Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní skupina A 1. kolo 1
BK Kralupy junior
Sokol Kladno
12. 12. 2015
13:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Blahout
Tereza Vágnerová
55
44
12
14
35
25
43
37
Review
základní skupina A 1. kolo 4
HB Basket Praha
Basket Slovanka
12. 12. 2015
14:00
Sportovní hala Jeneč Vladimír Slanina
Jiří Kocfelda
73
48
13
24
32
28
57
36
Review
základní skupina A 1. kolo 3
BCM Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
12. 12. 2015
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
38
97
6
29
13
50
19
76
Review
základní skupina A 1. kolo 2
DBaK
BK Klatovy
12. 12. 2015
15:30
Tělocvična 25. ZŠ Sandra Šrámková
Tomáš Podubecký
45
31
8
8
18
14
30
18
Review
základní skupina A 1. kolo 5
BC Slaný
Levhartice Chomutov
12. 12. 2015
16:00
Víceúčelová sportovní hala Martin Lébl
Jindřich Zámostný
56
96
14
29
27
55
43
72
Review
základní skupina A 2. kolo 7
BK Kralupy junior
Levhartice Chomutov
3. 10. 2015
15:30
SH Kralupy nad Vltavou Veronika Vávrová
Marek Vošahlík
77
25
13
8
43
8
62
16
Review
základní skupina A 2. kolo 9
BK Klatovy
Basket Slovanka
3. 10. 2015
16:00
SH BK Klatovy Luboš Jírovec
Vratislav Novák
66
84
28
22
37
41
52
61
Review
základní skupina A 2. kolo 10
BCM Sokolov
BK Strakonice
3. 10. 2015
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
Aleš Vopat
27
123
6
35
9
68
19
88
Review
základní skupina A 2. kolo 6
Sokol Kladno
BC Slaný
3. 10. 2015
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno Vít Kučera
Matěj Stejskal
129
12
35
2
70
3
97
7
Review
základní skupina A 2. kolo 8
DBaK
HB Basket Praha
3. 10. 2015
18:30
ZŠ Kožlany Jan Mareš
Dominik Výborný
22
71
6
13
8
37
14
54
Review
základní skupina A 3. kolo 14
BK Klatovy
HB Basket Praha
4. 10. 2015
10:00
SH BK Klatovy Luboš Jírovec
Vratislav Novák
45
87
7
15
28
35
32
65
Review
základní skupina A 3. kolo 11
Sokol Kladno
Levhartice Chomutov
4. 10. 2015
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Matěj Stejskal
Martin Koudela
80
34
15
7
30
12
56
19
Review
základní skupina A 3. kolo 13
DBaK
Basket Slovanka
4. 10. 2015
11:30
ZŠ Kožlany Jan Mareš
Dominik Výborný
31
101
7
21
13
49
23
81
Review
základní skupina A 3. kolo 15
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Strakonice
4. 10. 2015
11:45
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Skořepa
Tomáš Husák
69
60
14
13
31
29
45
43
Review
základní skupina A 3. kolo 12
BK Kralupy junior
BC Slaný
4. 10. 2015
13:30
SH Kralupy nad Vltavou Veronika Vávrová
Marek Vošahlík
151
10
44
2
79
2
118
7
Review
základní skupina A 4. kolo 18
Basket Slovanka
BK Lokomotiva Karlovy Vary
17. 10. 2015
14:00
TJ Pankrác Miloslav Jon
Daniel Holeš
63
55
16
17
34
28
46
3
Review
základní skupina A 4. kolo 16
BC Slaný
BK Strakonice
17. 10. 2015
16:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Buršík
Pavel Koudela
20
132
7
34
11
68
20
95
Review
základní skupina A 4. kolo 20
BK Kralupy junior
BK Klatovy
17. 10. 2015
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Lucie Peterková
Martin Buršík
100
48
6
26
4
20
18
29
Review
základní skupina A 4. kolo 19
Sokol Kladno
DBaK
17. 10. 2015
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Machálek
Tomáš Rédli
65
37
16
12
28
16
49
29
Review
základní skupina A 4. kolo 17
HB Basket Praha
BCM Sokolov
17. 10. 2015
18:00
Sportovní hala Jeneč Jan Pačovský
Michaela Scholzová
151
16
20
8
64
8
111
13
Review
základní skupina A 5. kolo 25
BK Kralupy junior
DBaK
18. 10. 2015
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Lucie Peterková
Martin Buršík
103
24
27
6
56
13
73
18
Review
základní skupina A 5. kolo 24
Sokol Kladno
BK Klatovy
18. 10. 2015
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Machálek
Tomáš Rédli
69
44
12
15
32
22
52
34
Review
základní skupina A 5. kolo 21
Levhartice Chomutov
BK Strakonice
18. 10. 2015
12:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Václav Ježek
27
75
6
19
6
47
16
65
Review
základní skupina A 5. kolo 22
HB Basket Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
18. 10. 2015
13:00
Sportovní hala Jeneč Jan Pačovský
Michaela Scholzová
83
69
11
21
35
34
52
57
Review
základní skupina A 5. kolo 23
Basket Slovanka
BCM Sokolov
18. 10. 2015
13:00
TJ Pankrác Marek Vošahlík
Daniel Holeš
117
26
21
9
64
9
94
17
Review
základní skupina A 6. kolo 28
BCM Sokolov
Sokol Kladno
31. 10. 2015
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
Aleš Vopat
54
89
16
17
27
31
47
57
Review
základní skupina A 6. kolo 30
BK Strakonice
HB Basket Praha
31. 10. 2015
16:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Petr Havlíček
38
57
11
14
25
35
29
46
Review
základní skupina A 6. kolo 26
DBaK
BC Slaný
31. 10. 2015
17:00
Tělocvična 25. ZŠ Vít Kučera
Matěj Záruba
79
39
22
11
44
13
56
25
Review
základní skupina A 6. kolo 27
BK Klatovy
Levhartice Chomutov
31. 10. 2015
17:00
SH BK Klatovy Marek Šmůla
Petr Šmůla
69
51
33
13
13
14
14
9
Review
základní skupina A 6. kolo 29
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Kralupy junior
31. 10. 2015
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
51
58
11
8
23
25
31
46
Review
základní skupina A 7. kolo 32
BK Klatovy
BC Slaný
1. 11. 2015
10:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Jiří Mužík
120
26
37
4
32
5
24
8
Review
základní skupina A 7. kolo 33
BCM Sokolov
BK Kralupy junior
1. 11. 2015
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
Christian Rychnavský
44
98
10
33
18
68
33
85
Review
základní skupina A 7. kolo 34
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Kladno
1. 11. 2015
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
65
48
20
8
31
23
52
34
Review
základní skupina A 7. kolo 31
DBaK
Levhartice Chomutov
1. 11. 2015
11:30
ZŠ Chválenická Marek Šmůla
Petr Šmůla
41
55
6
18
20
31
32
42
Review
základní skupina A 7. kolo 35
BK Strakonice
Basket Slovanka
1. 11. 2015
13:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Ondřej Koc
58
53
21
4
40
26
49
38
Review
základní skupina A 8. kolo 36
BC Slaný
HB Basket Praha
14. 11. 2015
16:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Turek
Tereza Englmaierová
10
161
2
41
2
81
8
112
Review
základní skupina A 8. kolo 37
Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
14. 11. 2015
16:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
30
71
8
18
15
42
22
56
Review
základní skupina A 8. kolo 40
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
14. 11. 2015
16:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Vratislav Novák
31
68
14
17
6
17
3
18
Review
základní skupina A 8. kolo 39
DBaK
BCM Sokolov
14. 11. 2015
17:00
ZŠ Kožlany Michal Kocián
Jiří Kubíček
52
54
14
13
30
23
39
38
Review
základní skupina A 8. kolo 38
Sokol Kladno
BK Strakonice
14. 11. 2015
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Hejnic
Martin Lébl
36
72
9
14
16
35
26
45
Review
základní skupina A 9. kolo 44
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
15. 11. 2015
08:30
ZŠ Kožlany Michal Kocián
Jiří Kubíček
50
91
10
28
27
51
37
79
Review
základní skupina A 9. kolo 42
Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
15. 11. 2015
09:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
14
95
7
21
9
53
10
76
Review
základní skupina A 9. kolo 45
BK Klatovy
BCM Sokolov
15. 11. 2015
09:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Vratislav Novák
63
53
14
14
27
8
15
18
Review
základní skupina A 9. kolo 41
BC Slaný
Basket Slovanka
15. 11. 2015
10:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Turek
Tereza Englmaierová
34
110
4
20
15
38
25
70
Review
základní skupina A 9. kolo 43
BK Kralupy junior
BK Strakonice
15. 11. 2015
13:00
SH Kralupy nad Vltavou Matej Kovačovič
Miloslav Jon
47
81
12
24
14
38
37
60
Review
základní skupina A 10. kolo 50
Basket Slovanka
BK Kralupy junior
28. 11. 2015
10:00
ZŠ Na Slovance Dominik Kočovský
Jan Lejčko
34
64
6
19
17
34
27
47
Review
základní skupina A 10. kolo 49
HB Basket Praha
Sokol Kladno
28. 11. 2015
12:00
Sportovní hala Jeneč Tereza Vágnerová
Jindřich Zámostný
76
41
16
14
40
21
58
30
Review
základní skupina A 10. kolo 48
BK Strakonice
DBaK
28. 11. 2015
14:00
STARZ aréna Ondřej Koc
Jiří Kubíček
74
28
21
5
42
15
59
22
Review
základní skupina A 10. kolo 47
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Levhartice Chomutov
28. 11. 2015
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Václav Ježek
65
36
12
12
36
15
55
23
Review
základní skupina A 10. kolo 46
BCM Sokolov
BC Slaný
28. 11. 2015
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
Christian Rychnavský
45
55
9
14
19
32
33
47
Review
základní skupina A 11. kolo 53
BK Strakonice
BK Klatovy
29. 11. 2015
09:00
STARZ aréna Ondřej Koc
Jiří Kubíček
69
38
19
11
38
21
53
31
Review
základní skupina A 11. kolo 55
Basket Slovanka
Sokol Kladno
29. 11. 2015
09:30
ZŠ Na Slovance Daniel Čížek
Jan Renc
55
58
7
28
26
40
46
47
Review
základní skupina A 11. kolo 51
BCM Sokolov
Levhartice Chomutov
29. 11. 2015
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
Christian Rychnavský
31
71
12
19
14
33
17
53
Review
základní skupina A 11. kolo 52
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Slaný
29. 11. 2015
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Václav Ježek
97
31
28
8
54
15
78
21
Review
základní skupina A 11. kolo 54
HB Basket Praha
BK Kralupy junior
29. 11. 2015
11:00
Sportovní hala Jeneč Tereza Vágnerová
Jindřich Zámostný
84
55
16
15
39
21
59
41
Review
základní skupina A 12. kolo 56
Sokol Kladno
BK Kralupy junior
13. 12. 2015
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Musil
Michal Kocián
57
61
19
14
31
38
45
50
Review
základní skupina A 12. kolo 57
BK Klatovy
DBaK
13. 12. 2015
10:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Sandra Šrámková
76
60
19
8
40
24
61
39
Review
základní skupina A 12. kolo 59
Basket Slovanka
HB Basket Praha
13. 12. 2015
12:00
ZŠ Na Slovance Ivo Melichárek
Marek Vošahlík
57
53
16
13
28
24
49
38
Review
základní skupina A 12. kolo 58
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BCM Sokolov
12. 12. 2015
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
99
23
29
6
49
11
82
17
Review
základní skupina A 12. kolo 60
Levhartice Chomutov
BC Slaný
23. 11. 2015
18:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Jan Hendrych
68
30
15
2
31
8
46
24
Review
základní skupina A 13. kolo 63
Basket Slovanka
DBaK
9. 1. 2016
14:00
ZŠ Na Slovance Marek Vošahlík
Jan Hejnic
71
30
25
2
40
14
49
18
Review
základní skupina A 13. kolo 61
Levhartice Chomutov
Sokol Kladno
9. 1. 2016
16:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
29
70
3
18
14
30
25
51
Review
základní skupina A 13. kolo 62
BC Slaný
BK Kralupy junior
9. 1. 2016
16:00
Víceúčelová sportovní hala Marek Šmůla
Vladimír Slanina
15
140
2
35
9
69
13
112
Review
základní skupina A 13. kolo 64
HB Basket Praha
BK Klatovy
9. 1. 2016
16:00
Sportovní hala Jeneč Michal Šupej
Jindřich Zámostný
111
29
15
9
50
17
76
22
Review
základní skupina A 13. kolo 65
BK Strakonice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
9. 1. 2016
16:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Vratislav Novák
62
42
13
15
31
25
50
49
Review
základní skupina A 14. kolo 69
Basket Slovanka
BK Klatovy
10. 1. 2016
09:00
ZŠ Na Slovance Marek Vošahlík
Jan Hejnic
73
51
18
4
35
17
57
35
Review
základní skupina A 14. kolo 66
BC Slaný
Sokol Kladno
10. 1. 2016
10:00
Víceúčelová sportovní hala Marek Šmůla
Petr Šmůla
13
93
0
19
4
53
7
67
Review
základní skupina A 14. kolo 67
Levhartice Chomutov
BK Kralupy junior
10. 1. 2016
10:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
41
88
11
23
23
50
29
73
Review
základní skupina A 14. kolo 68
HB Basket Praha
DBaK
10. 1. 2016
13:00
Sportovní hala Jeneč Michal Šupej
Jindřich Zámostný
110
32
26
6
57
14
88
20
Review
základní skupina A 14. kolo 70
BK Strakonice
BCM Sokolov
10. 1. 2016
14:30
STARZ aréna Ondřej Koc
Patrik Mašek
105
23
36
2
59
5
86
15
Review
základní skupina A 15. kolo 75
DBaK
BK Kralupy junior
23. 1. 2016
14:30
ZŠ Kožlany Matej Kovačovič
David Heinrich
36
98
10
22
18
50
32
68
Review
základní skupina A 15. kolo 73
BCM Sokolov
Basket Slovanka
23. 1. 2016
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
Václav Sebera
32
78
10
21
18
35
22
56
Review
základní skupina A 15. kolo 74
BK Klatovy
Sokol Kladno
23. 1. 2016
16:30
SH BK Klatovy Adam Báča
Dominik Kočovský
48
72
6
28
23
40
37
60
Review
základní skupina A 15. kolo 72
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha
23. 1. 2016
16:45
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
43
65
10
10
18
35
31
48
Review
základní skupina A 15. kolo 71
BK Strakonice
Levhartice Chomutov
29. 2. 2016
17:00
STARZ aréna Josef Opava
Michal Pivovarský
106
36
25
6
49
17
88
26
Review
základní skupina A 16. kolo 76
BK Strakonice
BC Slaný
24. 1. 2016
09:00
STARZ aréna Tomáš Linhart
Matěj Záruba
123
32
44
4
67
8
93
26
Review
základní skupina A 16. kolo 79
DBaK
Sokol Kladno
24. 1. 2016
09:00
ZŠ Kožlany Matej Kovačovič
Štěpán Pokorný
56
59
6
17
27
28
44
43
Review
základní skupina A 16. kolo 80
BK Klatovy
BK Kralupy junior
24. 1. 2016
09:00
SH BK Klatovy Adam Báča
Dominik Kočovský
49
81
17
19
20
45
31
65
Review
základní skupina A 16. kolo 78
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Basket Slovanka
24. 1. 2016
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
55
61
10
24
26
34
45
49
Review
základní skupina A 16. kolo 77
BCM Sokolov
HB Basket Praha
24. 1. 2016
14:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
Christian Rychnavský
5
111
1
24
2
50
3
77
Review
základní skupina A 17. kolo 82
BC Slaný
BK Klatovy
6. 2. 2016
09:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Turek
27
119
6
38
14
70
20
103
Review
základní skupina A 17. kolo 84
Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
6. 2. 2016
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Tomáš Rédli
Michal Dub
45
53
12
12
21
29
33
46
Review
základní skupina A 17. kolo 83
BK Kralupy junior
BCM Sokolov
16. 2. 2016
17:30
SH Kralupy nad Vltavou Matěj Záruba
Marek Vošahlík
115
28
22
9
63
13
86
24
Review
základní skupina A 17. kolo 81
Levhartice Chomutov
DBaK
26. 1. 2016
18:15
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
48
59
13
12
27
31
40
43
Review
základní skupina A 17. kolo 85
Basket Slovanka
BK Strakonice
6. 2. 2016
19:30
TJ Pankrác Martin Buršík
Jan Hejnic
62
56
10
11
26
26
45
41
Review
základní skupina A 18. kolo 89
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Karlovy Vary
7. 2. 2016
08:30
SH Kralupy nad Vltavou Matěj Záruba
Tereza Vágnerová
43
71
16
24
29
43
36
55
Review
základní skupina A 18. kolo 87
Levhartice Chomutov
BK Klatovy
7. 2. 2016
12:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Petr Eisner
42
68
13
19
24
25
30
47
Review
základní skupina A 18. kolo 90
HB Basket Praha
BK Strakonice
22. 2. 2016
16:30
sportovní hala Zličín Martin Buršík
Marek Vošahlík
44
43
11
14
22
24
38
31
Review
základní skupina A 18. kolo 88
Sokol Kladno
BCM Sokolov
1. 3. 2016
17:15
12. ZŠ Rozdělov Jan Musil
Vladimír Slanina
74
33
14
6
33
14
48
25
Review
základní skupina A 18. kolo 86
BC Slaný
DBaK
28. 1. 2016
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Kocfelda
Michal Kocián
22
71
6
16
8
34
19
48
Review
základní skupina A 19. kolo 91
Basket Slovanka
BC Slaný
20. 2. 2016
10:00
ZŠ Na Slovance Michal Horník
Jan Lejčko
153
13
37
0
73
3
115
7
Review
základní skupina A 19. kolo 93
BK Strakonice
BK Kralupy junior
20. 2. 2016
14:30
STARZ aréna Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
63
65
15
11
29
27
48
38
Review
základní skupina A 19. kolo 94
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
20. 2. 2016
15:30
SH BK Loko Karlovy Vary Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
71
29
18
5
37
13
47
23
Review
základní skupina A 19. kolo 95
BCM Sokolov
BK Klatovy
20. 2. 2016
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Christian Rychnavský
Aleš Vopat
35
87
11
21
17
39
25
65
Review
základní skupina A 19. kolo 92
HB Basket Praha
Levhartice Chomutov
16. 12. 2015
17:30
sportovní hala Zličín Martin Buršík
Miloslav Jon
81
18
19
2
46
5
60
9
Review
základní skupina A 20. kolo 100
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
21. 2. 2016
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
74
58
25
14
37
27
54
40
Review
základní skupina A 20. kolo 97
Basket Slovanka
Levhartice Chomutov
21. 2. 2016
10:00
ZŠ Na Slovance Michal Horník
Jan Lejčko
108
29
16
5
71
10
86
21
Review
základní skupina A 20. kolo 99
BCM Sokolov
DBaK
21. 2. 2016
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
Petr Fiala
36
58
8
10
17
36
25
47
Review
základní skupina A 20. kolo 98
BK Strakonice
Sokol Kladno
21. 2. 2016
13:00
STARZ aréna Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
60
51
18
11
36
20
50
34
Review
základní skupina A 20. kolo 96
HB Basket Praha
BC Slaný
21. 2. 2016
13:30
Sportovní hala Jeneč Jiří Kocfelda
Petr Šmůla
129
13
41
4
77
6
106
11
Review
základní skupina A 21. kolo 105
Sokol Kladno
Basket Slovanka
5. 3. 2016
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Dub
Pavel Týř
53
89
17
19
28
47
38
67
Review
základní skupina A 21. kolo 102
BC Slaný
BK Lokomotiva Karlovy Vary
5. 3. 2016
15:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Kocfelda
Michal Šupej
21
181
0
43
10
87
16
130
Review
základní skupina A 21. kolo 103
BK Klatovy
BK Strakonice
5. 3. 2016
15:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Vratislav Novák
40
59
8
16
23
26
33
44
Review
základní skupina A 21. kolo 101
Levhartice Chomutov
BCM Sokolov
5. 3. 2016
16:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
68
45
19
12
33
23
51
34
Review
základní skupina A 21. kolo 104
BK Kralupy junior
HB Basket Praha
5. 3. 2016
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Luděk Laš
Petr Frána
55
56
16
14
31
25
43
43
Review
základní skupina A 22. kolo 107
Levhartice Chomutov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
5. 3. 2016
10:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
28
107
7
22
13
47
27
80
Review
základní skupina A 22. kolo 106
BC Slaný
BCM Sokolov
6. 3. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Tereza Englmaierová
Michal Šupej
50
76
15
18
23
42
36
55
Review
základní skupina A 22. kolo 110
BK Kralupy junior
Basket Slovanka
6. 3. 2016
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Roman Kejklíček
Dominik Výborný
51
70
23
17
34
33
45
53
Review
základní skupina A 22. kolo 109
Sokol Kladno
HB Basket Praha
19. 2. 2016
16:50
Hala 5. ZŠ Kladno Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
46
55
14
15
23
29
30
44
Review
základní skupina A 22. kolo 108
DBaK
BK Strakonice
4. 3. 2016
19:00
Tělocvična 25. ZŠ Michal Horník
Martin Kučírek
21
64
2
18
4
37
12
59
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
7 Barbora Nosková Sokol ZVUS H. Králové 19 56 1.0 13.0 4.0 1.4 0.9/1.6 0.0* 0.7
4 Šárka Perseinová Sokol Kladno 19 46 1.0 15.8 6.7 0.0 2.3/4.8 48.9 2.2
Kateřina Zeithammerová USK Praha B 19 26 1.0 22.6 8.9 0.6 3.0/5.2 58.5 1.5
10 Petra Knoflíčková SKB Tišnov 18 22 1.0 21.3 7.9 0.8 3.3/5.8 56.3 1.9
7 Petra Malíková BKj. Kralupy n.V. 19 26 1.0 17.3 7.6 0.0 2.2/3.7 58.8 1.0
Natalie Lukačková BK Č. Lípa 19 35 1.0 11.0 4.2 0.2 2.0/3.7 54.2 1.8
22 Klára Odvárková Basket Říčany 19 22 1.0 17.2 7.5 0.2 1.5/3.0 47.8 2.3
Pavla Kopecká BK Havířov 19 26 1.0 14.2 5.1 0.6 2.2/5.1 43.6 2.7
32 Veronika Kramplová SBŠ Ostrava 19 28 1.0 12.8 6.0 0.0 0.8/2.3 35.9 2.2
Martina Pokorná SŠMH Brno 19 23 1.0 15.3 6.6 0.0 2.1/5.1 41.0 2.1
Tereza Nepodalová BK Strakonice 19 50 1.0 6.9 3.1 0.0 0.8/2.3 32.8 2.9
16 Natálie Mádlová Sojky Pelhřimov 19 21 1.0 15.5 5.8 0.3 2.9/5.4 53.5 3.1
13 Bára Frintová Loko Trutnov 19 50 1.0 5.9 2.5 0.0 0.9/1.7 0.0* 0.9
14 Sára Faustová BK Klatovy 19 20 1.0 14.5 6.5 0.1 1.3/3.6 36.1 3.2
4 Ivana Míšková Nobiles Nusle 19 18 1.0 15.8 6.8 0.3 1.2/3.1 39.3 2.6
Natálie Mihalová Basket Ostrava 19 18 1.0 12.1 5.1 0.1 1.6/4.9 33.0 1.5
Lucie Mikulová OSK Olomouc 19 17 1.0 12.2 5.1 0.0 2.1/4.8 43.2 1.9
43 Daniela Alscherová BA Sparta Praha 19 23 1.0 8.5 3.9 0.0 0.8/2.0 39.1 2.1
Natálie Bisová BK Litomyšl 19 26 1.0 7.2 3.2 0.1 0.6/1.3 0.0* 2.8
7 Veronika Zacpalová OP Prostějov 19 23 1.0 6.9 2.7 0.3 0.5/1.4 0.0* 1.5
Dorota Krčková BSK Jičín 19 44 1.0 3.2 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Rebeka Anna Lišková HB Basket 19 21 1.0 6.1 2.3 0.0 1.4/2.5 57.7 1.2
Monika Fučíková BC Benešov B 19 28 1.0 4.3 1.7 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.9
Iva Jedovnická Valosun KP Brno 20 10 1.0 9.3 3.2 0.0 2.9/5.2 55.8 3.3
7 Jana Hlavová Levhartice Chomutov 19 27 1.0 3.4 1.4 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.4
Nikola Nitscheová Panter Javorník 18 21 1.0 4.3 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Alma Bahor BK Prosek 19 22 1.0 3.7 1.5 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.0
Eliška Krišková Slovan Litoměřice 19 9 1.0 8.9 3.7 0.0 1.6/3.1 50.0 2.3
Klára Staňková Loko Karlovy Vary 19 13 1.0 5.6 2.5 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.8
8 Michaela Dvořáková Basket Slovanka 19 11 1.0 6.4 2.6 0.2 0.5/0.7 0.0* 2.5
Simona Fišerová Sokol ZVUS H. Králové 19 10 1.0 6.3 2.1 0.5 0.6/0.8 0.0* 0.4
Veronika Vůchová DBaK 19 28 1.0 1.5 0.5 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.2
4 Terezie Kofroňová BCM Sokolov 18 16 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.9
Veronika Mašíková Slovan Litoměřice 19 21 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.0
5 Adéla Melenová BC Slaný 18 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Sabina Knesplová Studánka Pardubice 19 1 1.0 8.0 1.0 1.0 3.0/6.0 50.0 3.0
4 Kateřina Dušková Studánka Pardubice 19 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 19 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
22 Adéla Rabasová BA Sparta 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Anna Paťorková BK Frýdek-Místek 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Romana Palušáková Basket Ostrava 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 Natálie Temesgenová Basket Slovanka 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Lucie Lišková Basket Slovanka 19 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Nikola Zdeňková Levhartice Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Klimenková SK Bruntál 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Handlová OP Prostějov 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC M+ M- F- VAL
7 Barbora Nosková Sokol ZVUS H. Králové 19 74 32 6 4 0 0 0 0 0 6 36
4 Šárka Perseinová Sokol Kladno 19 54 24 0 14 0 0 0 0 0 8 22
Kateřina Zeithammerová USK Praha B 19 94 36 4 16 0 0 0 0 0 8 41
10 Petra Knoflíčková SKB Tišnov 18 34 16 2 9 0 0 0 0 0 5 0
7 Petra Malíková BKj. Kralupy n.V. 19 28 14 0 7 0 0 0 0 0 4 0
Natalie Lukačková BK Č. Lípa 19 48 20 4 12 0 0 0 0 0 10 23
22 Klára Odvárková Basket Říčany 19 32 15 1 6 0 0 0 0 0 5 0
Pavla Kopecká BK Havířov 19 23 10 2 7 0 0 0 0 0 5 21
32 Veronika Kramplová SBŠ Ostrava 19 24 12 0 3 0 0 0 0 0 5 20
Martina Pokorná SŠMH Brno 19 37 18 0 8 0 0 0 0 0 5 32
Tereza Nepodalová BK Strakonice 19 38 18 0 8 0 0 0 0 0 10 16
16 Natálie Mádlová Sojky Pelhřimov 19 29 12 4 7 0 0 0 0 0 5 25
13 Bára Frintová Loko Trutnov 19 36 16 0 8 0 0 0 0 0 8 17
14 Sára Faustová BK Klatovy 19 27 13 1 4 0 0 0 0 0 5 0
4 Ivana Míšková Nobiles Nusle 19 31 15 2 4 0 0 0 0 0 5 28
Natálie Mihalová Basket Ostrava 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lucie Mikulová OSK Olomouc 19 22 9 0 7 0 0 0 0 0 5 19
43 Daniela Alscherová BA Sparta Praha 19 28 14 0 5 0 0 0 0 0 5 27
Natálie Bisová BK Litomyšl 19 17 8 0 3 0 0 0 0 0 5 0
7 Veronika Zacpalová OP Prostějov 19 23 10 3 4 0 0 0 0 0 5 0
Dorota Krčková BSK Jičín 19 24 12 0 2 0 0 0 0 0 8 9
Rebeka Anna Lišková HB Basket 19 24 11 0 5 0 0 0 0 0 2 0
Monika Fučíková BC Benešov B 19 19 9 0 6 0 0 0 0 0 4 0
Iva Jedovnická Valosun KP Brno 20
7 Jana Hlavová Levhartice Chomutov 19 26 11 0 8 0 0 0 0 0 5 0
Nikola Nitscheová Panter Javorník 18 12 6 0 2 0 0 0 0 0 3 0
Alma Bahor BK Prosek 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Eliška Krišková Slovan Litoměřice 19 22 9 0 4 0 0 0 0 0 5 0
Klára Staňková Loko Karlovy Vary 19 28 14 0 2 0 0 0 0 0 10 12
8 Michaela Dvořáková Basket Slovanka 19 20 9 2 4 0 0 0 0 0 5 0
Simona Fišerová Sokol ZVUS H. Králové 19 17 8 3 3 0 0 0 0 0 2 0
Veronika Vůchová DBaK 19 10 4 0 2 1 3 3 1 3 10 3
4 Terezie Kofroňová BCM Sokolov 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Veronika Mašíková Slovan Litoměřice 19 11 5 0 2 0 0 0 0 0 5 0
5 Adéla Melenová BC Slaný 18 4 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0
Sabina Knesplová Studánka Pardubice 19 8 1 1 3 0 0 0 0 0 3 2
4 Kateřina Dušková Studánka Pardubice 19 30 13 0 5 0 0 0 0 0 5 0
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 19 36 15 2 4 0 0 0 0 0 3 0
22 Adéla Rabasová BA Sparta 19 17 6 0 8 0 0 0 0 0 5 0
Romana Palušáková Basket Ostrava 19 15 6 1 4 0 0 0 0 0 5 0
14 Lucie Lišková Basket Slovanka 19 47 23 1 6 0 0 0 0 0 5 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BKj. Kralupy n.V. 28 31.1 0.4 8.9 /21.7 41.1 15.9
Sokol Kladno 22 26.0 0.7 9.5 /20.6 46.0 16.1
DBaK 22 20.0 0.3 5.5 /16.1 34.3 17.8
BK Klatovy 22 26.4 0.4 8.4 /19.6 42.7 18.2
BCM Sokolov 22 17.0 0.3 4.4 /11.5 37.9 16.4
Loko Karlovy Vary 24 31.2 1.7 9.4 /20.6 45.5 18.7
HB Basket Praha 28 32.9 1.5 11.0 /24.1 45.6 15.9
Basket Slovanka 28 27.9 1.6 9.6 /21.0 45.7 17.6
BC Slaný 22 11.0 0.1 5.0 /14.1 35.3 16.6
Levhartice Chomutov 22 17.8 0.1 6.2 /18.5 33.5 15.5
BK Strakonice 28 28.1 0.9 7.7 /16.8 45.9 15.8
USK Praha 28 36.0 0.5 10.5 /21.0 50.2 15.4
BK Prosek 22 16.8 0.0 5.8 /15.9 36.3 12.9
Basket Říčany 22 27.2 0.6 6.8 /14.8 45.7 14.1
Sojky Pelhřimov 22 16.9 0.4 7.4 /19.4 38.0 21.1
Nobiles Nusle 22 21.9 2.0 6.6 /15.9 41.7 14.5
BA Sparta Praha 24 26.0 0.2 7.7 /18.7 41.0 18.5
Loko Trutnov 22 19.3 0.3 8.3 /18.4 45.2 13.2
BSK Jičín 28 31.1 3.0 10.8 /20.3 53.3 16.1
Sokol ZVUS H. Králové 28 39.9 2.2 8.6 /19.2 44.7 17.1
Studánka Pardubice 26 26.7 0.5 8.0 /18.6 43.1 20.4
Slovan Litoměřice 22 12.4 0.1 5.4 /17.0 31.6 18.8
SŠMH Brno 26 31.8 0.8 7.5 /20.1 37.4 16.5
Valosun KP Brno 24 24.7 0.6 9.9 /21.9 45.2 17.6
SBŠ Ostrava 28 34.5 1.6 8.8 /18.2 48.4 15.4
Basket Ostrava 22 12.0 0.2 4.5 /16.1 27.8 12.7
SK Bruntál 22 25.5 0.1 6.9 /17.5 39.3 16.5
Panter Javorník 22 24.0 0.0 5.5 /13.0 42.0 14.5
BK Frýdek-Místek 22 20.4 0.1 4.6 /15.5 29.7 13.3
BK Havířov 26 28.2 1.3 8.8 /21.5 40.8 20.8
OSK Olomouc 26 26.9 1.2 7.8 /18.7 41.6 9.8
OP Prostějov 22 18.0 0.5 5.4 /14.6 37.0 14.1
SKB Tišnov 22 22.1 1.0 10.1 /21.6 46.9 16.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Zítko Tomáš 7 2 5 0 1.0 1.5 1.3
Zatloukal Ondřej 6 3 3 0 1.0 1.2 1.1
Záruba Matěj 10 8 2 0 1.2 1.1 1.1
Zámostný Jindřich 8 0 8 0 1.0 1.1 1.1
Zachar Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 14 7 7 0 1.3 1.1 1.2
Vošahlík Marek 12 5 7 0 1.1 1.3 1.2
Vopat Aleš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Vokáč Jan 8 8 0 0 1.0 1.1 1.0
Veselý Jiří 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Veis Martin 3 1 2 0 1.5 1.0 1.3
Vávrová Veronika 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vašťák Kamil 3 0 3 0 1.0 2.0 1.5
Vaníček Marek 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Válek Jakub 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Válek Přemysl 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Vágnerová Tereza 7 2 5 0 1.1 1.0 1.1
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Týř Pavel 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Turek Michal 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Tůma Filip 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 8 0 8 0 1.2 1.1 1.2
Treml Radek 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Tichov Michael 5 5 0 0 1.0 1.4 1.2
Theodor Pavel 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Tesárek Vojtěch 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Švajdová Pavla 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šupej Michal 6 2 4 0 1.0 1.1 1.0
Šuláková Pavlína 3 0 3 0 1.3 2.0 1.7
Šrámková Sandra 2 1 1 0 2.0 2.3 2.1
Šmůla Marek 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Šmůla Petr 4 0 4 0 1.0 1.6 1.3
Šmíd Pavel 5 0 5 0 1.0 1.1 1.1
Šlaj Jiří 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 10 3 7 0 1.0 1.6 1.3
Stejskal Matěj 8 3 5 0 1.1 1.1 1.1
Stančík Robin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Sokolovský Ladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Smetana Jiří 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Slanina Vladimír 5 1 4 0 1.8 1.0 1.4
Skořepa Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Siegfried Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholzová Michaela 17 1 16 0 1.1 1.3 1.2
Scholze Michal 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Sebera Václav 1 0 1 0 4.0 1.0 2.5
Rychnavský Christian 5 1 4 0 1.0 1.1 1.1
Rozmanová Markéta 11 0 11 0 1.1 1.1 1.1
Rosenberger Tomáš 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 3 0 3 0 2.0 1.3 1.7
Renc Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Rédli Tomáš 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Příchodský Lukáš 6 1 5 0 1.0 1.1 1.0
Poživil Jaroslav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 6 0 6 0 1.0 1.0 1.0
Pörner Marek 8 2 6 0 1.6 1.6 1.6
Pommer Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Podubecký Tomáš 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Plhák Radim 9 4 5 0 1.1 1.2 1.1
Pivovarský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pilný Jiří 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Petrák Jakub 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Peterková Lucie 4 4 0 0 1.0 1.5 1.3
Peška Petr 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Paulík Robert 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Panák Daniel 2 1 1 0 1.5 1.8 1.6
Pačovský Jan 5 2 3 0 1.1 1.3 1.2
Opršal Martin 11 3 8 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Opava Josef 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Novák Petr 4 0 4 0 1.1 1.0 1.1
Novák Vratislav 6 0 6 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 6 0 6 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Mühlbach Martin 9 7 2 0 1.2 1.1 1.2
Mrázek Michal 8 6 2 0 1.3 1.0 1.2
Menšík Jan 8 1 7 0 1.4 1.0 1.2
Menšík Richard 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Mašek Patrik 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Jan 5 4 1 0 1.4 1.0 1.2
Machálek Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Lukeš Libor 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Lukeš Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Linhart Tomáš 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Lejčko Jan 6 3 3 0 1.7 1.7 1.7
Lébl Martin 7 1 6 0 1.1 1.1 1.1
Laš Luděk 2 2 0 0 2.5 1.0 1.8
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Kysilka Miroslav 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kuřitka Pavel 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Kucharič Milan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kučera Vít 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučera Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 9 0 9 0 1.0 1.1 1.1
Křenek Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Krejčí Kristýna 2 1 1 0 1.5 1.8 1.6
Kovář Jan 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kovačovič Matej 4 3 1 0 1.3 1.0 1.1
Kovačiková Denisa 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kouba Dalibor 6 6 0 0 1.1 1.0 1.0
Koppová Barbora 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Konvička Jan 7 7 0 0 1.4 1.0 1.2
Kohout Radomír 5 5 0 0 1.4 1.0 1.2
Kočovský Dominik 8 3 5 0 1.1 1.1 1.1
Kocurek Ondřej 6 0 6 0 1.0 1.3 1.2
Kocián Michal 6 3 3 0 1.3 1.2 1.2
Kocfelda Jiří 5 4 1 0 1.2 1.0 1.1
Koc Ondřej 4 3 1 0 1.0 2.0 1.5
Kejklíček Roman 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Kavka Radim 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Karásek Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Karabínová Natálie 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kapl Antonín 5 5 0 0 1.0 1.2 1.1
Kapaňa Lukáš 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
K Ondřej 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Jurda Aleš 5 5 0 0 1.2 1.0 1.1
Jon Miloslav 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Jírovec Luboš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Ježek Václav 11 3 8 0 1.0 1.3 1.2
Jelínek Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Janovský Martin 7 7 0 0 1.0 1.1 1.0
Jakubík Petr 5 0 5 0 1.0 1.5 1.3
Chocholoušová Karla 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Husák Tomáš 1 0 1 0 1.0 3.5 2.3
Hudec Filip 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hromuľáková Beáta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hráčková Adéla 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Hrabal Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hostinský Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 9 7 2 0 1.3 1.3 1.3
Hofírek Jiří 9 8 1 0 1.0 1.2 1.1
Hlobil Jan 5 2 3 0 1.1 1.0 1.1
Hendrych Jan 12 9 3 0 1.1 1.1 1.1
Hejnic Jan 9 3 6 0 1.1 1.1 1.1
Heinrich David 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 13 8 5 0 1.0 1.5 1.3
Havlíček Petr 6 5 1 0 1.1 1.5 1.3
Hartig Lukáš 6 5 1 0 1.0 1.1 1.0
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Fučík Bohumír 3 2 1 0 2.0 2.0 2.0
Frána Petr 1 0 1 0 4.0 1.0 2.5
Filip Daniel 5 0 5 0 1.1 1.0 1.1
Fialová Viola 8 2 6 0 1.2 1.4 1.3
Fiala Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 15 9 6 0 1.3 1.0 1.1
Englmaierová Tereza 4 1 3 0 1.0 1.9 1.4
Eisner Petr 5 2 3 0 1.4 1.3 1.4
Dvořák Stanislav 5 3 2 0 1.6 2.0 1.8
Dvořák Ludvík 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Dudek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Dostal Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Doležal Vratislav 3 0 3 0 2.3 1.7 2.0
Dolejš Václav 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Doksanský Milan 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Čížek Daniel 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Černý Jan 6 6 0 0 1.2 1.3 1.2
Čarnecký Martin 13 12 1 0 1.4 1.3 1.3
Cikánek Ondřej 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Cibulka Radek 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Celina Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Buryšek Zdeněk 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Martin 7 5 2 0 1.1 1.4 1.3
Brandejs Tomáš 8 8 0 0 1.0 1.3 1.1
Bráblík Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 15 7 8 0 1.3 1.6 1.5
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Štefan 6 6 0 0 2.0 1.5 1.8
Benda Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Bělouch Jiří 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Baudyš Petr 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Barták Matěj 4 1 3 0 1.3 1.1 1.2
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Balog Lukáš 4 3 1 0 1.1 1.1 1.1
Baďura Ota 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Báča Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 15 11 4 0 1.0 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře