BK Baník Most

Kategorie
Nejmladší minižactvo U11
Soutěž
Oblastní přebor U11S

Základní informace

Organizační pracovník

od: 11. 9. 2015
Petr Hendrych
basketbalmost@seznam.cz
723 726 625

Trenér

od: 18. 9. 2023
Ing. Barnabáš Krešne
kresne@seznam.cz
733 590 145

1. asistent trenéra

od: 18. 9. 2023
Pavla Kellerová
pajulinkak@seznam.cz

Technický zápis

od: 18. 9. 2023
Eliška Fišková
fiskovaeliska@seznam.cz

Technický zápis

od: 18. 9. 2023
Petr Hendrych
basketbalmost@seznam.cz
723 726 625

Technický zápis

od: 18. 9. 2023
Michaela Sýkorová
sykorka.m@email.cz

Adresa

Sportovní klub basketbalu Baník Most, z. s.
tř. Budovatelů
434 01 Most

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Milan Bělohoubek 2012 12 0
Ema Blínová 2014 10 0
Erik Boháč 2013 11 0
Zdeněk Brázdil 2013 11 0
Ema Brisudová 2012 12 0
Petr Dombrovský 2013 11 0
Jakub Hulák 2012 12 0
Alex Maršálek 2013 11 0
Khanh Viet Ngo 2014 10 0
Albert Slavík 2012 12 0
Jan Zebisch 2013 11 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
117 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 13. 4. 2024 SLUNETA Ústí n.L. :
116 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 13. 4. 2024 SLUNETA Ústí n.L. :
105 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 24. 3. 2024 BK Levharti Chomutov :
104 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 24. 3. 2024 BK Baník Most :
83 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 17. 2. 2024 BK Levharti Chomutov 81:38
82 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 17. 2. 2024 BK Levharti Chomutov 81:45
72 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 27. 1. 2024 BK Teplice mix 38:78
71 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 27. 1. 2024 BK Baník Most 36:55
59 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 13. 1. 2024 Slavoj BK Litoměřice 35:37
58 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 13. 1. 2024 BK Baník Most 34:36
38 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 17. 12. 2023 BK Levharti Chomutov 34:41
37 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Hosté 17. 12. 2023 BA 2006 Roudnice n.L. 24:68
36 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 26. 11. 2023 BK Baník Most 4:63
34 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 26. 11. 2023 BA Louny 71:15
16 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 22. 10. 2023 BK Teplice U10 22:27
18 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 22. 10. 2023 Válečníci Děčín U10 29:31
17 Oblastní přebor U11S (nejmladší minižactvo U11) Domácí 22. 10. 2023 BK Baník Most 43:36
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 22. 10. 2023
10:45
BK Teplice U10
BK Baník Most
43
36
14
8
18
21
32
24
Oblastní přebor U11S Review
1. kolo 22. 10. 2023
12:30
BK Baník Most
Válečníci Děčín U10
29
31
5
5
16
13
25
19
Oblastní přebor U11S Review
2. kolo 26. 11. 2023
13:00
BA LYNX Liberec B
BK Baník Most
4
63
2
18
2
36
4
48
Oblastní přebor U11S Review
2. kolo 26. 11. 2023
09:00
BK Baník Most
BA Tygři Louny
71
15
20
2
35
6
56
13
Oblastní přebor U11S Review
3. kolo 17. 12. 2023
11:00
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
34
41
10
2
14
24
32
28
Oblastní přebor U11S Review
3. kolo 17. 12. 2023
09:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Baník Most
24
68
4
16
14
33
18
51
Oblastní přebor U11S Review
4. kolo 13. 1. 2024
13:00
Válečníci Děčín U10
BK Baník Most
34
36
8
4
22
16
28
24
Oblastní přebor U11S Review
4. kolo 13. 1. 2024
14:45
BK Baník Most
Slavoj BK Litoměřice
35
37
11
4
18
14
31
24
Oblastní přebor U11S Review
5. kolo 27. 1. 2024
13:30
BA LYNX Liberec mix
BK Baník Most
36
55
3
17
13
25
25
35
Oblastní přebor U11S Review
5. kolo 27. 1. 2024
15:15
BK Baník Most
BK Teplice mix
38
78
4
24
16
40
22
64
Oblastní přebor U11S Review
6. kolo 17. 2. 2024
09:30
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
81
45
31
4
36
23
62
35
Oblastní přebor U11S Review
6. kolo 17. 2. 2024
11:30
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
81
38
14
12
34
21
61
30
Oblastní přebor U11S Review
8. kolo 24. 3. 2024
00:00
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
Oblastní přebor U11S Preview
8. kolo 24. 3. 2024
00:00
BK Teplice U10
BK Baník Most
Oblastní přebor U11S Preview
9. kolo 13. 4. 2024
00:00
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L. d
Oblastní přebor U11S Preview
9. kolo 13. 4. 2024
00:00
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L. d
Oblastní přebor U11S Preview