Starší minižáci U13, 1.-4.

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižáci U13, 1.-4. 1. kolo 3
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
5. 1. 2019
12:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
37
41
6
8
17
20
24
29
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 1. kolo 4
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
5. 1. 2019
14:00
ARMEX Sportcentrum Vitaliy Shumskyy
Jaroslav Poživil
42
41
5
10
16
25
31
33
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 1. kolo 1
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
6. 1. 2019
15:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Jaroslav Liška
Tereza Lepší
20
0
*
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 1. kolo 2
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
6. 1. 2019
17:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Tereza Lepší
Jaroslav Liška
20
0
*
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 2. kolo 5
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
19. 1. 2019
09:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jan František Sedláček
26
71
2
22
14
39
20
61
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 2. kolo 6
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
19. 1. 2019
11:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
30
53
4
13
14
25
18
39
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 2. kolo 7
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
19. 1. 2019
15:15
BK Real Jiří Veselý
Vlastimil Krob
52
41
14
6
23
16
38
24
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 2. kolo 8
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
19. 1. 2019
17:00
BK Real Vlastimil Krob
Jiří Veselý
37
35
9
12
15
25
27
31
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 3. kolo 9
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
17. 3. 2019
10:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Kunclová
Romana Machková
53
39
6
15
32
19
45
26
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 3. kolo 11
SLUNETA Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
2. 2. 2019
10:00
hala UJEP Jiří Kroček
Jan František Sedláček
47
49
13
9
29
21
35
35
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 3. kolo 10
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
17. 3. 2019
12:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Natálie Kunclová
42
43
15
7
24
21
35
35
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 3. kolo 12
SLUNETA Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
2. 2. 2019
12:00
hala UJEP Jan František Sedláček
Jiří Kroček
54
47
17
4
31
13
40
30
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 4. kolo 13
BK Levharti Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
16. 2. 2019
11:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Michal Tesař
30
51
9
9
13
28
25
37
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 4. kolo 14
BK Levharti Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
16. 2. 2019
13:00
Městská sportovní hala Michal Tesař
Daniel Hušek
36
69
6
8
18
29
31
46
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 4. kolo 15
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
11. 2. 2019
16:30
hala UJEP Ondřej Josefus
Michal Tesař
56
21
13
3
30
9
42
17
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 4. kolo 16
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
11. 2. 2019
18:30
hala UJEP Michal Tesař
Ondřej Josefus
50
25
13
4
23
11
37
17
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 5. kolo 19
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
3. 3. 2019
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Gabriel
25
50
4
6
11
18
18
31
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 5. kolo 17
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
2. 3. 2019
15:00
hala UJEP Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
49
43
14
8
22
19
39
29
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 5. kolo 20
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
3. 3. 2019
15:00
ARMEX Sportcentrum Jan Gabriel
Ondřej Josefus
37
47
4
12
18
28
26
34
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 5. kolo 18
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
2. 3. 2019
17:00
hala UJEP Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
71
51
21
15
44
30
56
41
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 6. kolo 23
BA 2006 Roudnice n.L.
SLUNETA Ústí n.L.
31. 3. 2019
13:00
BK Real Anna Chojnacká
Jiří Kroček
45
69
11
16
29
31
37
46
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 6. kolo 24
BA 2006 Roudnice n.L.
SLUNETA Ústí n.L.
31. 3. 2019
15:00
BK Real Jiří Kroček
Anna Chojnacká
30
59
4
13
7
29
20
45
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 6. kolo 21
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
29. 1. 2019
15:30
Městská sportovní hala Michal Tesař
Nicole Šeferová
50
52
16
6
28
20
34
30
Review
starší minižáci U13, 1.-4. 6. kolo 22
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
29. 1. 2019
17:30
Městská sportovní hala Nicole Šeferová
Michal Tesař
37
47
3
14
17
26
28
37
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SLUNETA Ústí n.L. 12 10 2 661 446 22
2. BA 2006 Roudnice n.L. 12 9 3 517 433 21
3. Válečníci Děčín 12 4 8 457 543 16
4. BK Chomutov 12 1 11 385 598 13
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Štěpán Polák BK Chomutov 14 22 1.0 7.9 3.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.3
23 Marek Vonášek BK Teplice 15 25 1.0 3.8 1.2 0.1 1.1/2.6 42.2 1.6
František Tichý BA 2006 Roudnice n.L. 15 26 1.0 3.0 1.1 0.2 0.2/1.1 0.0* 1.5
Adam Baltaretu BARoun.l. U12(mix MS 13 12 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Michal Bureš BK Chomutov 15 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Šimon Nikolič Sluneta Ústí n. L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Zimák BA 2006 Roudnice n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Jiří 2 1 1 0 - - -
Tesař Michal 6 3 3 0 - - -
Šeferová Nicole 2 1 1 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 2 1 1 0 - - -
Sedláček Jan František 4 2 2 0 - - -
Poživil Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Machková Romana 2 1 1 0 - - -
Liška Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Lepší Tereza 2 1 1 0 - - -
Lahovská Barbora 2 1 1 0 - - -
Kunclová Natálie 2 1 1 0 - - -
Kroček Jiří 4 2 2 0 - - -
Krob Vlastimil 2 1 1 0 - - -
Kesler Vladimír 2 1 1 0 - - -
Josefus Ondřej 4 2 2 0 - - -
Chojnacká Anna 2 1 1 0 - - -
Hušek Daniel 4 2 2 0 - - -
Gabriel Jan 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře