BA Tygři Louny

Kategorie
Starší minižáci U13
Soutěž
Starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2015
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Trenér

od: 25. 9. 2018
Ing. Ladislav Polan
polan.l@iol.cz

1. asistent trenéra

od: 3. 9. 2015
Mgr. Jakub Hnátek
hnatpicek@post.cz
724 593 655

Asistent trenéra

od: 9. 1. 2019
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Adresa

Basket Academy Louny, z.s.
Přemyslovců 2209
44001 Louny

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Štěpán Hofmann 2008 0 13
Kryštof Titlbach 2010 150 11
Jonáš Dub 2009 12
Matěj Zouhar 2009 163 12
Vít Ibl 2009 12
Jan Kubeš 2011 10
Jiří Kubiska 2010 11
Václav Mrkvík 2009 157 12
Šimon Sochor 2010 11
Vojtěch Botha 2010 11
Marek Wozniak 2009 166 12
Jakub Hora 2009 12
Luboš Klonfar 2011 10
Tomáš Kroupa 2010 157 11
Tobiáš Bach 2010 11
Daniel Moravec 2011 10
Adam Polcar 2010 168 11
Adam Hrbek 2008 0 13
Marek Vaja 2009 12
Oskar Friede 2010 11
Václav Vurbs 2008 0 13
Luka Krisan 2009 167 12
Václav Svoboda 2010 11
Nicolas Moravec 2009 155 12
Rostislav Petrus 2010 11
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
11 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 6. 11. 2021 BA 2006 Roudnice n.L. 69:25
12 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B (starší minižáci U13) Domácí 6. 11. 2021 BA 2006 Roudnice n.L. 55:33
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 2. 10. 2021
09:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
20
72
7
22
9
33
18
55
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
1. kolo 2. 10. 2021
11:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
33
55
4
14
14
28
24
42
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
2. kolo 16. 10. 2021
15:00
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
84
20
15
2
38
2
60
16
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
2. kolo 16. 10. 2021
13:00
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
56
20
16
6
30
12
40
16
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
3. kolo 6. 11. 2021
11:00
BA Tygři Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
55
33
18
9
33
19
43
31
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
3. kolo 6. 11. 2021
09:00
BA Tygři Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
69
25
14
2
41
8
47
11
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
4. kolo 20. 11. 2021
09:00
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
90
10
21
2
41
3
70
6
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
4. kolo 20. 11. 2021
11:00
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
101
20
32
2
54
6
74
8
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Review
5. kolo 4. 12. 2021
13:00
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
5. kolo 4. 12. 2021
15:00
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
6. kolo 18. 12. 2021
00:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
6. kolo 18. 12. 2021
00:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview