Středomoravský přebor

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
18. 9. 2021
09:00
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Břetislav Kraváček
74
26
24
47
38
15
58
26
Review
Základní část 1. kolo 3
SK UP BCM Olomouc
TJ Šumperk MIX+2x08
19. 9. 2021
09:00
SH UP Olomouc Ladislav Sokolovský
Radek Šuranský
69
18
16
4
38
6
51
12
Review
Základní část 1. kolo 5
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
Basketbal Jeseník MIX +6x08
18. 9. 2021
10:00
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Ladislav Sokolovský
45
29
8
8
18
18
30
28
Review
Základní část 1. kolo 4
SK UP BCM Olomouc
TJ Šumperk MIX+2x08
19. 9. 2021
10:15
SH UP Olomouc Ladislav Sokolovský
Radek Šuranský
59
14
21
2
29
8
46
10
Review
Základní část 1. kolo 2
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
18. 9. 2021
10:45
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Břetislav Kraváček
69
16
7
6
28
8
55
8
Review
Základní část 1. kolo 6
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
Basketbal Jeseník MIX +6x08
18. 9. 2021
11:30
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Ladislav Sokolovský
37
46
14
8
18
25
33
28
Review
Základní část 2. kolo 7
TJ Šumperk MIX+2x08
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
2. 10. 2021
09:00
Hala Tyršův stadion Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
56
31
17
9
28
18
42
22
Review
Základní část 2. kolo 9
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
2. 10. 2021
09:00
Tělocvična ZŠ Marek Bešina
Lukáš Kaprál
23
71
4
17
10
38
16
50
Review
Základní část 2. kolo 11
TBS Přerov MIX
STRABAG Zlín
2. 10. 2021
09:00
Sokolovna Zdeněk Latík
Ondřej Lenoch
23
112
9
24
11
52
15
82
Review
Základní část 2. kolo 8
TJ Šumperk MIX+2x08
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
2. 10. 2021
10:30
Hala Tyršův stadion Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
50
32
16
4
28
12
36
22
Review
Základní část 2. kolo 10
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
2. 10. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Marek Bešina
Lukáš Kaprál
27
70
10
9
14
35
25
45
Review
Základní část 2. kolo 12
TBS Přerov MIX
STRABAG Zlín
2. 10. 2021
11:00
Sokolovna Zdeněk Latík
Ondřej Lenoch
15
121
4
34
4
67
11
86
Review
Základní část 3. kolo 15
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Aneta Pechová
Preview
Základní část 3. kolo 16
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia Aneta Pechová
Josef Slavík
Preview
Základní část 3. kolo 17
Basketbal Jeseník MIX +6x08
TJ Šumperk MIX+2x08
9. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Jiří Fanta
David Tichý
38
61
9
11
24
19
26
53
38
61
Review
Základní část 3. kolo 18
Basketbal Jeseník MIX +6x08
TJ Šumperk MIX+2x08
9. 10. 2021
12:00
Sportovní hala Jiří Fanta
David Tichý
46
50
7
16
22
32
31
40
46
50
Review
Základní část 3. kolo 13
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov MIX
9. 10. 2021
12:15
SH UP Olomouc Radek Šuranský
Vratislav Doležal
90
10
24
3
45
3
73
7
Review
Základní část 3. kolo 14
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov MIX
9. 10. 2021
13:45
SH UP Olomouc Vratislav Doležal
Radek Šuranský
67
18
21
4
29
8
47
10
Review
Základní část 4. kolo 21
TBS Přerov MIX
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
6. 11. 2021
-
Sokolovna
Preview
Základní část 4. kolo 22
TBS Přerov MIX
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
6. 11. 2021
-
Sokolovna
Preview
Základní část 4. kolo 23
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
6. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 4. kolo 24
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
6. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 4. kolo 19
BCM Orli Prostějov
Basketbal Jeseník MIX +6x08
6. 11. 2021
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 4. kolo 20
BCM Orli Prostějov
Basketbal Jeseník MIX +6x08
6. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 5. kolo 25
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
STRABAG Zlín
20. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 5. kolo 26
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
STRABAG Zlín
20. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 5. kolo 29
TJ Šumperk MIX+2x08
BCM Orli Prostějov
21. 11. 2021
09:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 5. kolo 27
Basketbal Jeseník MIX +6x08
TBS Přerov MIX
21. 11. 2021
11:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 5. kolo 30
TJ Šumperk MIX+2x08
BCM Orli Prostějov
21. 11. 2021
11:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 5. kolo 28
Basketbal Jeseník MIX +6x08
TBS Přerov MIX
21. 11. 2021
13:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 6. kolo 33
STRABAG Zlín
Basketbal Jeseník MIX +6x08
27. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 6. kolo 34
STRABAG Zlín
Basketbal Jeseník MIX +6x08
27. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 6. kolo 31
TBS Přerov MIX
TJ Šumperk MIX+2x08
27. 11. 2021
09:00
Sokolovna
Preview
Základní část 6. kolo 32
TBS Přerov MIX
TJ Šumperk MIX+2x08
27. 11. 2021
11:00
Sokolovna
Preview
Základní část 6. kolo 35
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
27. 11. 2021
11:00
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 6. kolo 36
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
27. 11. 2021
12:30
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 7. kolo 39
TJ Šumperk MIX+2x08
STRABAG Zlín
18. 12. 2021
09:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 7. kolo 41
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov MIX
18. 12. 2021
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 37
Basketbal Jeseník MIX +6x08
SK UP BCM Olomouc
19. 12. 2021
11:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 7. kolo 40
TJ Šumperk MIX+2x08
STRABAG Zlín
18. 12. 2021
11:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 7. kolo 42
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov MIX
18. 12. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 38
Basketbal Jeseník MIX +6x08
SK UP BCM Olomouc
19. 12. 2021
13:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 8. kolo 43
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
15. 1. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 44
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
15. 1. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 45
TJ Šumperk MIX+2x08
SK UP BCM Olomouc
15. 1. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 8. kolo 46
TJ Šumperk MIX+2x08
SK UP BCM Olomouc
15. 1. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 8. kolo 47
Basketbal Jeseník MIX +6x08
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
15. 1. 2022
11:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 8. kolo 48
Basketbal Jeseník MIX +6x08
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
15. 1. 2022
13:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 9. kolo 49
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
TJ Šumperk MIX+2x08
12. 2. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 9. kolo 50
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
TJ Šumperk MIX+2x08
12. 2. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 9. kolo 51
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
12. 2. 2022
-
Preview
Základní část 9. kolo 52
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
12. 2. 2022
-
Preview
Základní část 9. kolo 53
STRABAG Zlín
TBS Přerov MIX
12. 2. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 9. kolo 54
STRABAG Zlín
TBS Přerov MIX
12. 2. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 10. kolo 57
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
26. 2. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 58
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
26. 2. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 59
TJ Šumperk MIX+2x08
Basketbal Jeseník MIX +6x08
26. 2. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 10. kolo 60
TJ Šumperk MIX+2x08
Basketbal Jeseník MIX +6x08
26. 2. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 10. kolo 55
TBS Přerov MIX
SK UP BCM Olomouc
26. 2. 2022
09:00
Sokolovna
Preview
Základní část 10. kolo 56
TBS Přerov MIX
SK UP BCM Olomouc
26. 2. 2022
11:00
Sokolovna
Preview
Základní část 11. kolo 63
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
TBS Přerov MIX
12. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 11. kolo 64
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
TBS Přerov MIX
12. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 11. kolo 65
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
12. 3. 2022
-
Preview
Základní část 11. kolo 66
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
12. 3. 2022
-
Preview
Základní část 11. kolo 61
Basketbal Jeseník MIX +6x08
BCM Orli Prostějov
12. 3. 2022
11:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 62
Basketbal Jeseník MIX +6x08
BCM Orli Prostějov
12. 3. 2022
13:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 12. kolo 67
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
26. 3. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 12. kolo 68
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
26. 3. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 12. kolo 71
BCM Orli Prostějov
TJ Šumperk MIX+2x08
26. 3. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 12. kolo 72
BCM Orli Prostějov
TJ Šumperk MIX+2x08
26. 3. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 12. kolo 69
TBS Přerov MIX
Basketbal Jeseník MIX +6x08
27. 3. 2022
09:00
Sokolovna
Preview
Základní část 12. kolo 70
TBS Přerov MIX
Basketbal Jeseník MIX +6x08
27. 3. 2022
11:00
Sokolovna
Preview
Základní část 13. kolo 73
TJ Šumperk MIX+2x08
TBS Přerov MIX
9. 4. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 13. kolo 74
TJ Šumperk MIX+2x08
TBS Přerov MIX
9. 4. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 13. kolo 77
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
SK UP BCM Olomouc
9. 4. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 13. kolo 78
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
SK UP BCM Olomouc
9. 4. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 13. kolo 75
Basketbal Jeseník MIX +6x08
STRABAG Zlín
9. 4. 2022
11:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 13. kolo 76
Basketbal Jeseník MIX +6x08
STRABAG Zlín
9. 4. 2022
13:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 14. kolo 79
SK UP BCM Olomouc
Basketbal Jeseník MIX +6x08
23. 4. 2022
-
Preview
Základní část 14. kolo 80
SK UP BCM Olomouc
Basketbal Jeseník MIX +6x08
23. 4. 2022
-
Preview
Základní část 14. kolo 81
STRABAG Zlín
TJ Šumperk MIX+2x08
23. 4. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 14. kolo 82
STRABAG Zlín
TJ Šumperk MIX+2x08
23. 4. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 14. kolo 83
TBS Přerov MIX
BCM Orli Prostějov
23. 4. 2022
09:00
Sokolovna
Preview
Základní část 14. kolo 84
TBS Přerov MIX
BCM Orli Prostějov
23. 4. 2022
11:00
Sokolovna
Preview

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Karolína Černošková Přerov 11 4 1.0 3.0 1.0 1.0/4.5 22.2 0.8
Radek Čada Šumperk MIX 12 6 1.0 1.7 0.8 0.0/0.3 0.0* 0.5
Daniel Baček Slavia Kroměříž MIX 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Absolon Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Balcárek BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Havlíčková Jeseník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bidovský Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
BCM Olomouc 4 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Šumperk MIX 6 19.3 2.8 /7.1 39.5 15.7
Zlín 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Přerov MIX 4 7.3 2.0 /11.5 17.4 9.5
Slavia Kroměříž MIX 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jeseník MIX 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Šuranský Radek 4 1 3 0 - - -
Sokolovský Ladislav 6 3 3 0 - - -
Slavík Josef 2 2 0 0 - - -
Lenoch Ondřej 2 0 2 0 - - -
Latík Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Krčmář Dominik 2 2 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 0 2 0 - - -
Kaprál Lukáš 2 0 2 0 - - -
Fanta Jiří 2 2 0 0 - - -
Doležal Vratislav 4 2 2 0 - - -
Bešina Marek 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře