Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Levhartice Chomutov
17. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
19
90
0
34
10
45
10
71
Review
Skupina A 1. kolo 2
DBaK
Sokol Kladno
28. 9. 2016
10:00
Tělocvična 25. ZŠ Marek Šmůla
Petr Šmůla
125
6
47
1
68
6
99
6
Review
Skupina A 1. kolo 3
HB Basket Praha B
Aritma Praha
28. 9. 2016
16:00
sportovní hala Zličín Vladimír Slanina
Michal Kocián
62
43
17
12
34
20
51
33
Review
Skupina A 2. kolo 4
Levhartice Chomutov
BK Strakonice
24. 9. 2016
14:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Pavel Šmíd
79
44
29
9
36
26
58
36
Review
Skupina A 2. kolo 5
DBaK
HB Basket Praha B
24. 9. 2016
14:00
ZŠ Kožlany Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
71
42
21
8
40
17
55
34
Review
Skupina A 2. kolo 6
Sokol Kladno
Aritma Praha
24. 9. 2016
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Matěj Záruba
Jindřich Zámostný
23
78
8
22
8
32
15
50
Review
Skupina A 3. kolo 9
Sokol Kladno
HB Basket Praha B
25. 9. 2016
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jindřich Zámostný
Matěj Záruba
15
112
3
25
6
55
13
73
Review
Skupina A 3. kolo 8
DBaK
Aritma Praha
25. 9. 2016
10:00
Tělocvična 25. ZŠ Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
111
33
22
13
58
17
80
23
Review
Skupina A 3. kolo 7
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Strakonice
6. 11. 2016
10:30
SH BK Loko Karlovy Vary Christian Rychnavský
Rudolf Neudert
33
60
7
18
14
37
24
53
Review
Skupina A 4. kolo 11
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
8. 10. 2016
14:30
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
37
60
7
23
19
32
29
48
Review
Skupina A 4. kolo 10
BK Strakonice
Aritma Praha
8. 10. 2016
15:00
STARZ aréna Marek Šmůla
Michal Perlík
95
30
7
16
43
21
76
24
Review
Skupina A 4. kolo 12
Levhartice Chomutov
Sokol Kladno
8. 10. 2016
15:00
Městská sportovní hala Tomáš Tax
Marek Vošahlík
126
14
40
2
68
3
94
4
Review
Skupina A 5. kolo 15
Levhartice Chomutov
DBaK
9. 10. 2016
11:00
Městská sportovní hala Tomáš Tax
Petr Šmůla
91
50
37
10
48
24
72
37
Review
Skupina A 5. kolo 14
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Kladno
9. 10. 2016
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
96
24
21
6
53
11
76
20
Review
Skupina A 5. kolo 13
BK Strakonice
HB Basket Praha B
9. 10. 2016
13:00
STARZ aréna Martin Buršík
Marek Šmůla
68
26
23
2
28
6
51
18
Review
Skupina A 6. kolo 17
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
22. 10. 2016
10:00
Sportovní hala Jeneč Radomír Kohout
Vojtěch Tesárek
54
63
11
17
29
30
43
44
Review
Skupina A 6. kolo 18
Aritma Praha
Levhartice Chomutov
22. 10. 2016
16:00
SK Aritma Praha Jan Renc
Johana Melzerová
24
126
6
37
12
68
16
100
Review
Skupina A 6. kolo 16
Sokol Kladno
BK Strakonice
22. 10. 2016
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Perlík
Marek Pörner
14
107
4
22
7
44
7
78
Review
Skupina A 7. kolo 19
DBaK
BK Strakonice
23. 10. 2016
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Lucie Peterková
Jan Musil
58
69
12
9
25
31
48
47
Review
Skupina A 7. kolo 21
Aritma Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
23. 10. 2016
10:15
SK Aritma Praha Pavel Matys
Johana Melzerová
33
67
14
17
20
32
22
49
Review
Skupina A 7. kolo 20
HB Basket Praha B
Levhartice Chomutov
23. 10. 2016
15:00
Sportovní hala Jeneč Marek Pörner
Jiří Veselý
37
114
13
28
21
53
23
79
Review
Skupina A 8. kolo 23
Sokol Kladno
DBaK
17. 11. 2016
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Musil
Petr Šmůla
16
113
4
27
8
54
10
90
Review
Skupina A 8. kolo 24
Aritma Praha
HB Basket Praha B
17. 11. 2016
10:00
SK Aritma Praha Vladimír Slanina
Michal Šupej
70
64
17
10
35
22
53
41
Review
Skupina A 8. kolo 22
Levhartice Chomutov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
17. 11. 2016
13:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
111
26
33
10
51
15
81
22
Review
Skupina A 9. kolo 25
BK Strakonice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
25. 9. 2016
11:00
STARZ aréna Veronika Vávrová
Lucie Peterková
83
22
27
7
42
16
62
20
Review
Skupina A 9. kolo 26
Aritma Praha
DBaK
5. 11. 2016
16:00
SK Aritma Praha Michaela Scholzová
Karel Křenek
36
80
11
12
27
38
32
65
Review
Skupina A 9. kolo 27
HB Basket Praha B
Sokol Kladno
5. 11. 2016
16:00
Sportovní hala Jeneč Petr Eisner
Pavel Šmíd
99
19
20
4
51
4
75
12
Review
Skupina A 10. kolo 29
HB Basket Praha B
DBaK
6. 11. 2016
12:30
Sportovní hala Jeneč Pavel Šmíd
Jindřich Nesper
46
100
9
27
20
49
34
72
Review
Skupina A 10. kolo 30
Aritma Praha
Sokol Kladno
6. 11. 2016
12:30
SK Aritma Praha Veronika Vávrová
Karel Křenek
37
34
8
10
23
18
27
26
Review
Skupina A 10. kolo 28
BK Strakonice
Levhartice Chomutov
5. 11. 2016
14:00
STARZ aréna Jakub Kec
Veronika Vávrová
81
66
19
24
53
33
71
48
Review
Skupina A 11. kolo 31
HB Basket Praha B
BK Strakonice
19. 11. 2016
15:00
Sportovní hala Jeneč Marek Šmůla
Dominik Kočovský
36
93
5
20
14
37
22
68
Review
Skupina A 11. kolo 32
Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 11. 2016
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Vladimír Slanina
Radomír Kohout
21
73
5
22
13
36
16
55
Review
Skupina A 11. kolo 33
DBaK
Levhartice Chomutov
19. 11. 2016
18:00
ZŠ Kožlany Jan Karásek
Michal Kuncl
35
99
9
33
31
47
35
69
Review
Skupina A 12. kolo 35
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
20. 11. 2016
10:00
ZŠ Kožlany Jiří Smetana
Jiří Jodl
85
38
16
13
43
20
61
30
Review
Skupina A 12. kolo 34
Aritma Praha
BK Strakonice
20. 11. 2016
10:15
SK Aritma Praha Veronika Vávrová
Hana Šmídková
36
81
12
20
17
44
25
71
Review
Skupina A 12. kolo 36
Sokol Kladno
Levhartice Chomutov
20. 11. 2016
10:30
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Lukáš Balog
16
94
7
26
11
48
16
65
Review
Skupina A 13. kolo 37
BK Strakonice
DBaK
3. 12. 2016
15:00
STARZ aréna Michal Hána
Václav Novák
74
47
15
12
41
20
55
30
Review
Skupina A 13. kolo 38
Levhartice Chomutov
HB Basket Praha B
3. 12. 2016
15:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jan Hendrych
84
24
34
5
37
7
62
9
Review
Skupina A 13. kolo 39
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Aritma Praha
3. 12. 2016
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Roman Maleček
Rudolf Neudert
42
36
13
9
22
23
26
27
Review
Skupina A 14. kolo 40
BK Strakonice
Sokol Kladno
4. 12. 2016
09:00
Hala TJ ČZ Strakonice Michal Hána
Václav Novák
118
11
28
4
61
4
94
4
Review
Skupina A 14. kolo 41
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
4. 12. 2016
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Radka Sosnovcová
Jan Růžička
51
38
11
4
23
21
39
29
Review
Skupina A 14. kolo 42
Levhartice Chomutov
Aritma Praha
4. 12. 2016
15:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jan Hendrych
98
24
28
6
49
10
76
18
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
8 Eliška Kubíčková BKHAV 18 57 1.0 15.4 4.3 1.6 2.0/3.4 59.3 2.4
8 Nikola Zdeňková Levhartice Chomutov 18 40 1.0 15.2 5.2 1.3 0.9/1.2 0.0* 1.6
Gabriela Němcová HB Basket 18 60 1.0 9.1 2.7 1.0 0.8/1.4 0.0* 1.5
Petra Knoflíčková SKB Tišnov 18 30 1.0 17.4 4.5 2.1 2.1/3.2 65.3 2.5
43 Veronika Borsová Loko Trutnov 18 54 1.0 9.3 3.8 0.1 1.2/2.8 43.6 0.9
24 Tereza Bastlová Sokol ZVUS H. Králové 18 56 1.0 8.5 3.7 0.0 1.1/3.5 30.6 1.8
Karolína Baloušková BK Strakonice 18 50 1.0 7.2 2.2 0.7 0.8/1.7 0.0* 2.0
9 Pavlína Vašková BK Ústí nad Orlicí 18 20 1.0 15.7 5.7 0.5 3.0/5.5 53.6 0.5
Nikola Šafránková Sokol ZVUS H. Králové B 17 12 1.0 24.0 9.6 0.4 3.6/7.6 47.3 1.7
Zuzana Křížová SŠMH Handicap Brno 17 31 1.0 8.4 3.4 0.2 1.0/2.3 42.3 1.5
6 Alžběta Plzenská Basket Říčany 18 22 1.0 11.7 5.2 0.0 1.3/2.6 50.9 0.1
13 Nela Temesgenová Basket Slovanka 18 53 1.0 4.8 1.8 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.2
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 16 24 1.0 10.5 4.1 0.3 1.4/2.6 54.0 1.9
4 Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 18 22 1.0 10.7 3.4 0.9 1.4/2.7 52.5 1.8
Veronika Szabó OSK Olomouc 18 32 1.0 7.3 2.3 0.6 0.9/2.4 38.5 1.6
Nikola Nitscheová Panter Javorník 18 43 1.0 5.3 2.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.2
Jana Kozlová SBŠ Ostrava B 18 32 1.0 7.0 3.1 0.1 0.6/1.2 0.0* 2.5
Anežka Hozáková SLUNETA Ústí nad Labem 18 20 1.0 8.4 3.6 0.1 0.9/3.3 26.2 2.0
Tereza Bahounková OSK Olomouc 18 16 1.0 9.5 3.4 0.4 1.4/2.9 48.9 1.4
Markéta Boková Studánka Pardubice 18 34 1.0 4.4 1.5 0.1 1.0/2.1 47.2 2.1
Kristýna Maderová SKB Zlín 17 24 1.0 6.2 2.5 0.0 1.3/3.9 31.9 2.2
Valerie Plačková KP Brno 18 21 1.0 7.0 2.3 0.3 1.5/2.6 58.2 1.0
Anna Chromá Loko Karlovy Vary 18 13 1.0 10.5 4.1 0.1 2.1/3.3 62.8 2.4
Emma Fořtová Basketbalová škola - Tygři Praha 18 23 1.0 5.3 2.0 0.0 1.2/2.7 45.2 1.4
Denisa Klimenková Lokomotiva Krnov 18 11 1.0 10.6 4.5 0.0 1.7/3.9 44.2 2.8
Adéla Šmerdová SŠMH Handicap Brno 18 27 1.0 4.1 0.9 0.5 0.7/1.3 0.0* 2.0
Karolína Severová BC Kolín 18 17 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/4.2 36.6 0.5
Magda Andrlová BK Horejsek Děčín 18 16 1.0 6.8 3.1 0.0 0.6/2.9 19.1 1.4
Alžběta Studénková BK Prosek 18 16 1.0 6.6 2.3 0.1 1.8/5.4 33.3 1.4
Vendula Kohoutová DBaK 18 17 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.6
Sára Špelinová USK Praha B 18 12 1.0 6.9 2.8 0.0 1.3/2.0 62.5 0.3
5 Šárka Jílková Sojky Pelhřimov 18 25 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 3.0
Eliška Linhartová BSK TJ Jičín 18 23 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.0
Eliška Bendová Biž. Jablonec n. N. 18 20 1.0 3.6 1.5 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.3
Zuzana Handlová VŠTJ Medicina 24 11 1.0 5.9 2.5 0.2 0.5/1.1 0.0* 2.3
Kateřina Vaňková Pas MB U14 18 22 1.0 2.9 0.6 0.5 0.3/0.6 0.0* 1.1
Adéla Džurdženiková BA Tygřice Louny 18 11 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/3.2 28.6 2.3
Natálie Breibischová Tigers Č. Budějovice 18 10 1.0 5.6 2.0 0.2 1.0/1.7 0.0* 1.9
Bára Titlová KP Brno 18 26 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.3
Julie Konečná SBŠ Ostrava "B" 18 11 1.0 5.0 2.3 0.1 0.2/0.8 0.0* 2.4
Kateřina Vinklová KlSB U15 18 28 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/1.1 0.0* 0.3
Adéla Vítová BSK TJ Jičín 18 5 1.0 8.4 3.2 0.4 0.8/1.4 0.0* 2.2
10 Karolína Morovičová Havířov 17 21 1.0 1.9 0.6 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.5
8 Dorota Cabálková BA Sparta 18 5 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.6
Jana Sombergová BC Kolín 18 7 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/2.4 23.5 1.9
Lucie Soukupová BA Pod 18 12 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.1
Amálie Kučerová USK Praha B 18 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/1.2 0.0* 0.7
Barbora Dlouhá Slovan Litoměřice 18 18 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
18 Marie Žabkovská BA Sparta Praha 18 15 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Kateřina Gottwaldová BK Frýdek-Místek 17 21 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Kristina Kohoutová Aritma Praha 18 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/1.6 0.0* 1.6
Michaela Jansová Jiskra Kyjov 18 14 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.4
23 Eliška Pěnčíková BK Příbor 18 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.6
Martina Zemanová OP Prostějov 18 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/6.5 15.4 3.5
Vanessa Ešnerová Slovan Varnsdorf 18 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Tereza Černá BK Žabiny Brno B 18 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
10 Jitka Pilařová TJ Sokol Kladno 18 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
2 Klaudie Kuboušková BA Sparta 18 14 6.7 0.6 0.3 0.0 / 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.2
Magdaléna Jarošová BA Sparta B 18 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 Eliška Brejchová Basket Slovanka 18 3 10.3 2.3 0.7 0.3 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Veronika Moravcová BA K. Vary 18 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
10 Tereza Košátková Basket Říčany 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
11 Kateřina Čejková DBaK 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Gabriela Šliková Sokol Kladno 18 20 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Radka Lindovská SBŠ Ostrava B 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 Eliška Krejzová Levhartice Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleksandra Nechaeva PORG Basket 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Dvořáčková Lokomotiva Liberec I 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marianna Hudcová USK Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
8 Eliška Kubíčková BKHAV 18 62 20 8 14 10
8 Nikola Zdeňková Levhartice Chomutov 18 58 22 6 12 8
Gabriela Němcová HB Basket 18 66 32 6 6 8
Petra Knoflíčková SKB Tišnov 18 54 18 4 12 4
43 Veronika Borsová Loko Trutnov 18 44 20 2 10 10
24 Tereza Bastlová Sokol ZVUS H. Králové 18 62 30 0 10 8
Karolína Baloušková BK Strakonice 18 44 22 6 8 8
9 Pavlína Vašková BK Ústí nad Orlicí 18 35 11 3 10 2
Nikola Šafránková Sokol ZVUS H. Králové B 17 33 14 3 9 5
Zuzana Křížová SŠMH Handicap Brno 17 18 9 1 4 5
6 Alžběta Plzenská Basket Říčany 18 37 17 0 7 2
13 Nela Temesgenová Basket Slovanka 18 30 14 2 8 10
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 16 28 12 2 6 5
4 Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 18
Veronika Szabó OSK Olomouc 18 40 14 6 16 10
Nikola Nitscheová Panter Javorník 18 32 12 0 8 6
Jana Kozlová SBŠ Ostrava B 18 34 14 2 6 10
Anežka Hozáková SLUNETA Ústí nad Labem 18 16 7 2 3 4
Tereza Bahounková OSK Olomouc 18 22 9 1 6 4
Markéta Boková Studánka Pardubice 18 20 8 2 10 10
Kristýna Maderová SKB Zlín 17 13 6 0 3 4
Valerie Plačková KP Brno 18 23 10 2 8 5
Anna Chromá Loko Karlovy Vary 18 26 10 0 7 5
Emma Fořtová Basketbalová škola - Tygři Praha 18 20 8 0 8 6
Denisa Klimenková Lokomotiva Krnov 18 7 3 1 3 3
Adéla Šmerdová SŠMH Handicap Brno 18 25 11 2 3 5
Karolína Severová BC Kolín 18 13 5 0 4 2
Magda Andrlová BK Horejsek Děčín 18 17 8 0 3 3
Alžběta Studénková BK Prosek 18 50 20 2 10 8
Vendula Kohoutová DBaK 18 20 10 2 4 10
Sára Špelinová USK Praha B 18 31 13 0 5 2
5 Šárka Jílková Sojky Pelhřimov 18 22 10 0 2 10
Eliška Linhartová BSK TJ Jičín 18 14 7 0 6 4
Eliška Bendová Biž. Jablonec n. N. 18 16 8 1 3 5
Zuzana Handlová VŠTJ Medicina 24
Kateřina Vaňková Pas MB U14 18 10 2 2 3 4
Adéla Džurdženiková BA Tygřice Louny 18 7 3 0 3 3
Natálie Breibischová Tigers Č. Budějovice 18 14 5 1 5 3
Bára Titlová KP Brno 18 8 4 0 2 2
Julie Konečná SBŠ Ostrava "B" 18 0 0 0 0 0
Kateřina Vinklová KlSB U15 18 14 6 0 6 2
Adéla Vítová BSK TJ Jičín 18 48 21 3 11 5
10 Karolína Morovičová Havířov 17 6 3 1 5 4
8 Dorota Cabálková BA Sparta 18 24 12 2 6 4
Jana Sombergová BC Kolín 18 30 12 1 6 5
Lucie Soukupová BA Pod 18 5 2 0 2 4
Amálie Kučerová USK Praha B 18 4 2 0 1 4
Barbora Dlouhá Slovan Litoměřice 18 16 8 0 0 4
18 Marie Žabkovská BA Sparta Praha 18 8 4 0 4 4
Kateřina Gottwaldová BK Frýdek-Místek 17 6 3 0 1 5
Kristina Kohoutová Aritma Praha 18 5 2 0 1 5
Michaela Jansová Jiskra Kyjov 18 9 4 1 2 5
23 Eliška Pěnčíková BK Příbor 18 4 2 0 1 4
Martina Zemanová OP Prostějov 18 17 8 0 2 5
Vanessa Ešnerová Slovan Varnsdorf 18 4 2 0 0 0
Tereza Černá BK Žabiny Brno B 18 2 1 0 0 0
10 Jitka Pilařová TJ Sokol Kladno 18 26 12 0 7 2
2 Klaudie Kuboušková BA Sparta 18 27 11 3 6 4
Magdaléna Jarošová BA Sparta B 18 10 5 0 2 4
17 Eliška Brejchová Basket Slovanka 18 35 17 3 8 4
Veronika Moravcová BA K. Vary 18 15 7 0 3 4
10 Tereza Košátková Basket Říčany 18 14 7 0 3 0
11 Kateřina Čejková DBaK 18 6 3 0 2 5
Gabriela Šliková Sokol Kladno 18 6 3 1 3 5
Radka Lindovská SBŠ Ostrava B 18 11 5 1 6 4
Aleksandra Nechaeva PORG Basket 18
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Loko Karlovy Vary 24 20.6 0.5 8.5 /20.9 40.6 16.8
Levhartice Chomutov 31 37.2 1.0 10.0 /21.0 47.8 16.5
DBaK 26 27.1 1.5 8.5 /19.3 44.2 19.7
Sokol Kladno 24 5.5 0.3 3.4 /9.2 37.1 16.1
HB Basket Praha B 24 19.3 0.1 6.5 /18.8 34.7 12.4
Aritma Praha 24 21.9 0.2 5.3 /14.1 37.3 16.1
BK Strakonice 26 24.5 2.7 10.0 /21.8 45.7 19.2
BK Brandýs n.L. 22 30.3 0.7 6.2 /13.7 45.4 13.1
Slovan Litoměřice 24 19.1 0.0 5.4 /13.6 39.9 19.0
BA Sparta Praha 26 26.4 1.3 8.1 /19.5 41.5 17.0
USK Praha 23 26.7 0.3 10.1 /22.5 44.8 14.0
BK Prosek 22 18.9 0.1 6.8 /19.0 35.8 15.0
Basket Slovanka 31 29.8 2.7 9.9 /19.9 49.8 17.6
SLUNETA Ústí nad Labem 23 28.8 0.3 8.3 /22.0 37.9 17.6
Loko Trutnov 22 20.7 0.4 8.0 /19.2 41.6 18.0
BSK Jičín 31 30.1 2.4 12.7 /23.4 54.3 15.8
BK Horejsek Děčín 8 22.4 0.8 6.6 /26.9 24.7 20.1
Slovan Varnsdorf 22 26.2 0.2 8.0 /18.1 44.1 19.2
Lokomotiva Liberec I 22 11.9 0.1 4.7 /14.9 31.6 15.4
Pastelka MB 22 32.3 0.5 9.1 /21.4 42.5 16.8
HB Basket Praha 31 41.0 2.7 10.1 /20.1 50.2 14.9
Studánka Pardubice 26 17.6 1.3 6.7 /16.8 40.0 18.4
Basket Poděbrady 22 22.5 0.4 5.4 /14.5 37.3 11.2
Basket Říčany 22 23.8 0.4 6.3 /15.7 40.3 1.2
BC Kolín 22 12.5 0.1 6.0 /17.2 34.8 14.1
Sokol ZVUS H. Králové B 22 38.0 2.1 8.5 /19.7 43.0 17.0
Sokol ZVUS H. Králové 31 40.3 0.8 10.9 /22.3 48.8 15.4
Sojky Pelhřimov 26 19.8 0.3 9.4 /21.3 44.1 19.8
BK Ústí nad Orlicí 22 31.4 1.0 6.8 /15.9 42.7 19.5
OSK Olomouc 26 19.3 1.8 6.7 /16.9 39.9 11.9
OP Prostějov 24 19.0 0.6 5.8 /15.1 38.6 16.5
SKB Zlín 19 12.7 0.4 6.6 /16.8 39.3 13.1
SŠMH Handicap Brno 31 23.6 1.3 9.9 /22.9 43.2 15.6
KP Brno 31 29.4 2.0 9.1 /14.7 62.0 13.5
SKB Tišnov 24 28.2 0.4 7.2 /18.5 38.8 17.7
BK Příbor 22 17.1 0.1 7.4 /18.2 40.6 13.4
BK Frýdek-Místek 22 24.8 0.0 5.5 /15.0 36.7 16.6
BK Havířov 29 25.1 2.4 10.7 /21.1 50.7 18.5
Havířov 22 17.1 0.5 8.2 /19.4 42.2 16.0
Panter Javorník 24 22.8 0.3 5.6 /13.1 42.9 13.4
SBŠ Ostrava 24 26.0 1.3 6.9 /14.7 47.0 16.5
SBŠ Ostrava "B" 12 20.6 1.1 4.1 /13.2 31.0 14.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 4 4 0 0 1.4 1.0 1.2
Záruba Matěj 9 4 5 0 1.1 1.1 1.1
Zámostný Jindřich 6 3 3 0 1.1 1.0 1.0
Zachara Jakub 4 1 3 0 1.1 1.6 1.4
Vyplel David 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Vyhlídal Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 7 4 3 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 12 7 5 0 1.2 1.5 1.3
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vimmr Daniel 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Veselý Ondřej 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Veselý Jiří 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Velda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 7 2 5 0 1.1 1.1 1.1
Večeřa Miroslav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vávrová Veronika 5 4 1 0 1.0 1.4 1.2
Vávra Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 8 4 4 0 1.1 1.8 1.4
Vágnerová Tereza 5 3 2 0 1.1 1.1 1.1
Ulrych Lukáš 7 6 1 0 1.1 1.3 1.2
Týř Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 8 4 4 0 1.6 1.6 1.6
Tomášek Daniel 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Toboláková Barbora 9 2 7 0 1.1 1.2 1.2
Timko Viktor 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Tichov Michael 10 8 2 0 1.3 1.1 1.2
Theodor Pavel 7 1 6 0 1.1 1.4 1.2
Tesař Michal 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Tesárek Vojtěch 4 0 4 0 1.5 1.0 1.3
Tejchman Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tax Tomáš 5 4 1 0 1.4 1.5 1.5
Tauber Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šupej Michal 19 13 6 0 1.3 1.2 1.3
Štelbacká Kristina 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Štancl Dominik 6 3 3 0 1.3 1.1 1.2
Šmůla Marek 7 6 1 0 1.0 1.3 1.1
Šmůla Petr 6 0 6 0 1.3 1.8 1.5
Šmídková Hana 3 2 1 0 1.0 1.7 1.3
Šmíd Pavel 10 3 7 0 1.1 1.2 1.1
Šlaj Jiří 18 11 7 0 1.1 1.2 1.1
Škaroupka Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Šafařík Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Sýkora Václav 10 7 3 0 1.0 1.3 1.1
Svoboda Martin 12 8 4 0 1.1 1.1 1.1
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Stančík Robin 5 3 2 0 1.2 1.1 1.2
Stáňa Lukáš 4 3 1 0 1.1 1.4 1.3
Sosnovcová Radka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sokolovský Ladislav 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Smetana Jiří 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Slanina Vladimír 20 15 5 0 1.1 1.1 1.1
Siegfried Jiří 8 0 8 0 1.0 1.5 1.3
Scholzová Michaela 10 8 2 0 1.1 1.1 1.1
Scholze Michal 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Sejrek Daniel 5 2 3 0 1.6 1.1 1.4
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Rypáček Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Rychnavský Christian 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Růžička Jan 3 2 1 0 1.2 2.0 1.6
Růzha Jan 4 2 2 0 1.4 1.3 1.3
Rozmanová Markéta 4 2 2 0 1.3 1.0 1.1
Rosenberger Tomáš 7 3 4 0 1.0 1.2 1.1
Rom Daniel 11 3 8 0 1.2 1.1 1.2
Renc Jan 7 4 3 0 1.0 1.6 1.3
Rejlek Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Příchodský Lukáš 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 5 3 2 0 1.0 1.2 1.1
Posker Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pörner Marek 5 3 2 0 1.1 1.2 1.2
Polda Tomáš 2 1 1 0 1.3 1.8 1.5
Pícha Pavel 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Petrisko Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Petrák Robin 13 4 9 0 1.2 1.1 1.1
Petrák Jakub 9 3 6 0 1.0 1.1 1.0
Peterková Lucie 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Peška Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Pazourek Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Panák Daniel 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Pačovský Jan 1 0 1 0 3.0 2.0 2.5
Opršal Martin 6 0 6 0 1.0 1.2 1.1
Opletal Petr 13 9 4 0 1.3 1.0 1.2
Nývltová Markéta 1 1 0 0 3.0 2.0 2.5
Nováková Bára 2 0 2 0 3.0 2.0 2.5
Novák Václav 2 0 2 0 1.5 2.3 1.9
Novák Petr 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Novák Vratislav 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Neuman Ladislav 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Neudert Rudolf 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Nesper Jindřich 8 1 7 0 1.1 1.2 1.1
Němec Karel 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Nehoda Pavel 11 4 7 0 1.0 1.1 1.0
Mycak Michael 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 16 10 6 0 1.2 1.3 1.2
Mrázek Michal 8 7 1 0 1.0 1.2 1.1
Milata Rostislav 5 1 4 0 1.0 1.2 1.1
Mikšík Milan 10 8 2 0 1.0 1.2 1.1
Menšík Jan 11 6 5 0 1.2 1.3 1.3
Menšík Richard 8 2 6 0 1.0 1.2 1.1
Melzerová Johana 6 0 6 0 1.4 1.5 1.5
Melichárek Ivo 5 4 1 0 1.1 1.0 1.1
Matys Pavel 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Matějček Josef 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Mašek Tomáš 7 3 4 0 1.0 1.3 1.1
Martínek Karel 4 1 3 0 1.3 1.1 1.2
Mareš Roman 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Málek Jan 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Maleček Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lukeš Libor 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Lukeš Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Linka Michael 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 6 0 6 0 1.5 1.3 1.4
Laš Luděk 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Lang Martin 2 1 1 0 1.8 2.0 1.9
Lahoda Radek 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Kysilka Miroslav 5 1 4 0 1.6 1.0 1.3
Kvoch Jan 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Kuřitka Pavel 8 3 5 0 1.1 1.3 1.2
Kuncl Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Martin 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kučera Vít 6 4 2 0 1.1 1.1 1.1
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 8 2 6 0 1.1 1.0 1.0
Křenek Karel 19 1 18 0 1.1 1.1 1.1
Kroček Jiří 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Krejsa Vojtěch 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kovář Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 6 5 1 0 1.0 1.1 1.0
Kovačiková Denisa 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Koudela Martin 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Kouba Dalibor 13 10 3 0 1.1 1.0 1.1
Kotrbatá Zuzana 12 6 6 0 1.3 1.0 1.2
Komprs Michal 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Kohout Radomír 6 3 3 0 1.5 1.5 1.5
Kohout Marek 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Kočovský Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kocurek Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kocián Michal 5 1 4 0 1.1 1.2 1.2
Kejklíček Roman 4 1 3 0 1.0 1.5 1.3
Kec Jakub 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Kašpar Tomáš 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Karásek Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 14 1 13 0 1.2 1.1 1.2
Kapl Antonín 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 3 1 2 0 1.8 1.3 1.6
Jon Miloslav 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Jodl Jiří 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Ježek Václav 9 7 2 0 1.2 1.2 1.2
Jelínek Jan 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 7 2 5 0 1.0 1.1 1.0
Hudec Filip 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hromuľáková Beáta 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Hrdý Jakub 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Hrdý Jan 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Václav 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Horník Michal 9 3 6 0 1.3 1.3 1.3
Holubek Tomáš 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Holeš Daniel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hlobil Jan 8 4 4 0 1.4 1.4 1.4
Hendrych Jan 11 3 8 0 1.1 1.1 1.1
Hejnic Jan 12 6 6 0 1.2 1.1 1.1
Hejná Adéla 2 0 2 0 1.0 2.5 1.8
Hecl Jan 5 3 2 0 1.0 1.4 1.2
Havlíček Petr 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 7 7 0 0 1.1 1.5 1.3
Giecek Adam 12 8 4 0 1.2 1.1 1.2
Frána Petr 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Fialová Viola 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 9 5 4 0 1.3 1.7 1.5
Eisner Petr 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Dytrych Miloslav 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Dvořák Stanislav 7 3 4 0 1.1 1.2 1.1
Ďurana Antonín 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Dub Michal 9 4 5 0 1.1 1.2 1.1
Dostal Vojtěch 14 2 12 0 1.5 1.4 1.4
Dombrovský Filip 7 2 5 0 1.0 1.1 1.1
Dolinek Ivo 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 7 4 3 0 1.1 1.6 1.4
Doksanský Milan 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Deličová Tereza 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Černý Jan 5 3 2 0 1.0 1.3 1.2
Čarnecký Martin 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Csöllei Pavel 5 2 3 0 1.2 1.5 1.4
Cikánek Ondřej 6 6 0 0 1.0 1.3 1.2
Buršík Martin 8 4 4 0 1.1 1.3 1.2
Buršík Petr 5 3 2 0 1.3 1.1 1.2
Bubeníček Daniel 3 0 3 0 1.2 1.2 1.2
Brandejs Tomáš 10 4 6 0 1.0 1.3 1.1
Bohata Pavel 13 9 4 0 1.0 1.3 1.2
Blahout Petr 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Bešina Štefan 21 8 13 0 1.3 1.4 1.4
Bernáth Lukáš 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Benda Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baudyš Petr 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 8 2 6 0 1.0 1.3 1.1
Barták Dominik 7 3 4 0 1.4 1.5 1.5
Bárta Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Balog Lukáš 6 5 1 0 1.1 1.2 1.1
Bakajsa Michal 1 0 1 0 2.0 3.5 2.8
Ašenbrenerová Ingrid 4 2 2 0 1.3 1.5 1.4
Asztalos Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Anton Karel 5 4 1 0 1.0 1.4 1.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře