Mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo 1
TJ Slovan Varnsdorf
BK Brandýs n.L
25. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Vincent Šedivý
Jan Šedivý
17
102
2
26
6
54
12
76
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo 3
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Lynx Liberec
25. 9. 2021
10:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem 40
58
8
11
14
23
28
35
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo 2
TJ Slovan Varnsdorf
BK Brandýs n.L
25. 9. 2021
12:00
Sportovní hala Vincent Šedivý
Jan Šedivý
34
68
6
16
10
39
24
51
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo 4
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Lynx Liberec
25. 9. 2021
12:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem 28
48
11
7
18
21
21
25
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo 7
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
9. 10. 2021
09:30
Hala 6. ZŠ Vincent Šedivý
Jan Šedivý
33
55
2
17
7
29
15
49
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo 5
BK Brandýs n.L
BA 2006 Roudnice n.L.
9. 10. 2021
10:00
ZŠ Na Výsluní Petr Frána
Miloš Nesvadba
127
2
36
2
64
2
95
2
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
9. 10. 2021
11:30
Hala 6. ZŠ Vincent Šedivý
Jan Šedivý
29
55
0
22
12
29
15
49
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo 6
BK Brandýs n.L
BA 2006 Roudnice n.L.
9. 10. 2021
12:00
ZŠ Na Výsluní Miloš Nesvadba
Petr Frána
118
6
28
0
52
4
86
4
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo 11
BA Lynx Liberec
BK Brandýs n.L
23. 10. 2021
09:30
Sportovní hala Kort
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo 9
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2021
10:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem František Tichý
Josef Repka
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo 12
BA Lynx Liberec
BK Brandýs n.L
23. 10. 2021
11:30
Sportovní hala Kort
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo 10
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2021
12:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Josef Repka
František Tichý
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo 15
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
13. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo 16
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
13. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
13. 11. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo 14
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
13. 11. 2021
12:00
Hala 6. ZŠ
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 5. kolo 17
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
27. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 5. kolo 18
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
27. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 5. kolo 19
BK Brandýs n.L
Slavoj BK Litoměřice
27. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 5. kolo 20
BK Brandýs n.L
Slavoj BK Litoměřice
27. 11. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo 21
BK Brandýs n.L
TJ Slovan Varnsdorf
11. 12. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo 22
BK Brandýs n.L
TJ Slovan Varnsdorf
11. 12. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo 23
BA Lynx Liberec
BA 2006 Roudnice n.L.
11. 12. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo 24
BA Lynx Liberec
BA 2006 Roudnice n.L.
11. 12. 2021
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo 27
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
8. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo 28
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
8. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo 25
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Brandýs n.L
26. 9. 2021
10:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem 10
130
0
34
5
61
6
104
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo 26
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Brandýs n.L
26. 9. 2021
12:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem 15
119
5
29
10
59
13
93
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 8. kolo 29
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
22. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 8. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
22. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 8. kolo 31
BK Brandýs n.L
BA Lynx Liberec
22. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 8. kolo 32
BK Brandýs n.L
BA Lynx Liberec
22. 1. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo 33
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
5. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo 34
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
5. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo 35
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
5. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo 36
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
5. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo 37
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
19. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo 38
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
19. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo 39
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs n.L
19. 2. 2022
-
Preview
mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo 40
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs n.L
19. 2. 2022
-
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
20 Simon Dvořák BK Brandýs n.L. 11 12 1.0 8.0 3.5 1.0/1.5 0.0* 0.2
Kateřina Čechová BA 2006 Roudnice n.L. 11 6 1.0 2.2 0.8 0.5/1.8 0.0* 1.3
Jan Bér Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Boháček Slovan Varnsdorf 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Fel BA Lynx Liberec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Slovan Varnsdorf 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Brandýs n.L. 6 51.5 7.7 /14.0 54.8 7.0
BA 2006 Roudnice n.L. 6 7.0 2.8 /7.8 36.2 13.2
BA Lynx Liberec 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šedivý Vincent 4 4 0 0 1.5 1.0 1.3
Šedivý Jan 4 0 4 0 1.5 1.0 1.3
Nesvadba Miloš 2 1 1 0 - 1.0 1.0
Frána Petr 2 1 1 0 - 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře