USK Praha

Kategorie
Mladší žákyně U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 8. 2023
Lucie Kůželová
lucie.kuzelova@uskbasket.cz
721 664 918

Trenér

od: 6. 9. 2023 do 20. 9. 2023
Lucie Pastýříková Hošková
lucie.pastyrikova@icloud.com

1. asistent trenéra

od: 6. 9. 2023 do 20. 9. 2023
Jiří Pastýřík
Jpastyrik@seznam.cz
606 957 068

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2023
Lucie Luxová
lucie.luxova@pvk.cz
724 643 862

Trenér

od: 22. 9. 2023
Jiří Pastýřík
Jpastyrik@seznam.cz
606 957 068

1. asistent trenéra

od: 22. 9. 2023
Lucie Pastýříková Hošková
lucie.pastyrikova@icloud.com

Adresa

Sportovní klub Královka, spolek
Na Folimance 2
120 00 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Barbora Tejmarová 2011 172 13 15 9.1 4.0 0.0 1.1/2.2 51.5 1.6
Veronika Procházková 2010 172 14 17 7.8 3.5 0.0 0.7/1.5 46.2 0.7
Sára Obadalová 2010 154 14 17 7.1 3.2 0.0 0.7/2.5 27.9 1.9
Vanesa Podracká 2010 166 14 12 7.4 3.0 0.1 1.2/2.8 41.2 1.7
Elena Pastýříková 2011 174 13 17 5.0 2.1 0.0 0.9/1.9 46.9 1.1
Lucie Sobotová 2010 175 14 17 4.5 2.0 0.0 0.5/1.2 45.0 2.1
Julie Táborská 2011 172 13 15 5.0 2.3 0.0 0.3/0.8 41.7 1.1
Mia Bendíková 2011 161 13 13 4.8 2.2 0.0 0.3/1.5 21.1 2.5
Viktoria Parmová 2011 166 13 13 3.1 1.3 0.0 0.5/1.1 42.9 0.7
Klára Galovičová 2010 168 14 14 2.7 1.0 0.0 0.7/1.4 50.0 1.6
Sofia Sovová 2011 167 13 2 18.0 5.0 1.0 5.0/9.0 55.6 2.0
Laura Kopová 2010 171 14 15 2.1 1.0 0.0 0.1/0.4 16.7 1.4
Lucie Starostová 2010 172 14 16 1.8 0.8 0.0 0.1/0.6 22.2 0.9
Karla Krejčová 2011 168 13 16 0.9 0.3 0.0 0.3/0.6 40.0 0.2
Karolína Maršíčková 2010 180 14 14 0.8 0.4 0.0 0.1/0.3 25.0 0.5
Anežka Škodová 2010 157 14 11 0.9 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Magdalena Buřičová 2010 170 14 10 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Beata Symůnková 2010 160 14 9 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
Leona Kumpová 2010 176 14 7 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0 0.1
Anna Iltisová 2010 170 14 4 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
1 Adéla Kočárková 2009 155 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
8 Ema Bartošová 2009 186 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
15 Barbora Čálková 2009 172 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
4 Sofia Robson 2009 176 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
11 Barbora Luxová 2009 165 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
18 Alžběta Slechanová 2009 170 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
7 Simona Kratochvílová 2009 155 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
14 Karolína Novotná 2009 173 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
3 Lívia Poláková 2009 160 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
17 Ema Nováková 2009 180 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
13 Alžběta Jamburová 2009 165 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
2 Emily Brožová 2009 160 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
9 Anežka Misíková 2009 170 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
16 Natálie Christen 2009 176 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
5 Mia Valentina Emes 2009 171 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
12 Tina Formánková 2009 158 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
405 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 21. 4. 2024 BCM Sokolov : 0 /0 %
401 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 20. 4. 2024 BK Karlovy Vary : 0 /0 %
395 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 6. 4. 2024 USK Praha : 0 /0 %
383 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 22. 3. 2024 USK Praha : 0 /0 %
393 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 17. 3. 2024 Sokol Kladno : 0 /0 %
389 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 16. 3. 2024 BC Slaný : 0 /0 %
381 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 2. 3. 2024 USK Praha : 0 /0 %
388 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 25. 2. 2024 TJ Sokol Nusle 67:44 0 0 0/0 %
367 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 24. 2. 2024 TJ Sokol Nusle 73:49 0 0 0/0 %
377 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 21. 1. 2024 BK Levhartice Chomutov 85:24 39 0 7/17 41.2%
371 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 7. 1. 2024 BC Slaný 55:69 31 0 7/14 50%
369 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 6. 1. 2024 Sokol Kladno 88:63 25 0 13/41 31.7%
140 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 10. 12. 2023 AŠ Mladá Boleslav 29:70 31 1 5/20 25%
136 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 9. 12. 2023 BK Brandýs nad Labem 70:54 25 0 4/18 22.2%
130 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 19. 11. 2023 BK Loko Trutnov 73:26 31 0 11/14 78.6%
125 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 18. 11. 2023 Sokol Hradec Králové 45:97 19 0 7/18 38.9%
115 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 17. 11. 2023 BA Sparta Praha 84:43 36 0 12/24 50%
124 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 5. 11. 2023 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 25:72 11 0 3/12 25%
119 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 31. 10. 2023 BSK TJ Jičín 49:37 22 0 5/20 25%
87 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 16. 10. 2023 BA Sparta Praha 38:75 33 0 9/20 45%
112 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 15. 10. 2023 BK Brandýs nad Labem 27:63 9 0 9/20 45%
108 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 14. 10. 2023 AŠ Mladá Boleslav 89:30 44 0 1/9 11.1%
101 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 1. 10. 2023 Sokol Hradec Králové 102:35 12 0 11/18 61.1%
98 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 30. 9. 2023 BK Loko Trutnov 38:56 24 0 8/13 61.5%
95 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 17. 9. 2023 BSK TJ Jičín 70:61 24 2 7/18 38.9%
92 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 16. 9. 2023 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 101:41 19 0 3/6 50%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 16. 9. 2023
10:30
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
USK Praha
101
41
24
10
42
20
60
28
Skupina C Review
3. kolo 17. 9. 2023
10:00
BSK TJ Jičín
USK Praha
70
61
28
21
51
30
62
47
Skupina C Review
4. kolo 30. 9. 2023
16:00
BK Loko Trutnov
USK Praha
38
56
8
16
14
39
29
44
Skupina C Review
5. kolo 1. 10. 2023
11:00
Sokol Hradec Králové
USK Praha
102
35
19
5
57
17
75
26
Skupina C Review
6. kolo 14. 10. 2023
15:00
USK Praha
AŠ Mladá Boleslav
89
30
23
14
45
18
73
26
Skupina C Review
7. kolo 15. 10. 2023
12:00
USK Praha
BK Brandýs nad Labem
27
63
2
17
18
28
21
48
Skupina C Review
1. kolo 16. 10. 2023
17:15
BA Sparta Praha
USK Praha
38
75
21
21
25
39
36
54
Skupina C Review
9. kolo 31. 10. 2023
17:15
USK Praha
BSK TJ Jičín
49
37
16
11
31
23
43
27
Skupina C Review
10. kolo 5. 11. 2023
09:00
USK Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
25
72
5
10
17
31
19
48
Skupina C Review
8. kolo 17. 11. 2023
14:00
USK Praha
BA Sparta Praha
84
43
25
11
45
21
66
37
Skupina C Review
11. kolo 18. 11. 2023
15:00
USK Praha
Sokol Hradec Králové
45
97
9
22
21
45
36
74
Skupina C Review
12. kolo 19. 11. 2023
09:30
USK Praha
BK Loko Trutnov
73
26
14
6
41
12
53
20
Skupina C Review
13. kolo 9. 12. 2023
10:00
BK Brandýs nad Labem
USK Praha
70
54
20
17
34
23
54
32
Skupina C Review
14. kolo 10. 12. 2023
08:00
AŠ Mladá Boleslav
USK Praha
29
70
4
23
10
36
23
44
Skupina C Review
2. kolo 6. 1. 2024
08:30
Sokol Kladno
USK Praha
88
63
22
14
46
31
67
41
Liga A Review
3. kolo 7. 1. 2024
15:00
BC Slaný
USK Praha
55
69
11
12
27
34
39
50
Liga A Review
5. kolo 21. 1. 2024
09:00
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
85
24
22
4
48
6
66
15
Liga A Review
1. kolo 24. 2. 2024
10:00
TJ Sokol Nusle
USK Praha
73
49
18
8
38
29
60
39
Liga A Review
8. kolo 25. 2. 2024
11:00
USK Praha
TJ Sokol Nusle
67
44
13
5
36
14
43
32
Liga A Review
6. kolo 2. 3. 2024
10:30
BCM Sokolov
USK Praha
Liga A Preview
9. kolo 16. 3. 2024
00:00
USK Praha
BC Slaný
Liga A Preview
10. kolo 17. 3. 2024
00:00
USK Praha
Sokol Kladno
Liga A Preview
7. kolo 22. 3. 2024
00:00
BK Karlovy Vary
USK Praha
Liga A Preview
11. kolo 6. 4. 2024
00:00
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
Liga A Preview
13. kolo 20. 4. 2024
00:00
USK Praha
BK Karlovy Vary
Liga A Preview
14. kolo 21. 4. 2024
00:00
USK Praha
BCM Sokolov
Liga A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 žákovská liga 4 21
2022/23 žákovská liga 1 27
2021/22 žákovská liga 2 27
2019/20 žákovská liga 2 21
2018/19 žákovská liga 5 20
2017/18 žákovská liga 1 23
2016/17 žákovská liga 2 21
2015/16 žákovská liga 2 38

články