Starší minižáci U13, sk. B

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižáci U13, sk. B 1. kolo 3
BA Tygři Louny
BK Teplice
28. 9. 2019
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Andrea Ryvolová
52
31
11
2
24
12
36
20
Review
starší minižáci U13, sk. B 1. kolo 4
BA Tygři Louny
BK Teplice
28. 9. 2019
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Andrea Ryvolová
Sabina Vondráčková
42
48
12
11
19
22
31
27
Review
starší minižáci U13, sk. B 1. kolo 1
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín B
28. 9. 2019
14:00
hala UJEP Vojta Kočárník
Vladislav Lunhul
115
11
18
2
52
4
78
8
Review
starší minižáci U13, sk. B 1. kolo 2
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín B
28. 9. 2019
16:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
92
14
22
2
52
5
68
11
Review
starší minižáci U13, sk. B 2. kolo 5
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
12. 10. 2019
09:00
Sportovní hala Křešice Simona Prchalová
Jakub Gabriel
26
64
6
21
12
31
18
51
Review
starší minižáci U13, sk. B 2. kolo 7
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
13. 10. 2019
09:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Mathias Kundert
15
81
6
20
9
36
9
60
Review
starší minižáci U13, sk. B 2. kolo 8
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
13. 10. 2019
10:30
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Daniel Hušek
30
74
4
20
15
34
21
55
Review
starší minižáci U13, sk. B 2. kolo 6
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
12. 10. 2019
11:00
Sportovní hala Křešice Jakub Gabriel
Simona Prchalová
28
53
6
24
12
26
20
48
Review
starší minižáci U13, sk. B 3. kolo 9
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
26. 10. 2019
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Anna Chojnacká
Nikola Strádalová
60
15
12
4
35
4
47
11
Review
starší minižáci U13, sk. B 3. kolo 11
BK Teplice
Válečníci Děčín B
26. 10. 2019
09:30
Sokolovna Na Letné Martina Blašková
Barbora Lahovská
48
38
11
11
22
16
28
32
Review
starší minižáci U13, sk. B 3. kolo 10
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
26. 10. 2019
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Nikola Strádalová
Anna Chojnacká
59
25
12
4
28
9
45
19
Review
starší minižáci U13, sk. B 3. kolo 12
BK Teplice
Válečníci Děčín B
26. 10. 2019
11:30
Sokolovna Na Letné Barbora Lahovská
Martina Blašková
66
38
21
14
37
25
52
33
Review
starší minižáci U13, sk. B 4. kolo 13
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
9. 11. 2019
14:00
Městská sportovní hala Jana Drobná
Sabina Vondráčková
28
48
6
18
10
27
16
39
Review
starší minižáci U13, sk. B 4. kolo 15
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
9. 11. 2019
14:30
hala UJEP Tereza Lepší
Vladislav Lunhul
61
29
14
2
25
6
45
18
Review
starší minižáci U13, sk. B 4. kolo 14
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
9. 11. 2019
16:00
Městská sportovní hala Sabina Vondráčková
Jana Drobná
35
44
11
8
19
17
33
29
Review
starší minižáci U13, sk. B 4. kolo 16
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
9. 11. 2019
16:30
hala UJEP Vladislav Lunhul
Tereza Lepší
67
41
19
4
34
13
58
29
Review
starší minižáci U13, sk. B 5. kolo 17
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
23. 11. 2019
09:30
Sokolovna Na Letné Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
25
57
2
23
14
35
20
49
Review
starší minižáci U13, sk. B 5. kolo 18
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
23. 11. 2019
11:30
Sokolovna Na Letné Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
34
54
2
16
15
24
23
44
Review
starší minižáci U13, sk. B 5. kolo 19
Válečníci Děčín B
BK Levharti Chomutov
24. 11. 2019
15:00
ARMEX Sportcentrum Václav Hošek
Natálie Prislupčáková
66
28
20
9
36
13
51
23
Review
starší minižáci U13, sk. B 5. kolo 20
Válečníci Děčín B
BK Levharti Chomutov
24. 11. 2019
17:00
Natálie Prislupčáková
Václav Hošek
50
40
16
8
27
13
33
24
Review
starší minižáci U13, sk. B 6. kolo 23
BK Teplice
BA Tygři Louny
7. 12. 2019
09:30
Sokolovna Na Letné Daniel Hušek
Mathias Kundert
56
37
11
9
26
13
42
27
Review
starší minižáci U13, sk. B 6. kolo 24
BK Teplice
BA Tygři Louny
7. 12. 2019
11:30
Sokolovna Na Letné Mathias Kundert
Daniel Hušek
64
43
7
16
23
23
37
35
Review
starší minižáci U13, sk. B 6. kolo 21
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí n.L.
7. 12. 2019
15:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Filip Růžek
13
92
4
23
9
44
13
65
Review
starší minižáci U13, sk. B 6. kolo 22
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí n.L.
7. 12. 2019
16:45
ARMEX Sportcentrum Filip Růžek
Jaroslav Liška
23
99
13
18
19
46
19
80
Review
starší minižáci U13, sk. B 7. kolo 25
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
11. 1. 2020
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Andrea Ryvolová
61
29
6
13
30
17
37
23
Review
starší minižáci U13, sk. B 7. kolo 27
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
12. 1. 2020
09:00
hala UJEP Barbora Lahovská
Jakub Gabriel
97
12
9
0
37
10
59
10
Review
starší minižáci U13, sk. B 7. kolo 26
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
11. 1. 2020
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Andrea Ryvolová
Vlastimil Krob
62
32
19
6
42
10
48
26
Review
starší minižáci U13, sk. B 7. kolo 28
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
12. 1. 2020
11:00
hala UJEP Jakub Gabriel
Barbora Lahovská
81
6
16
2
34
4
55
4
Review
starší minižáci U13, sk. B 8. kolo 31
Válečníci Děčín B
BK Teplice
26. 1. 2020
10:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Kunclová
Andrea Ryvolová
28
76
10
13
15
37
18
32
Review
starší minižáci U13, sk. B 8. kolo 29
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
25. 1. 2020
11:00
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Daniel Hušek
27
36
5
12
8
22
18
27
Review
starší minižáci U13, sk. B 8. kolo 32
Válečníci Děčín B
BK Teplice
26. 1. 2020
12:00
ARMEX Sportcentrum Andrea Ryvolová
Natálie Kunclová
30
70
2
19
10
30
18
44
Review
starší minižáci U13, sk. B 8. kolo 30
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
25. 1. 2020
13:00
Městská sportovní hala Nikola Strádalová
Daniel Hušek
24
61
5
20
12
23
17
53
Review
starší minižáci U13, sk. B 9. kolo 33
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
9. 2. 2020
13:30
Sokolovna Na Letné Barbora Lahovská
Martina Blašková
55
26
15
8
25
10
49
12
Review
starší minižáci U13, sk. B 9. kolo 34
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
9. 2. 2020
15:15
Sokolovna Na Letné Martina Blašková
Barbora Lahovská
52
19
14
14
26
14
36
17
Review
starší minižáci U13, sk. B 9. kolo 35
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
10. 2. 2020
17:00
Hala ZŠ Přemyslovců Natálie Vostatková
Sabina Vondráčková
36
73
9
16
17
36
24
59
Review
starší minižáci U13, sk. B 9. kolo 36
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
10. 2. 2020
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
35
58
8
10
12
32
24
48
Review
starší minižáci U13, sk. B 10. kolo 37
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
22. 2. 2020
10:00
hala UJEP Tereza Lepší
Filip Růžek
51
48
8
13
20
24
29
33
43
43
Review
starší minižáci U13, sk. B 10. kolo 38
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
22. 2. 2020
12:00
hala UJEP Filip Růžek
Tereza Lepší
65
40
23
9
40
21
49
28
Review
starší minižáci U13, sk. B 10. kolo 39
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín B
18. 2. 2020
16:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Mathias Kundert
56
23
14
5
26
8
46
19
Review
starší minižáci U13, sk. B 10. kolo 40
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín B
18. 2. 2020
17:45
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Daniel Hušek
49
43
16
10
29
24
38
33
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Polcar BA Tygři Louny 14 18 1.0 7.9 3.7 0.0 0.6/2.3 26.8 2.2
Petr Krýsl Sluneta Ústí n. L. 14 17 1.0 3.5 1.1 0.2 0.9/1.8 0.0* 2.5
18 Isa Halilaj BK Teplice 14 12 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Dan Novotný BK Levharti Chomutov 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Jiří Kubát Válečníci Děčín 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Tuček BK Teplice 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kuchař Válečníci Děčín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zelený Válečníci Děčín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SLUNETA Ústí n.L. 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Tygři Louny 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Teplice 16 21.1 0.2 7.6 /20.1 37.9 10.4
BK Chomutov 6 2.7 0.0 2.2 /5.7 38.2 4.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vostatková Natálie 2 1 1 0 - - -
Vondráčková Sabina 6 3 3 0 - - -
Strádalová Nikola 3 2 1 0 - - -
Ryvolová Andrea 6 3 3 0 - - -
Růžek Filip 4 2 2 0 - - -
Prislupčáková Natálie 2 1 1 0 - - -
Prchalová Simona 2 1 1 0 - - -
Lunhul Vladislav 4 2 2 0 - - -
Liška Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Lepší Tereza 4 2 2 0 - - -
Lahovská Barbora 8 4 4 0 - - -
Kundert Mathias 7 4 3 0 - - -
Kunclová Natálie 2 1 1 0 - - -
Krob Vlastimil 2 1 1 0 - - -
Kočárník Vojta 2 1 1 0 - - -
Kesler Vladimír 2 1 1 0 - - -
Chojnacká Anna 2 1 1 0 - - -
Hušek Daniel 8 3 5 0 - - -
Hošek Václav 2 1 1 0 - - -
Gabriel Jakub 4 2 2 0 - - -
Drobná Jana 2 1 1 0 - - -
Blašková Martina 4 2 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře