Tomáš Ečer
Národnost
CZE
Ročník narození
2012 -
12 let
Aktuální klub
BA 2006 Roudnice n.L.
Kariéra
Sezony
2
Zápasy
41
Procento vítězství
58.5%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/23 nejmladší minižactvo U11 - nejmladší minižactvo U11, přípravná část | BA 2006 Roudnice n.L. | 12 | 2.4 | 1.2 | 0 | 0.1/0.3 | 33.3 | - |
2022/23 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní přebor | BA 2006 Roudnice n.L. | 4 | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0.5 | 0.0 | - |
2022/23 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C | BA 2006 Roudnice n.L. | 1 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2023/24 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A | BA 2006 Roudnice n.L. | 4 | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2023/24 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A | BA 2006 Roudnice n.L. | 6 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2023/24 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní přebor | BA 2006 Roudnice n.L. | 14 | 1.1 | 0.4 | 0 | 0.3/0.4 | 66.7 | - |
Průměr za kariéru | 20.5 | 1.4 | 0.6 | 0.0 | 0.1/0.3 | 50.0 | 0.3 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. 10. 2023 | mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A | Slavoj Litoměřice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A | BK Chomutov | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A | Slavoj Litoměřice | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A | BK Chomutov | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | BK Česká Lípa | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | Válečníci Děčín | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | Válečníci Děčín | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | BK Česká Lípa | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 12. 2023 | starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A | Slovan Varnsdorf | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 12. 2023 | starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A | Slovan Varnsdorf | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | BK Česká Lípa | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
6. 1. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | Válečníci Děčín | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | SLUNETA Ústí n.L. | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | Slovan Varnsdorf | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A | BA Lynx Liberec | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A | BA Lynx Liberec | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 2. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | SLUNETA Ústí n.L. | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 2. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | Slovan Varnsdorf | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A | Válečníci Děčín B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A | Válečníci Děčín B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | BK Teplice | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
16. 3. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | BA Lynx Liberec | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
20. 4. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | BA Lynx Liberec | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 4. 2024 | mladší minižáci U12, Oblastní přebor | BK Teplice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 24 | 24 | 10 | 4/6 | 66.7 | ||
Průměr | 24 | 1.0 | 0.4 | 0.0 | 0.2/0.3 | 66.7 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Levharti Chomutov | 3 | 4.3 | 2.0 | 0.0 | 0.3/1.0 | 33.3 | 0.7 |
BK Baník Most | 1 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Česká Lípa | 3 | 2.7 | 1.0 | 0.0 | 0.7/0.7 | 100.0 | 0.3 |
SLUNETA Ústí n.L. | 2 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Slovan Varnsdorf | 3 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Válečníci Děčín B | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA Lynx Liberec | 3 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 0.3 |
SLUNETA Ústí n.L. | 3 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Teplice | 3 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.7/1.3 | 50.0 | - |
Slavoj Litoměřice | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Chomutov | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Válečníci Děčín | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Válečníci Děčín U10 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA LYNX Liberec mix | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA LYNX Liberec B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Válečníci Děčín | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
Slovan Varnsdorf | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA Lynx Liberec | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Slovan Varnsdorf | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |