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
7. 1. 2017
09:00
Hala 6. ZŠ Jan Šedivý
Jan Kout
39
51
8
12
19
26
33
34
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 7. kolo 57
BK Kondoři Liberec
BA Tygři Louny
11. 2. 2017
09:30
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Šedivý
Michal Tesař
28
90
4
20
16
30
20
60
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 7. kolo 56
SLUNETA Ústí n.L.
BK Kondoři Liberec
4. 2. 2017
10:00
hala UJEP Michal Tesař
Michael Linka
135
11
36
0
73
3
102
5
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 7. kolo 59
BK Teplice
Válečníci Děčín
7. 1. 2017
11:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Jan Šedivý
26
83
3
24
17
45
20
68
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 7. kolo 60
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
7. 1. 2017
13:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Jan Šedivý
113
29
38
3
57
16
70
27
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 7. kolo 61
Slovan Litoměřice
BK Levharti Chomutov
7. 1. 2017
13:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Romana Machková
84
15
19
5
44
9
73
9
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 7. kolo 62
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
7. 1. 2017
15:00
Kalich aréna Romana Machková
Jaroslav Liška
29
59
14
10
16
31
25
44
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 7. kolo 63
TJ Slovan Varnsdorf
Slovan Litoměřice
7. 1. 2017
17:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Romana Machková
25
69
3
28
13
34
15
61
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 8. kolo 64
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
21. 1. 2017
09:30
Sportovní hala Kort Jiří Veselý
Miloš Nesvadba
5
129
0
35
0
79
2
97
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 8. kolo 70
TJ Slovan Varnsdorf
Slovan Litoměřice
21. 1. 2017
10:00
Tělocvična Národní Simona Prchalová
Dominik Lipenský
63
50
23
9
34
28
47
37
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 8. kolo 67
Válečníci Děčín
BK Teplice
22. 1. 2017
11:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
64
19
22
3
38
10
54
15
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 8. kolo 65
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
21. 1. 2017
11:30
Sportovní hala Kort Miloš Nesvadba
Jiří Veselý
91
34
27
11
50
16
77
19
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 8. kolo 71
Slovan Litoměřice
BK Levharti Chomutov
21. 1. 2017
12:00
Tělocvična Národní Dominik Lipenský
Simona Prchalová
60
45
19
8
35
20
50
34
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 8. kolo 68
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
22. 1. 2017
13:00
Jaroslav Liška
Ondřej Josefus
36
37
7
5
17
13
26
26
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 8. kolo 66
BA Tygři Louny
BK Kondoři Liberec
21. 1. 2017
13:30
Sportovní hala Kort Jiří Veselý
Miloš Nesvadba
137
25
26
11
60
11
90
24
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 8. kolo 72
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
21. 1. 2017
14:00
Tělocvična Národní Simona Prchalová
Dominik Lipenský
35
64
6
17
16
34
22
54
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 8. kolo 69
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
22. 1. 2017
15:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Ondřej Josefus
35
97
7
28
24
46
30
79
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 9. kolo 73
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
7. 1. 2017
-
74
36
27
16
44
23
62
36
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 9. kolo 79
BK Levharti Chomutov
Slovan Litoměřice
4. 2. 2017
09:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Vlastimil Krob
16
98
6
28
12
50
14
84
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 9. kolo 76
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
26. 2. 2017
10:00
Sokolovna Na Letné Jiří Kroček
Natálie Horsáková
79
31
27
4
37
12
53
26
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 9. kolo 80
Slovan Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
4. 2. 2017
11:00
Městská sportovní hala Vlastimil Krob
Jiří Kroček
58
25
10
13
22
18
34
22
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 9. kolo 74
BA Tygři Louny
BK Kondoři Liberec
11. 2. 2017
11:30
Hala ZŠ Přemyslovců Michal Tesař
Jan Šedivý
81
31
21
13
39
19
66
24
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 9. kolo 75
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
4. 2. 2017
12:00
hala UJEP Michael Linka
Michal Tesař
6
89
2
24
4
45
4
63
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 9. kolo 77
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
26. 2. 2017
12:00
Sokolovna Na Letné Natálie Horsáková
Jiří Kroček
14
122
1
29
5
51
9
88
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 9. kolo 81
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levharti Chomutov
4. 2. 2017
13:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Vlastimil Krob
61
35
17
10
33
13
55
29
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 9. kolo 78
Válečníci Děčín
BK Teplice
26. 2. 2017
14:00
Sokolovna Na Letné Jiří Kroček
Natálie Horsáková
89
21
29
0
52
4
73
6
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 10. kolo 82
Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
5. 3. 2017
09:00
Kalich aréna Jan Kout
Ondřej Josefus
32
78
0
22
7
31
20
59
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 10. kolo 88
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
18. 2. 2017
09:00
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Michael Linka
44
27
10
6
17
15
23
19
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 10. kolo 85
BA Tygři Louny
BK Teplice
19. 2. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Michal Tesař
Michael Linka
70
33
32
2
42
15
56
21
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 10. kolo 83
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
5. 3. 2017
11:00
Kalich aréna Ondřej Josefus
Jan Kout
75
40
23
11
43
23
53
32
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 10. kolo 89
BK Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec
18. 2. 2017
11:00
Hala 6. ZŠ Michael Linka
Michal Tesař
51
33
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 10. kolo 86
BK Teplice
TJ Slovan Varnsdorf
19. 2. 2017
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Michael Linka
Michal Tesař
30
70
6
13
11
36
21
52
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 10. kolo 84
Válečníci Děčín
Slovan Litoměřice
5. 3. 2017
13:00
Kalich aréna Jan Kout
Ondřej Josefus
55
52
11
13
24
19
49
30
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 10. kolo 90
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
18. 2. 2017
13:00
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Michael Linka
32
84
11
11
22
36
25
60
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 10. kolo 87
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygři Louny
19. 2. 2017
14:00
Hala ZŠ Přemyslovců Michal Tesař
Michael Linka
50
72
20
15
32
45
46
59
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 11. kolo 91
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
19. 2. 2017
09:00
ARMEX Sportcentrum Antonín Ďurana
Romana Machková
41
94
10
15
19
44
35
59
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 11. kolo 94
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice
5. 3. 2017
10:00
Tělocvična Národní Tereza Hrabáková
Simona Prchalová
71
42
25
10
42
23
56
29
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 11. kolo 98
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
18. 3. 2017
10:00
Sportovní hala Kort Tereza Hrabáková
Michaela Martinovská
108
5
40
0
64
2
79
5
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 11. kolo 92
SLUNETA Ústí n.L.
Slovan Litoměřice
19. 2. 2017
11:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Romana Machková
84
44
29
10
45
22
64
32
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 11. kolo 95
BK Teplice
BA Tygři Louny
5. 3. 2017
12:00
Tělocvična Národní Simona Prchalová
Tereza Hrabáková
43
70
12
16
18
32
33
50
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 11. kolo 97
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
5. 3. 2017
12:00
Městská sportovní hala Daniel Rom
Natálie Horsáková
37
53
12
13
17
33
30
41
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 11. kolo 99
BK Kondoři Liberec
BK Levharti Chomutov
19. 3. 2017
12:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Ondřej Asztalos
16
78
7
27
7
46
14
64
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 11. kolo 93
Slovan Litoměřice
Válečníci Děčín
19. 2. 2017
13:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Antonín Ďurana
33
53
10
14
18
28
28
43
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 11. kolo 96
BA Tygři Louny
TJ Slovan Varnsdorf
5. 3. 2017
14:00
Tělocvična Národní Tereza Hrabáková
Simona Prchalová
33
49
6
12
15
29
23
37
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 12. kolo 102
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
18. 3. 2017
09:00
hala UJEP Dominik Lipenský
Ondřej Asztalos
25
56
6
14
11
32
21
42
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 12. kolo 103
BK Teplice
BA Tygři Louny
19. 3. 2017
09:00
Sokolovna Na Letné Vlastimil Krob
Michal Tesař
44
43
13
15
30
25
36
32
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 12. kolo 101
Slovan Litoměřice
Válečníci Děčín
18. 3. 2017
11:00
hala UJEP Ondřej Asztalos
Dominik Lipenský
46
65
12
25
23
39
33
56
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 12. kolo 104
BA Tygři Louny
TJ Slovan Varnsdorf
19. 3. 2017
11:00
Sokolovna Na Letné Michal Tesař
Vlastimil Krob
46
47
15
12
29
22
40
34
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 12. kolo 106
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
18. 3. 2017
12:00
Sportovní hala Kort Michaela Martinovská
Tereza Hrabáková
13
103
0
30
4
47
6
75
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 12. kolo 100
SLUNETA Ústí n.L.
Slovan Litoměřice
18. 3. 2017
13:00
hala UJEP Ondřej Asztalos
Dominik Lipenský
64
50
13
13
30
26
48
40
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 12. kolo 105
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice
19. 3. 2017
13:00
Sokolovna Na Letné Vlastimil Krob
Michal Tesař
56
49
8
16
23
28
35
42
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 12. kolo 107
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
5. 3. 2017
14:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Daniel Rom
43
44
8
11
20
22
32
36
Review
mladší minižáci U12, otevřená soutěž 12. kolo 108
BK Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec
19. 3. 2017
14:00
Městská sportovní hala Ondřej Asztalos
Jiří Kroček
69
15
13
3
40
5
50
11
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SLUNETA Ústí n.L. 24 24 0 2.357 569 48
2. Válečníci Děčín 24 20 4 1.808 906 44
3. Slovan Litoměřice 24 17 7 1.588 877 41
4. Slovan Varnsdorf 24 16 8 1.361 1.208 40
5. BA Tygři Louny 24 11 13 1.223 1.104 35
6. BK Teplice 24 8 16 993 1.412 32
7. Slavoj Litoměřice 24 6 18 900 1.577 30
8. BK Chomutov 24 6 18 750 1.524 30
9. BK Kondoři Liberec 24 0 24 472 2.275 24
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Martin Čech BK Teplice 16 12 1.0 1.9 0.8 0.3/0.9 0.0* 0.9
Vít Straška BK Chomutov 16 2 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Matyáš Ježek Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mondschein USK Praha 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kubec Slavoj Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sertič BK Kondoři Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Žižka Válečníci Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Doležal BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Fröhlich BA Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Menčíková Slovan Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
SLUNETA Ústí n.L. 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Teplice 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Chomutov 2 6.0 3.0 /9.5 31.6 18.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Jiří 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Tesař Michal 22 11 11 0 1.4 1.4 1.4
Šedivý Jan 11 5 6 0 1.2 1.2 1.2
Rom Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Prchalová Simona 6 3 3 0 1.3 1.3 1.3
Nesvadba Miloš 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Martinovská Michaela 2 1 1 0 3.5 3.5 3.5
Machková Romana 6 2 4 0 1.4 1.5 1.5
Liška Jaroslav 8 6 2 0 1.1 1.1 1.1
Lipenský Dominik 6 2 4 0 1.6 1.6 1.6
Linka Michael 14 5 9 0 1.3 1.3 1.3
Kroček Jiří 15 9 6 0 1.5 1.3 1.4
Krob Vlastimil 14 8 6 0 1.3 1.3 1.3
Kovačiková Denisa 6 4 2 0 1.1 1.2 1.1
Kout Jan 15 9 6 0 1.2 1.3 1.2
Josefus Ondřej 12 5 7 0 1.2 1.2 1.2
Hrabáková Tereza 14 8 6 0 1.4 1.5 1.5
Hošek Václav 6 2 4 0 1.2 1.5 1.3
Horsáková Natálie 14 5 9 0 1.5 1.3 1.4
Grobarčíková Michaela 3 2 1 0 1.3 1.5 1.4
Ďurana Antonín 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Doksanský Milan 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Blašková Martina 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Bárta Lukáš 6 3 3 0 1.3 1.3 1.3
Asztalos Ondřej 15 9 6 0 1.4 1.3 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře