Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 1
Jižní Supi B
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 1. kolo 2
BK R&J EBC Mělník
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 1. kolo 3
BK Kralupy junior
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 1. kolo 4
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 2. kolo 5
Jižní Supi B
BK Baník Most
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 2. kolo 6
BC Benešov
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 2. kolo 7
BK R&J EBC Mělník
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Dragan Panič
Preview
Skupina B 2. kolo 8
BK Brandýs nad Labem
BK Teplice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 3. kolo 9
Jižní Supi B
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 3. kolo 12
BK Brandýs nad Labem
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 3. kolo 10
BC Benešov
BK Baník Most
Bude upřesněno
-
SH Benešov Michal Dub
Petr Buršík
Preview
Skupina B 3. kolo 11
BK R&J EBC Mělník
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Skupina B 4. kolo 13
BK Baník Most
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Most - malá hala
Preview
Skupina B 4. kolo 14
Válečníci Děčín B
BK Teplice
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 4. kolo 15
Jižní Supi B
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 4. kolo 16
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 5. kolo 17
BK Baník Most
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Most - malá hala
Preview
Skupina B 5. kolo 18
Válečníci Děčín B
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 5. kolo 19
Jižní Supi B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 5. kolo 20
BC Benešov
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 6. kolo 21
BK R&J EBC Mělník
BK Baník Most
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Skupina B 6. kolo 22
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 6. kolo 23
BK Kralupy junior
Jižní Supi B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 6. kolo 24
BK Teplice
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 7. kolo 25
BK R&J EBC Mělník
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Skupina B 7. kolo 26
BK Brandýs nad Labem
BK Baník Most
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 7. kolo 27
BK Kralupy junior
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 7. kolo 28
BK Teplice
Jižní Supi B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 8. kolo 29
BC Benešov
Jižní Supi B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 8. kolo 30
BK Brandýs nad Labem
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 8. kolo 31
BK Teplice
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Sokolovna Na Letné
Preview
Skupina B 8. kolo 32
Válečníci Děčín B
BK Baník Most
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 9. kolo 33
Válečníci Děčín B
Jižní Supi B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 9. kolo 34
BK Baník Most
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 9. kolo 35
BK Teplice
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 9. kolo 36
BK Kralupy junior
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 37
BK Baník Most
Jižní Supi B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 38
Válečníci Děčín B
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 39
BK Kralupy junior
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 40
BK Teplice
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 11. kolo 41
BK Teplice
BK Baník Most
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 11. kolo 42
BK Kralupy junior
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 11. kolo 43
BK Brandýs nad Labem
Jižní Supi B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 11. kolo 44
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Skupina B 12. kolo 45
BK Kralupy junior
BK Baník Most
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 12. kolo 46
BK Teplice
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 12. kolo 47
BK R&J EBC Mělník
Jižní Supi B
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Skupina B 12. kolo 48
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 13. kolo 49
Válečníci Děčín B
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 13. kolo 50
BK Baník Most
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 13. kolo 51
BC Benešov
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 13. kolo 52
Jižní Supi B
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 14. kolo 53
BK Baník Most
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 14. kolo 54
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 14. kolo 55
Jižní Supi B
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 14. kolo 56
BC Benešov
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Jižní Supi B 0 0 0
2. BKj Kralupy 0 0 0
3. BC Benešov 0 0 0
4. Válečníci Děčín B 0 0 0
5. Baník Most 0 0 0
6. BK Teplice 0 0 0
7. BK Brandýs n. L. 0 0 0
8. R&J EBC Mělník 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Haman Kanonýři Josefov 18 4 1.0 14.8 5.0 1.0 1.8/3.3 53.8 0.8
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 19 7 1.0 7.9 2.4 0.9 0.4/0.6 0.0* 1.9
Tomáš Sýkora CBU 18 3 1.0 16.7 4.0 2.3 1.7/3.3 50.0 3.0
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 2 6.5 16.0 4.5 1.5 / 0.5 2.5/3.0 83.3 2.5
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 1 1.0 23.0 7.0 1.0 6.0/10.0 60.0 3.0
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17 4 18.3 5.3 2.0 0.0 / 1.8 1.3/2.0 62.5 2.0
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary (MS) 18 1 1.0 20.0 4.0 3.0 3.0/6.0 50.0 5.0
David Fraňo Levharti Chomutov 18 3 1.0 6.0 1.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Jan Kolář BKj Kralupy 19 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Eliáš Kalish BCM Orli Prostějov 16 4 15.3 3.5 0.5 0.8 / 2.3 0.3/0.5 0.0* 1.3
Vít Kadlec TB Č. Budějovice C 18 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Dalibor Gojiš BK Vyškov 18 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.0
Radek Slavíček SKB Tišnov 19 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/1.5 0.0* 3.0
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Štěpán Jirků BBK Blansko 19 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.5
Jonáš Janota BA Nymburk 16 4 10.5 2.5 0.8 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.0
Jáchym Cita Válečníci Děčín 19 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 3.5
Jan Kříž Sokol Písek B 19 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 18 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Stanislav Sychra Slovan Černá Pole C 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Igor Janouch BK Tábor 18 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Jan Popelka Tigers Č. Budějovice 19 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Řízek BK Děčín Křešice 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Eibl BK Baník Most B 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 18 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Vojtěch Konečný Basket Brno 17 2 12.5 1.0 0.5 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Jelínek SA Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lukšík SAM Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pospíšil SAM Brno C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rossi Sokol BK Chrudim 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 František Horák Tesla Pardubice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Novák BK Kral-Jun.muži 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Musil Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Heřík Snakes Ostrava C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Beneš BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kapusta BBK DS Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Brož BK Přeštice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Lašák Jižní Supi B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Kočvara Basket Kohouti D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šesták SK Bruntál 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Bis TJ Znojmo 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Choma BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Fleisig BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jurman BK Teplice 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Helvig Sokol pražský 18 1 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulaj NH Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Fousek BC Benešov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Uldrych SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bartoš BC Benešov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Severa Basketbal TJ Svitavy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Pastrňák Snakes Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kvapil BVK Holice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brada BK Přeštice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Peterek SKB Rokycany "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Řánek TJ Loko Cheb 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Davies Lipník 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pacelt BK Sokolov U 22 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář Měl 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Blaštík BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 16 2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kejmar BraB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Franěk R&J EBC Mělník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Klapetek Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Holman BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kolář Bra 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kalabza SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kilián Krytinář BK Vyškov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Neděla Sp. Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mihál NH Ostrava 17 2 16.0 0.0 0.0 0.0 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michael Jan Franěk Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jan Haman Kanonýři Josefov 18 42 16 4 6 2
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 19 81 27 6 9 6
Tomáš Sýkora CBU 18
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 32 14 0 4 6
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 78 20 12 2 4
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 24 12 0 4 4
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary (MS) 18 20 4 3 3 5
David Fraňo Levharti Chomutov 18
Jan Kolář BKj Kralupy 19
Eliáš Kalish BCM Orli Prostějov 16
Vít Kadlec TB Č. Budějovice C 18 2 1 0 0 0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 12 4 1 1 1
Dalibor Gojiš BK Vyškov 18 6 2 1 1 2
Radek Slavíček SKB Tišnov 19 9 4 0 2 4
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19
Štěpán Jirků BBK Blansko 19 7 3 1 1 2
Jonáš Janota BA Nymburk 16
Jáchym Cita Válečníci Děčín 19
Jan Kříž Sokol Písek B 19
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 18
Stanislav Sychra Slovan Černá Pole C 18
Igor Janouch BK Tábor 18 10 2 0 6 2
Jan Popelka Tigers Č. Budějovice 19 5 1 1 0 1
Marek Řízek BK Děčín Křešice 19
Tomáš Eibl BK Baník Most B 19
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 18
Vojtěch Konečný Basket Brno 17
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19
Jan Jelínek SA Brno 19
Tomáš Lukšík SAM Brno B 18
Matěj Pospíšil SAM Brno C 18
Tomáš Rossi Sokol BK Chrudim 18 20 10 1 2 2
14 František Horák Tesla Pardubice 19
Michal Novák BK Kral-Jun.muži 18
Jakub Musil Loko Břeclav 20
Lukáš Heřík Snakes Ostrava C 19
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17
Tadeáš Beneš BK Brandýs n. L. 19
Jakub Kapusta BBK DS Brno 18
Dominik Brož BK Přeštice 16
David Lašák Jižní Supi B 19
Max Kočvara Basket Kohouti D 18
Matěj Šesták SK Bruntál 18
Vítek Bis TJ Znojmo 18
Jakub Choma BK Krnov 19
Ondřej Fleisig BK Klatovy 19
Vojtěch Jurman BK Teplice 18
Adam Helvig Sokol pražský 18
Jan Mikulaj NH Ostrava B 18
Tadeáš Fousek BC Benešov 19
Michal Uldrych SKB Rokycany 18 3 1 0 1 1
Václav Bartoš BC Benešov 18
Daniel Severa Basketbal TJ Svitavy 19
Patrik Pastrňák Snakes Ostrava B 19
Vojtěch Kvapil BVK Holice 18 20 10 0 0 1
Petr Brada BK Přeštice 18 1 0 0 1 0
Jan Peterek SKB Rokycany "B" 19 5 2 0 1 4
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 19
David Řánek TJ Loko Cheb 19 4 2 0 0 0
Tomáš Davies Lipník 19 0 0 0 0 3
Jan Pacelt BK Sokolov U 22 19 7 2 1 0 1
Jan Sklenář Měl 19
Jan Blaštík BK Opava 19
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 16 16 2 3 3 0
Aleš Kejmar BraB 18
Jan Franěk R&J EBC Mělník 18
Robin Klapetek Opava B 17
Lukáš Holman BK Teplice 19
Šimon Kolář Bra 18
Lukáš Kalabza SKB Rokycany 19
Kilián Krytinář BK Vyškov 18 5 2 1 1 5
Jakub Neděla Sp. Uherský Brod 19
David Mihál NH Ostrava 17
Michael Jan Franěk Jižní Supi 19
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BKj Kralupy 2 29.5 4.0 11.0 /17.5 62.9 14.5
BK Teplice 1 23.0 3.0 4.0 /13.0 30.8 15.0
Jižní Supi B 2 27.0 5.0 5.5 /8.5 64.7 10.5
BC Benešov 2 14.0 2.5 4.0 /11.5 34.8 12.0
Loko Břeclav 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BBK DS Brno 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basketbal TJ Svitavy 4 17.3 2.8 8.8 /14.1 62.5 11.8
Kanonýři Josefov 4 24.5 6.3 4.8 /10.8 44.2 16.5
TJ Spartak Uherský Brod 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Znojmo 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Baník Most 1 29.0 4.0 15.0 /26.0 57.7 15.0
Válečníci Děčín B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Tesla Pardubice 4 33.5 3.5 9.3 /17.1 54.4 11.5
Loko Trutnov 2 16.5 2.5 4.0 /6.5 61.5 9.5
SAM Brno C 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vyškov 2 23.5 2.5 12.0 /21.0 57.1 25.5
BK Sokolov 1 16.0 3.0 8.0 /14.0 57.1 11.0
Thermia K. Vary (MS) 1 18.0 3.0 11.0 /16.0 68.8 14.0
BK Medvědi Tábor 1 15.0 2.0 11.0 /28.0 39.3 12.0
SKB Rokycany 1 22.0 3.0 7.0 /13.0 53.8 25.0
BK Mariánské Lázně 1 34.0 9.0 7.0 /10.0 70.0 8.0
Tigers Č. Budějovice 1 28.0 3.0 9.0 /12.0 75.0 10.0
TJ Sokol BK Chrudim 2 46.5 1.5 7.0 /14.0 50.0 11.5
Snakes Ostrava B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Lipník n.B 1 17.0 4.0 13.0 /26.0 50.0 15.0
Tygři JBC Brno 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Tišnov 2 26.0 2.5 4.0 /5.5 72.7 15.0
BBK Blansko 2 18.5 2.5 6.5 /13.5 48.1 12.0
BK Klatovy 1 41.0 11.0 5.0 /13.0 38.5 25.0
BK Přeštice 1 19.0 3.0 5.0 /25.0 20.0 0.0
BK Brandýs n. L. 1 25.0 2.0 6.0 /15.0 40.0 14.0