BCM Olomouc

Kategorie
Starší minižáci U13
Soutěž
Středomoravský přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 7. 2021
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Trenér

od: 23. 8. 2021
Matěj Strniště
strniste.matej@seznam.cz
731 610 633

1. asistent trenéra

od: 23. 8. 2021
Jakub Stodůlka
jakub.stodulka01@upol.cz

Asistent trenéra

od: 23. 8. 2021
Tereza Chodilová
tchodilova@seznam.cz

Trenér

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Mgr. Štěpán Válek
stepan.valek@email.cz
607 575 261

1. asistent trenéra

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Daniela Milotová
dancemilotova@gmail.com

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
77200 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Filip Balcárek 2009 12
Jakub Šuranský 2011 10
Petr Dráč 2009 12
Marek Ziegler 2009 12
Alex Hloušek 2009 12
Jiří Esterka 2009 12
Adam Jendřiščík 2010 11
Vojtěch Macháček 2010 11
Šimon Suchánek 2010 11
Jakub Daneček 2010 11
Adam Weiser 2010 11
Štěpán Gregor 2009 12
Tomáš Mlčoch 2009 12
Andrej Ilavský 2009 12
Vojtěch Kubík 2009 12
Martin Severňák 2009 12
Adam Bláha 2009 12
Patrik Vidrman 2010 0 11
Tomáš Galla 2010 11
Martin Šlezar 2009 12
Vladimír Horák 2009 12
Robin Šporík 2009 12
Kryštof Kašpar 2009 12
Danila Scripcariu 2010 11
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
13 Středomoravský přebor (starší minižáci U13) Domácí 9. 10. 2021 Přerov 90:10
14 Středomoravský přebor (starší minižáci U13) Domácí 9. 10. 2021 Přerov 67:18
3 Středomoravský přebor (starší minižáci U13) Domácí 19. 9. 2021 TJ Šumperk MIX+2x08 69:18
4 Středomoravský přebor (starší minižáci U13) Domácí 19. 9. 2021 TJ Šumperk MIX+2x08 59:14
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 9. 2021
09:00
SK UP BCM Olomouc
TJ Šumperk MIX+2x08
69
18
16
4
38
6
51
12
Základní část Review
1. kolo 19. 9. 2021
10:15
SK UP BCM Olomouc
TJ Šumperk MIX+2x08
59
14
21
2
29
8
46
10
Základní část Review
2. kolo 2. 10. 2021
11:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
27
70
10
9
14
35
25
45
Základní část Review
2. kolo 2. 10. 2021
09:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
23
71
4
17
10
38
16
50
Základní část Review
3. kolo 9. 10. 2021
13:45
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov MIX
67
18
21
4
29
8
47
10
Základní část Review
3. kolo 9. 10. 2021
12:15
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov MIX
90
10
24
3
45
3
73
7
Základní část Review
4. kolo 6. 11. 2021
00:00
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
4. kolo 6. 11. 2021
00:00
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
6. kolo 27. 11. 2021
11:00
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
Základní část Preview
6. kolo 27. 11. 2021
12:30
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
Základní část Preview
7. kolo 19. 12. 2021
11:00
Basketbal Jeseník MIX +6x08
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
7. kolo 19. 12. 2021
13:00
Basketbal Jeseník MIX +6x08
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
8. kolo 15. 1. 2022
00:00
TJ Šumperk MIX+2x08
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
8. kolo 15. 1. 2022
00:00
TJ Šumperk MIX+2x08
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
9. kolo 12. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
9. kolo 12. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
10. kolo 26. 2. 2022
09:00
TBS Přerov MIX
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
10. kolo 26. 2. 2022
11:00
TBS Přerov MIX
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
Základní část Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
Základní část Preview
13. kolo 9. 4. 2022
00:00
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
13. kolo 9. 4. 2022
00:00
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
Basketbal Jeseník MIX +6x08
Základní část Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
Basketbal Jeseník MIX +6x08
Základní část Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 Středomoravský přebor 4 27
2018/19 Středomoravský přebor 1 46
2017/18 Oblastní přebor - střední Morava 3 37

články