SLUNETA Ústí nad Labem

Kategorie
Mladší žákyně U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Trenér

od: 19. 8. 2022
Vojtěch Čech
vojtech.cech26@seznam.cz
602 408 644

Asistent trenéra

od: 12. 9. 2022
Marcela Salaková Mouchová
musina@seznam.cz

Organizační pracovník

od: 29. 7. 2022
Martin Gabriel
mgabriel@post.cz
603 157 578

Asistent trenéra

od: 17. 8. 2022
Jitka Bínová
jitkabinova@volny.cz

Asistent trenéra

od: 17. 8. 2022
Sebastiano Houngbedji
bassti@seznam.cz

Adresa

BK SKŘIVÁNEK ÚSTÍ NAD LABEM z.s.
Jateční
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Vendula Salaková 2010 170 12 9 14.8 6.2 0.1 2.0/5.3 37.5 1.0
Emma Maurencová 2010 164 12 9 13.9 6.0 0.0 1.9/3.2 58.6 2.2
Petra Tatarlová 2009 154 13 9 5.2 2.1 0.1 0.7/1.8 37.5 1.7
Anna Bínová 2009 169 13 4 7.5 3.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.8
Ella Petrovská 2009 171 13 7 3.4 1.4 0.0 0.6/0.9 66.7 1.0
Marie Burdová 2010 155 12 9 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0 0.6
Petra Kudová 2009 165 13 8 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Tauscheová 2011 158 11 7 1.4 0.6 0.0 0.3/0.9 33.3 0.9
Karolína Deutschová 2009 166 13 7 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0 0.3
Tereza Kočová 2010 173 12 3 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.3
Lucie Gabajová 2010 165 12 7 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 25.0 1.3
Valérie Bínová 2009 166 13 7 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0 2.1
Eva Habichová 2009 168 13 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zuzana Holečková 2009 156 13 8 0.1 0.0 0.0 0.1/0.5 25.0 0.1
Klára Kalfusová 2010 167 12 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Amálie Thielová 2011 159 11 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Helena Třeštíková 2008 165 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Matylda Krumpová 2008 154 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Pechanová 2008 165 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Urbíková 2010 165 12 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lucie Slavíčková 2008 161 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ema Tomášová 2008 166 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Ciprová 2008 167 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
163 Nela Stachová 2008 165 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Sedláková 2008 162 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpánka Vondráčková 2008 162 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Folbrechtová 2008 154 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Amálie Műnsterová 2010 165 12 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktorie Svobodová 2008 163 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
88 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 4. 12. 2022 Válečnice Děčín 36:73 0 /0 %
85 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 13. 11. 2022 BK Brandýs nad Labem 81:26 38 0 5/12 41.7%
81 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 12. 11. 2022 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 56:80 24 0 8/20 40%
80 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 23. 10. 2022 Basket Slovanka 68:32 14 1 2/10 20%
77 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 22. 10. 2022 BK Lvice Litoměřice 64:37 14 1 6/16 37.5%
71 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 5. 10. 2022 Válečnice Děčín 52:51 20 0 11/24 45.8%
69 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 25. 9. 2022 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 82:43 18 0 7/15 46.7%
68 žákovská liga (mladší žákyně U14) Hosté 24. 9. 2022 BK Brandýs nad Labem 47:54 25 0 4/12 33.3%
65 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 11. 9. 2022 BK Lvice Litoměřice 28:70 11 0 6/12 50%
63 žákovská liga (mladší žákyně U14) Domácí 10. 9. 2022 Basket Slovanka 31:59 12 0 7/16 43.8%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 10. 9. 2022
12:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Slovanka
31
59
3
12
6
22
15
40
Skupina C Review
2. kolo 11. 9. 2022
11:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lvice Litoměřice
28
70
8
14
8
41
17
57
Skupina C Review
3. kolo 24. 9. 2022
13:00
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
47
54
10
20
23
32
31
48
Skupina C Review
4. kolo 25. 9. 2022
09:30
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SLUNETA Ústí nad Labem
82
43
20
4
41
18
66
23
Skupina C Review
5. kolo 5. 10. 2022
18:00
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
52
51
14
13
26
27
34
35
47
47
Skupina C Review
7. kolo 22. 10. 2022
15:00
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
64
37
20
6
35
19
52
24
Skupina C Review
8. kolo 23. 10. 2022
10:00
Basket Slovanka
SLUNETA Ústí nad Labem
68
32
22
9
44
13
66
19
Skupina C Review
9. kolo 12. 11. 2022
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
56
80
15
18
20
38
38
66
Skupina C Review
10. kolo 13. 11. 2022
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
81
26
24
6
39
18
55
26
Skupina C Review
12. kolo 4. 12. 2022
11:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečnice Děčín
36
73
10
18
13
47
27
56
Skupina C Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 žákovská liga 5 12
2021/22 žákovská liga 1 19
2019/20 žákovská liga 3 17
2018/19 žákovská liga 4 19
2017/18 žákovská liga 2 25
2016/17 žákovská liga 1 23