Válečníci Děčín

Kategorie
Starší minižáci U13
Soutěž
Starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 | Starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A | Mistrovství ČR

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2016
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Asistent trenéra

od: 3. 1. 2023
Miroslav Soukup
mireksoukup@seznam.cz
604 232 632

Technický zápis

od: 27. 1. 2023
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova
405 02 Děčín

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Adam Zdeněk 2010 14
Tomáš Bajcura 2009 15
David Novák 2010 14
Adam Holub 2010 14
Jindřich Kovařík 2010 14
Vojtěch Strnad 2009 0 15
Kryštof Benc 2010 14
Damian Dragoun 2009 15
Jan Grepl 2011 0 13
Jakub Jirásek 2010 14
Jonáš Netolický 2011 13
Denis Trnečka 2009 15
Martin Jan Kramer 2010 14
Jakub Hendl 2009 15
Kryštof Kotek 2009 15
Vojtěch Polák 2011 13
Jeroným Libich 2011 13
Adam Čech 2010 14
Timotej Tupec 2010 14
Marek Houška 2009 0 15
Jakub Němeček 2009 15
Tadeáš Tomka 2010 14
Tomáš John 2010 14
Vojtěch Hála 2010 14
Jan Kopecký 2010 14
Marek Pém 2009 15
Filip Houška 2013 11
Matěj Buben 2009 174 15
Matyáš Soukup 2010 14
Jonáš Houser 2009 0 15
Jáchym Libich 2010 14
Filip Šlambor 2010 14
Filip Hykš 2010 14
Jiří Důra 2010 14
Michal Kolesa 2009 15
Lukáš Novák 2010 14
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
28 mistrovství ČR (starší minižáci U13) Domácí 14. 5. 2023 SK UP BCM Olomouc 59:68
20 mistrovství ČR (starší minižáci U13) Domácí 13. 5. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek 71:45
25 mistrovství ČR (starší minižáci U13) Domácí 13. 5. 2023 Válečníci Děčín 90:49
5 mistrovství ČR (starší minižáci U13) Domácí 12. 5. 2023 BK Vividbooks Pardub 80:37
6 mistrovství ČR (starší minižáci U13) Domácí 12. 5. 2023 Válečníci Děčín 29:84
14 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 19. 4. 2023 Válečníci Děčín 46:64
13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 19. 4. 2023 Válečníci Děčín 36:74
12 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 15. 4. 2023 Válečníci Děčín 37:95
11 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 15. 4. 2023 Válečníci Děčín 30:80
6 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 25. 3. 2023 BK Teplice 87:32
5 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 25. 3. 2023 BK Teplice 85:45
4 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 12. 3. 2023 BK Chomutov 113:29
3 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 12. 3. 2023 BK Chomutov 87:25
36 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 4. 2. 2023 BA 2006 Roudnice n.L. 126:23
35 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 4. 2. 2023 BA 2006 Roudnice n.L. 99:17
30 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 29. 1. 2023 Válečníci Děčín 38:81
24 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 29. 1. 2023 Válečníci Děčín 38:81
29 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 29. 1. 2023 Válečníci Děčín 47:59
23 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 29. 1. 2023 Válečníci Děčín 47:59
26 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 17. 12. 2022 BA Lynx Liberec 107:6
25 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 17. 12. 2022 BA Lynx Liberec 111:17
24 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 3. 12. 2022 Válečníci Děčín 14:42
23 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 3. 12. 2022 Válečníci Děčín 21:38
16 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Hosté 5. 11. 2022 BA 2006 Roudnice n.L. 20:110
15 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Hosté 5. 11. 2022 BA 2006 Roudnice n.L. 30:122
10 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 15. 10. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 64:47
20 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 15. 10. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 64:47
9 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 15. 10. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 61:41
19 starší minižáci U13, Oblastní přebor, 1 - 4 (starší minižáci U13) Domácí 15. 10. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 61:41
6 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 1. 10. 2022 Válečníci Děčín 12:113
5 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 1. 10. 2022 Válečníci Děčín 4:127
4 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 18. 9. 2022 Slavoj BK Litoměřice 75:17
3 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A (starší minižáci U13) Domácí 18. 9. 2022 Slavoj BK Litoměřice 72:22
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 18. 9. 2022
10:00
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
72
22
14
3
32
9
51
15
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
1. kolo 18. 9. 2022
12:00
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
75
17
5
3
35
10
50
17
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
2. kolo 1. 10. 2022
11:00
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
12
113
2
30
10
58
10
85
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
2. kolo 1. 10. 2022
09:00
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
4
127
0
33
0
68
0
98
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
3. kolo 15. 10. 2022
18:15
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
64
47
15
12
28
23
45
27
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
0. kolo 15. 10. 2022
00:00
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
64
47
15
12
28
33
45
27
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
3. kolo 15. 10. 2022
16:45
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
61
41
20
8
32
20
50
34
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
0. kolo 15. 10. 2022
00:00
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
61
41
20
8
32
20
50
34
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
4. kolo 5. 11. 2022
09:30
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
30
122
11
23
18
56
26
98
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
4. kolo 5. 11. 2022
11:30
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
20
110
9
26
15
53
18
76
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
6. kolo 3. 12. 2022
09:00
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
21
38
3
8
11
22
13
33
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
6. kolo 3. 12. 2022
11:00
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
14
42
4
11
8
22
14
42
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
7. kolo 17. 12. 2022
10:00
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
111
17
28
2
54
6
86
10
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
7. kolo 17. 12. 2022
12:00
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
107
6
31
0
59
4
83
5
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
0. kolo 29. 1. 2023
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
38
81
11
8
23
32
29
50
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
8. kolo 29. 1. 2023
11:30
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
38
81
11
8
23
31
29
50
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
0. kolo 29. 1. 2023
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
47
59
8
5
16
38
34
49
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
8. kolo 29. 1. 2023
09:30
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
47
59
8
5
16
38
34
49
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
9. kolo 4. 2. 2023
13:30
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
126
23
29
6
64
10
90
21
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
9. kolo 4. 2. 2023
12:00
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
99
17
28
4
60
9
77
14
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Review
1. kolo 12. 3. 2023
13:30
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
87
25
19
4
46
13
64
19
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
1. kolo 12. 3. 2023
15:00
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
113
29
20
9
52
18
75
20
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
2. kolo 25. 3. 2023
13:30
Válečníci Děčín
BK Teplice
85
45
20
9
45
21
64
32
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
2. kolo 25. 3. 2023
15:30
Válečníci Děčín
BK Teplice
87
32
22
13
40
21
69
28
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
3. kolo 15. 4. 2023
14:15
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
30
80
14
17
16
41
29
54
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
3. kolo 15. 4. 2023
16:00
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
37
95
14
21
14
52
33
65
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
4. kolo 19. 4. 2023
16:00
BK Teplice
Válečníci Děčín
36
74
15
15
21
36
33
51
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
4. kolo 19. 4. 2023
17:30
BK Teplice
Válečníci Děčín
46
64
10
9
19
28
29
45
starší minižáci U13, Oblastní přebor 1 - 4 Review
1. kolo 12. 5. 2023
13:10
Válečníci Děčín
BK Vividbooks Pardubice
80
37
23
12
43
17
64
28
Skupina B Review
1. kolo 12. 5. 2023
17:00
BC Kolín
Válečníci Děčín
29
84
10
25
17
45
21
75
Skupina B Review
čtvrtfinále 13. 5. 2023
09:00
Válečníci Děčín
Basketpoint Frýdek-Místek
71
45
14
13
37
23
52
31
play-off Review
semifinále 13. 5. 2023
15:00
BK NH Ostrava
Válečníci Děčín
90
49
18
8
45
24
68
34
play-off Review
o 3. místo 14. 5. 2023
10:20
Válečníci Děčín
SK UP BCM Olomouc
59
68
12
21
31
39
40
49
play-off Review

články