Starší minižáci U13, Otevřená soutěž

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 1. kolo 3
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
30. 9. 2017
09:00
Hala 6. ZŠ Vlastimil Krob
Martina Blašková
13
111
2
32
6
50
8
85
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 1. kolo 5
BA Lynx Liberec
BK Teplice
28. 9. 2017
10:00
Tělocvična SOŠ Liberec Jaroslav Liška
Simona Prchalová
24
84
6
18
12
44
20
68
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
30. 9. 2017
11:00
Hala 6. ZŠ Martina Blašková
Vlastimil Krob
13
82
7
11
7
26
11
49
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 1. kolo 1
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
30. 9. 2017
12:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Daniel Hušek
30
40
7
20
16
20
18
33
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 1. kolo 6
BA Lynx Liberec
BK Teplice
28. 9. 2017
12:00
Tělocvična SOŠ Liberec Simona Prchalová
Jaroslav Liška
18
77
6
12
10
39
16
61
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 1. kolo 7
Válečníci Děčín
BK Baník Most
1. 10. 2017
13:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
52
41
8
11
30
21
42
35
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 1. kolo 2
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
30. 9. 2017
14:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Milan Doksanský
50
21
22
5
26
7
32
19
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 1. kolo 8
Válečníci Děčín
BK Baník Most
1. 10. 2017
15:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
74
21
18
12
36
15
60
15
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 2. kolo 9
BA Tygři Louny
BK Baník Most
14. 10. 2017
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Karolína Vostatková
55
51
16
12
25
25
36
42
44
44
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 2. kolo 11
BK Teplice
Válečníci Děčín
14. 10. 2017
09:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Šedivý
31
77
3
20
10
39
26
56
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 2. kolo 12
BK Teplice
Válečníci Děčín
14. 10. 2017
10:45
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Šedivý
15
78
4
19
8
40
13
59
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 2. kolo 10
BA Tygři Louny
BK Baník Most
14. 10. 2017
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karolína Vostatková
Milan Doksanský
44
34
5
11
22
14
36
32
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 2. kolo 13
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
14. 10. 2017
12:00
hala UJEP Michaela Martinovská
Barbora Lahovská
138
7
39
2
71
4
106
7
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 2. kolo 15
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
14. 10. 2017
12:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Jan František Sedláček
45
38
18
10
22
28
30
36
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 2. kolo 16
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
14. 10. 2017
13:30
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Jiří Kroček
40
27
12
12
26
20
34
24
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 2. kolo 14
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
14. 10. 2017
14:00
hala UJEP Barbora Lahovská
Michaela Martinovská
158
9
45
3
77
3
122
5
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 3. kolo 17
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
28. 10. 2017
09:00
Hala 6. ZŠ Jan Šedivý
Tereza Lepší
42
40
11
3
19
17
32
21
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 3. kolo 18
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
28. 10. 2017
11:00
Hala 6. ZŠ Tereza Lepší
Jan Šedivý
51
39
10
10
24
18
38
31
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 3. kolo 19
BA Lynx Liberec
BK Levharti Chomutov
18. 11. 2017
13:00
Tělocvična SOŠ Liberec Adéla Hlavová
Michaela Grobarčíková
23
86
4
14
14
45
15
62
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 3. kolo 20
BA Lynx Liberec
BK Levharti Chomutov
18. 11. 2017
15:00
Tělocvična SOŠ Liberec Adéla Hlavová
Michaela Martinovská
16
63
3
14
8
28
13
38
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 3. kolo 21
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
2. 11. 2017
16:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Michal Tesař
32
63
4
22
19
33
23
47
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 3. kolo 23
BK Baník Most
BK Teplice
20. 10. 2017
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
49
56
8
11
18
25
36
47
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 3. kolo 24
BK Baník Most
BK Teplice
20. 10. 2017
17:30
Sportovní hala Most - malá hala Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
57
29
12
13
27
15
44
18
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 3. kolo 22
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
2. 11. 2017
18:00
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Jan Kout
42
66
16
17
24
42
38
57
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 4. kolo 25
BA Tygři Louny
BK Teplice
11. 11. 2017
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Michael Linka
37
56
5
15
11
33
20
40
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 4. kolo 27
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
11. 11. 2017
09:00
hala UJEP Michal Tesař
Jiří Šlaj
85
13
24
2
50
3
71
9
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 4. kolo 31
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
11. 11. 2017
09:00
Hala 6. ZŠ Jiří Kroček
Daniel Hušek
55
19
14
6
22
9
39
12
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 4. kolo 29
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
11. 11. 2017
10:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Jan František Sedláček
27
85
9
20
15
34
20
61
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 4. kolo 26
BA Tygři Louny
BK Teplice
11. 11. 2017
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Michael Linka
43
47
16
8
20
23
30
38
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 4. kolo 28
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
11. 11. 2017
11:00
hala UJEP Jiří Šlaj
Michal Tesař
78
16
24
4
48
8
62
10
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 4. kolo 32
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
11. 11. 2017
11:00
Hala 6. ZŠ Daniel Hušek
Jiří Kroček
57
13
17
1
26
9
48
9
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 4. kolo 30
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
11. 11. 2017
12:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Tomáš Rosenberger
15
90
7
25
9
44
15
59
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 5. kolo 35
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
26. 11. 2017
09:30
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Jaroslav Liška
26
100
6
32
17
56
22
80
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 5. kolo 33
BA Tygři Louny
BA Lynx Liberec
25. 11. 2017
11:30
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Karolína Vostatková
39
24
16
3
26
7
31
16
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 5. kolo 36
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
26. 11. 2017
11:30
Kalich aréna Jaroslav Liška
Michal Tesař
17
89
4
26
10
41
12
57
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 5. kolo 39
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
26. 11. 2017
12:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Šimon Růžička
20
104
2
36
11
61
18
80
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 5. kolo 40
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
26. 11. 2017
14:15
Sokolovna Na Letné Šimon Růžička
Ondřej Asztalos
19
90
5
20
11
41
15
62
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 5. kolo 34
BA Tygři Louny
BA Lynx Liberec
25. 11. 2017
15:30
Hala ZŠ Přemyslovců Karolína Vostatková
Jiří Kroček
58
20
21
1
32
6
48
8
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 5. kolo 37
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
25. 11. 2017
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Michal Tesař
58
47
15
20
28
25
42
40
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 5. kolo 38
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
25. 11. 2017
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Anna Chojnacká
38
71
8
21
16
33
25
59
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 6. kolo 43
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
9. 12. 2017
09:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Daniel Hušek
58
44
11
13
36
22
51
32
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 6. kolo 44
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
9. 12. 2017
11:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jiří Kroček
60
55
17
6
23
26
47
37
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 6. kolo 45
Slavoj BK Litoměřice
BK Baník Most
13. 11. 2017
15:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
48
30
0
6
14
14
36
22
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 6. kolo 47
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
9. 12. 2017
15:00
Tělocvična SOŠ Liberec Michaela Martinovská
Václav Hošek
23
115
8
32
12
60
20
89
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 6. kolo 41
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
8. 12. 2017
16:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Karolína Vostatková
15
104
3
23
3
53
14
82
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 6. kolo 46
Slavoj BK Litoměřice
BK Baník Most
13. 11. 2017
17:00
Hala 6. ZŠ Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
33
47
4
20
12
31
22
39
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 6. kolo 48
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
9. 12. 2017
17:00
Tělocvična SOŠ Liberec Václav Hošek
Michaela Martinovská
15
95
3
25
7
41
11
67
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 6. kolo 42
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
8. 12. 2017
18:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karolína Vostatková
Vlastimil Krob
18
82
8
24
14
37
16
60
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 7. kolo 49
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
6. 1. 2018
09:00
ARMEX Sportcentrum Antonín Ďurana
Dominik Lipenský
76
29
22
14
40
17
56
25
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 7. kolo 51
BK Baník Most
BA Lynx Liberec
6. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Karolína Vostatková
Vlastimil Krob
79
14
19
2
32
10
58
12
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 7. kolo 55
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
6. 1. 2018
10:00
hala UJEP Michal Tesař
Michael Linka
117
14
33
3
65
3
92
8
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 7. kolo 50
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
6. 1. 2018
11:00
ARMEX Sportcentrum Dominik Lipenský
Antonín Ďurana
86
28
20
7
36
9
60
19
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 7. kolo 52
BK Baník Most
BA Lynx Liberec
6. 1. 2018
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Vlastimil Krob
Karolína Vostatková
79
12
31
2
54
4
63
4
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 7. kolo 56
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
6. 1. 2018
12:00
hala UJEP Michael Linka
Michal Tesař
93
9
26
1
50
5
71
5
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 7. kolo 53
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
6. 1. 2018
13:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jiří Kroček
39
22
11
4
17
6
31
17
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 7. kolo 54
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
6. 1. 2018
14:45
Sokolovna Na Letné Jiří Kroček
Ondřej Asztalos
46
38
12
12
20
21
32
28
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 8. kolo 57
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
20. 1. 2018
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Machálek
Radek Šťavík
38
53
12
8
19
22
24
33
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 8. kolo 63
BK Baník Most
Válečníci Děčín
20. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Karolína Vostatková
Jan František Sedláček
41
51
10
10
16
27
30
35
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 8. kolo 58
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
20. 1. 2018
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Radek Šťavík
Jan Machálek
37
33
9
5
21
11
33
23
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 8. kolo 64
BK Baník Most
Válečníci Děčín
20. 1. 2018
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan František Sedláček
Karolína Vostatková
42
54
9
6
22
24
29
32
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 8. kolo 61
BK Teplice
BA Lynx Liberec
20. 1. 2018
13:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Michael Linka
60
24
13
6
28
14
42
16
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 8. kolo 62
BK Teplice
BA Lynx Liberec
20. 1. 2018
14:45
Sokolovna Na Letné Michael Linka
Ondřej Asztalos
73
31
18
13
30
18
52
20
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 8. kolo 59
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
20. 1. 2018
15:00
hala UJEP Michal Tesař
Ondřej Josefus
63
16
13
2
26
6
46
6
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 8. kolo 60
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
20. 1. 2018
17:00
hala UJEP Ondřej Josefus
Michal Tesař
50
16
12
2
26
4
37
12
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 9. kolo 69
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
3. 2. 2018
10:00
Tělocvična SOŠ Liberec Václav Hošek
Michaela Martinovská
20
121
8
35
12
73
16
99
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 9. kolo 71
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
3. 2. 2018
10:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
17
45
4
13
10
21
15
32
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 9. kolo 70
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
3. 2. 2018
12:00
Tělocvična SOŠ Liberec Michaela Martinovská
Václav Hošek
16
94
2
16
7
49
11
75
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 9. kolo 72
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
3. 2. 2018
12:00
Hala 6. ZŠ Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
30
59
5
10
17
24
27
42
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 9. kolo 65
BK Baník Most
BA Tygři Louny
24. 1. 2018
15:30
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
38
25
11
5
23
10
31
18
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 9. kolo 67
Válečníci Děčín
BK Teplice
1. 3. 2018
16:00
ARMEX Sportcentrum Klára Votrubcová
Romana Machková
64
12
12
4
26
6
46
8
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 9. kolo 66
BK Baník Most
BA Tygři Louny
24. 1. 2018
17:15
Sportovní hala Most - malá hala Jindřich Nesper
Jan Hendrych
53
33
17
13
27
18
43
23
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 9. kolo 68
Válečníci Děčín
BK Teplice
1. 3. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Klára Votrubcová
69
21
17
3
31
9
47
17
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 10. kolo 73
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
25. 2. 2018
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Karolína Vostatková
44
32
8
8
23
18
31
23
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 10. kolo 74
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
25. 2. 2018
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karolína Vostatková
Ondřej Asztalos
44
26
12
4
21
16
27
24
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 10. kolo 75
BK Levharti Chomutov
BA Lynx Liberec
17. 2. 2018
12:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jan František Sedláček
49
10
4
2
21
4
35
10
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 10. kolo 76
BK Levharti Chomutov
BA Lynx Liberec
17. 2. 2018
14:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Milan Doksanský
39
14
12
6
22
6
27
10
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 10. kolo 79
BK Teplice
BK Baník Most
23. 3. 2018
16:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Šimon Růžička
23
49
3
20
7
27
19
39
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 10. kolo 77
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
22. 3. 2018
17:00
hala UJEP Michal Tesař
Barbora Lahovská
51
37
16
8
30
26
39
35
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 10. kolo 80
BK Teplice
BK Baník Most
23. 3. 2018
18:15
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Šimon Růžička
45
55
8
17
18
36
34
45
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 10. kolo 78
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
22. 3. 2018
19:00
hala UJEP Barbora Lahovská
Michal Tesař
48
27
16
0
26
16
34
23
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 11. kolo 87
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
4. 3. 2018
09:00
Tělocvična SOŠ Liberec Michaela Martinovská
Kateřina Řepková
30
51
8
2
18
17
27
34
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 11. kolo 88
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
4. 3. 2018
11:00
Tělocvična SOŠ Liberec Kateřina Řepková
Michaela Martinovská
32
55
10
8
18
28
26
40
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 11. kolo 85
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
8. 4. 2018
13:00
ARMEX Sportcentrum Radek Kroupa
Romana Machková
58
14
21
2
27
6
42
8
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 11. kolo 86
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
8. 4. 2018
15:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Radek Kroupa
77
22
15
2
37
6
61
10
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 11. kolo 83
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
14. 2. 2018
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Daniel Rom
37
76
10
11
22
30
29
49
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 11. kolo 81
BK Teplice
BA Tygři Louny
9. 3. 2018
16:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Šimon Růžička
38
27
5
8
11
10
21
23
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 11. kolo 84
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
14. 2. 2018
17:30
Sportovní hala Most - malá hala Daniel Rom
Michal Tesař
24
102
9
20
11
41
17
76
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 11. kolo 82
BK Teplice
BA Tygři Louny
9. 3. 2018
18:00
Sokolovna Na Letné Šimon Růžička
Ondřej Asztalos
60
27
19
6
27
15
46
19
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 12. kolo 95
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
17. 3. 2018
09:00
ZŠ Pod Parkem Ondřej Josefus
53
19
9
2
28
10
35
17
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 12. kolo 96
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
17. 3. 2018
11:00
ZŠ Pod Parkem Ondřej Josefus
55
18
24
2
31
2
43
6
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 12. kolo 89
BA Lynx Liberec
BA Tygři Louny
14. 4. 2018
11:30
Tělocvična SOŠ Liberec Michaela Martinovská
Jaroslav Liška
47
43
12
10
31
16
37
34
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 12. kolo 91
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
17. 3. 2018
13:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Michaela Grobarčíková
54
14
18
2
26
8
38
7
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 12. kolo 90
BA Lynx Liberec
BA Tygři Louny
14. 4. 2018
14:30
Tělocvična SOŠ Liberec Jaroslav Liška
Michaela Martinovská
20
46
5
14
8
20
18
36
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 12. kolo 92
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
17. 3. 2018
15:00
ARMEX Sportcentrum Michaela Grobarčíková
Jan Kout
59
14
12
3
28
9
41
13
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 12. kolo 93
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most
20. 3. 2018
16:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jan František Sedláček
41
38
10
14
20
21
30
32
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 12. kolo 94
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most
20. 3. 2018
17:30
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
29
71
14
20
17
25
21
55
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 13. kolo 99
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
7. 4. 2018
09:00
Sokolovna Na Letné
57
50
19
9
29
23
43
34
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 13. kolo 103
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
7. 4. 2018
09:00
ARMEX Sportcentrum Dominik Lipenský
Romana Machková
121
16
28
5
60
11
85
14
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 13. kolo 100
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
7. 4. 2018
10:30
Sokolovna Na Letné
54
37
11
8
30
10
38
23
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 13. kolo 104
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
7. 4. 2018
11:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Dominik Lipenský
108
5
30
0
50
3
75
5
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 13. kolo 97
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
7. 4. 2018
13:30
ZŠ Pod Parkem Martina Blašková
Barbora Lahovská
58
10
20
4
38
6
46
9
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 13. kolo 98
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
7. 4. 2018
15:30
ZŠ Pod Parkem Barbora Lahovská
Martina Blašková
68
6
22
1
38
3
51
6
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 13. kolo 101
BK Baník Most
Slavoj BK Litoměřice
7. 4. 2018
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Kroček
70
32
23
4
34
19
57
27
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 13. kolo 102
BK Baník Most
Slavoj BK Litoměřice
7. 4. 2018
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Kroček
47
24
23
4
28
8
41
14
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 14. kolo 105
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
21. 4. 2018
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jakub Bár
Jan Šedivý
25
63
6
16
12
32
20
46
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 14. kolo 109
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
28. 4. 2018
09:00
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Michael Linka
51
59
12
2
20
17
30
28
42
42
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 14. kolo 107
BA Lynx Liberec
BK Baník Most
18. 3. 2018
10:30
Tělocvična SOŠ Liberec Michaela Martinovská
11
86
4
23
4
48
9
66
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 14. kolo 106
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
21. 4. 2018
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jakub Bár
Jan Šedivý
19
54
9
16
13
31
17
19
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 14. kolo 110
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
28. 4. 2018
11:00
Hala 6. ZŠ Michael Linka
Michal Tesař
23
53
5
12
14
25
21
43
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 14. kolo 108
BA Lynx Liberec
BK Baník Most
18. 3. 2018
12:30
Tělocvična SOŠ Liberec Michaela Martinovská
15
101
5
26
7
46
14
80
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 14. kolo 111
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
21. 4. 2018
13:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
15
87
7
33
10
43
11
64
Review
starší minižáci U13, Otevřená soutěž 14. kolo 112
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
21. 4. 2018
15:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
12
126
4
30
5
63
10
88
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SLUNETA Ústí n.L. 28 28 0 2.423 513 56
2. Válečníci Děčín 28 24 4 1.987 761 52
3. BK Teplice 28 15 13 1.210 1.370 43
4. Baník Most 28 14 14 1.365 1.259 42
5. BK Chomutov 28 14 14 1.113 1.459 40
6. BA Tygři Louny 28 9 19 930 1.396 37
7. Slavoj BK Litoměřice 28 7 21 881 1.449 35
8. BA Lynx Liberec 28 1 27 528 2.230 28
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
5 Martin Čech BK Chomutov 17 20 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.3 30.3 2.2
Ondřej Kahánek BA Tygři Louny 17 12 1.0 5.7 2.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.1
Matěj Štosek BA Tygři Louny 18 20 1.0 3.2 1.1 0.2 0.5/2.9 17.2 0.9
Filip Fröhlich BA Tygři Louny 17 11 1.0 5.6 2.3 0.0 1.1/3.4 32.4 2.2
Jiří Šturma BA Tygři Louny 16 11 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Raul Ahounou BK Teplice 17 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Karel Lang Baník Most 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Chotěborský BA Tygři Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Gulyás Válečníci Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kozák Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Valenta Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Tomka Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fujera Válečníci Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kroll Válečníci Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kolář Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bečka Válečníci Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šivr Válečníci Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Černý Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Ďurana Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Čech Válečníci Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Rajchl Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bouda BA Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Straška BK Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Everett BA Tygři Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Belda BA Lynx Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Bicenc BA Lynx Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Čmugr BA Lynx Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Otta BA Lynx Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pacák BA Lynx Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Věroslav Škoda BA Lynx Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Šimon BA Lynx Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zakaria Dabdoub BA Lynx Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Klajl BA Lynx Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Herold BA Lynx Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Pospíšil BA Tygři Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Petrovický BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Sedláček BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Smetana BK Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Lausman BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Čermák BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Bureš BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Slabihoud BK Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kučírek Válečníci Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Brodský SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Radnoty Válečníci Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Cepník Slavoj BK Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Jelínek Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fischer Baník Most 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dmitrij Popovič Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Jirka Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Sobek Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Božek Baník Most 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Foltýn Slavoj BK Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Cutych Slavoj BK Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Hron Baník Most 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Pistora Slavoj BK Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Riccardo Brož Slavoj BK Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hornický Slavoj BK Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Malina Slavoj BK Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Wangle Slavoj BK Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kubec Slavoj BK Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bečvařík BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Rousek BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Flidr Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Doležal BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Žižka Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan David SLUNETA Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Ježek Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Stráda SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Koucký SLUNETA Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koucký SLUNETA Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hatylák SLUNETA Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Novák SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hudec BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Švabík SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Žalud SLUNETA Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Horák BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Podzemský BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Novák BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Kittler BA Lynx Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Votrubcová Klára 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vostatková Karolína 12 6 6 0 1.5 1.0 1.3
Tesař Michal 18 9 9 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šedivý Jan 6 1 5 0 1.0 1.2 1.1
Sedláček Jan František 12 7 5 0 1.2 1.0 1.1
Řepková Kateřina 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Růžička Šimon 6 2 4 0 1.0 1.0 1.0
Rosenberger Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Prchalová Simona 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Martinovská Michaela 13 7 6 0 1.0 1.0 1.0
Machková Romana 6 3 3 0 1.0 1.3 1.1
Machálek Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Lipenský Dominik 4 2 2 0 1.0 1.3 1.1
Linka Michael 8 5 3 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Lahovská Barbora 12 6 6 0 1.2 1.0 1.1
Kroupa Radek 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Kroček Jiří 11 6 5 0 1.0 1.0 1.0
Krob Vlastimil 6 3 3 0 1.3 1.0 1.1
Kout Jan 6 3 3 0 1.0 1.2 1.1
Kesler Vladimír 6 3 3 0 1.7 1.0 1.3
Josefus Ondřej 6 4 2 0 1.0 1.2 1.1
Chojnacká Anna 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hušek Daniel 10 4 6 0 1.0 1.1 1.1
Hošek Václav 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Hlavová Adéla 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Grobarčíková Michaela 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Doksanský Milan 7 4 3 0 1.1 1.1 1.1
Blašková Martina 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Bár Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 14 9 5 0 1.1 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře