Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
BK Klatovy
BK Strakonice
2. 11. 2019
12:30
SH BK Klatovy Pavel Podhůrský
Martin Bílek
61
56
12
14
25
18
47
33
Review
Skupina A 1. kolo 2
Nobiles Nusle
HB Basket Praha
2. 11. 2019
14:00
TJ Sokol Nusle Pavel Týř
Michaela Tvrdíková
34
70
8
18
13
33
20
56
Review
Skupina A 1. kolo 1
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
2. 11. 2019
15:00
SH Benešov Jan Mareš
Michal Vyhlídal
55
66
18
10
26
27
45
36
Review
Skupina A 2. kolo 6
BK Sojky Pelhřimov
HB Basket Praha
21. 9. 2019
12:00
SH Pelhřimov Pavel Csöllei
Petr Havlíček
31
82
11
13
19
41
27
57
Review
Skupina A 2. kolo 5
BC Benešov
Nobiles Nusle
21. 9. 2019
15:00
SH Benešov Jan Jelínek
Petr Vrla
44
62
10
17
22
27
36
51
Review
Skupina A 2. kolo 4
DBaK
BK Klatovy
21. 9. 2019
20:00
ZŠ Kožlany Jindřich Zámostný
Lukáš Kalabza
45
52
13
17
24
26
35
39
Review
Skupina A 3. kolo 9
BK Sojky Pelhřimov
Nobiles Nusle
22. 9. 2019
09:00
SH Pelhřimov Pavel Csöllei
Petr Havlíček
55
65
8
16
30
27
41
49
Review
Skupina A 3. kolo 8
BC Benešov
HB Basket Praha
22. 9. 2019
10:00
SH Benešov Jan Jelínek
Petr Vrla
21
72
2
20
5
37
12
51
Review
Skupina A 3. kolo 7
DBaK
BK Strakonice
11. 10. 2019
18:45
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Kalabza
Pavel Tauber
67
45
16
12
36
23
51
34
Review
Skupina A 4. kolo 12
DBaK
BC Benešov
5. 10. 2019
08:45
Tělocvična 25. ZŠ Jiří Jodl
Klára Buňková
124
25
32
6
60
10
91
18
Review
Skupina A 4. kolo 10
BK Klatovy
Nobiles Nusle
5. 10. 2019
14:30
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Jiří Kubíček
70
46
23
12
33
22
47
31
Review
Skupina A 4. kolo 11
BK Strakonice
HB Basket Praha
5. 10. 2019
15:00
STARZ aréna Daniel Tomášek
Lukáš Petrisko
26
75
8
17
12
41
20
55
Review
Skupina A 5. kolo 14
BK Strakonice
Nobiles Nusle
6. 10. 2019
11:00
STARZ aréna Daniel Tomášek
Lukáš Petrisko
64
43
22
9
32
22
53
30
Review
Skupina A 5. kolo 15
DBaK
BK Sojky Pelhřimov
6. 10. 2019
11:15
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Ulrych
Petr Vrla
101
47
25
11
49
18
72
34
Review
Skupina A 5. kolo 13
BK Klatovy
HB Basket Praha
6. 10. 2019
13:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Michal Kuncl
35
72
8
12
18
31
29
49
Review
Skupina A 6. kolo 18
Nobiles Nusle
DBaK
19. 10. 2019
13:00
TJ Sokol Nusle Zuzana Kotrbatá
Pavel Týř
33
68
11
10
17
35
26
50
Review
Skupina A 6. kolo 16
BC Benešov
BK Klatovy
19. 10. 2019
13:30
SH Benešov Jan Hošek
Linda Bendová
32
83
9
16
13
34
25
52
Review
Skupina A 6. kolo 17
BK Sojky Pelhřimov
BK Strakonice
19. 10. 2019
16:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Žaneta Fikarová
42
86
9
25
21
51
28
60
Review
Skupina A 7. kolo 19
BC Benešov
BK Strakonice
20. 10. 2019
09:00
SH Benešov Michal Perlík
Barbora Toboláková
41
94
10
24
16
52
26
73
Review
Skupina A 7. kolo 20
BK Sojky Pelhřimov
BK Klatovy
20. 10. 2019
09:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Adéla Krajcigrová
46
77
9
14
21
30
30
65
Review
Skupina A 7. kolo 21
HB Basket Praha
DBaK
20. 10. 2019
12:30
SK Aritma Praha Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
58
48
14
11
34
22
50
35
Review
Skupina A 8. kolo 22
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
3. 11. 2019
09:00
SH Pelhřimov Václav Novák
Michal Pivovarský
69
60
19
16
32
23
56
34
Review
Skupina A 8. kolo 24
BK Strakonice
BK Klatovy
3. 11. 2019
11:00
STARZ aréna Stanislav Dvořák
Michal Hána
55
57
16
15
27
24
45
37
Review
Skupina A 8. kolo 23
HB Basket Praha
Nobiles Nusle
3. 11. 2019
14:45
SK Aritma Praha Lucie Peterková
Barbora Kopecká
70
38
12
15
43
20
59
27
Review
Skupina A 9. kolo 25
BK Strakonice
DBaK
16. 11. 2019
14:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Václav Novák
81
44
20
10
38
24
58
34
Review
Skupina A 9. kolo 26
HB Basket Praha
BC Benešov
16. 11. 2019
14:30
SK Aritma Praha Jiří Siegfried
Patricie-Anna Reitzová
119
32
25
10
56
16
95
24
Review
Skupina A 9. kolo 27
Nobiles Nusle
BK Sojky Pelhřimov
16. 11. 2019
17:00
TJ Sokol Nusle Petr Šmůla
Petr Vrla
59
35
23
7
35
21
48
25
Review
Skupina A 10. kolo 29
Nobiles Nusle
BC Benešov
17. 11. 2019
09:00
TJ Sokol Nusle Petr Šmůla
Petr Vrla
73
30
20
10
45
15
65
21
Review
Skupina A 10. kolo 30
HB Basket Praha
BK Sojky Pelhřimov
17. 11. 2019
10:30
SK Aritma Praha Jiří Siegfried
Patricie-Anna Reitzová
98
25
18
2
39
5
67
11
Review
Skupina A 10. kolo 28
BK Klatovy
DBaK
15. 11. 2019
17:00
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Michal Kuncl
73
48
17
22
37
29
56
37
Review
Skupina A 11. kolo 31
HB Basket Praha
BK Klatovy
30. 11. 2019
11:45
SK Aritma Praha Petr Šmůla
Martin Koudela
58
52
11
9
27
22
42
37
Review
Skupina A 11. kolo 32
Nobiles Nusle
BK Strakonice
30. 11. 2019
13:00
TJ Sokol Nusle Jakub Hejduk
Linda Bendová
84
56
20
15
48
23
70
42
Review
Skupina A 11. kolo 33
BK Sojky Pelhřimov
DBaK
30. 11. 2019
13:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Michal Hána
45
80
16
27
26
41
38
67
Review
Skupina A 12. kolo 34
Nobiles Nusle
BK Klatovy
1. 12. 2019
09:00
TJ Sokol Nusle Vojta Schaffner
Teodor Podařil
41
74
15
27
21
43
37
56
Review
Skupina A 12. kolo 36
BC Benešov
DBaK
1. 12. 2019
09:00
SH Benešov Roman Kejklíček
Karel Martínek
36
103
9
25
25
44
31
68
Review
Skupina A 12. kolo 35
HB Basket Praha
BK Strakonice
1. 12. 2019
14:30
SK Aritma Praha Petr Šmůla
Michal Horník
58
35
13
11
29
20
41
26
Review
Skupina A 13. kolo 38
BK Klatovy
BK Sojky Pelhřimov
14. 12. 2019
12:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Michal Pivovarský
76
59
23
14
39
31
58
49
Review
Skupina A 13. kolo 37
BK Strakonice
BC Benešov
14. 12. 2019
14:30
STARZ aréna Lukáš Balog
123
26
35
3
65
10
105
14
Review
Skupina A 13. kolo 39
DBaK
HB Basket Praha
13. 12. 2019
18:45
Tělocvična 25. ZŠ Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
52
56
13
8
30
21
41
38
Review
Skupina A 14. kolo 40
BK Klatovy
BC Benešov
15. 12. 2019
09:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Pavel Podhůrský
99
29
29
11
50
17
73
23
Review
Skupina A 14. kolo 42
DBaK
Nobiles Nusle
15. 12. 2019
09:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Tauber
Jakub Mašek
75
38
25
12
43
25
50
32
Review
Skupina A 14. kolo 41
BK Strakonice
BK Sojky Pelhřimov
15. 12. 2019
10:00
STARZ aréna Jiří Siegfried
František Syrovátka
115
37
35
12
56
17
92
23
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 56 1.0 11.4 4.2 0.1 2.8/4.7 58.1 1.9
Markéta Nováková K2 Prostějov 15 44 1.0 11.0 3.6 0.7 1.8/3.2 57.4 2.9
Amálie Štenclová HB Basket 15 35 1.0 13.1 5.5 0.2 1.5/3.0 51.0 1.3
7 Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15 36 1.0 9.7 3.7 0.0 2.4/4.6 51.5 2.3
Eva Bartoňková SKB Zlín 15 23 1.0 15.0 4.2 1.3 2.5/4.0 62.4 1.7
Kristýna Vaňková DBaK 15 29 1.0 10.8 4.7 0.1 1.2/2.7 45.5 0.8
1 Emilie Brzoňová Tygři Praha 15 21 1.0 14.9 5.8 0.6 1.5/2.7 55.4 1.2
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 15 39 1.0 7.2 3.2 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.0
Tereza Herišerová SLUNETA Ústí n. L. B 15 19 1.0 13.3 5.7 0.2 1.3/3.1 42.4 1.4
Andrea Hřavová Tigers Č. Budějovice 15 17 1.0 13.5 5.9 0.1 1.6/1.6 0.0* 2.4
Klára Obadalová USK Praha B 15 16 1.0 13.8 5.8 0.0 2.2/4.6 47.9 2.9
Marika Rýdlová BC Benešov 15 22 1.0 9.4 4.0 0.0 1.3/5.0 26.4 1.3
Kristýna Lacinová BK Žďár Open 15 22 1.0 8.8 3.6 0.1 1.3/2.5 53.7 2.1
20 Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 15 18 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/4.4 30.0 2.2
Agáta Borovcová Sokol H. Králové 15 25 1.0 6.4 2.4 0.2 0.9/1.4 0.0* 1.0
Ema Píbilová BK Tábor 15 11 1.0 14.4 6.7 0.0 0.9/2.9 31.3 2.0
Denisa Ježková BSK Jičín 15 14 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/1.6 0.0* 0.6
4 Sofia Simičová BS Č. Brod 15 15 1.0 9.8 3.5 0.6 1.1/1.7 0.0* 1.8
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 15 15 1.0 9.8 4.3 0.0 1.1/4.5 25.0 2.9
9 Barbora Struhárová BK Klatovy 15 15 1.0 9.6 3.9 0.2 1.3/3.0 42.2 1.3
Eliška Perglová Sokol Kladno 15 20 1.0 6.2 2.6 0.0 1.0/2.7 35.8 1.8
Adéla Náplavová Basket Ostrava 15 13 1.0 9.4 3.9 0.0 1.5/3.2 47.6 2.4
Alžběta Križanová BKHAV 15 26 1.0 4.2 2.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 15 1.0 7.1 3.0 0.0 1.1/3.5 32.1 1.7
23 Elen Boráková Tygři Praha 15 16 1.0 6.7 2.8 0.0 1.2/2.7 44.2 1.8
72 Andrea Horelicová BŠ Tygři Praha "B" 15 10 1.0 9.3 3.2 0.4 1.7/3.3 51.5 2.1
36 Barbora Čechová Basket Slovanka 15 19 1.0 4.8 1.9 0.2 0.4/1.4 0.0* 2.1
Aneta Pavlicová Nobiles 15 8 1.0 11.3 3.1 1.3 1.3/2.4 52.6 1.3
Kateřina Ebertová Slovan Litoměřice B 15 7 1.0 12.7 5.4 0.1 1.4/2.0 71.4 1.3
Kateřina Hlušičková BA Sparta 15 23 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.0
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 15 18 1.0 4.0 1.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 2.7
Natálie Machačová BA Sparta Praha 14 18 1.0 3.9 1.3 0.0 1.4/3.7 37.3 1.9
Sofie Kaducová SBŠ Ostrava 14 13 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.2
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec I 14 15 1.0 4.7 2.1 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Isabela Vyskočilová BK Baník Most 15 17 1.0 4.0 1.8 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Nela Chlebíková Bruntál 15 20 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/1.4 0.0* 2.9
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 15 7 1.0 8.7 3.6 0.3 0.7/1.4 0.0* 2.3
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14 17 1.0 3.5 1.5 0.0 0.6/2.8 21.3 2.0
5 Viktorie Švarcová KP Brno 15 19 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.5
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 8 1.0 6.6 2.3 0.4 1.0/1.8 0.0* 2.4
Julie Kleinová Žabiny Brno 15 8 1.0 6.3 2.1 0.0 2.0/3.3 61.5 2.1
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 14 15 1.0 3.3 1.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Alžběta Brzoňová Slovan Litoměřice 15 19 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Simona Králová Sokol Kladno 15 5 1.0 8.4 3.4 0.0 1.6/4.2 38.1 2.4
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 15 13 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
5 Karolína Miklová Basket Slovanka "B" 15 10 1.0 3.9 1.6 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.8
Klára Seidlová USK Praha 15 12 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.5
Valérie Strnadová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 7 1.0 4.4 1.6 0.0 1.3/2.1 60.0 1.0
Markéta Kolářová BK Loko K. Vary 14 10 1.0 3.1 1.0 0.0 1.1/2.8 39.3 2.2
Eliška Racková BK Žabiny Brno B 15 7 1.0 4.1 1.0 0.3 1.3/3.4 37.5 2.0
Vanda Ospalá KP Brno 14 17 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Johana Mašíčková B. Jablonec n. N. 14 9 1.0 2.9 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.8
Barbora Šťastná K2 Prostějov 15 16 1.0 1.6 0.6 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.5
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 15 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
Tereza Bosáková FM 15 2 1.0 11.0 4.0 0.5 1.5/4.0 37.5 2.0
Eva Frajerová BK Beroun 15 6 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.0
Michaela Jebavá BC Kolín 14 14 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
Adéla Stindlová BSK TJ Jičín 15 2 1.0 10.0 3.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
14 Veronika Rapková Sluneta Ústí n.L. 15 11 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Stella Vodvárková Sokol H. Králové B 15 2 1.0 10.0 3.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vendula Čiklová BC Vysočina 15 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.0
29 Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15 10 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 0.8
Anna Tóthová Nobiles Nusle 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Tereza Nováková USK Praha 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Nella Bernasová BK Strakonice 15 4 5.5 0.5 0.3 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karolína Krátká Basket Ostrava 15 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava B 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Lucie Štruplová BKj. Kralupy n.V. 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ester Pavloušková Maják Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Myšková OSK Olomouc 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Viktorie Jarchovská Basketbal Sokol H. Počernice 15 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Karolína Laštovková ŠBK P-H Sadská 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Davidová BK Strakonice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Hrabalová SBŠ Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
12 Emma Pátková BKj. Kralupy n.V. 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Košátková Sokol Nusle 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lucie Krčalová BK Strakonice 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 80 38 4 22 10
Markéta Nováková K2 Prostějov 15 58 22 4 18 10
Amálie Štenclová HB Basket 15 62 30 4 10 6
7 Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15 42 20 0 14 8
Eva Bartoňková SKB Zlín 15 68 16 8 24 8
Kristýna Vaňková DBaK 15 72 34 4 8 6
1 Emilie Brzoňová Tygři Praha 15 64 26 6 8 10
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 15 38 18 0 10 10
Tereza Herišerová SLUNETA Ústí n. L. B 15 52 24 2 12 8
Andrea Hřavová Tigers Č. Budějovice 15
Klára Obadalová USK Praha B 15 15 7 1 5 4
Marika Rýdlová BC Benešov 15 40 16 0 12 6
Kristýna Lacinová BK Žďár Open 15 36 16 2 10 10
20 Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 15 23 11 0 5 5
Agáta Borovcová Sokol H. Králové 15 34 12 2 10 4
Ema Píbilová BK Tábor 15
Denisa Ježková BSK Jičín 15 54 24 0 6 4
4 Sofia Simičová BS Č. Brod 15 46 20 6 8 8
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 15 14 7 0 4 5
9 Barbora Struhárová BK Klatovy 15 17 7 1 5 3
Eliška Perglová Sokol Kladno 15 23 10 0 3 4
Adéla Náplavová Basket Ostrava 15 26 10 0 10 8
Alžběta Križanová BKHAV 15 20 10 0 4 8
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 13 5 0 3 3
23 Elen Boráková Tygři Praha 15 22 10 0 4 5
72 Andrea Horelicová BŠ Tygři Praha "B" 15 13 6 0 4 5
36 Barbora Čechová Basket Slovanka 15 30 15 1 3 5
Aneta Pavlicová Nobiles 15 21 8 3 9 4
Kateřina Ebertová Slovan Litoměřice B 15 11 4 0 3 4
Kateřina Hlušičková BA Sparta 15 13 6 1 2 4
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 15 24 12 0 2 10
Natálie Machačová BA Sparta Praha 14 9 4 0 5 4
Sofie Kaducová SBŠ Ostrava 14 10 5 0 3 4
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec I 14 12 6 0 2 4
Isabela Vyskočilová BK Baník Most 15 29 14 0 2 1
Nela Chlebíková Bruntál 15 24 12 0 2 10
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 15 32 12 4 9 5
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14 18 8 0 4 8
5 Viktorie Švarcová KP Brno 15 16 8 1 4 4
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 29 14 2 2 5
Julie Kleinová Žabiny Brno 15 28 10 0 8 6
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 14 12 6 0 2 5
Alžběta Brzoňová Slovan Litoměřice 15 21 10 0 3 5
Simona Králová Sokol Kladno 15 23 11 0 3 5
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 15 0 0 0 0 0
5 Karolína Miklová Basket Slovanka "B" 15 22 11 0 2 4
Klára Seidlová USK Praha 15 11 5 0 2 4
Valérie Strnadová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 0 0 0 0 0
Markéta Kolářová BK Loko K. Vary 14 17 8 1 3 4
Eliška Racková BK Žabiny Brno B 15 14 5 2 6 5
Vanda Ospalá KP Brno 14 6 3 0 2 1
Johana Mašíčková B. Jablonec n. N. 14 12 6 0 1 5
Barbora Šťastná K2 Prostějov 15 15 6 0 3 5
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 0 0 0 0 0
Tereza Bosáková FM 15 22 10 0 5 4
Eva Frajerová BK Beroun 15 8 3 0 3 3
Michaela Jebavá BC Kolín 14 6 3 0 1 2
Adéla Stindlová BSK TJ Jičín 15 30 14 0 6 5
14 Veronika Rapková Sluneta Ústí n.L. 15 13 6 0 2 4
Stella Vodvárková Sokol H. Králové B 15 27 12 2 6 4
Vendula Čiklová BC Vysočina 15 11 4 0 3 5
29 Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15 4 1 0 3 2
Anna Tóthová Nobiles Nusle 15 2 1 0 0 1
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 15 18 7 0 4 5
Tereza Nováková USK Praha 15 16 7 0 5 4
Nella Bernasová BK Strakonice 15 35 14 2 7 0
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 15 10 5 0 1 3
Karolína Krátká Basket Ostrava 15 2 1 0 0 0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava B 15 4 2 0 1 2
Lucie Štruplová BKj. Kralupy n.V. 15 0 0 0 0 1
Zuzana Myšková OSK Olomouc 15 0 0 0 0 1
Viktorie Jarchovská Basketbal Sokol H. Počernice 15 8 4 0 1 3
Karolína Laštovková ŠBK P-H Sadská 15 8 2 0 4 2
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15 9 3 1 4 3
12 Emma Pátková BKj. Kralupy n.V. 14 3 1 0 1 1
Michaela Košátková Sokol Nusle 15 18 9 0 1 5
Lucie Krčalová BK Strakonice 15
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC Benešov 17 16.8 0.1 6.6 /22.2 29.8 16.3
Sojky Pelhřimov 18 22.4 0.4 6.7 /22.8 29.3 22.2
Nobiles Nusle 18 23.0 2.3 7.9 /21.2 37.2 15.5
HB Basket 18 30.6 1.7 7.1 /16.9 42.0 15.1
BK Klatovy 17 23.4 1.5 9.7 /22.9 42.3 17.2
BK Strakonice 19 29.8 1.0 8.7 /20.7 42.1 0.0
DBaK 20 36.1 1.5 7.9 /23.5 33.7 20.2
Sokol Kladno 20 21.5 0.2 6.0 /17.9 33.5 15.9
BKj. Kralupy n.V. 17 5.2 0.2 3.5 /11.2 31.4 10.9
Basket Slovanka 18 31.5 1.4 6.3 /16.9 37.5 19.3
USK Praha 17 31.4 0.2 9.9 /23.4 42.2 19.4
BCM Sokolov 18 18.1 0.3 7.5 /17.7 42.5 19.1
Loko Karlovy Vary 18 33.6 0.9 9.1 /20.9 43.4 18.6
BK Levhartice Chomutov 18 39.8 0.1 10.9 /27.2 40.1 16.1
B. Jablonec n. N. 13 21.1 0.4 5.2 /15.7 33.3 18.2
Lokomotiva Liberec I 15 15.9 0.0 4.1 /15.0 27.2 16.1
Loko Trutnov 18 33.2 0.4 10.1 /22.0 46.0 14.3
BSK Jičín 16 40.3 0.2 10.3 /22.0 46.9 15.6
Slovan Varnsdorf 14 13.7 0.0 5.7 /18.1 31.6 19.1
SLUNETA Ústí nad Labem 16 28.9 0.6 9.1 /23.0 39.6 17.2
Tygři Praha 19 37.3 0.6 7.3 /17.2 42.4 19.1
BA Sparta Praha 19 25.8 0.1 9.4 /24.9 37.8 15.0
BK Brandýs n.L. 17 27.4 0.4 10.2 /24.4 41.9 13.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 19 28.8 0.4 10.1 /23.2 43.5 20.4
BC Kolín 16 19.8 0.5 6.1 /13.2 46.4 16.8
Studánka Pardubice 18 13.2 0.2 3.7 /12.7 29.3 20.9
AŠ Mladá Boleslav 17 10.9 0.1 5.2 /14.9 34.8 11.5
K2 Prostějov 21 22.6 2.9 8.1 /17.8 45.5 16.0
SKB Zlín 20 16.7 2.0 8.7 /19.3 45.2 14.8
Jiskra Kyjov 20 21.3 0.8 7.2 /18.4 39.1 17.1
KP Brno 20 20.7 0.6 10.8 /25.4 42.5 18.6
BK VLČICE Žďár 19 19.4 0.2 7.8 /19.5 39.9 19.6
Sokol H. Králové 20 37.1 1.0 10.7 /20.6 52.1 16.9
Žabiny Brno 21 27.3 0.8 11.4 /27.4 41.7 18.8
Žabiny Brno B 20 16.1 0.1 8.9 /25.5 34.9 17.2
Basket Valmez 19 17.8 0.2 4.6 /15.1 30.3 13.1
OSK Olomouc 19 22.7 1.0 7.3 /17.6 41.6 14.3
SBŠ Ostrava 17 32.4 1.0 9.0 /20.0 45.0 19.0
Basket Ostrava 18 28.9 1.2 9.1 /19.5 46.4 16.4
SK Bruntál 17 20.5 1.7 6.2 /17.2 36.2 17.5
Loko Krnov 19 24.0 0.1 5.4 /19.2 28.2 16.5
BK Havířov 18 19.6 0.3 7.3 /18.1 40.3 11.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Zámostný Jindřich 4 1 3 0 1.4 1.3 1.3
Zachar Dominik 9 4 5 0 1.2 1.3 1.2
Vyhlídal Michal 5 2 3 0 1.3 1.4 1.4
Výborný Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vybíral Michal 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Vrla Petr 9 0 9 0 1.1 1.2 1.1
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vostatková Natálie 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 6 2 4 0 1.4 1.0 1.2
Veselý Ondřej 3 1 2 0 2.0 1.7 1.8
Veselá Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Vávrová Veronika 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Vagnerova Anna 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Týř Pavel 6 2 4 0 1.3 1.4 1.4
Tvrdíková Michaela 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Trmač Vladislav 8 4 4 0 1.4 1.6 1.5
Treml Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tomášek Daniel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Toboláková Barbora 8 6 2 0 1.0 1.3 1.1
Tichov Michael 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Tejček Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Tauber Pavel 3 1 2 0 1.0 2.2 1.6
Štelbacká Kristina 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Šťavík Radek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Štancl Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 5 3 2 0 1.4 1.6 1.5
Šmůla Petr 6 4 2 0 1.1 1.8 1.4
Šmíd Vojtěch 4 2 2 0 1.0 2.1 1.6
Šesták Matěj 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 3 1 2 0 1.0 1.8 1.4
Syrovátka František 5 2 3 0 1.4 1.3 1.4
Sýkora Václav 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Svoboda Luděk 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Svoboda Martin 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Strnad Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Stáňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Sokolovský Ladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Smelty Jiří 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Slanina Vladimír 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Skořepa Petr 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Siegfried Jiří 7 5 2 0 1.4 1.1 1.2
Scholzová Michaela 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Schmidt David 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Schaffner Vojta 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 6 1 5 0 1.4 1.8 1.6
Sekáč Martin 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Růžička Jan 1 0 1 0 3.5 2.5 3.0
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 4 1 3 0 1.3 1.0 1.1
Renc Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Reitzová Patricie-Anna 5 2 3 0 1.0 1.3 1.2
Račanský Martin 10 1 9 0 1.4 1.2 1.3
Prchalová Simona 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Poživil Jaroslav 6 2 4 0 1.1 1.2 1.1
Poul Matěj 6 0 6 0 1.4 1.6 1.5
Pospíšil Zdeněk 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Posker Jan 3 1 2 0 1.0 1.8 1.4
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 2 1 1 0 1.0 2.3 1.6
Podařil Teodor 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Pivovarský Michal 7 4 3 0 1.0 1.5 1.3
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Petrák Jakub 6 2 4 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Robin 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Peterková Lucie 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 4 4 0 0 1.6 1.0 1.3
Pazourek Jaroslav 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Ostráková Julie Valerie 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Opletal Petr 8 7 1 0 1.1 1.0 1.0
Opava Josef 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Nováková Bára 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Novák Václav 4 3 1 0 1.6 1.4 1.5
Novák Petr 7 6 1 0 1.5 1.0 1.3
Nevřela Tomáš 8 1 7 0 1.0 1.2 1.1
Nesvadba Miloš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 14 2 12 0 1.0 1.4 1.2
Němec Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Nehoda Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 4 2 2 0 1.5 1.1 1.3
Musil Jan 4 3 1 0 1.9 1.8 1.8
Mrázek Michal 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Moulton Christopher 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mikšík Milan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Michlík Radek 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Menšík Richard 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 11 9 2 0 1.2 1.1 1.2
Melichárek Ivo 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Mašek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Martinovská Michaela 4 3 1 0 1.1 1.3 1.2
Martínek Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Jan 3 2 1 0 1.3 1.0 1.2
Mareš Roman 7 2 5 0 1.1 1.4 1.3
Málek Jan 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Maleček Roman 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Mainuš Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 4 3 1 0 1.1 1.4 1.3
Lejčko Jan 6 2 4 0 1.0 1.1 1.0
Lahovská Barbora 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kvíz Leoš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kunclová Natálie 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kuncl Michal 9 3 6 0 1.2 1.5 1.4
Kubiš Michal 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Kubíček Jiří 8 4 4 0 1.1 1.5 1.3
Kubeš Michal 8 6 2 0 1.3 1.1 1.2
Křičková Lenka 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Križanová Johana 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Kremser Jakub 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Krejsa Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Krčmář Dominik 6 3 3 0 1.7 1.0 1.3
Kraváček Břetislav 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Krajcigrová Adéla 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Kozák Pavel 2 0 2 0 2.8 2.5 2.6
Kovačovič Matej 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Kout Jan 4 2 2 0 1.1 1.3 1.2
Koudela Pavel 6 0 6 0 1.0 1.1 1.0
Koudela Martin 3 0 3 0 1.3 2.3 1.8
Kouba Dalibor 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 6 4 2 0 1.0 1.1 1.0
Kopecká Barbora 5 1 4 0 1.0 1.3 1.2
Konvička Jan 5 4 1 0 1.0 1.3 1.2
Kolář Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 4 1 3 0 1.3 1.0 1.1
Kocián Michal 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Koc Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 8 2 6 0 1.4 1.1 1.3
Kinka Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 3 3 0 0 1.7 1.0 1.3
Kašpar Tomáš 2 1 1 0 1.8 1.3 1.5
Karásek Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 6 6 0 0 1.8 1.1 1.5
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 8 4 4 0 1.4 1.8 1.6
Jurda Aleš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 12 3 9 0 1.4 1.3 1.4
Jon Miloslav 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Jindřichová Simona 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Jilg Albert 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ježek Václav 4 2 2 0 2.0 1.6 1.8
Jelínek Jan 7 5 2 0 1.1 1.2 1.2
Jedličková Kateřina 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Jaroš Milan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jarolímek Otto 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jansa Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janoušek Petr 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Jakubík Petr 8 6 2 0 1.3 1.1 1.2
Chodura Ondřej 5 2 3 0 1.3 1.0 1.2
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Hudec Filip 6 2 4 0 1.0 1.6 1.3
Hošek Václav 5 5 0 0 2.2 1.6 1.9
Hošek Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Horník Michal 3 1 2 0 1.0 1.7 1.3
Holubová Anežka 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Holeš Daniel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Holaň Dominik 5 0 5 0 1.0 1.1 1.1
Heřman Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 13 13 0 0 1.0 1.3 1.2
Hendrich Pavel 5 3 2 0 1.2 1.0 1.1
Hejnic Jan 13 5 8 0 1.2 1.3 1.2
Hejná Adéla 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 4 1 3 0 1.0 1.5 1.3
Havlíček Petr 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Havlíček Petr 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 3 0 3 0 2.3 1.0 1.7
Hackl Filip 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Gregor Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Gabriel Jan 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Frátrik Josef 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Frank Vojtěch 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Frána Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Fikarová Žaneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fiala Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Dvořák Stanislav 5 5 0 0 1.8 1.0 1.4
Ďurana Antonín 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Dub Michal 4 2 2 0 1.0 1.3 1.1
Dolinek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Dokoupil Tomáš 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Dočkal Petr 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Čížek Daniel 3 2 1 0 1.3 1.0 1.2
Čihák Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Černohorský Marek 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Čarnecký Martin 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Čabala Tadeáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Csöllei Pavel 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Buňková Klára 1 0 1 0 1.0 3.5 2.3
Bubeníčková Michaela 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Bráblík Jan 8 0 8 0 1.0 1.1 1.0
Bohata Pavel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 11 4 7 0 1.1 1.0 1.0
Bílek Martin 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Bendová Linda 10 0 10 0 1.7 1.6 1.7
Benda Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.4 1.2
Baudyš Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Balušková Veronika 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Balog Lukáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 5 1 4 0 1.3 1.5 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře