BA 2006 Roudnice n.L.

Kategorie
Mladší minižáci U12
Soutěž
Mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A

Základní informace

Organizační pracovník

od: 28. 7. 2017
Petr Krištof
petanMP@seznam.cz
724 398 994

Asistent trenéra

od: 29. 7. 2017
Jaroslav Pazourek
jaroslav.pazourek@seznam.cz
777 237 909

Asistent trenéra

od: 29. 7. 2017
Radek Pochman
radek.pochman@seznam.cz
605 283 677

Asistent trenéra

od: 27. 8. 2020
Eva Žižková
zizkova.eva@gmail.com
606 761 883

Trenér

od: 25. 8. 2021
Jiří Nýdr
jgin@seznam.cz
602 891 286

Asistent trenéra

od: 25. 8. 2021
Jan Veselý
janvescom@gmail.com
606 369 503

Adresa

Basketbalová Akademie 2006´ z.s.
Na Kolečku
413 01 Roudnice n.L.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Vít Semerád 2010 11 4 6.0 2.3 1.5/3.0 50.0 0.3
Kateřina Čechová 2010 0 11 6 2.2 0.8 0.5/1.8 27.3 1.3
Adam Hart 2010 11 6 1.8 0.8 0.2/0.8 20.0 2.7
Michal Hála 2010 11 6 1.7 0.7 0.3/0.7 50.0 2.5
Jakub Havránek 2011 10 6 1.5 0.5 0.5/1.3 37.5 0.8
Zuzana Jandová 2011 0 10 2 3.0 1.5 0.0/0.5 0.0 0.0
Ondřej Augustýn 2011 10 6 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.3
Ondřej Janatka 2010 11 2 2.5 1.0 0.5/1.0 50.0 0.0
Štěpán Nýdr 2012 9 6 0.8 0.3 0.2/0.3 50.0 0.8
Tomáš Procházka 2011 10 4 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Patrik Augustýn 2011 10 6 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0 1.2
Kryštof Maier 2012 9 6 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0 1.2
Damián Krůpa 2011 10 6 0.3 0.2 0.0/0.3 0.0 0.2
Šimon Malý 2010 11 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Ďurišová 2010 0 11 6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Matěj Kadlec 2010 11 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Malý 2012 9 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Karolína Kozáková 2010 0 11 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Koudelka 2010 11 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Vrba 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Ahmeti 2012 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Cihla 2012 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Antonín Maneth 2012 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Paneš 2012 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vendelín Kotrba 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Vrba 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Žáková 2011 0 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Loupal 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Elias 2012 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mikuláš Havlíček 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Pokorný 2012 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Antonín Tošner 2012 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sofie Mašková 2010 0 11 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Janda 2012 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alexandr Douša 2010 11 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Mencl 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Pojkar 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
5 mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A (mladší minižáci U12) Hosté 9. 10. 2021 BK Brandýs n.L 127:2 1 0/1 0% 18
6 mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A (mladší minižáci U12) Hosté 9. 10. 2021 BK Brandýs n.L 118:6 3 0/0 % 7
25 mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A (mladší minižáci U12) Domácí 26. 9. 2021 BK Brandýs n.L 10:130 2 6/7 46.2% 20
26 mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A (mladší minižáci U12) Domácí 26. 9. 2021 BK Brandýs n.L 15:119 6 3/3 50% 12
3 mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A (mladší minižáci U12) Domácí 25. 9. 2021 BA Lynx Liberec 40:58 18 4/10 28.6% 12
4 mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A (mladší minižáci U12) Domácí 25. 9. 2021 BA Lynx Liberec 28:48 12 4/9 30.8% 10
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Lynx Liberec
40
58
8
11
14
23
28
35
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Review
1. kolo 25. 9. 2021
12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Lynx Liberec
28
48
11
7
18
21
21
25
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Review
7. kolo 26. 9. 2021
10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Brandýs n.L
10
130
0
34
5
61
6
104
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Review
7. kolo 26. 9. 2021
12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Brandýs n.L
15
119
5
29
10
59
13
93
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Review
2. kolo 9. 10. 2021
12:00
BK Brandýs n.L
BA 2006 Roudnice n.L.
118
6
28
0
52
4
86
4
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Review
2. kolo 9. 10. 2021
10:00
BK Brandýs n.L
BA 2006 Roudnice n.L.
127
2
36
2
64
2
95
2
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Review
3. kolo 23. 10. 2021
12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
3. kolo 23. 10. 2021
10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
BA Lynx Liberec
BA 2006 Roudnice n.L.
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
BA Lynx Liberec
BA 2006 Roudnice n.L.
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
9. kolo 5. 2. 2022
00:00
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
9. kolo 5. 2. 2022
00:00
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2017/18 mladší minižáci U12, Oblastní přebor 2 51