Mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 1. kolo 3
Válečníci Děčín
BK Teplice
25. 9. 2021
09:00
Sportovní hala Křešice
97
26
21
5
48
12
69
20
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 1. kolo 1
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
10. 10. 2021
10:00
ZŠ Pod Parkem Jakub Gabriel
Vincent Šedivý
31
40
7
11
12
23
26
25
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 1. kolo 4
Válečníci Děčín
BK Teplice
25. 9. 2021
11:00
Sportovní hala Křešice
90
23
16
9
39
15
63
19
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 1. kolo 2
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
10. 10. 2021
12:00
ZŠ Pod Parkem Vincent Šedivý
Jakub Gabriel
38
50
12
10
20
28
30
34
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 2. kolo 5
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
9. 10. 2021
09:00
tělocvična SPŠ Vojta Kočárník
Kateřina Žatecká
24
62
8
14
11
36
22
48
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 2. kolo 7
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
9. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Mattias Kundert
Sabina Vondráčková
7
107
0
36
2
55
4
86
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 2. kolo 6
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
9. 10. 2021
11:00
tělocvična SPŠ Vojta Kočárník
Kateřina Žatecká
20
49
6
14
11
27
17
35
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 2. kolo 8
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
9. 10. 2021
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Sabina Vondráčková
Mattias Kundert
14
112
6
32
8
56
12
83
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 3. kolo 11
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
23. 10. 2021
09:30
Sokolovna Na Letné Andrea Ryvolová
Vincent Šedivý
40
64
6
20
28
31
34
53
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 3. kolo 9
Válečníci Děčín
BK Baník Most
23. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Křešice Matyáš Fichtner
Adéla Zemancová
113
10
33
0
50
6
83
6
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 3. kolo 12
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
23. 10. 2021
11:30
Sokolovna Na Letné Vincent Šedivý
Andrea Ryvolová
39
70
9
21
25
39
31
58
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 3. kolo 10
Válečníci Děčín
BK Baník Most
23. 10. 2021
12:00
Sportovní hala Křešice Matyáš Fichtner
Adéla Zemancová
125
6
38
0
72
0
95
2
Review
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 4. kolo 13
BK Baník Most
BK Teplice
13. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 4. kolo 14
BK Baník Most
BK Teplice
13. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 4. kolo 15
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
13. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 4. kolo 16
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
13. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 5. kolo 17
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
27. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 5. kolo 18
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
27. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 5. kolo 19
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most
27. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 5. kolo 20
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most
27. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 6. kolo 21
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
11. 12. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 6. kolo 22
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
11. 12. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 6. kolo 23
BK Teplice
Válečníci Děčín
11. 12. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 6. kolo 24
BK Teplice
Válečníci Děčín
11. 12. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 7. kolo 25
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
8. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 7. kolo 26
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
8. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 7. kolo 27
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
8. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 7. kolo 28
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
8. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 8. kolo 29
BK Baník Most
Válečníci Děčín
22. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 8. kolo 30
BK Baník Most
Válečníci Děčín
22. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 8. kolo 31
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
22. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 8. kolo 32
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
22. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 9. kolo 33
BK Teplice
BK Baník Most
5. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 9. kolo 34
BK Teplice
BK Baník Most
5. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 9. kolo 35
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
5. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 9. kolo 36
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
5. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 10. kolo 37
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
19. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 10. kolo 38
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
19. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 10. kolo 39
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
19. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B 10. kolo 40
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
19. 2. 2022
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Válečníci Děčín 6 6 0 536 109 12
2. BK Chomutov 6 4 2 268 259 10
3. SLUNETA Ústí n.L. 4 2 2 288 111 6
4. Baník Most 4 0 4 37 457 4
5. BK Teplice 4 0 4 128 321 4
Hráč Tým Věk Z
Nikodim Alimov BK Teplice 10 1
Milan Bělohoubek Baník Most 9 1
Alex Petr Dubina SLUNETA Ústí n.L. 11 1
Kryštof Benc Válečníci Děčín 11 1
Daniel Asbóth BK Chomutov 10 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Zemancová Adéla 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Vondráčková Sabina 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šedivý Vincent 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Ryvolová Andrea 2 1 1 0 2.5 1.0 1.8
Kundert Mattias 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Fichtner Matyáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře