Mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 1. kolo 3
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
18. 1. 2020
09:30
hala UJEP Natálie Kunclová
Michal Tesař
51
54
10
13
27
28
31
43
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 1. kolo 4
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
18. 1. 2020
11:30
hala UJEP Michal Tesař
Natálie Kunclová
50
45
16
11
29
23
40
31
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 1. kolo 1
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
19. 1. 2020
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Natálie Kunclová
71
38
17
2
33
17
57
23
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 1. kolo 2
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
19. 1. 2020
15:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Kunclová
Ondřej Josefus
63
41
14
13
36
24
47
31
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 2. kolo 5
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 2. kolo 6
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 2. kolo 7
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
17. 2. 2020
15:00
hala UJEP Michal Tesař
Vladislav Lunhul
53
95
7
32
27
52
41
76
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 2. kolo 8
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
17. 2. 2020
17:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Michal Tesař
42
70
16
16
22
37
34
48
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 3. kolo 11
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 3. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 3. kolo 9
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
15. 2. 2020
14:30
hala UJEP Jan Gabriel
Andrea Ryvolová
45
60
7
21
13
35
34
52
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 3. kolo 10
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
15. 2. 2020
16:30
hala UJEP Andrea Ryvolová
Jan Gabriel
62
53
22
14
32
26
54
38
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 4. kolo 13
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
29. 2. 2020
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
29
57
8
18
14
28
22
41
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 4. kolo 14
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
29. 2. 2020
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karolína Vostatková
Sabina Vondráčková
50
87
11
17
23
39
41
57
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 4. kolo 15
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
9. 3. 2020
16:30
Hala 6. ZŠ Tereza Lepší
Jaroslav Pazourek
53
59
18
20
35
31
52
44
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 4. kolo 16
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
9. 3. 2020
18:30
Hala 6. ZŠ Jaroslav Pazourek
Tereza Lepší
37
50
6
16
21
26
28
35
Review
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 5. kolo 17
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 5. kolo 18
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 5. kolo 19
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 5. kolo 20
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 6. kolo 21
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 6. kolo 22
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 6. kolo 23
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. 6. kolo 24
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Válečníci Děčín 6 6 0 443 253 12
2. SLUNETA Ústí n.L. 8 4 4 412 467 12
3. BA Tygři Louny 6 1 5 271 385 7
4. Slavoj Litoměřice 4 1 3 189 210 5
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n.L. 13 4 1.0 2.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Petr Hasman Slavoj Litoměřice 13 6 1.0 1.3 0.7 0.0/0.7 0.0* 0.7
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Antonín Růžička SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Buben Slovan Varnsdorf 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Houška Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Ulrich BA Tygři Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Zouhar BA Louny 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kvído Flegel Válečníci Děčín B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vostatková Karolína 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Vondráčková Sabina 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Tesař Michal 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Ryvolová Andrea 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kunclová Natálie 4 2 2 0 1.0 2.0 1.5
Josefus Ondřej 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Gabriel Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře