SLUNETA Ústí n.L.

Kategorie
Starší minižáci U13
Soutěž
Starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B

Základní informace

Asistent trenéra

od: 29. 9. 2021
Alexandr Novák
sush@email.cz
723 959 530

Asistent trenéra

od: 17. 8. 2022
Ondřej Sobotka
ondrasobotka99@gmail.com
723 607 993

Organizační pracovník

od: 28. 7. 2022
Martin Gabriel
sekretariat@bkusti.cz
603 157 578

Asistent trenéra

od: 17. 8. 2022
Jakub Bár
jakub.bar.7@gmail.com
605 280 576

Asistent trenéra

od: 17. 8. 2022
Michal Sedlák
michal.sedlak.sedlo@gmail.com
606 110 199

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Vojtěch Bubeník 2009 166 14
Vojtěch Toman 2009 168 14
Jaroslav Tvrdík 2010 13
Václav Hanzl 2009 167 14
Matyáš Zikmund 2009 146 14
Dominik Kmec 2012 11
Marek Koštíř 2009 162 14
Kryštof Cipra 2011 12
Šimon Buša 2011 12
Adam Novák 2009 160 14
Jakub Kohút 2010 13
Kvido Michal 2010 13
Matyáš Semrád 2010 13
Jan Peresoljak 2011 12
Štěpán Šural 2010 167 13
Radek Trčka 2010 13
Jakub Jameson Hanák 2009 14
Karel Vild 2009 162 14
Simon Humplík 2012 11
Jaromír Jedlička 2010 13
Vojtěch Beran 2011 0 12
David Zedník 2012 11
Edin Murat 2009 14
Matyáš Davídek 2011 12
Jan Krupa 2010 169 13
Jakub Renner 2010 166 13
Petr Mašek 2011 12
Kryštof Stanko 2010 163 13
Adam Sebera 2010 167 13
Alex Petr Dubina 2010 13
Nikolas Urbánek 2010 165 13
Samuel Wolf 2011 12
Vojtěch Jaroš 2009 164 14
Kryštof Abraham 2011 0 12
Michal Šupita 2011 12
Matěj Mudroch 2009 161 14
Matěj Černohorský 2010 13
Jakub Ondřej Karas 2011 12
Lukáš Pastor 2009 164 14
Hynek Kuna 2011 12
Štěpán Veselý 2011 12
Jan Souček 2010 165 13
Jakub Rážek 2010 13
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
39 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 18. 2. 2023 BA Tygři Louny :
40 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 18. 2. 2023 BA Tygři Louny :
33 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 7. 2. 2023 SLUNETA Ústí n.L. :
34 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 7. 2. 2023 SLUNETA Ústí n.L. :
27 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 21. 1. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 80:50
28 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 21. 1. 2023 SLUNETA Ústí n.L. 55:49
29 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 14. 1. 2023 BK Teplice 19:87
30 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 14. 1. 2023 BK Teplice 18:95
19 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Hosté 19. 11. 2022 BA Tygři Louny 52:37
20 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Hosté 19. 11. 2022 BA Tygři Louny 66:46
9 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 7. 11. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 61:40
10 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 7. 11. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 75:47
13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 5. 11. 2022 BK Chomutov 22:79
14 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 5. 11. 2022 BK Chomutov 30:65
7 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 1. 10. 2022 BK Baník Most 69:42
8 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 1. 10. 2022 BK Baník Most 53:22
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 1. 10. 2022
09:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
69
42
25
4
38
20
61
24
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
2. kolo 1. 10. 2022
10:30
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
53
22
19
4
29
12
42
14
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
4. kolo 5. 11. 2022
11:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
30
65
15
4
15
40
28
46
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
4. kolo 5. 11. 2022
09:30
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
22
79
6
17
6
38
16
58
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
3. kolo 7. 11. 2022
17:30
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
75
47
10
13
30
18
59
26
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
3. kolo 7. 11. 2022
16:00
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
61
40
25
9
35
18
49
34
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
5. kolo 19. 11. 2022
09:00
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
52
37
5
7
23
13
36
28
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
5. kolo 19. 11. 2022
11:00
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
66
46
11
11
23
22
46
35
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
8. kolo 14. 1. 2023
09:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
19
87
4
12
9
36
17
53
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
8. kolo 14. 1. 2023
11:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
18
95
6
23
6
48
15
64
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
7. kolo 21. 1. 2023
09:00
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
80
50
17
22
42
26
66
38
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
7. kolo 21. 1. 2023
11:00
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
55
49
12
21
13
41
38
47
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
9. kolo 7. 2. 2023
18:00
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
9. kolo 7. 2. 2023
16:30
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
10. kolo 18. 2. 2023
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
10. kolo 18. 2. 2023
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview